Besni Fuarcılık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Besni Fuarcılık İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

CNC Torna Tezgahı Operatörü

Rkm Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Besni

Firmamızda görevlendirilmek üzere Cnc Torna Tezgahı Operatörü aranmaktadır.

3 ay önce

Emlak Danışmanı

Ticari Gayrimenkul - Besni

Genel Nitelikler ve İş TanımıAçıklamaları dikkatli okuyup başvuru yaptığınız için teşekkür ederiz.Gayrimenkul danışmanlığı maaşlı bir iş değil, gelir paylaşımı esasına dayalı, kendi performansınızla orantılı yüksek gelir elde edebileceğiniz bir meslektir. bu nedenle sabit maaş beklentisi olan, düzenli maaş geliri olmadan hayatlarını ikame etmekte sorunlar yaşayabilecek adaylar için uygun bir meslek değildir. başvurunuzu yaparken bu hususu özellikle göz önünde bulundurunuz.Kazananlar arasında sizde yerinizi alın…Gayrimenkul Sektöründe; Kariyer yapmak,Deneyim, Beceri ve Performansını Gelirine yansıtmak isteyenYüksek motivasyon sağlayan huzurlu, prestijli ofis ortamı.Periyodik eğitimlerle iş kabiliyetini geliştirme.Büyük bir potansiyel müşteri veri tabanı.Gayrimenkul danışmanları TİCARİ G.Y.D adını kullanarak satış ve pazarlama faaliyetleri yürütme imkanına sahip olacaktır.KİMLER BAŞVURMALIGayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kurumsal düzeyde kariyer yapmak, sürekli olmak, uzmanlaşmak ve yüksek kazanç elde etmek isteyenler,Kendi işini minimum maliyetle kurarak, kendinin patronu olmak, kendine ve işine yatırım yapmak isteyenler,Mesai değil, sorumluluk bilinciyle çalışıp zamanını iyi planlayabilen, çalışma temposunu ve mesai saatini kendi ayarlayabilecek iç disipline sahip olanlar,Özgür ve sistemli bir çalışma ortamında takım ruhuna inanarak, kendi kişisel becerilerini en iyi şekilde sunabileceği bir ekibin içinde yer almak isteyenler,GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI İŞ TANIMISeçeceği veya belirlenecek uzmanlık bölgesinde aktif şekilde çalışarak satılık-kiralık portföy oluşturmak,Portföyleri kiralamak ve satmak için etkin bir pazarlama planı uygulamak,Gayrimenkul alma-satma ve kiralama süreçlerini takip etmek, yönetmek ve sonuçlandırmak,Satıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmak,TİCARİ G.Y.D etik ve ahlaki değerler bütününü uygulamak,Gayrimenkul sektörüyle ilgili gelişmeleri takip etmek, sürekli kendisini geliştirmek,Kendi işinin sahibi olarak hukuki ve mali sorumluluklarını yerine getirmek,(ek seçenekler, birebir görüşmede sağlanacaktır.)*** Gayrimenkul danışmanlığı sabit gelir ile değil “faaliyet sonucu elde edilen hizmet bedellerinin paylaşımı” esasına dayanan saygın ve yüksek gelirler elde edebilme imkanı sağlayan bir meslektir.*** Sabit bir maaş geliri söz konusu değildir.

1 yıl önce

Ön Muhasebeci

Dmr Aksesuar - Besni

Firmamıza tam zamanlı çalışacak Ön Muhasebe Personeli aramaktayız.

11 ay önce

Teknik Destek Personeli

Arby Bilgisayar San ve Tic Ltd Şti - Besni

Kurumsal firmalarımıza teknik destek verecek Teknik Destek Elemanı aramaktayız.2500 TL +AGİ +PRİM+ YEMEK+ YOL ücreti verilecektir.

1 yıl önce

Saha Satış Personeli

Ambargoo Yazılım San ve Tic Ltd Şti - Besni

2019 da kurulan AmbarGoo LTD. ŞTİ. şirketimiz bünyesine kendini geliştirmek isteyen satış ve pazarlama personeli arayışındayız.

7 ay önce

Satış Danışmanı

Mirsan Oto Lastik San ve Tic A.Ş. - Besni

40 yıllık tecrübeye dayalı bir firmada çalışacak, çalışma arkadaşları arıyoruz.

5 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Falez Çelikkapı - Besni

Firmamızda görevlendirilecek Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.

1 yıl önce

IT Sistem Uzmanı

Bilginet Yazılım Bilişim Hiz Tic Ltd Şti - Besni

Üniversitelerin Bilgisayar bölümlerinden MYO veya lisans mezunu IT Sistem Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

11 ay önce

Danışma Görevlisi

Beydent Ağız ve Diş Sağlık Merkezi A.Ş. - Besni

Avrupa Sefaköy kliniğimizde görevlendirilmek üzere Danışma Görevlisi alınacaktır.

10 ay önce

Site Bayan Muhasebe Halkla İlişkiler Sorumlusu ( Ataşehir )

VİZYON VİP - Besni

Ataşehir, batıataşehir barbaros mh site projemizde çalışacak, 25-40 arası, haftaiçi 09:00 - 18:00 arası çalışma cumartesi 09:00 - 14:00 çalışma pazar günü izin, 3500tl maaş + agi ile çalışacak, bayan muhasebe/halkla ilişkiler sorumlusu aranıyor. Enaz 1 Yıl Muhasebe departman bölümünde çalışmış ve site/rezidans muhasebe konusunda tecrübeli olması zorunludur Ataşehir Bölgesinde oturan yada tek araçla gelebilecek Site yönetim programlarını kullanmış/bilmesi zorunludur Ticaret Lisesi Mezunu Olması Zorunludur, Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İş Geliştirme Müdürü İrtibat: 0552 269 31 82

6 ay önce

Satış temsilcisi

Sirius Matbaa - Besni

Merhaba arkadaşlar serbest çalışıp kendi portföyünü oluşturup ciddi anlamda para kazanmak isteyenler çözüm ortağımız olabilirsiniz.(Ne iş yapıyoruz? Sirius matbaa reklam ve dijital baskı firmasıyız yani katalog broşür pasta kutuları insert el ilanı kartvizit zarf dosya takvim ajanda davetiye magnet etiket promosyon ürünleri amerikan servis afiş vb.tüm matbaa ve reklam işleri kendi makinalarımızda yapmaktayız)sizin yapmanız gereken bunları pazarlamak ve sattığınız ürün üzerinden hatırı sayılır prim almak. ilgilenen arkadaşlar lütfen özelden ulaşsınlar iyigünler..

4 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Çeşm-i Cihan Basım Yayın Yapım Tic Ltd Şti - Besni

Pandemi dolayısı ile bir süre evde çalışacak alanında uzman Grafiker aranmaktadır.

3 ay önce

Mimar

Demka Teknolojik Tasarım İnş San Tic Ltd Şti - Besni

Başakşehir Tasarım ve Satış Ofisimize en az 5 yıl sektörde tecrübeli Mimar/İç Mimar alınacaktır.

6 ay önce

Merchandiser

Yumtat Gıda Üretim San Tic Ltd Şti - Besni

Yumtat, 2001 yılında başlayan yumurta ticaretinin, 2009 yılında sektörün gelişmesi ve satışların artmasıyla beraber kurulmuştur. Yumtat, Afyon’da 120.000 m2 alan üzerinde 70.000 m2 kapalı alana sahip, günlük 300.000 yumurta üreten tam bir entegre tesiste üretim yapmaktadır. İstanbul Anadolu yakası bulunanan supermarket zincir şubelerinde görevlendirilmek üzere çalışabilecek personel arıyoruz.Gorev Tanimi : Merchandiser Gida • Sorumluluk alanındaki yerel zincir noktaları ve merkezlerine rut planı dahilinde düzenli olarak ön hazırlıkları yapmış bir şeklide ziyaretleri gerçekleştirmek, • Reyondaki tüm ürünlerin tarih kontrollerini yaparak ilk giren ilk çıkar (FİFO) kuralına göre dizilimlerini sağlamak ve tarihi geçmiş ürün bulunmasını en etkin şekilde önlemek. • Rafların istenen düzeyde düzgün, temiz, düzenli olup olmadığını, kontrol ederek, zarar görmüş ve müşteriye sunulması uygun olmayan ürünlerin raflarda kesinlikle bulunmamasını sağlamak. • Tüm ürün alanlarında yeterli stok seviyesini bulundurulmasini, stoksuz kalınmasını önleyici çalışmalar yapmak. Bununla birlikte iade miktarlarını kontrol altında tutmak, problem halinde Merch Süpervizörü ve Bölge Yöneticisini bilgilendirmek. • Satış noktalarında doğru fiyatlamaların yapıldığını kontrol etmek, her ürünün altında doğru fiyat etiketlerinin mevcudiyetini sağlamak. • Güçlü tanzim - teşhir, ürün sergileme alanları, mağaza içi verimli alanların etkin kullanımı ve tüketici aktivitelerinin değerlendirilmesi ile satış noktalarının ürünlerimiz açısından gelişmesini sağlamak. • İş konusunda istenen ve belirlenmiş tüm form, bilgi ve kayıtların raporlamaları belirlenen formatta, zamanında ve eksiksiz olarak yapmak ve aksiyon almak, • Sorumluluk alanındaki yerel zincir satışlarının artırılması için önerilerde bulunmak. mağazalarda reyon, rakip aktivite vb. bilgileri düzenlemek, • Mağaza, tüketici ve rakip faaliyetleri hakkında sürekli bilgi araştırmak, toplamak ve iletmek. • Marka değerlerini temsil edebilmek,

4 ay önce

Her türlü mobilya montajı yapilir

Setbest - Besni

HERTURLU MOBILYA MONTAJI SOKME TAKMA

3 ay önce

Temizlik Görevlisi

Naturalis Medikal Kozmetik San ve Tic Ltd Şti - Besni

Şirketimiz bünyesinde çalışacak Temizlik-Çay ve dolum yapabilecek bayan eleman aranmaktadır.

3 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Büyük Hamit Hotel - Besni

100 odalı otelimize İngilizce Arapça bilen Ön Büro Personeli alınacaktır.

1 yıl önce

Garson

Dafne Catering Gıda ve Yemek San Tic A.Ş. - Besni

Ankara Sincan Temelli Anadolu OSB Sosyal Tesislerinde Dafne Restaurantta çalışacak Garson aramaktayız.

6 ay önce

Editör

Albayrak Ajans ve Tanıtım - Besni

Kurumumuz da görevlendirilmek üzere Editör aramaktayız.

3 ay önce

Marangoz / Ahşap Ustası

Sedef Mobilya Kündekari ve Ahşap San Tic Ltd - Besni

Mobilya ve ahşap ustaları aranıyor. Ahşap kapı, pencere ve mobilya imalatları yapmak üzere elemanlar alınacaktır.

4 ay önce

Besni Geneli Sektörler