Bayraklı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Bayraklı İş İlanları


Lastik-Cant Montaj İşçisi

Beda Oto Lastik - Bayraklı

Lastik sökme-takma ve balans makinasını kullanabilen elemana ihtiyaç var.

3 hafta önce

Tekstil Makineci

Güneş Moda Giyim Tekstil Gıda San ve Tic Ltd Şti - Bayraklı

Güneş moda giyim tekstilde çalışacak, bay bayan Tekstil Makineci aranıyor.

3 hafta önce

Kasiyer

Fethiye Sahil Gıda Unlu Mamüller Ltd Şti - Bayraklı

Fethiye merkezde bulunan işletmelerimize en az bir yıl deneyim sahibi Kasiyer alınacaktır

3 hafta önce

Ev Işleri Yardımcı Eleman

Nova Yapsat İnşaat ve Tic Ltd Şti - Bayraklı

Ev Hizmetleri ve Ütü Yapabilen,TecrübeliDaha önce benzer işlerde çalışmış,Haftanın 6 günü sabah 08.00 ,akşam 17:00 çalışabilecek,Ev işleri yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

3 hafta önce

Muhasebe Sorumlusu

Falez Çelikkapı - Bayraklı

Firmamızda görevlendirilecek Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.

3 hafta önce

Operasyon Elemanı (Turizm)

Mandarin Turizm A.Ş. - Bayraklı

Firmamızda görevlendirilecek Operasyon Elemanı aranmaktadır.Yurtiçi tur seyahat operasyonunu gerçekleştirmek ve takibini yapmak,Yurtiçine münferit ve grup olarak giden misafirlerimizin operasyonlarını yürütmek,Yurt dışındaki acenteler ile yazışarak yurt içi gezi programlarını tasarlamak ve planlamak.Planlanan turun maliyet hesabını yapmak,Turun içeriğine bağlı olarak otel, araç, lokanta, rehber, müze... Rezervasyonlarını gerçekleştirmek,Programın yürütülebilmesi için rehber dosyasını hazırlamak,Tur programının akışını hava alanına gidişten, dönülecek güne kadar turun rehberi ile temasta olarak takip etmek ve doğabilecek aksaklıkları gidermek.

3 hafta önce

Reklam Satış Sorumlusu

2n Reklam Ajansı - Bayraklı

Satış, Pazarlama ve Reklam çalışmalarını bizzat yönetecek,Yeni müşteri portföyünün yaratılması, var olanın en efektif şekilde yönetilmesi.Satış öncesi ve sonrası tüm operasyonel süreç ve raporlamaların tamamlanması.

3 hafta önce

Resepsiyonist

Egemen İnovasyon Temizlik Hiz San Tic Ltd Şti - Bayraklı

Firmamızda görevlendirilecek Resepsiyonist aranmaktadır.

3 hafta önce

Asistan

Hadisepete - Bayraklı

-Genel koordinasyonun sağlanması ve ilgili tüm iş akışının yürütülmesinden sorumlu olabilecek.-Çalışkan ve azimli-Tecrübeli / Tecrübesiz

3 hafta önce

Fason Takip Elemanı (Baskı-Nakış)

Meman Tekstil - Bayraklı

Örme imalatında üretim yapan firmamızın ,sipariş üzerinde bulunan Baskı,Nakıs ayrıca dış işlemlerin koleksiyon ve imalat takibini yapmak,istenilen terminde ve kalitede firmaya teslimini sağlamak.

3 hafta önce

Mutfak Görevlisi

Difose Bilişim Bilgisayar Tic Ltd Şti - Bayraklı

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Ümitköy (Çayyolu Metro Durağı yakını) bulunan ofisinde tam zamanlı olarak aşağıdaki özelliklere sahip personel alınacaktır;İş tanımı• İdari binanın günlük genel temizlik ihtiyaçlarının sağlanması• İdari binanın tertip ve düzeninin sağlanması,• (10 kişilik) personel öğle yemeğinin yapılması,• Misafir ağırlama ve personele içecek ikramlarının yapılması,• Mutfak ve temizlik ihtiyaçlarının takibi, ihtiyaçların tespiti ve ilgili birimlere aktarılması,Çalışma SaatleriHafta içi: 08:30-18.00CUMARTESİ-PAZAR ÇALIŞMA YOKTUR.

3 hafta önce

Pazarlama Danışmanı

Nisan İnsan Kaynakları Yönetim Reklam ve Organizasyon - Bayraklı

Kurumsal bir firmamız için 1 firma içerisine 2 sahada aktif araç kullanacak satış tecrübeli bayan Pazarlama Danışmanları arıyoruz. Maaş+ prim+ ssk +yemek kart gibi tüm olanaklara sahip olacak.sahada görevli personellere araç verilecektir.

3 hafta önce

Barista

En Ala Cafe Bıstro - Bayraklı

Barista aramaktadır.

3 hafta önce

Saha Satış Uzmanı

Elektro Kurumsal Hizmetleri San Tic Ltd Şti - Bayraklı

Elektro Kurumsal Çözüm Merkezi / Kurumsal Saha Satış Temsilcisi çalışma arkadaşları aramaktayız.İşin Tanımı •Turkcell Kurumsal tarafta Mobil ve Sabit ürün ve servislerinin kurumsal müşterilere satış ve tanıtımının yapılması,•Potansiyel müşterilere günlük ziyaretler planlanması ve raporlanması,•Mevcut portföyündeki müşterilere düzenli ziyaretler gerçekleştirilmesi ve takibinin yapılması,•Mevcut portföyüne yeni müşteri kazanımı,•Portföyündeki müşterilerin ihtiyaçlarına uygun satışların yapılması,•Satış süreçlerinin takip edilmesi ve raporlanması,•Çalışılan kurumun en iyi şekilde temsil edilmesi.•Teknolojiye meraklı, gelişmeleri, müşteri ve rekabet bilgilerini yakından takip eden,

3 hafta önce

Garson (Servis Elemanı)

En Ala Cafe Bıstro - Bayraklı

Garson arayışımız bulunmaktadır.

3 hafta önce

İhracat Sorumlusu

Demir Kağıt ve Ambalaj Ürünleri San Tic Ltd Şti - Bayraklı

İthalat ve ihracat işlemleri için gerekli olan evrakların hazırlanması , süreçlerin takip edilmesi

3 hafta önce

Grafik Tasarımcısı

Woy Teknoloji Ltd Şti - Bayraklı

WOY ( Web Organizasyon Yönetimi ) ekibimize dahil olmak üzere ;Video düzenleme, Reklam görselleri oluşturma, Banner slider ve sosyal medya içerikleri oluşturmada hızlı çözüm üretebilecek takım arkadaşları arıyoruz.

3 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Emek Nesim Yapı ve İzolasyon Mantoloma San ve Tic Ltd Şti - Bayraklı

Firmamızda görevlendirebilecek Muhasebe Elemanı alınacaktır.

3 hafta önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Ara Kalıp Döküm ve Pres San Tic Ltd Şti - Bayraklı

Firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere mutfak, Çay Servis ve Temizlik Personeli alınacaktır.

1 ay önce

Satış Danışmanı

Hasan Candan Ruba Pantolon - Bayraklı

ACİLLLLLLL İzmır Bayraklı Westpark Avm de erkek giyim mağazasına tecrübeli ve deneyimli bayan Satış Danışmanı alınacaktır.

1 ay önce

Satış Pazarlama Uzmanı

Iskc Yazılım ve Danışmanlık - Bayraklı

Firmamızda çalışmak üzere Satış Pazarlama Uzmanı aranmaktadır.

2 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Emek Nesim Yapı ve İzolasyon Mantoloma San ve Tic Ltd Şti - Bayraklı

İnşaat ofisine deneyimli ön muhasebe bilgisi olan diksiyonu düzgün bayanÖn Muhasebe - Sekreter arıyoruz.

2 ay önce

Temizlik personeli

Anadolu Ateşi Sanat Akademisi - Bayraklı

İzmir West park avm de açılan ANADOLU ATEŞİ SANAT AKADEMİSİnde haftada 5 gün çalışacak, temizlik ve çay kahve yapacak bir bayan eleman arıyoruz.

3 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Ymm Türkmen Çelik - Bayraklı

Ofisimizde hem çay, kahve, tost servisi hem genel temizliği ile ilgilenecek iletişim yeteneği yüksek olan telefon aracılığıyla firmalarla iletişime geçecek, kargo takiplerini yapacak, sektörel iletişimin fazla olmasından dolayı ticaret lisesi mezunu veya muhasebe ile ilgili dallarda okumuş ve temeli olan adayın durumuna göre yetiştirilme kapasitesi varsa muhasebe ve denetim alanında yetiştirilmek üzere Sekreter aranıyor.

3 ay önce

Doğal Gaz Tesisatçısı

Göçmen Mühendislik - Bayraklı

Doğalgaz firmamızda çalışmak üzere Doğalgaz Tesisatçısı alınacaktır.

3 ay önce

Stajyer (Öğrenci)

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Bayraklı

Haftanın en az 3 günü staja devamlılık sağlayabilecek, Stajyer (Öğrenci) Takım Arkadaşları Arıyoruz!***Cv Video ile başvuru yapan adayların başvuruları öncelikli olarak değerlendirilecektir.*Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir.*Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Çakır Grup Danışmanlık Hiz Tic Ltd Şti - Bayraklı

Ofisimizde borçlularla konuşmak üzere Çağrı Merkezi Görevlisi alınacaktır.

3 ay önce

Satış Temsilcisi (Endüstriyel Ürünler)

Anadolu Tim Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Bayraklı

Satış Temsilcisi arkadaşlar arıyoruz.• Müşteri ilişkilerini verimli bir şekilde sürdürmek ve müşteri portföyünü geliştirmek,• Yapılan faaliyetlerle ilgili raporları hazırlamak ve Birim Yöneticisine sunmak.• Enerji dağıtım alanında faaliyet gösteren pano üreticileri ve satış firmalarını ziyaret ederek sunum yapmak.• Makine, asansör ve otomasyon alanında faaliyet gösteren üreticilerin periyodik olarak ziyaret edilmesi ve marka onayını sağlamak.• Resmi kurum ve kuruluşlarda firmayı etkin olarak tanıtmak.

3 ay önce

Servis Garsonu

Boso Gıda İnşaat Turizm San ve Tic Ltd Şti - Bayraklı

İtaliana Fabbrica Aydın Mimar Sinan şubesinde çalışmak üzere deneyimli servis elemanları ve yardımcı servis elemanları aranıyor.Görüşmeler başvurudan sonra yüz yüze yapılacak ve tüm detaylar yüzyüze konuşulacaktır. Görüşmeye yazılı cv ile gelinmesi zorunludur.

3 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Massimo Home - Bayraklı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Çay Servis ve Temizlik Personeli aranmaktadır.

3 ay önce

Bayraklı İşkur İş ilanları

Bayraklı iş ilanları bölgesinde yaşayan insanlar adına sunulan pek çok bireyler için kaliteli ve ör görülen maaş konusunda da belli ölçütlerde sizler için elverişli iş sahalarında artık sizler de çalışma olanakları içmedesiniz. Bu sayede ilgili ihtiyaç ve ekonomik faaliyetlerde de daha rahat yer almak ve size sunulacak olan pek çok iş anlamında da kaliteli bir yaşam koşulları için de rahat etmek artık mümkün olacaktır. Son derece ergonomik olan iş sahasında artık siz de iş bulmak için sistem üzerinden ilgili adreslere kontak kurunuz. Son derece önem arz eden bu web site üzerinden gerekli olan pek çok detaylı içerik ve bilgiye erişerek bu mesleki kapsamda ilgi ve yetenekler göre iş ilanını değerlendirme ortamı içindesiniz.
Bayraklı Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
75. Yıl, Adalet, Alpaslan, Bayraklı, Cengizhan, Çay, Çiçek, Doğançay, Emek, Fuat Edip Baksi, Gümüşpala, Manavkuyu, Mansuroğlu, Muhittin Erener, Onur, Org.Nafiz Gürman, Osmangazi, Postacılar, R.Şevket İnce, Soğukkuyu, Tepekule, Turan, Yamanlar
Bayraklı İşkur İletişim Adresi
Mansuroğlu Mahallesi 1593/1 Sokak No:28/A, 35530, Bayraklı/İZMİR
Bayraklı İşkur Telefon Numaraları
Tel:(232) 486 16 47 , Fax:(232) 486 06 92 , E-mail:bornova@iskur.gov.tr

İzmir Geneli Sektörler