Bayramören İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Bayramören İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Bilgisayar Bakım ve Onarımcısı

Mrtk Bilişim A.Ş. - Bayramören

*Notebook bakım ve onarımı konusunda deneyimli*Bilgisayar donanım bilgisine sahip*Arıza tespit ve onarımı yapabilen*Windows server işletim sistemlerinde kurulum ve destek verebilecek*Network Ürünlerinde altyapı ve kurulum bilgi sahibi*SQL Server deneyimi olan*Yedekleme sistemleri konusunda bilgili*Ms windows ve Mac os işletim sistemleri kurabilen*İstanbul Avrupa yakası tercihen Esenler ve civarı ikamet eden* Enerjik , prezantabl , takım çalışmasına yatkın çalışma arkadaşları arıyoruz.

4 ay önce

Sekreter

İron Grup Çelik San Tic Ltd Şti - Bayramören

Ankara Gaziosmanpaşa Mahallesinde bulunan ofisimizde görevlendirilmek üzere Sekreter alınacaktır.Fotoğrafsız Cvler dikkate alınmayacaktır.

2 ay önce

acil Bay rezidans özel güvenlik /2600+agi+ymk/ tuzla fatih mh

vizyonvip - Bayramören

ÇALIŞMA YERİ: TUZLA, FATİH MH PROJE İSMİ: VİLLA VE REZİDANS SÜRESİ GEÇMEMİŞ KİMLİKLİ ÖZEL GÜVENLİK VEYA GÜVENLİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE GÜVENLİK KİMLİK BAŞVURU YAPMIŞ GÜVENLİK ÇALIŞABİLİR BELGESİNİ ALAN ÖZEL GÜVENLİK OLCAK EN AZ 1 YIL GÜVENLİK/DANIŞMA OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR SİTE-REZİDANS-VİLLA PROJELERDE ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİNDEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR BOY: 1. 75 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 24 - 35 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 12 SAAT ÇALIŞMA 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 GÜN İZİN ŞARTLAR: 2600TL MAAŞ + AGİ + YEMEK PROJEMİZ: FORMULA 1 BÖLGESİ YADA İSTANBULPARK BULVARINA YAKIN /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİ TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜNDEN BİLGİLERİNİZİ-KRİTERLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN OLUMLU OLDUĞUNDA SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ İLETİŞİM: 0505 182 50 70

6 ay önce

Dağıtım Elemanı

Pul Ticaret Aygaz Bayi - Bayramören

Evlere ve iş yerlerine tüp ve su dağıtımı yapılacaktır.Aygaz ve hayat su bayiServisler motorla ve araçlarla yapılmaktadır.

8 ay önce

Tekstil Makineci

Eresya Giyim San ve Tic A.Ş. - Bayramören

Eyüp Ramide, dokuma kumaş kadın dış giyim ihracat firmamızda çalışmak üzere; ceket ve kabanda çalışmış Tekstil Makineci alınacaktır.TC vatandaşı olmayanlar alınmayacaktır.Tüm sosyal haklar mevcuttur. (Maaş+Mesai+SGK+Agi+Yemek+Servis+yıllık izin)Maaş performansa göre belirlenecektir.

10 ay önce

Asistan

ICC Uluslar Arası Belgelendirme - Bayramören

Türkiyede, İstanbul, Kocaeli,Tekirdağ OSGB Merkez yetkisi , Tüm Türkiye Mobil Sağlık Hizmetleri yetkisi olan ve ülke genelinde laboratuvar işletmeleri ile hizmet sunmaktadır. Yüksek kalitede müşteri odaklı sağlık hizmeti sunan ve en son teknolojiyi kullanan güçlü ve profesyonel bir şirket olarak değer yaratma ekibimizin ana oyuncusu olabilmeniz için kişisel gelişiminizi ve deneyim kazanmanızı en üst düzeyde destekleyeceğiz.

7 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Sky Doğan Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Bayramören

Firmamızda çalışmak üzere Müşteri Temsilcisi aranmaktadır.Müşteri memnuniyetinin esas alınarak sipariş takibinin ve gerekli operasyonel sürecin yürütülmesi,Mevcut müşterilerin sipariş alımından, teslimine kadar geçen süreçlerde, imalatçı ve müşteri ilişkilerini koordine etmek,Firmanın tasarım ekibi ve bağlı olduğu satış-pazarlama grubu arasında koordinasyonlu çalışarak ürün geliştirme ve numune çalışmalarını organize etmek,Müşteriden gelen numune ve sipariş taleplerinin sisteme girişinin yapılarak ilgili bölümlere iletilmesi,Numunelerin müşteri talebine uygun olarak hazırlanmasını ve zamanında müşteriye gönderilmesini sağlamak,Ürünlerin teminine göre zamanında ve noksansız şekilde teslimatına kadar olan koordinasyonun takip edilmesi vb. işleri yürütecek

2 hafta önce

Servis Garsonu

Alis Farm Turizm Taşımacılık Tic Ltd Şti - Bayramören

Assos Çanakkalede bulunan butik işletmeye alacart serviste deneyimli Garson alınacaktır. Lojman imkanı vardır.

9 ay önce

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Meslek Elemanı

Yücel Genç Yeminli Mali Müşavirlik ve Denetim Ofisi - Bayramören

Yeminli Mali Müşavirlik, denetim ve iade ofisimize çalışma arkadaşları aranmaktadır.

9 ay önce

Makine Montaj ve Bakım Onarımcısı

Öykücan Gıda Tarım San ve Tic Ltd Şti - Bayramören

Kuru meyve üretimi yapan işletmemizde tam zamanlı çalışacak , ehliyetli , mevcut makine bakım onarım yapacak , elektrik genel arıza ve tesisattan anlayan , kaynak ve su tesisatı konularında bilgili , gerektiğinde satın almada da rol alabilecek deneyimli eleman aranmaktadır.

10 ay önce

Çocuk Animatörü - Eğlence Hizmetleri

Kids Anka Aktivite Merkezi - Bayramören

Toplamda 44 ayrı atölye ile hizmet vermekteyiz. Çalışmalarımız kurumumuzda yer alan atölyelerde olacağı gibi, portföyümüzde yer alan okullarda da etkinlikler düzenlenmektedir. 15 aydan 12 yaşa kadar tüm çocukların eğlenirken öğrenecekleri, çok keyif alacakları, hayallerindeki meslekleri yakından tanıyacakları ve bilim ile sanatın buluştuğu aktivite merkezimizde görevlendirilmek üzere Çocuk Animatörü aramaktayız.Tam zamanlı çalışma sisteminde haftada 1 gün izin kullanılmaktadır.Deneme süreci 3 gündür.İlanımıza başvuran adayların Kids Anka hakkında araştırma yapması rica olunur.

4 ay önce

Yönetici Asistanı

Alp Mimarlar Tasarım ve Yapım Ltd Şti - Bayramören

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı aranmaktadır.

3 gün önce

CNC Torna Tezgahı Operatörü

Rkm Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Bayramören

Firmamızda görevlendirilmek üzere Cnc Torna Tezgahı Operatörü aranmaktadır.

6 ay önce

Cnc Torna Operatörü

Set Cnc Otomat Talaşlı İmalat Tic Ltd Şti - Bayramören

Otomotiv Yan Sanayinde faaliyet gösteren firmamızın üretim biriminde görev alacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

1 yıl önce

Mutfak Görevlisi

Mira İtaliano Pizza - Bayramören

Ortaköy de bulanan İtalyan pizza restaurantımıza yol ve saat sorunu olmayan yakın mesafede oturan mutfak temizlik bölümünde çalışacak sorumluluk sahibi bayan mutfak personeli aranmaktadır.

1 ay önce

Elektronik Yazılım Uzmanı

Uzel Bilişim Ar-ge ve Otomasyon San ve Tic A.Ş. - Bayramören

Elektronik Ar-Ge Yazılım Uzmanı aramaktayız.

1 hafta önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

Nur Style (Mejrem Hasanagic) - Bayramören

nur style altın ve gümüş temizleme ürünlerinde 35 yılı aşkın varlığın vermiş olduğu gururla yoluna devam etmektedir firmamız bir çok dünya ülkesinde varlığını sürdürmüş ve son olarak türkiye;de bir ilk olarak altın ve gümüş temizleme ürünlerini üretip satışını gerçekleştirmektedir ürünlerimizi hedef kitlelerine satışını ve pazarlamasını gerçekleştirecek satış alanında deneyimli ,prezentabıl,anatilik düşünebilen ,strateji belirleme konusunda deneyimli nur style firmasına satış konusunda katkı sağlayacak bay,bayan satış temsilcisi aramaktayız

1 yıl önce

Marangoz

Azur Resort Spa Otel - Bayramören

Alanya Payalarda bulunan 5 yıldızlı otelimizde çalışmak üzere Mobilya ve Marangoz Ustası aramaktayız Alanyadan gelecekler için servis şehir dışından gelecekler için lojman mevcuttur.

1 yıl önce

Cnc Abkant Pres Tezgahı Operatörü

Say Reklamcılık Yapı Dekorasyon San ve Tic A.Ş. - Bayramören

Say Yenilenebilir Enerji ve Say Reklam A.Ş. bünyesinde Kemalpaşa fabrikamızda çalışmak üzere Cnc Abkant Büküm Operatörleri alınacaktır.

5 ay önce

Satış Elemanı

Deniz Grup Yemek Temizlik San ve Tic Ltd Şti - Bayramören

Catring firmamızda çalışacak acil Pazarlama Elemanı aramaktayız.

1 yıl önce

Çankırı Geneli Sektörler