Besni Güzellik Merkezi İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Besni Güzellik Merkezi İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Yönetici Sekreter

Damaş Ticaret Mühendislik San A.Ş. - Besni

Firmamıza aşağıdaki işlerden sorumlu olacak personel arıyoruz.1- Dış firma mümessiliği yapan firmamızda, iç pazardaki müşterilerin ihtiyaç duyacakları yardımı vermek.2- Yerleşik dosyalama sistemini sürdürmek.

6 ay önce

Satış Temsilcisi

Anadolu Grup Danışmanlık - Besni

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Temsilcisi aranmaktadır.

3 ay önce

Muhasebe Personeli

Evline Sembol Mobilya Day Tük Mal San Tic Ltd Şti - Besni

Şirketimize Muhasebe Personeli aramaktayız.NOT: Şirketimizde ön muhasebe değil genel muhasebe tutacaktır.

1 yıl önce

Müşteri Temsilcisi

Kng Denizcilik A.Ş - Besni

Şirketler grubu bünyesinde tv-görsel basın yayıncılık ve reklam grubuna Müşteri İlişkileri departmanında ürün ve hizmetlerimizin tanıtımını, satışını yapacak (part time veya full time) çalışabilecek aşağıda belirtilen niteliklere sahip tecrübeli Grup Elemanı ya da Grup Yöneticisi olarak çalışabilecek kadın Müşteri Temsilcisi alınacaktır.SGK mevcuttur, çalışma yeri Beylikdüzü Marmara Park karşısıdır.İş Tanımı:Şirketimizin bünyesinde bulunan Halkla İlişkiler Departmanı üzerinden ürün ve hizmetlerin mevcut veya müşteri kriterlerimize uygun son kullanıcılara tanıtımı, görüşme randevuları, alım ve satış.

11 ay önce

Kurye

Jungle Waffle's Cafe - Besni

Kadıköy semtleri bölgelerinde waffle ve pasta diğer ürünlerimizin teslimatını yapacak Kurye arıyoruz..Araç Durumu:Şirket motoru veya kendi motoru ile çalışabilir.Kendi motoru ile çalışmak isteyenler 200 TL + Motor bakım ücreti alacaklardır.Part Time Çalışma:Bu çalışma şeklinde teslimat başına ücretlendirme mevcuttur.Bütün masraflar tarafınıza aittir.Ücret olarak teslimat başına 8 TL. verilmektedir.İstediğiniz zaman diliminde çalışabilirsiniz.Full Time Çalışma:Bu çalışma şeklide ister teslimat başı isterseniz de maaşlı olarak çalışabilirsiniz.Parça başı çalışmada teslimat başına 8 TL. alıyorsunuz ve bütün masraflar size ait oluyor.Maaşlı çalışmada;2500 TL: Maaş+Sigorta+Benzin (Motor size aitse)Bu bölgelerde oturan kuryeler tercihimizdir.

1 yıl önce

Amatör Oyuncu

Agenda Giyim - Besni

Amatör reklam çekimi için Amatör Oyuncu arıyoruz.

9 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Civan Sürücü Kursu - Besni

Ümitköy Çayyolu Koru metrosunun orada bulunan sürücü kursumuza 5 kişilik yemek temizlik çay servisi yapacak ve yetkililer olmadığında telefonlara bakacak, gelen müşteri karşılayacak personel arıyoruz.Hafta içi 1 gün izin verilecektir. Resimsiz cv dikkate alınmayacaktır.

6 ay önce

Satış Destek Personeli

Alk Sağlık Tarım ve Hayvancılık San Tic Ltd Şti - Besni

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Destek Personeli alınacaktır.

3 hafta önce

Teknik Servis Elemanı

Topaloğlu Turizm Yatırım ve Tic A.Ş. - Besni

İstanbul - Fatih de bulunan 4 yıldızlı otelimizde çalışacak boya, duvar kağıdı işlerinden anlayan, öncelikli otel tecrübesi olan Teknik Servis Elemanı aranıyor.

2 ay önce

Makine Teknik Ressamı

Memsa Makina San İnş ve Tic A.Ş. - Besni

İlaç sektörüne kalıp ve yedek parça çizimi yapabilecek deneyimli Makine Teknik Ressamı aranmaktadır. Bu ilan sadece deneyimli adayların başvurusu içindir.Not:- Servis hizmetimiz yoktur. Yemekhane mevcut.- Askerliğini yapmamış adayların başvurusu kesinlikle dikkate alınmayacaktır.- Makine teknik ressamlığı bölümleri dışındaki (yapı, mimari ressamlık vb.) alanlar dikkate alınmayacaktır.

1 yıl önce

İhracat Sorumlusu

Marblex İnşaat Mermer San Tic Ltd Şti - Besni

• İhracat siparişlerinin ilgili departmanlar ile takip edilmesi ve siparişlerin üretiminden müşteriye sevkine kadar ki tüm süreçlerin takibini yapmak,• Dış Ticaret (İthalat-İhracat-Kambiyo-Gümrük-Teşvik) mevzuatına göre tüm süreçlerin yönetmek.

4 ay önce

Üretim Müdürü

Parteks Kağıt Endüstrisi A.Ş. - Besni

Oluklu mukavva üretim sektöründe deneyimli, yönetici vasfı olan, çözüm odaklı, Üretim Müdürü aramaktayız.

1 yıl önce

Satış Görevlisi

Case Sıhhi Tesisat San Tic Ltd Şti - Besni

Su basınç düşürücüleri ve Emniyet Ventilleri üretimi yapan firmamıza Satış Sorumlusu personeli aramaktayız. Ürünlerimizin kurumsal müşterilerimize tanıtımını yapmak,Yurt içi pazar araştırmaları yapmak,Yeni müşteri kazanımı sağlamak,İlgili projeleri takip etmek,Müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek ,Potansiyel müşterileri tespit edebilecek, satış hedeflerini gerçekleştirebilecek,Pazar dinamiklerinin takibi ve rekabet koşullarına göre aksiyon alınması,Müşterilerin ihtiyacını anlayarak gerekli ürün bilgilendirmesini yapmak,Teklif vermek ve hassasiyetle takip etmek,Yaptığı işler ile ilgili yöneticisine raporlandırma yapmak,Müşteriden gelen siparişleri ilgili departmana iletip, takip etmek

1 hafta önce

Santral Görevlisi

Enteq İnşaat A.Ş. - Besni

Sancaktepede Faaliyet Gösteren Firmamıza,* Gelen tüm çağrıların cevaplandırılması; ilgili kişilere doğru ve hızlı bir şekilde yönlendirilmesi,* Mesajları doğru ve zamanında ilgili kişilere iletmek,* Gelen ziyaretçi ve misafirlerin karşılanması, ilgili kişilere yönlendirilmesini sağlamak* Gelen / Giden evrakların takibini yapılması ve raporlanması

7 ay önce

Sevkiyat Görevlisi

Cevpa Pazarlama Makine San ve Tic Ltd Şti - Besni

Firmamızda çalışacak, Sevkiyat Görevlisi ehliyetli ve SRC belgeli olması önceliklidir

1 yıl önce

Sosyal Medya Uzmanı

Öncül Prodüksiyon Danışmanlık A.Ş. - Besni

Firmamızda çalışmak üzere Sosyal Medya Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Görsel, Yazılı ve Sosyal Medya mecralarında reklam ve tanıtım etkinliklerinin yapılması, fikir ve içeriklerin üretilmesi, internet sitesi içeriklerini yönetebilecek ve güncelleyebilecek,Dijital medya gündemini ve gelişmeleri sürekli takip eden, (Facebook,İnstagram, Twitter, Youtube, Linkedin vb.) güncel içerik paylaşımlarını organize edecek,Sosyal medya hesaplarını kurumsal kimliğe uygun bir şekilde düzenlemek,Sosyal medya hesapları için video çalışmaları yapmak, kurgulamak, fikirler ortaya sunmak,Şirket web sitesini ihtiyaçlara uygun güncellemek,Yaratıcı, özgün konseptler ve içerikler üretmek.

10 ay önce

Bay şoför eleman aranmaktadır

Sinem halı yıkama - Besni

Şoför eleman aranmaktadır asgarî ücret + SSK sabah 9.30 akşam 19.30 detaylı Bilgi için Tel; 05426548854

6 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Marmara Palece Hotel - Besni

Yenikapı Marmaraya yakın Marmara Palece Hotelimize Ön Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.

10 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Vasfi Yavuz - Besni

Büromuza deneyimli Muhasebe Elemanı arıyoruz.

10 ay önce

Vasıflı-Vasıfsız Eleman

German Otomatik Şanziman - Besni

Vasıflı-Vasıfsız Eleman aramaktayız.

1 yıl önce

Besni Geneli Sektörler