Besni Mağazacılık (Ticaret) İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Besni Mağazacılık (Ticaret) İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ön Muhasebe Elemanı

Altınyaprak Peyzaj İnş Gıda Bakım Onarım San Tic Ltd Şti - Besni

Firmamızda ön muhasebe departmanında çalışmak üzere;Ön Muhasebe Elemanı arıyoruz. İlgili adayların başvurularını bekliyoruz.

4 ay önce

Muhasebe Uzmanı

Teknoteks Kumaş Pazarlama A.Ş. - Besni

Avcılarda faaliyet gösteren kumaş imalatı yapan köklü geçmişi olan firmamıza muhasebenin tüm süreçlerine hakim deneyimli Muhasebe Uzmanı alınacaktır.

5 ay önce

Satış ve Pazarlamacı

Trakya Pazarı - Besni

Market ve EDT kanalında satılan distribütörü olduğumuz ve üretimini yaptığımız gıda ürünlerinin (cafe bar grubu, şurup, püre, kahve türevleri, bal, çay, donuk ürünler, soslar vb) ürünlerimiz için Satış ve Pazarlamacı çalışma arkadaşları aramaktayız.

1 yıl önce

Depo Sayım ve Mal Kabul Sorumlusu

Limka - Besni

Ankara Çankaya, Turan Güneş üzerindeki bir plazada faaliyet gösteren e-ticaret firmalarımız için Depo Sayım ve Mal Kabul Sorumlusu ekip arkadaşı aramaktayız.Mevcut deponun şartlarını iyileştirici stratejiler geliştirmek,Stok kontrolü sağlanması,Deponun, satış ve diğer departmanlar ile koordineli çalışmasını sağlamak.

2 ay önce

International Sales And Marketing Specialis

Akademi Matbaacılık İleitşim San ve Tic Ltd Şti - Besni

Colorist Akademi - International Sales And Marketing SpecialisGeneral QualificationsWe are looking for an International Sales and Marketing Specialists to be assigned to our company in the printing and packaging industry;• Graduates of related departments of universities,• Experienced in cardboard packaging industry,• Advanced level of English (Second language is preferred),• Free to travel abroad,• Will be able to make active sales abroad,• Gaining new customers to our company,• Having organizational and planning skills;• Creative, dynamic and follower;• Successful in social relationships, prone to team work.

4 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Cosmelya Biyoteknoloji A.Ş. - Besni

Firmamızda görevlendirilmek üzere Grafik Tasarımcısı aranmaktadır.

2 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Nisbetiye Dent - Besni

Kliniğimizde çalışmak üzere Diş Hekimi Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Mutfak Görevlisi

Gece Kimya San Tic Ltd Şti - Besni

Kocaeli-Başiskelede bulunan fabrikamızda çay servisi ve yemek yapacak Mutfak Görevlisialınacaktır. Asgari ücret +yemek +sgk

3 hafta önce

Satın Alma Görevlisi

Espada Kule Vinç San ve Dış Tic Ltd Şti - Besni

İş TanımıKule Vinç ve İş Makineleri sektöründe faaliyet gösteren kurumumuzun Serdivanda ki ofisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki süreçlerde destek olacak takım arkadaşları arıyoruz.- Belirlenen satış hedefleri doğrultusunda mevcut ve potansiyel müşteriler ile görüşülerek, ilgili ürünlerin satışının telefonda gerçekleştirilmesi- Şirket satış politikası ve stratejileri doğrultusunda mevcut müşteri portföyünün korunması ve yeni müşterilerin kazandırılması- Yeni ürün ve kampanyalardan müşterilerin bilgilendirilmesi

3 ay önce

Saha Satış Elemanı

Silky İpek Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Besni

• Saha araştırması yapmak,• Müşteri ziyareti gerçekleştirmek,• Müşteri portföyünü geliştirmek ve Müşteriler ile ticari ilişki kurmak,• Kumaşların tanıtımı ve satışını gerçekleştirmek,• Yeni pazar alanları oluşturmak ve sektörü takip etmek.

3 ay önce

Animatör - Eğlence Hizmetleri

Kids Anka Aktivite Merkezi - Besni

15 aydan 12 yaşa kadar tüm çocukların eğlenirken öğrenecekleri, çok keyif alacakları, hayallerindeki meslekleri yakından tanıyacakları ve bilim ile sanatın buluştuğu aktivite merkezimizde görevlendirilmek üzere Animatör Çalışma Arkadaşları aramaktayız.Çocuk oyunları, ebeveynli gruplar, aktiviteler, atölyelerde ve tiyatro sahnesinde gösteriler düzenleyecek güler yüzlü, interaktif gösterilerde başarılı arkadaşlar aramaktayız.Tam zamanlı çalışma sisteminde haftada 1 gün izin kullanılmaktadır.Deneme süreci 3 gündür.İlanımıza başvuran adayların Kids Anka hakkında araştırma yapması rica olunur.

11 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Diksa İnşaat Dekorasyon San ve Tic Ltd Şti - Besni

Firmamızda çalışmak üzere Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

1 yıl önce

Geri Dönüşüm İşçisi

Deniz Plastik Boru - Besni

Firmamızda görevlendirilmek üzere Geri Dönüşüm İşcisi aranmaktadır.

2 ay önce

Muhasebe Personeli

Satış Diyarı - Besni

Elektronik, lüks hırdavat ve oyuncak toptancılığı ve e-ticaret satışı olan firmamıza muhasebe ve bilgisayar bilgisi olan çalışma arkadaşı aranmaktadır.

5 ay önce

Muhasebe Personeli

Çalışkan Tüketim Maddeleri San ve Tic Ltd Şti - Besni

Sektörde 18. Yılını Dolduran Şirketimizin Muhasebe Departmanında Görev Alacak; Maaş, Sgk, Yemek Şeklinde Çalışacak Muhasebe Personeli Aranmaktadır,

3 hafta önce

Acil site bay temizlik /2450+ymk/ sancaktepe ümraniye

VİZYON VİP - Besni

Ümraniye, esenşehir mahallesi, 23-42 arası, 08:00 -:17:00 arası çalışma 1 hafta cumartesi 1 hafta pazar dönüümlü izin, 2450+ymk ile çalışcak deneyimli bay temizlik personeli aranıyor. En az 1 sene çalışmış olması tercihimizdir, Ümraniye Bölgesin'de Oturan yada Tek araçla Gelebilecek Site-Rezidans-Villa Projelerinde Temizlik olarak çalışmış olması tercihimizdir. Çalıştığı işyerlerinden yetkili kişiler tarafından referans vermesi zorunludur Enaz 1 sene çalışmış olması zorunludur /Not: lütfen yukardaki kriterlere uyanlar arasın Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 05051825070

7 ay önce

Mutfak Görevlisi

Centat Gıda İnş Tur Oto San ve Tic Ltd Şti - Besni

Ümraniye de bulunan ofisimize; 08:30-18:30 saatleri arasında çalışacak, Tercihen mutfak deneyimi ve ofis deneyimi olan, 25-50 yaş arası Bayan Mutfak Personeli aramaktayız.

7 ay önce

Muhasebe Uzmanı

Essa Tekstil Gıda Turizm San ve Tic Ltd Şti - Besni

Firmamızda Muhasebe bölümünde çalışacak genel muhasebeye hakim iş arkadaşı arıyoruz.Tecrübeli olması önceliğimizdir. Firmamızda Zirve Programı kullanılmaktadır.

5 ay önce

Elektrik Elektronik Mühendisi

Galen Teknoloji San ve Tic A.Ş. - Besni

Firmamızda çalışmak üzere deneyimli Elektrik Elektronik Mühendisi arıyoruz.

8 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Artı Narlıdere Özel Eğitim San ve Tic Ltd Şti - Besni

İzmir Narlıderede bulunan Artı Kişisel Gelişim Kursunda çalıştırılmak üzere Sınıf Öğretmeni alınacaktır.

10 ay önce

Besni Geneli Sektörler