Bayraklı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Bayraklı İş İlanları


Muhasebe Yardımcı Elemanı

Erçetin İş Makinaları Yedek Parçaları İnş ve Dış Tic Ltd Şti - Bayraklı

İkitelli organize sanayi bölgesinde bulunan firmamız için Muhasebe Yardımcı Elemanı alınacaktır.

2 hafta önce

Satış ve Pazarlamacı

Karteknik İletişim Bilgisayar Sistemleri İnş San Tic Ltd Şti - Bayraklı

Kurumsal bilgisayar firmasında çalışmak üzere Satış ve Pazarlamacı aranmaktadır.

2 hafta önce

Asistan

Ertaylar Dayanıklı Tüketim Malları Tic Ltd Şti - Bayraklı

Firmamız Türkiye genelinde kamu kurum ve kuruluşlarına ihale usulu malzeme tedariği sağlamakta olup genel merkez ofisinde çalışacak yöneticimize asistanlık yapacak ofise gelen misafirleri karşılayacak firmamızı temsil edecek şehir dışı ve içinde yapılacak firma ziyaretlerinde yöneticimize eşlik edecek, mail ve telefon trafiğini idare edecek Asistan aramaktayız.Maaş SSK yemek verilecek olup sabah 09 00 akşam 18 00 hafta sonu cumartesi pandemi sonrası tam gün çalışacak çalışma arkadaşı aramaktayız.

2 hafta önce

Hemşire

Özel Ege Gönülden Engelli Bakım Merkezi - Bayraklı

Engelli Bakım Merkezimizde görevlendirilmek üzere Hemşire alınacaktır.

2 ay önce

Saha Satış Elemanı

Holmer Türkei Otomotiv Ltd Şti - Bayraklı

Şeker Pancarı Hasat Makinası sektöründe Türkiye çapında lider olan Almanya merkezli firmamızın Konya şubesi için Saha Satış Temsilcisi alınacaktır.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Strocast Yapı ve Cephe Sistemleri San ve Tic A.Ş. - Bayraklı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Sekreter

Av.Yunus Emre Keçeli - Bayraklı

Avukatlık ofisimize Sekreter çalışma arkadaşı aramaktayız.Ofisin genel düzen ve temizliğini sağlamak,Günlük yemek hazırlamak,Misafirleri karşılamak, yönlendirmek ve ikram servisini yapmak,Gelen- giden evrak, kargo, kurye, posta kayıtlarını tutmak, koordinasyonu sağlamak,Gerekli evrak akışını düzenlemek, fotokopi çekmek,Telefon trafiğini yönlendirmek,Ajanda takibi, toplantı bilgilendirmeleri ve hatırlatmaları yapmak,Randevuları ayarlamak,Ofis malzeme ihtiyaçlarını tespit etmek ve bildirmek, zamanında ihtiyaçların karşılanmasını sağlamak,Gerektiğinde personelin adliyeler arası koordinasyonunun sağlanması, ofis dışı evrak takibi ve tahsilat işlerinin yürütülmesinde ulaşımı sağlamak,Yöneticinin verdiği ofis içinde ve dışındaki sair sorumluluk ve işleri yerine getirmek.

4 ay önce

Yazar (Gazete-Dergi)

Tez Danışmanlığı - Bayraklı

Tez danışmanlığı ve akademik makale, ödev, proje danışmanlık hizmeti veren bir ekibiz. Üniversitelerin uzaktan eğitime geçmesiyle beraber uzman yazar kadromuzun yetmemesi nedeniyle yeni ekip arkadaşları arıyoruz. Firmamızda görevledirilmek üzere Yazar aramaktayız.Yapılan işlerde revizeler ücretsiz olup, ekstra sayfa ve konu eklemesinde ücret talebinde bulunuyorsunuz.

4 ay önce

Muhasebe Elemanı

Baksan Enerji İhityaç Maddeleri San ve Tic Ltd Şti - Bayraklı

Su ve Tüp disbürötörlüğü yapmış olan firmamız bünyesinde çalışacak tecrübeli Muhasebe Elemanı arkadaşlar aramaktayız.

4 ay önce

Proje Mühendisi

Ergaz Mühendislik Danışmanlık San ve Tic A.Ş. - Bayraklı

İzmirdeki bir projemizde tam zamanlı olarak görevlendirilmek üzere Proje Mühendisi aramaktayız.

4 ay önce

Polyester İmal İşçisi

Poli-Form Cam Takviyeli San ve Tic Ltd Şti - Bayraklı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Polyester İmal İşcisi aranmaktadır.

5 ay önce

E-Ticaret Yöneticisi

Limka - Bayraklı

Ankara Çankaya, Turan Güneş üzerindeki bir plazada faaliyet gösteren e-ticaret firmalarımız için E-Ticaret Yöneticisi ekip arkadaşı aramaktayız.E-Ticaret sitesinin sorunsuz ve güncel işlemesini sağlamakSipariş alımından, sevkiyata ve siparişin müşteriye teslimine kadar olan tüm süreçlerin yönetilmesiSitenin içerik yönetimi ve iş akış süreçlerinin oluşturulması ve kordinasyonuPazardaki trendlerin ve yeni gelişmelerin takip edilerek; satış arttırmaya, iş geliştirmeye yönelik çalışmaların yapılması, uygun satış stratejilerinin belirlenmesiWeb sitesi üzerinde kategori düzenlemeleri ve ürün güncellemelerinin titizlikle gerçekleştirilmesiWeb sitesinin geliştirilmesi üzerine projeler üretilip, uygulamaya alınmasıSEO stratejilerinin oluşturulması, uygulanması ve performans sonuçlarının raporlanması, Satış kanalındaki trafiğin analiz edilerek satış artırıcı projelerin üretilmesi, kampanyaların oluşturmasıPeriyodik faaliyet raporlarının hazırlanıp üst yönetime sunulması E-ticaret satış ve performans yönetiminin yürütülmesi.

5 ay önce

Ustabaşı

Artıplast Plastik San ve Tic Ltd Şti - Bayraklı

4 adet Plastik Enjeksiyon Makinası bulunan atölyemizde görevlendirilmek üzere Ustabaşı aranmaktadır.İş başlangıcında tüm makineleri devreye almak,Plastik enjeksiyon kalıp değişimi ve gerekli ayarlarının yapılması,Makina operatörleriyle birlikte kalıp değişimlerini yapmak,Kalıpların ve makinaların bakım ve onarımlarının takibinin yapılması ve sürekli hazır halde bulunmasının sağlanması,Çalışma saatleri içerisinde bulunan elemanları yönetmek,Üretim alakalı çıkan problemleri çözmek,

5 ay önce

Kasiyer

Flaş Tarım Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Bayraklı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Kasiyer alınacaktır.Maaş+ Ssk+ Yemek.

5 ay önce

Makine Enspektörü

Gr World Makina İthalat İhracat Ltd Şti - Bayraklı

Nilüferde bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere Makine Enspektörü aranmaktadır.

5 ay önce

Depo Sayım ve Mal Kabul Sorumlusu

Limka - Bayraklı

Ankara Çankaya, Turan Güneş üzerindeki bir plazada faaliyet gösteren e-ticaret firmalarımız için Depo Sayım ve Mal Kabul Sorumlusu ekip arkadaşı aramaktayız.Mevcut deponun şartlarını iyileştirici stratejiler geliştirmek,Stok kontrolü sağlanması,Deponun, satış ve diğer departmanlar ile koordineli çalışmasını sağlamak.

5 ay önce

Rezervasyon Elemanı

İdeal Tatil Evleri - Bayraklı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Rezervasyon Elemanı aranmaktadır.

5 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi (Fransızca)

Leon Cc Dijital Hizmetler San ve Tic Ltd Şti - Bayraklı

İZMİRde FAALİYET GÖSTEREN FRANSIZCA ÇAĞRI MERKEZİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE Ana dili seviyesinde FRANSIZCA bilen, İn Bound / Out Bound - Deneyimli / Deneyimsiz, yüksek gelir hedefi olan çalışma arkadaşları aramaktayız.

5 ay önce

Cafe Servis Personeli

The Chocolate Art - Bayraklı

Çankaya Cinnah Caddesinde yeralan, çikolata satışı yapılan firmamızda görevlendirilmek üzere Cafe Servis Personeli aranmaktadır.

5 ay önce

CNC Cam İşleme Makinesi Operatörü

Witforms Plastik San Paz ve Dış Tic Ltd Şti - Bayraklı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Cnc Cam İşleme Makinesi Operatörü alınacaktır. İşlenecek kalıp parçalarının cam programını yapacak. Parçaların tezgaha bağlanması ve işlendikten sonra ölçü kontrollerinin yapılması.

5 ay önce

Saha Satış Uzmanı

Eys İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Ltd Şti - Bayraklı

EYS İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Bünyesinde çalışmak üzere İstanbul Avrupa Yakasında ikamet Saha Pazarlama Uzmanı aramaktayız.

5 ay önce

Cnc Torna ve Freze Ustası

Aksan Torna Çelik Makine San ve Tic Ltd Şti - Bayraklı

Atölyemiz talaşlı imalat bölümünde istihdam edilmek üzere -ÜNİVERSAL TORNA USTASI 1 KİŞİ-ÜNİVERSAL FREZE USTASI 1 KİŞİ

5 ay önce

Bilişim Uzmanı

Atom Baskı Teknolojileri Bilişim A.Ş. - Bayraklı

Atom Baskı Teknolojileri Bilişim Dijital Makine A.Ş. şirketimizde çalıştırılmak üzere bayan asistan arıyoruz.Sosyal medya hesaplarımızı kontrol edecek n11 sahibinden hepsi burada vesaire ile ilgilenecek sabah açılış 8:30 akşam kapanış 6 çalışacak iş arkadaşı arıyoruz.

5 ay önce

Paketleme Elemanı

Ndc Danışmanlık Hizmetleri ve Dış Tic Ltd Şti - Bayraklı

Üreticisi olduğumuz maskeleri ofis ortamında sabah 09:00 ila akşam 18:00 saatleri arasında paketleme yapabilecek ^ ELİ HIZLI,PRATİK^ personel aranmaktadır. Öğlen yemekleri firmamıza aittir. Günlük Yevmiye ile çalıştırılacaktır.ACİL ! olarak aranmaktadır. Günlük yevmiye 70 TL dir.

5 ay önce

Üretim Elemanı

Dem Fermuar Tekstil San Tic Ltd Şti - Bayraklı

Fermuar imalatı yapan firmamıza vasıflı veya vasıfsız bayan eleman arayışımız mevcuttur.

5 ay önce

Pazarlama Elemanı

Strocast Yapı ve Cephe Sistemleri San ve Tic A.Ş. - Bayraklı

2010 Yılından itibaren, önce Rusya/Moskova olmak üzere inşaat sektöründe projeler gerçekleştiriyoruz. 2014 yılında yaptığımız bazı yatırımlar şirketimizi daha sağlam zemine oturtabilmek üzere marka olarak bilinmemizi sağladı. Piyasa da kabul gören işleyişle kaliteden ödün vermeden teknik ekibimizle her projede emeğimizin karşılığını aldık.Şirketimiz her geçen gün büyümekte hedef ve çalışmalarına yenilerini katarak yoluna hızlı ve aktif şekilde devam etmektedir. Dürüstlük, şeffaflık ve güven ilkelerinden ödün vermeden faaliyet gösteren firmamız, yapımına başladığı her proje de; yeni imalat, tadilat, inovasyon, iç mimari, dış cephe ve tüm yapı sektörü kalemlerinde yine kaliteden ödün vermeden zamanında ve eksiksiz bir şekilde tamamladı.Sektörün bir çok alanında gerçekleştmiş olduğumuz projelerde genç, dinamik, eğitimli, bilime ve yenilikçiliğe değer veren uyumlu, sorumluluk alabilen ve şirketin felsefi değerleri çerçevesinde amaçları olan, gelecek nesillerin daha da kaliteli ve sağlıklı yaşam sürdürebilecekleri yeni projelerin tasarlanmasın da teknolojinin önemini de aynı zamanda takip STROCAST YAPI VE CEPHE SİSTEMLERİ SAN. TİC. A.Ş bundan sonra da projelerinde gurur duymaya devam edecektir. Tek amacımız kalite, ayrıcalık ve müşteri memnuniyetidir.

5 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Mh Yazılım & Akademik Danışmanlık - Bayraklı

Edirnede bulunan ofisimizde yer alan akademik danışmanlık şirketinde müşterilerimiz ile yazarlarımız arasında köprü görevi görecek Müşteri Temsilcisi arıyoruz.

6 ay önce

Elektrik Ustası

Heskar İnşaat Elektirik San Tic Ltd Şti - Bayraklı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Elektrik Ustası aranmaktadır.Çalışma saatleri :08:00-18:00

6 ay önce

Depo Elemanı

Borel Kablo ve Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Bayraklı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Depo Elemanı alınacaktır.Raf düzenlemek ve istiflemek,Ürünün kontrollü yüklenmesi ve indirilmesi,Depo düzeni ve mağazadan gelecek talepleri karşılama,ürünleri hazırlama ve satış elemanlarına kontrollü teslim etmek.

6 ay önce

Turizm Acente Sorumlusu

Intourhealth Sağlık Turizm ve Yönetim A.Ş. - Bayraklı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Turizm Acente Sorumlusu aranmaktadır.

6 ay önce

Bayraklı İşkur İş ilanları

Bayraklı iş ilanları bölgesinde yaşayan insanlar adına sunulan pek çok bireyler için kaliteli ve ör görülen maaş konusunda da belli ölçütlerde sizler için elverişli iş sahalarında artık sizler de çalışma olanakları içmedesiniz. Bu sayede ilgili ihtiyaç ve ekonomik faaliyetlerde de daha rahat yer almak ve size sunulacak olan pek çok iş anlamında da kaliteli bir yaşam koşulları için de rahat etmek artık mümkün olacaktır. Son derece ergonomik olan iş sahasında artık siz de iş bulmak için sistem üzerinden ilgili adreslere kontak kurunuz. Son derece önem arz eden bu web site üzerinden gerekli olan pek çok detaylı içerik ve bilgiye erişerek bu mesleki kapsamda ilgi ve yetenekler göre iş ilanını değerlendirme ortamı içindesiniz.
Bayraklı Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
75. Yıl, Adalet, Alpaslan, Bayraklı, Cengizhan, Çay, Çiçek, Doğançay, Emek, Fuat Edip Baksi, Gümüşpala, Manavkuyu, Mansuroğlu, Muhittin Erener, Onur, Org.Nafiz Gürman, Osmangazi, Postacılar, R.Şevket İnce, Soğukkuyu, Tepekule, Turan, Yamanlar
Bayraklı İşkur İletişim Adresi
Mansuroğlu Mahallesi 1593/1 Sokak No:28/A, 35530, Bayraklı/İZMİR
Bayraklı İşkur Telefon Numaraları
Tel:(232) 486 16 47 , Fax:(232) 486 06 92 , E-mail:bornova@iskur.gov.tr

İzmir Geneli Sektörler