Besni Cep Telefonları ve Aksesuarları İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Besni Cep Telefonları ve Aksesuarları İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Montaj Elemanı

Ezer Otomatik Kapı Sistemleri A.Ş. - Besni

Ezer Otomatik Kapı Sistemleri A.Ş, ürettiği ve temin ettiği tüm ürünlerin fiziksel yaşamları boyunca emniyetli ve verimli bir şekilde kullanılmalarını sağlamak amacıyla, satış sonrası hizmetlerine çok önemli yatırımlar yapmaktadır. Yurt içi ve dışında, ürettiği tüm kapılara, deneyimli ekipleri ile onarım hizmeti verebilen Ezer Kapı, bu ürünler için tüm yedek parça ihtiyaçlarına da yanıt verebilmektedir.Ezer Otomatik Kapı firması üretimine başladığı günden beri, tescilli markası olan PAW yüksek hızlı kapı ürünlerini tüm Türkiye ve dünyadaki fabrikaların ve tesislerin iç ve dış mekanlarındaki performanslarından dolayı müşterilerinden yoğun ilgi görmüştür.Partnerleri sayesinde, yurt dışı ve yurt içi pazarlarında geniş çaplı bir müşteri portföyüne hizmet vermekte olup, her geçen gün dünya çapında yeni pazarlara nüfuz ederek , sektördeki ciddiyetini ve kararlılığını korumaktadır. Yüksek üretim kalitesi, en son teknolojiyi ekonomik ve en kullanılır hale getirmesi, hızlı üretim süresi, zamanında teslim, ekonomik yedek parça garantisi ve servisi firmamızın ana prensipleri olmuştur.Dünyadaki değişimleri takip ederek üretimindeki gelişimini müşterilerine maksimum fayda ve uygun fiyatla yansıtmayı hedeflemiştir. PAW ürünlerindeki dizayn ve ekonomik farklılığının yanında, çevreye uyumlu olması ürünlerimizi ayrıcalıklı kılar. Dünya pazarlarında her geçen gün PAW ürünlerine olan ilginin canlı tutulması için, rekabeti etik değerlere dayandırarak, müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde geliştirmeyi, buna göre politikalar üretmeyi beklentilerini ve isteklerini algılamayı planlar ve eyleme dönüştürür.EZER Kapı`nın iş felsefesi sektöründe dayanıklı mal üretmek, kendi yeni model ve dizaynları ile öncülük etmek, daha ileri gitmek,teknolojik gelişmeleri en üst seviyeye çıkarmak ve pazarlardaki en iyi rekabetçi fiyatları müşterilerine sunmaktır.Firmamızda görevlendirilmek üzere Montaj Elemanı aramaktayız.Personelimize Maaş + Sigorta + Yemek imkanları sağlanmaktadır.Maaş aralığı 2700 - 3500TL

2 ay önce

Ofis Elemanı

Doğantepe Lojistik Elektrik Ltd Şti - Besni

Ofis Elemanı alınacaktır.

10 ay önce

Sosyal Hizmet Uzmanı

Özel Ülkü Sağlık Bakım Sosyal Hiz Tic Ltd Şti - Besni

En az 1 Yıl İş Tecrübesi olan Sosyal Hizmet Uzmanı veya psikolog çalışma arkadaşları aranmaktadır. Başvurularınız cvbenim.com üzerinden online olarak değerlendirilecektir.

8 ay önce

Kalite Kontrol (Metal)

Gedik Kalıp İmalat San ve Tic Ltd Şti - Besni

Firmamızda çalışmak üzere Kalite Kontrol Elemanı arıyoruz.

5 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Dekamis Hijyen Group - Besni

Firmamız orta ölçekli bir üretim yeri olmakla birlikte hedefleri ve potansiyeli olan bir firmadır.Sahiplenici yapısıyla muhasebe kısmını ve iç düzeni sağlayabilecek firmamızla beraber büyümek isteyen Ön Muhasebe ve Sekreter aramaktayız.

1 yıl önce

Muhasebe Elemanı

Biders Yayıncılık Matbaacılık San Tic Ltd Şti - Besni

Logo GO3 ya da Logo programlarını daha önce kullanmış ve halen kullanabilen, Muhasebe Elemanı alınacktır.

8 ay önce

Kimya Mühendisi

Rçt Sağlık İletişim Hiz Tic ve San A.Ş. - Besni

Üniversitelerin 4 yıllık Kimya, Eczacılık veya Tıbbi ve Aromatik Bitkiler MYO, Kozmetik Teknolojisi MYO bölümlerinden mezun, Kimya Mühendisi alınacaktır.

1 yıl önce

Survey

South Wind Uluslararası Gözetim Tic Ltd Şti - Besni

South Wind Uluslararası Gözetim Şirketimiz bünyesinde çalışacak Eksper aramaktayız.

1 yıl önce

Satış Danışmanı

Nazar İnşaat Gayrimenkul - Besni

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aramaktayız.

3 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Değer Project Lojistik San ve Tic Ltd Şti - Besni

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.

5 ay önce

Mimar

Pusula Yaşam Alanları Yapı İnşaat San Tic A.Ş. - Besni

Mimari uygulama projeleri, bina ve iç tasarım çalışmaları yapılmaktadır.Bu konularda destek sağlayacak ekip arkadaşları aramaktayız.Takım çalışmasına uygun adayların başvurularını bekliyoruz.

5 ay önce

Su Satış ve Dağıtım Elemanı (Damacana)

Esra Bilgin Car Ticaret - Besni

Kartal- Tuzla -Pendik bölgesinde Su Dağıtım Elemanı aramaktayız.

6 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Kernek İnşaat ve Yapı Malzemeleri Ltd Şti - Besni

Firmamızın ön muhasebe kayıtlarını tutacak Ön Muhasebe Elemanı-Sekreter aramaktayız.Satın Alma ve Satış İşlemelerini yapabilecek ,Cari Takibi, Alacak-Borç Takibi, BA-BS Formu, Mutabakat vb. yapacak,Stok Takibi ,SGK Giriş ve Çıkışları Takibinden sorumlu,Personel Kayıtları , Telefon ile Müşteri Karşılama yapacak.

3 ay önce

ACİL FABRİKA BAY ÖZEL GÜVENLİK /2 GECE 1 İZİN 2428+AGİ+YMK/ GEBZE ŞEKERPINAR

VİZYON VİP - Besni

Çalışma yeri : Gebze, Şekerpınar Mh Proje ismi : Fabrika Süresi geçmemiş kimlikli özel güvenlik veya güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış güvenlik çalışabilir belgesini alan özel güvenlik olacak. Boy: 1. 70 yada üzeri Yaş sınırı: 25 – 45 arası Çalışma sistemi: 12 saat çalışma sabit 2 gece, 1 gün izin Şartlar: 2428 TL maaş + agi + ymk Not: lütfen aşağıdaki yetkili Yasin Bey’in telefonunu arayıp onay aldıktan sonra şirkete görüşmeye geliniz, onay almadan görüşmeye gelmeyiniz. Ulaşamazsanız, telefonun mesaj bölümünden bilgilerinizi, kriterlerinizi ve numaranızı yazın, olumlu olduğunda size geri dönüş yapalım. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ: YASİN TEL: 05051825070

1 yıl önce

Emlak Danışmanı

Yalçın Suit - Besni

Erkollar İnşaatın alt kuruluşu olan Yalçın Suit firmamız için Emlak Danışmanı aramaktayız.

2 ay önce

Web Master

New Work Agency - Besni

Güncel dijital mecra gelişmelerini yakından takip eden ve gerektiğinde güncel bilgileri takım arkadaşlarıyla paylaşabilecek, verilen işi sadece yapmış olmak için değil, yaratıcı fikirler sunabilecek Web Master aramaktayız.

10 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Ünlü Turizm Taşımacılık - Besni

Firmamız bünyesinde görev yapacak Ön Muhasebe -Sekreter çalışma arkadaşı aramaktayız.Ön muhasebenin tutulması ve raporlanması,Aylık,haftalık ve günlük cari hesap,fatura gibi mali işlerin yürütülmesi,Mutabakatların yapılması,Muhasebe evraklarının takip edilmesi,Mali Müşavir ile koordineli bir şekilde çalışmak,Tüm ödeme ve tahsilatların takip edilmesi,Personel özlük dosyalarının takip edilmesi.

11 ay önce

Reyon Görevlisi

Ceyyil Kozmetik Züccaciye Tic Ltd Şti - Besni

Şirketimiz bünyesinde çalıştırılmak üzere bay / bayan personel alınacaktır.

7 ay önce

Kaynak Ustası

Demirkol Hurda San ve Tic Ltd Şti - Besni

Üretim sahasında çalışacak montaj ve kaynak ustaları alınacaktır.proje bazında alınan iş durumu ile ilgili 2 ay belirli süreli çalışma olacaktır.

7 ay önce

Aşçı

Aytuna Metal Sac San ve Tic Ltd Şti - Besni

Akdeniz Sanayi Sitesindeki firmamız için yemek ve çay servisinden sorumlu olacak kadın personel aramaktayız.SGK+2000 TL maaş.

7 ay önce

Besni Geneli Sektörler