Besni İçecek İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Besni İçecek İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Garson

Jinep’S Çay ve Kahvaltı Evi - Besni

Sabah ve akşam kapanış saatine kadar çalışacak bayan garsonlar alınacaktır. Detaylar başvurudan sonra yüzyüze görüşülecek

1 ay önce

Sekreter

Ats Kurumsal ve Ödüllendirme Sistemleri A.Ş. - Besni

PlanetPay yemek kartı satış ofisimizde çalışmak üzere Sekreter aramaktayız.

6 ay önce

Diş Hekimi

Albadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Besni

Deneyimli veya deneyimsiz fark etmeksizin Diş Hekimi çalışma arkadaşımızı arıyoruz.

1 yıl önce

Scada Sales Engineer/ Satış Mühendisi

Icc Dijital Endüstriyel Teknolojiler Ltd Şti - Besni

Geliştirilecek satış ekibi için JR. Satış Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. Endüstriyel otomasyon, özellikle SCADA konusuna biraz olsun eğilmiş olan, askerlikle ilişkisi olmayan, şık, iletişim yeteneği yüksek adaylar ön planda tutulacaktır. İngilizce elzemdir. Yurtdışı ile birebir İngilizce görüşme sağlayabilecek arkadaşlar öncelikli kabul edilecektir.

6 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Şahbaz Mobilya - Besni

Mobilya mağazamızda görevlendirilmek üzere Çay Servis ve Temizlik Görevlisi alınacaktır.

4 ay önce

Gıda Teknikeri

Yüksel Tezcan Gıda San ve Tic A.Ş. - Besni

Tezcan un fabrikamızda vardiyalı çalışabilecek üretim laboratuvar arge kısmında görev alacak arkadaşlar alınacaktır.

3 ay önce

Dizgi Elemanı

Ders Profesörü - Besni

Firmamızda görevlendirilmek üzere Dizgi Elemanı alınacaktır.

1 hafta önce

Satış ve Pazarlamacı

Ngs Mühendislik Mekanik İnş Nak Tur San ve Tic Ltd Şti - Besni

Fiziği diksiyonu düzgün Satış ve Pazarlamacı arıyoruz.

1 yıl önce

Satış Elemanı

Zagun İş Güvenliği Danışmanlık San ve Dış Tic Ltd Şti - Besni

İş Güvenliği ve Yüksekte çalışma ürünlerinin satışının yapan sektöründe öncü firmamıza Perpa - Okmeydanı ofisinde çalışacak SatıSatış Ofisine gelen telefonları cevaplanması ve ilgili kişilere yönlendirilmesi,Satış ofisine gelen müşterilerin karşılanması ve ilgilenilmesi,Satış,Pazarlama,Teklifle ilgili periyodik raporlarının hazırlanması,Montaj planlarının hazırlanması, Satış ile ilgili telefonların cevaplanıp teklif verilmesi,Satış ekibine randevu, görüşme konusunda destek verilmesi,Çalışanların İş güvenliği ile ilgili dosya ve muayeneleri ile ilgili tüm evrak işleriResmi yazışmaları giden/gelen evrakların kayıt altına alınması ve randevu takibinin yapılması,Satış Sonrası satılan ürünlerin gönderimi Kargoya Teslim edilmesiHaftalık bülten ve satış ile ilgili tanıtım maillerinin atılmasıSatış Destek departmanı ile ilgili tüm sekretarya işlerini yürütebilecekÇalışma Saatleri Pts-Cuma 08:30 - 18:00Cmts 09:00 - 13:00

9 ay önce

Modelist Yardımcısı(Tekstil)

Umut Tekstil Turizm Nakliye ve İnş San Dış Tic Ltd Şti - Besni

Bağcılar - Güneşli de bulunan firmamıza bayan modelist asistanı aranmaktadır.Gerber vb. program bilmesi zorunlu değildir.

4 ay önce

Cnc Operatörü

Göktaş Metal Kalıp Mobilya San ve Tic A.Ş. - Besni

Üretim programına göre makinaların ayarını ve ürünlerin özelliğine göre hazırlıklarını yapabilecek Cnc Operatörü aramaktayız.

1 yıl önce

İhracat Elemanı

İlx Mühendislik Otomasyon San ve Tic Ltd Şti - Besni

Şirketimizde çalışmak üzere İhracat Elemanı aramaktayız.* İhracat programları geliştirmek ve uygulamak,* Uluslararası müşteri taleplerinin karşılanmasını, zamanında ve doğru tekliflerin verilmesini sağlamak,* Potansiyel müşterileri tespit etmek ve firma adına müşterilerle iletişime geçmek,* Firma ve müşteri arasındaki iletişimi sürdürmek,* Satış öncesi ve sonrası takibi gerçekleştirmek,* Fatura, gümrük ve diğer yasal evraklarla ilgili kontrolleri yapmak,* Sevkiyat belgelerini düzenlemek,* Firmaların ithalat ve ihracat hedeflerine ulaşmaları için destek vermek,* Dış pazarlara yönelik piyasa analizi yapmak ve finansal göstergeleri takip etmek,* Dış ticaret iştirakleri oluşturmak ve geliştirmek,* Uluslararası ticaret ve yatırımlarla ilgili istatistik bilgi sağlamak,* Ticari veya özel üretim fuarlarında sergilenecek ürünleri seçmek,* Mevcut faaliyet, plan ve stratejilerle ilgili yönetim birimlerine rapor sunmak,* Mesleki gelişimi sürdürmek,* Firma ve müşteri bilgileri gizliliğini korumak.

10 ay önce

Operatör / Usta Operatör

Kalyon Güneş Teknolojileri Üretim A.Ş. - Besni

Türkiyenin ilk entegre yerli güneş paneli üretim fabrikasında görevlendirilmek üzere;Üretim sürecinin tüm aşamalarında kalite kontrol ve veri girişi işlemlerinin yapılması, takibi ve evraklarının arşivlenmesi işlemlerinden sorumlu olacak Operatör/Usta Operatör aramaktayız.

8 ay önce

CNC Programcısı

İleri Mekanik Makina Kalıp İmalat San ve Tic A.Ş. - Besni

Firmamızda çalışacak Cnc Programcısı arıyoruz.

9 ay önce

İşçi

Evimden Yaprak Sarma - Besni

Bizimle beraber çalışmak üzere İşçi aranmaktadır.

1 yıl önce

Makine Mühendisi

Şahgün Ambalaj Kimya ve Gıda San Tic Ltd Şti - Besni

Ankaradaki ambalaj fabrikamızda yetiştirilmek üzere yeni mezun veye maksimum 1 yıl deneyimli Makine Mühendisi arayışımız vardır.

9 ay önce

Muhasebe Elemanı

Nişantaşı Group Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim Ltd Şti - Besni

Mali müşavirlik şirketimize, fatura , gelir gider kayıtlarını yapabilecek , muhasebe programlarını kullanabilen personel ihtiyacımız vardır.

10 ay önce

Satış Danışmanı

Cansu İletişim - Besni

TURKCELL İLETİŞİM merkezlerimizde görevlendirilmek üzere, İletişim Danışmanları ve adayları aramaktayız. İletişim Danışmanları, Turkcell ile müşterilerimiz arasında köprü kurarak;Ürün ve hizmetlerin tanıtımından ve müşteri işlemlerinin gerçekleştirilmesinden sorumludur.Müşteri memnuniyeti odaklı çalışır.Müşteri ihtiyacını doğru analiz ederek en uygun teklifleri sunar ve ihtiyaca yönelik doğru yönlendirmelerde bulunur (teknik konular, kampanya, ürün v.b).Mağaza Müdürü tarafından verilen satış hedeflerinin gerçekleşmesini ve satışların artırılmasını sağlar.Mağaza çalışma düzenine ve prosedürlerine uygun hareket eder.

6 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Moodist Hastanesi - Besni

Moodist Hastanemizde çalışmak üzere Çağrı Merkezi Personeli aramaktayız. Görevler:Hastane santraline gelen tüm çağrıları cevaplamak.Çağrılardan gelen bilgi talebinin gidermek yada yönlendirilmekÇağrılarda gelen hastane hizmetinden yararlanma talebini gidermekGerekli olduğu durumlarda hasta ve yakınını aramakHastane içerisindeki bilgi akışını düzgün bir şekilde sağlamakHastanenin tüm hizmetlerine ve süreçlerine hakim olmak.

1 yıl önce

Protez Ortez Teknikeri

Artı Grup Ortez Protez Yapımı ve Uygulama Merkezi - Besni

Artı Grup Ortez Protez Yapımı ve Uygulama Merkezimizde çalışacak Protez Ortez Teknikeri alınacaktır.

4 ay önce

Besni Geneli Sektörler