Besni İletişim Danışmanlığı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Besni İletişim Danışmanlığı İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Acil site bay güvenlik amir /3230+agi+ymk/ kadıköy erenköy

VİZYON VİP - Besni

Kadıköy, erenköy mh site projemizde çalışacak, 25-41 arası, 1.75 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin vardiyalı çalışacak, 3230 TL maaş+agi+ymk ile çalışacak bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenlik yada güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel güvenlik görevlisi aranıyor. Enaz 1 Yıl Güvenlik Amiri Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Site-Rezidans-Villa projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerin'den Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur. Projemiz: Erenköy fizik tedavi hastanesine yakın Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz Onay Almadan Şirkete Görüşmeye Gelmeyiniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın Hemen Size Geri Dönüş Yapalım ​​​​​​​İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 05051825070

6 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

4K Lojistik İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Besni

İnşaat Şirketimizde çalışacak, çay ve ikram servisi yapacak Temizlik işleri yapacak, Bayan Çay Servis ve Temizlik Personeli alınacaktır.Sosyal Haklar: Yol + Yemek + Servis

2 gün önce

Su Taşıyıcı

Eflatun Dağıtım Pazarlama Tur ve Tic. Ltd Şti - Besni

Su taşıyacak elemana ihtiyacımız vardır. Gerekli özveriyi gösterdiği halde şartlar da uygun olursa şirketimizde uzun vadeli iyi bir iş imkanı vermeyi düşünüyoruz. Asıl işimiz turizm ve gıda işidir.

1 yıl önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Raşit Canbaz Yapı Mühendisliği - Besni

Eskişehir Merkezde kamu binaları yapan kurumsal firmamıza Ön Muhasebeci-Sekreter alınacaktır.

9 ay önce

Yönetici Asistanı

Soylu Hırdavat Elektrik Temizlik San ve Tic Ltd Şti - Besni

Merhabalar yönetici asistanı aranmaktadır.Seyahat sıkıntısı olmamalıdır.geniş mesai saatleri içerisinde çalışabilicek kadın eleman aranmaktadır

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Elzen Plastik ve Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Besni

Elzen Plastik Mobilya Aksesuar Üretim Merkez Ofisimiz için, fatura ve sipariş girişi işlemlerimizi takip edip,sisteme girdi ve çıktılarını yapabilecek, bayan çalışma arkadaşı arayışımız vardır.Sosyal imkanlarMaaş+Sgk ve bünyemizde öğle yemeği.

5 ay önce

Ofis Koordinatörü

KLL İnş Emlak Tur Oto San Tic Ltd Şti - Besni

Ofis içerisindeki işleri takip edecek, direktörün ajandasını takip edecek Ofis Koordinatörü aramaktayız.Not:FOTOĞRAFSIZ ve İLETİŞİM numarası olmayan özgeçmişler değerlendirmeye alınmayacaktır. Uygulama üzerinden soru sormayınız ilk değerlendirme sonrası adaylar ikinci bir görüşmeye çağrılacaktır.

9 ay önce

Depo Elemanı

İzmir Sıhhi Tesisat Malz Paz San ve Tic Ltd Şti - Besni

Acilen İzmir Yenişehir gıda çarşısındaki firmamızın depo bölümüne kamyonet panel van araçlarını aktif kullanabilen B sınıfı ehliyetli, tercihen sıhhi tesisat malzemelerini ve sektörü bilen depocu çalışma arkadaşı alınacaktır.

11 ay önce

Eğitim Danışmanı

British Town Yabancı Dil Kursu - Besni

British Town Yabancı Dil Okulları Sakarya Temsilciliğinde görevlendirmek üzere Eğitim Danışmanı çalışma arkadaşı aramaktayız.Sadece kadın adaylar değerlendirmeye alınacaktır.Fotoğraf ve ön yazı olmalar başvurular incelenmeyecektir.

10 ay önce

Motorlu kurye

Tostçu mehtap - Besni

Yeni actigimiz fastfood isletmemize motorlu kurye ihtiyacimiz vardir ilgilenenler 05464994200 nolu numaradan ulasbilirler tercihen nilufer bolgesinde hikamet eden kişi alinacaktir yerimiz besevler mahallesi yildirim caddesi uzerindedir

6 ay önce

Satış Elemanı

Kaptan İletişim - Besni

Türk Telekom başvuru noktası olan bayiimizde çalışmak üzere bayan Satış Elemanı arıyoruz

5 ay önce

Muhasebeci

Mar Kağıtçılık Matbaacılık San ve Tic Ltd Şti - Besni

Toptan kağıt ve matbaa sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebeci aramaktayız.

1 yıl önce

Temizlik Personeli

Mavi Pak Temizlik - Besni

Mavi Pak temizlik şirketimizde çalışacak Temizlik Elemanı aranmaktadır.Ev temizliği, iş yeri temizliği ve apartman temizliği yapılacak.

5 ay önce

İşyeri Hekimi

Tardu Mühendislik İş Sağlığı ve Güvenliği Tic A.Ş - Besni

Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi hizmeti veren firmamızın, hizmet verdiğimiz yerli ve yabancı firmalarında görevlendirilmek üzere İstanbul için İş Yeri Hekimleri arayışımız bulunmaktadır.Yarı Zamanlı iş yeri hekimi olarak başvurmak isteyenler lütfen başvurularında ön yazı içinde belirtsinler. (Kaç saat boşlukları olduğunu da) İş Tanımıİşe giriş ve işe dönüş, periyodik, koruyucu ve tedavi amaçlı muayenelerin gerçekleştirilmesi,Sağlık konularındaki zorunlu eğitimlerin verilmesi,Poliklinik hizmetlerinin verilmesi,Firmalarda meslek hastalıklarıyla ilgili risk analizlerinin yapılması,Karşılaşılan mesleki sağlık sorunlarının nedenlerinin araştırılması,İşverenlere iş sağlığı konusunda rehberlik ve danışmanlık yapılması,Güncel Mevzuatın takibinin yapılması.

11 ay önce

Dipli/Körüklü Kağıt Torba Makinesi Operatörü

Uniprint Basım San ve Tic A.Ş. - Besni

Matbaamız ambalaj üretim bölümüne aşağıda belirtilen niteliklerde Dipli Kese Kağıdı üretiminde deneyimli usta-kalfa pozisyonlarında çalışma arkadaşları aramaktayız.

10 ay önce

İklimlendirme Soğutma Teknikeri

Adelsan Express Bakım Onarım Servis Hiz Ltd Şti - Besni

Bakım ve arıza onarım tecrübesi olan kişiler aranmaktadır.

1 yıl önce

Muhasebe Elemanı

Eşter Mühendislik Nakliyat San ve Tic Ltd Şti - Besni

Muhasebe Personeli aranmaktadır.

1 yıl önce

Özel Güvenlik Görevlisi

Binsat Holding A.Ş. - Besni

Güvenlik Görevlisi (Silahlı)Projelerimizde değerlendirmek üzere Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi alımı yapılacaktır.İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye geneli adaylar değerlendirilecektir.

1 yıl önce

Paketleme İşçisi (El İle)

Mega Tarım Ürünleri San İç ve Dış A.Ş. - Besni

EL işçiliği ile sarımsak paketleyen firmamıza Paketleme İşçisi alınacaktır.Asgari ücrete ek olarak performansa bağlı 1000 TL prim verilmektedir.

9 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Deva Eğitim Kurumları ve Tic Ltd Şti - Besni

Havacılık Lisemizde çalışacak, 9-10-11. sınıflar için part time İngilizce Öğretmeni aramaktayız.

11 ay önce

Besni Geneli Sektörler