Besni Geri Dönüşüm İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Besni Geri Dönüşüm İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış Temsilcisi

Jade Gayrimenkul - Besni

Firmamızda görevlendirilmek üzere Tele Satış Temsilcisi aranmaktadır.

2 hafta önce

Kalite Kontrolcü (Giyim Üretimi)

Liberti İplik Giyim Tekstil San Tic Ltd Şti - Besni

Dikim ütü paket bilgisi olan Kalite Güvence Elemanları arıyoruz.

1 yıl önce

Direksiyon Eğitmeni

Marmara Anadolu Öğretim Kurumları Tic Ltd Şti - Besni

Bağcılardaki sürücü kursumuzda Meb bakanlığına ataması yapılabilecek ders ücretli Direksiyon Eğitmeni aranmaktadır.

6 ay önce

Paket Servis Elemanı

Şiş Kebap - Besni

Çiğli Balatçık da bulunan restoranımız için Paket Servis Elemanı alınacaktır.

4 ay önce

Emlak Danışmanı

Piren Medikal Ürünleri Gıda San Tic Ltd Şti - Besni

POSTA EMLAK DENEYİMLİ EMLAK DANIŞMANI ARIYOR!Gayrimenkul sektörünün öncü kuruluşu olan firmamızın Alsancak ofisine gelir ortaklığı yapacağımız Emlak Danışmanı alınacaktır. Çalışma alt yapısıyla ilgili şartlar şirketimiz tarafından sağlanacaktır.Ücret sistemi, komisyon gelirlerin paylaşımı şeklindedir. Gelir paylaşımına dayalı olan ücret politikamızda sabit bir ücret söz konusu değildir.Gelişen Türkiye ekonomisinin lokomotifi olan gayrimenkul dünyasının güçlü markasıyla, siz de tanışın.CV nizi gönderin. İş hayatına güçlü bir firmayla, partner olarak devam etme fırsatını kaçırmayın.

10 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Zorlu Panel Çit Elektrostatik San Tic Ltd Şti - Besni

Firmamızda çalışacak Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.Çalışma saatlerimiz sabah 08.30 akşam 18.00 dır.

6 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Nur Kozmetik ve Kimya San ve Tic Ltd Şti - Besni

Kozmetik ve medikal ürün üretimi yapan, GMP şartlarında çalışan firmamızda muhasebe ve satınalma bölümüne yardımcı olacak eleman aranmaktadır.

5 ay önce

Servis Garsonu

Alis Farm Turizm Taşımacılık Tic Ltd Şti - Besni

Assos Çanakkalede bulunan butik işletmeye alacart serviste deneyimli Garson alınacaktır. Lojman imkanı vardır.

6 ay önce

Gıda Mühendisi

Altınekin Unlu Mamulleri Gıda San Tic Ltd Şti - Besni

Altınekin Unlu Mamulleri & Bonex, 1975den beri var olan markamız, Toprağımızdan Sofranıza Bir Armağan mottosu ile başlamış, katkısız ve doğal ürün anlayışı, yenilikçiliği ve “yerinde üretim” prensibi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Altınekin Unlu Mamulleri Bonex bünyesinde uzun soluklu çalışabilecek Gıda Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. Önemli Not:Konyada ikamet etmeyen ya da iş tecrübesi (min. 2 sene) olmayan adayların başvurularının dikkate alınmayacağını bildirmek ister anlayışınız için teşekkür ederiz.

1 yıl önce

Garson

Cömez Gıda Restoran Turizm San ve Tic Ltd Şti - Besni

Restoranımıza Acil bay bayan Garson arıyoruz.

6 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Was Rent A Car - Besni

Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Çalışma Saatleri : Sabah 9:00 - Aksam : 19:00Cumartesi Günü : Sabah 9:00 Akşam : 15:00Asgari Ücret Yol + Yemek mevcuttur.

3 ay önce

Güvenlik Müdürü

Taşyapı İnş Taah San ve Tic A.Ş. - Besni

İstanbul Acıbadem’de bulunan merkezimize görevlendirilmek üzere Güvenlik Amiri alınacaktır.İŞ TANIMI5188 Güvenlik Hizmetlerine dair kanun kapsamında, sorumluluğundaki güvenlik personelini sevk ve idare etmekGüvenlik politikalarının ve prosedürlerinin uygulandığından emin olmak için güvenlik denetimleri yapmak,Güvenlik ihtiyaçlarına karar vermek ve alınan tedbir başarısını değerlendirmek için bilgi toplamak ve analiz etmek,Personel görev dağılımlarını yapmak, denetlemek, eksikler için aksiyonlar yapmakGüvenlik personellerinin haftalık çalışma çizelgelerinin ve kontrol noktalarının planlanmasını yapmak, Resmi kolluk kuvvetleri ile işbirliği ve koordinasyon faaliyetlerini yönetmek,Acil güvenlik olaylarına müdahale şekillerini planlamak ve gerektiğinde yönetmek.

6 ay önce

Muhasebe Elemanı

Beyaz Denim Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Besni

İhracat firmasına fason üretim yapan iş yerimize tam zamanlı , daha önce tekstil firmasında çalışmış Ön Muhasebe için takım arkadaşları aramaktayız.

7 ay önce

Pazarlamacı

Simurg Dış Tic Ltd Şti - Besni

Firmamızda çalıştırılmak üzere;Elektrik ürünleri toptan satışını gerçekleştirebilecek (kablolu grup prizler, ampul çeşitleri, anahtar-priz grubu, kablolar v.b. ) deneyim sahibi, diksiyonu düzgün, iletişim gücü yüksek, YENİ BİR MÜŞTERİ PORTFÖYÜ oluşturma kapasitesine sahip Satış Temsilcisi arıyoruz.

7 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Özce Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Besni

Segem belgesi olan uzun süreli çalışacak kadın Sigorta Acentesi Teknik Personeli alınacaktır.

9 ay önce

Üretim Planlama Personeli

Nazkaya Ambalaj San. ve Tic. Ltd. Şti. - Besni

Firmamızda çalışacak Üretim Planlama Personeli arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Sipariş analizleri ve kapasite planlaması yapacak,Hammadde ihtiyaç planlaması yapacak,Üretim için gereken malzemelerin miktar ve terminlerine göre satın alma oluşturarak tedarik ve takibini yapacak,Siparişleri, verilen termin sürelerinde yüklemeye hazır hale getirecek,Üretime yeni girecek ve üretimden kalkacak ürünleri takip edecek,Fabrika içi üretim/malzeme akışını planlayacak,Ham madde, yarı mamül ve son ürünün stok seviyelerini güncel tutup raporlamasını yapacak,Hat ve kapasite hesaplamalarını, planlamalarını yapacak,Üretim iş emirlerinin açılması,Üretimin günlük takip, analiz ve raporlamalarının yapılıp, yöneticisinin bilgilendirilmesi,Üretilecek ürünlerin reçetelerini oluşturulması,Üretim planlamasına uygun üretim iş emirlerinin oluşturulması, takibi ve revizyonunu, açılan iş emirlerinin kapatılarak raporlanması,Günlük üretim verilerinin girişini yapacak ve veri giriş sürecinde verilerin karşılaştırılmalı kontrollerini yaparak raporlama için veri havuzunu oluşturmak üzere Üretim Planlama Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

9 ay önce

Yönetici Asistanı

Selçuklu İmar Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Besni

İncek deki ofisimizde çalışmak üzere tecrübeli bayan yönetici asistan aranmaktadır.

3 hafta önce

Polyester işleme ustası

Polplast Makina - Besni

Polyester işleme ustası alınacaktır.

4 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Ertürk Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Besni

Beylikdüzü Adnan Kahveci Mahallesinde, kasko, trafik, sağlık, konut, dask, seyahat, site ortak alan, iş yeri vs. alanlarında bizzat acenteliğini yapmış olduğumuz 5 sigorta şirketi (Ak-Koru-Doğa-Hdi-Quick) ve yardımlaştığımız diğer acentelerle beraber 20ye yakın sigorta şirketinden müşterilerimize en uygun fiyatları veriyoruz.

5 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Netvoog Kurumsal Hizmetler A.Ş. - Besni

Ana Dil seviyesinde Almanca konuşuyorsanİletişimim kuvvetli, problem çözmede üstüme yoktur ve ikna gücüm yüksektir diyorsanSeni de aramıza bekliyoruz ! ! !Maaş 4000 TL + Prim + SGK

1 yıl önce

Besni Geneli Sektörler