Besni Ambalaj ve Kağıt İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Besni Ambalaj ve Kağıt İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Bakım Onarım Teknikeri

Öztaş Ambalaj San ve Tic A.Ş. - Besni

Kağıt ambalaj alanında Beylikdüzü Mermerciler Sanayi Sitesinde bulunan fabrikamızın Bakım Onarım bölümünde değerlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun tecrübeli bay Bakım Onarım (Mekanik ve Elektrik-Elektronik) Teknikeri aramaktayız.Firmanın bakım ve onarım faaliyetlerinin yürütülmesi,Bakım planlarına uygun olarak bakımların gerçekleştirilmesi,Çalışan makinelerin devamlılığını, çalışmayan makinelerin çalışır hale getirilmesini sağlamak,Bakım onarım proseslerine uygun hareket edilmesi,Hızlı ve pratik çözümler ile işleyişin devamlılığının sağlanması,Bütün işlemleri yaparken iş güvenliği ön planda tutulması,

2 ay önce

Saç Bakım ve Yapımcısı

Hair Studiom Bayan Kuaförü - Besni

Mesleğinde başarılı iş ahlakı olan saç ustası arkadaşlar arıyoruz

8 ay önce

Vasıfsız Eleman

Marsilya Denizcilik - Besni

Marsilya Denizcilik firmasında görevlendirilmek üzere Vasıfsız Eleman alınacaktır.5.500-12.000 TL-USD-EURO maaşTüm sosyal haklar mevcuttur.(Maaş+ Mesai+ İkramiye+ SGK+ Yemek+ Kalacak yer)Erken emeklilik firsatı vardır.6 ayda bir maaş ikramiye ve yurt dışı primleri vardır.

3 hafta önce

Sekreter

Gym Demir Çelik San ve Tic A.Ş. - Besni

İbrahimli Duisburg Bulvarındaki ofisimizde çalışmak üzere çay ve temizlik işlerine bakabilecek kadın eleman alınacaktır.Çalışma saatlerimiz 08:00-18:30 arasıdır. Cumartesi, pazar ve resmi tatillerde çalışmıyoruz.Maaş 1500+Yol+Yemek verilecektir. SGK yapılacaktır.

11 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Çukurova Erten Otel - Besni

Otelimize Elektra kullanmayı bilen tecrübeli Resepsiyonist arıyoruz.

1 yıl önce

Tekstil Makineci

Bronz Tekstil - Besni

Penyede çalışabilecek Tekstil Makineci arıyoruz.Ekibimizi, müşterilerimiz için en iyi deneyimi sunmak üzere enerjimizi ve coşkumuzu paylaşacak insanlarla büyütmek istiyoruz...Yemek + Servis + Sgk mevcuttur.( Kapaklı, Kızılpınar, Bağlık, İstasyon ve Çerkezköy harici servisimiz yoktur)

1 yıl önce

Yazılım Geliştirme Uzmanı

Ambargoo Yazılım San ve Tic Ltd Şti - Besni

Firmamızın projelerinde mevcut ve yeni yapılacak mobil uygulamalar için gerekli yazılım geliştirmenin yürütülmesinde görev alacak Yazılım Geliştirme Uzmanı arıyoruz.

7 ay önce

Pazarlama Elemanı

By Niko Gourmet - Besni

Alaçatı Ot ve Tohum Müzesi marketinde çalışacak Satış Elemanı aramaktayız.

7 ay önce

Teknik Destek Elemanı

Cassaba Modern Alışveriş Merkezi Yönetim Dan A.Ş. - Besni

Bünyemizde bulunan elektrik, mekanik ve inşai işlerde destek olarak çalışacak Teknik Destek Elemanı aranmaktadır.

3 ay önce

Sekreter

Basan Avukatlık Ortaklığı - Besni

Ankara Arjantin caddesindeki ofisimizde hafta içi 8:45-19:15 saatleri arasında, asgari ücret ile; büronun düzeni, idari ve dosyalama işlemleri ile ilgilenip, katip ve avukat arkadaşımıza yardımcı olacak, iyi derecede bilgisayar bilgisine sahip, uzun süreli ÇALIŞMA İSTEKLİ VE AZİMLİ Sekreter aramaktayız.Not: Çankaya/Arjantin caddesine ulaşım sorunu olanlar lütfen başvuru yapmasın.

1 yıl önce

Biyoistatistik Uzmanı

Medi Eğitim Danışmanlık ve Bilişim Teknolojileri - Besni

SPSS, R ya da STATA bilen Matematik, Kimya, Biyoloji, Fizik ya da İstatistik Mezunu eleman arayışımız vardır.MS Office programlarına hakim ve yetkin.

11 ay önce

Saha Satış Elemanı

Çınar Basın Yayın - Besni

Aktif saha satışın da kendine güvenen en az bir yıl deneyimli tercihen araçlı Saha Satış Personeli alınacaktır.

7 ay önce

Tekstil Makineci

Eresya Giyim San ve Tic A.Ş. - Besni

Eyüp Ramide, dokuma kumaş kadın dış giyim ihracat firmamızda çalışmak üzere; ceket ve kabanda çalışmış Tekstil Makineci alınacaktır.TC vatandaşı olmayanlar alınmayacaktır.Tüm sosyal haklar mevcuttur. (Maaş+Mesai+SGK+Agi+Yemek+Servis+yıllık izin)Maaş performansa göre belirlenecektir.

7 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Aydin Orman Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Besni

Firmamız da görevlendirilecek Ön Muhasebe Eleman aranmaktadır.

4 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Erdal Topçuoğlu Sigorta Aracılık Hizmetleri - Besni

Otomotiv ve sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren 40 yıllık işletmeyiz. Firmamızda çalışmak üzere Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

5 ay önce

Kalite Kontrol Elemanı

Aypek Ambalaj San Tic Ltd Şti - Besni

Firmamız, 1995 yılında kurulmuş olup Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’nde 4000 m²’lik kapalı alana sahip bir fabrikada üretimine başlamıştır.Aypek, otomotiv sektöründe ileri teknoloji ürünlerin üretimini yaparak bu sektörde büyük katkı sağlamıştır.Şirketimiz 2005 yılında tarım sektöründe taze ürünlerin depolama ve raf ömrünü uzatan Modifiye Atmosfer paketleme teknolojisini Türkiyede üreten ilk firmadır.Firmamızın başta tarım, otomotiv sektörlerinde yurt içindeki başarılarını ihracata yansıtarak hızla büyümeye devam etmiştir.2013 yılında üretim kapasitesine artırarak 8000 m² alana sahip fabrikasına yerleşerek makine parkuruna genişletme yatırımlarına devam etmiştir.Aypek, faaliyet gösterdiği her sektörde, dinamik üretim anlayışıyla,müşterilerinin ihtiyaçlarını en etkin şekilde çözmeye yönelik hizmet kalitesini sürekli kılacaktır.Firmamızda istihdam edilmek üzere; Kalite Kontrol Elemanı alınacaktır.Servis Güzergahı;Emek-Akpınar-Hamitler-Yenibağlar-Bağlarbaşı-YunuseliAcemler-Kültür Park-Kent Meydanı Metro istasyonları yol güzergahıdır.Servis iç kısımlara girmemektedir. Ona göre başvurunuzu yapınız.Not: TELEFONLA BİLGİ KESİNLİKLE VERİLMEYECEKTİR.

7 ay önce

Bayan Satış Personeli

Mersin Villa - Besni

Bilet Satışı yapacak 18 ile 25 yaş arası bayan personel aramaktayız tel 0531 491 2006

6 ay önce

İş Makineleri Bakım ve Onarımcısı

Udk Mühendislik Müşavirlik San Tic A.Ş. - Besni

Firmamız bünyesinde çalışacak İş Makinesi Ustası alınacaktır.

5 ay önce

Satış Elemanı

Ulusal Araştırma Tanıtım Merkezi - Besni

Tekirdağ Merkezde bulunan araştırma firmamızın tanıtım ve satışında, Türkiye genelinde mağazası (market-giyim mağazası-restoran vb.) olan firmalarla irtibat kurabilecek, iş bağlantısı yapabilecek bayan personel aramaktayız.

5 ay önce

Hemşire

Özel Akif Mehmetoğlu Polikliniği - Besni

Hemşire arayışımız mevcuttur .

3 ay önce

Besni Geneli Sektörler