Besni Çevre Danışmanlığı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Besni Çevre Danışmanlığı İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Fizik Öğretmeni-Ortaöğretim

Alanya Yedi Bilim Koleji - Besni

Fizik Öğretmenleri alınacaktır.

7 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Başar Kasap - Besni

Kasabımızın mali kayıtlarını tutabilecek, fatura/irsaliye, borç/alacak işlemleri ile ilgilenecek ve stok giriş-çıkışlarını takip edebilecek deneyimli Ön Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşları arıyoruz.

11 ay önce

Motosikletli Kurye

Hml Lojistik A.Ş. - Besni

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında deneyimli Motorlu Kurye takım arkadaşları arıyoruz.GENEL NİTELİKLER:Türkiyenin yeni e-ticaret platformu GÖNDER için aşağıda ki niteliklere sahip İstanbul Anadolu yakası bölgesi Tuzla ilçesi için ,İstanbul Avrupa yakası bölgesi Esenyurt, Büyükçekmece ilçeleri için,Motorlu kurye arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı;Bölgesinde Göndere hizmet veren mağazalara düşen siparişleri zamanında ve güvenli bir şekilde alıcılara ulaştırarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak,Müşterilerden yapılan nakit tahsilatların, aynı gün içerisinde şirket banka hesabına yatırmak,Kendisine teslim edilen kredi kartı tahsilatı cihazlarının şarj edilmesi, gün sonu işlemini yapmak.

3 ay önce

Satış Danışmanı

Ysk Mekanik Havalandırma Sistemleri - Besni

Büromuzda çalışacak Satış Elemanı alınacaktır.

11 ay önce

Biyomedikal Teknikeri

Sezin Tıbbi Görüntüleme Kalp Merkezi San Tic Ltd Şti - Besni

Firmamızda çalışmak üzere Biyomedikal Teknikeri aramaktayız.İş Tanımı:Tıbbi cihaz ve donanım alımı ile ilgili tüm aşamaları takip etmek, yazışmaları yapmak, konuyla ilgili birimlerle koordinasyonu sağlamak,Birim tarafından yapılacak AR-GE projelerinde gerektiğinde aktif olarak görev almak,Görevini çalıştığı bölümün kalite süreçlerine uygun olarak eksiksiz bir şekilde yerine getirmek,Görevi ile ilgili araştırma, geliştirme yaparak birim içi yaygınlaştırma ve sonuç raporlarını hazırlamak,Görevini yerine getirirken iletişim kurulması gereken firma içi, firma dışı görüşmeleri yapmak,Kendisine verilen görevlerin yerine getirilmesini sağlamak amacıyla her türlü iç ve dış yazışmaları hazırlamak, düzenlemek ve takip etmek.

6 ay önce

Sevkiyat Şoförü

Kartek Yumurta - Besni

Yumurta sektörün de faaliyet gösteren bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere satış deneyimi olan Sevkiyat Şoförü aramaktayız.

2 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Beşler Kuruyemiş Gıda Tic A.Ş. - Besni

Firmamızda tam zamanlı/yarı zamanlı çalışacak, Grafik/ Tasarım alanında tecrübeli arkadaş arıyoruz.

10 ay önce

Mekanik Tesisatçı

Mgg Mekanik - Besni

Firmamızda görevlendirilmek üzere Mekanik Ustası aranmaktadır.Maaş + Yemek+ Sgk

1 yıl önce

Telefon ile Satış Pazarlama Temsilcisi (Eğitim Danışmanı)

Zirve Hedef Eğitim Kurumu - Besni

Zirve Hedef Kişisel Gelişim ve Mesleki Eğitimler vermektedir. Bu eğitimleri uzaktan eğitim olarak sağlamaktadır. Şirketimizde çalışacak satış pazarlama yapıcak kişi eğitim danışmanı olarak hizmet verecektir. Prim olarak ekstra kazanç sağlayabilir ve bir üst sınırı yoktur. Bizden bilgi almak için sosyal medyadan başvuru yapan kişilere istediği eğitimi tanıtıp kayıta çevirmek üzere Satış Pazarlama Temsilcisi (Eğitim Danışmanı) arayışımız bulunmaktadır. Aranan Nitelikler Satış pazarlama konusunda deneyimli, Telefondan satış yapmaya yatkın, İkna kabiliyeti yüksek, Para kazanmayı gerçekten seven, Kazanmayı seven, Hırslı, Motivasyonu yüksek adayların başvurularını bekliyoruz.

2 ay önce

Marangoz ve ahşap ustası kalfası ihtiyactir

M.erol ahşap tasarım atolyesi - Besni

Isının ehli usta ve kalfa ihtiyacımız vardır ahşap ev kamelya ve mobilya atolyesi

3 ay önce

İthalat İhracat Elemanı

Warma Isı Ürünleri Makina San ve Tic Ltd Şti - Besni

Firmamızda görevlendirilmek üzere İthalat İhracat Elemanı alınacaktır.İthalat İhracat evraklarının hazırlanması ve kontrol edilmesi,Organizasyon ve operasyonların oluşturulması ve takibi ,Siparişten başlayıp sevkiyata kadar olan tüm süreçlerde aktif rol oynamak.

4 ay önce

Anketör

Youth Mağazacılık A.Ş. - Besni

Yiyecek-İçecek işletme ruhsatı olan işletmelere marka tanıtımı ve ücretsiz kartlandırma için evrak temini yapabilecek Anketör arkadaşlar arıyoruz.

3 ay önce

Pilates Eğitmeni

Boon Pilates Studio - Besni

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pilates Eğitmeni alınacaktır.

1 yıl önce

Sekreter

Acarhan Proje İmar Müh İnş ve Tic A.Ş. - Besni

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aranmaktadır.Evrak dokümantasyon işlemlerini yürütecek ,Merkez ofisimizde çalışacak ,Çay kahve servisini yapacak,Telefonlara bakacak,Gelen misafiri ağırlayıp, bilgilendirecek,Uzun yıllar istikrarlı bir şekilde çalışmayı planlayan, Sorumluluk sahibi olan çalışma arkadaşları aramaktayız. Not : Öz geçmişteki eksik bilgiler ve imla hataları değerlendirmede olumsuz olarak ele alınacaktır.

6 ay önce

Mağaza Sorumlusu/Şefi

Dekodizayn Orman Ürünleri Gıda İnş San ve Tic Ltd Şti - Besni

Mağazamızda, satışta deneyimli, insan ilişkileri güçlü Mağaza Satış Danışmanı alınacaktır

8 ay önce

İş Güvenliği Uzmanı

Forum Osgb Sağlık Eğitim Danışmanlık Tic Ltd Şti - Besni

İzmir İli Karabağlar ilçesinde kurulu bulunan ortak sağlık ve güvenlik birimimizde görevlendirilmek üzere A, B ya da C Sınıfı iş güvenliği uzmanı takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

7 ay önce

Temizlik Görevlisi

Altay Özel Güvenlik Koruma Hiz Tic Ltd Şti - Besni

Pendik Esenyalı E5 kenarında bulunan projemiz için kadın Temizlik Personelleri aranmaktadır.Şartlar : Asgari ücret+ 220 TL MULTINET

9 ay önce

Yönetici Sekreter / Asistan

Brain Team Yazılım Teknolojileri Ltd Şti - Besni

Sağlık Turizmi,Estetik Merkezleri, Saç Ekim Merkezleri, Güzellik Salonları gibi daha bir çok sağlık alanında işletmelerin, müşteri takibi ve profili,personel takibi,muhasebe kayıtları, satış pazarlama desteği gibi aşamaların otokontrolünü sağlayan yenilikçi, kendi alanında güçlü bir yazılım firması.Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Sekreteri aranmaktadır.

1 yıl önce

Lojistik Elemanı

Koçakpark Kent Ekipmanları San ve Tic Ltd Şti - Besni

Firmamızda görevlendirilmek üzere Lojistik Elemanı aranmaktadır.Tüm Depo Faaliyetlerinin İşleyiş ve Yönetiminden Sorumlu Olacak, Depo Hareketleri ve Ürünlerin Giriş/Çıkış Kontrollerinin Yapılmasını Sağlayacak,Ürün Sevkiyatlarının Teslimat Noktalarına Zamanında ve Doğru Şekilde Ulaştırılmasını Takip Edecek, Aylık ve Yıllık Raporlar Hazırlayacak,Müşteri Siparişlerinin Takibini Sağlayarak Ürünlerin üretimini zamanında sağlayacak.Depoda Bulunan Teçhizatın Kullanım, Bakım ve İdaresini Sağlayacak,Stok Kontrol Sistemlerini Güncel Tutacak,Depo-Ambar-Kargonakliye Süreçlerini Yönetebilecek,Not: Görüşmeler şahsen yapılacaktır.

3 ay önce

Stajyer

Smmm Ofisi - Besni

Firmamızda görevlendirilmek üzere Stajyer aranmaktadır.

2 hafta önce

Besni Geneli Sektörler