Bayraklı Pazar Araştırma İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Bayraklı Pazar Araştırma İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Elemanı

Smmm Cengiz Karakoç - Bayraklı

Tek düzen muhasebe planına vakıf olan Muhasebe Elemanı aramaktayız.

1 yıl önce

Gayrimenkul Danışmanı

Gençsoy Gayrimenkul Dan Hiz Ltd Şti - Bayraklı

Firmamızda görevlendirmek üzere Gayrimenkul Danışmanı alınacaktır.Sektörün en çok ciro yapan markası Remax Türkiyede. Remax Pi Çayyolu ofisimizde en iyi çalışma koşulları sunan ekibinde, gayrimenkul danışmanlığı yaparak en çok kazananlar arasında yer almak ister misiniz?Aile ortamında, huzurlu ve keyifli bir çalışma ofisi sağlıyoruz,Ekip çalışmasına sinerji gösterenler ile cooperation proje faaliyetleri sunuyoruz,Düzenli eğitimler ile yenilenen, yaratıcı, pratik zeka ve sonuç odaklı çalışıyoruz,Çayyolu, Ümitköy ,Yaşamkent bölgesindeki ofisimiz,Broker ile Remax Camp Eğitimlerinde birebir çalışma ve daha çok ciro yapma içerikleri,Kişisel gelişim ve medya planlama uzmanı ile sosyal medya analiz projeleri ile bir adım daha öndeyiz!Özgüvenin yüksek ise,Sıradan olanı farklı ve yaratıcı zekan ile değiştiriyorsan,Doğru hedef için, doğru insan olmakta hemfikir isen,Remax Pi ailesinde keyifle, yüksek motivasyon ve istikrar ile kazançlar elde etmek istiyorsan, Her yeni günde, bir sonraki hedefine bir adım daha yaklaşmak için bizimle tanışmaya bekliyoruz.

3 ay önce

Danışman (Müşavir)

Digital Mevzuat - Bayraklı

36 yıldır yayımcılık yapan Digital mevzuat firmasında görevlendirilmek üzere Kanunlara hakim işleyiş ve uygulama alanlarında pratik danışman arayışımız mevcuttur. Vergi dairesi sgk gibi kurum ve Mali Müşavir emeklisi tercihimizdir.

1 yıl önce

Oto lastik ve yıkamada profesyonel uzman usta aranmaktadır.

Eminoto lastik ve oto kuaförü - Bayraklı

Oto lastik ve yıkamada profesyonel olan usta aranmaktadır 0505. 3144833

9 ay önce

Eğitim Danışmanı

Bursa American Life Dil Kursu Eğitim Ltd Şti - Bayraklı

American Life Language Institute – American Life Bursa Eğitim Danışmanı• Kuruma gelen öğrenci adaylarının ihtiyacı olan eğitim programlarını belirleyerek, onları eğitim almaya ikna etmek ve kuruma yeni öğrenciler kazandırmak,• Telefonla veya yüz yüze eğitim danışmanlığı hizmeti vermek,• Satış hedefine ulaşmak için; planlama, organizasyon ve koordinasyon yapmak,• Kuruma yeni öğrenci ve prestij kazandıracak pazarlama ve tanıtım faaliyetlerini planlamak,• Bireysel ve kurumsal müşteri portföyü oluşturmak,• Kayıt sonrası öğrencilerin gelişimlerini takip etmek ve sorunlarına çözüm önerileri üretmek,• İstek ve şikayetlere zamanında ve etkin bir şekilde cevap vermek,• Kurumda bulunan diğer ekipler ile entegre çalışmak,• Kurum içi işleyişi, tertibi, sistemi ve iş akışını belirli bir düzen çerçevesinde takip etmek ve yapılan her işi raporlayarak yöneticilere sunmak,• Günlük dökümantasyon ve ofis işlemlerini eksiksiz bir şekilde tamamlamak.

5 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Mavi Okyanus İnşaat İç ve Dış Tic Ltd Şti - Bayraklı

Perpa ticaret merkezinde çalışacak E-Arşiv E Fatura kesimiMakbuz kesimi Çek takibi yapabilecek ofis elemanı aramaktayız.

1 yıl önce

Mobilya Sevkiyat Elemanı

Özçelik Mobilya Aksesuar San ve Tic Ltd Şti - Bayraklı

Merhaba, İstanbul Yukarı Dudulluda mobilya toptancısıyız. Mobilyaların sevkini yapacak, 21-30 yaşları arasında personele ihtiyacımız vardır. Lütfen ehliyeti olan deneyimli arkadaşlar başvuruda bulunsun.İyi günler

8 ay önce

Garson

Malaga Gıda San ve Tic Ltd Şti - Bayraklı

Kurumumuz da görevlendirilmek üzere Garson aranmaktadır.

6 ay önce

Sekreter

Adm Ajans Danışmanlık - Bayraklı

Firmamız danışmanlık sektöründe faaliyet göstermektedir. Çalışmak üzere Sekreter aramaktayız.

8 ay önce

Muhasebe Yardımcı Elemanı

Erçetin İş Makinaları Yedek Parçaları İnş ve Dış Tic Ltd Şti - Bayraklı

İkitelli organize sanayi bölgesinde bulunan firmamız için Muhasebe Yardımcı Elemanı alınacaktır.

3 hafta önce

Acil gündüz 9 saat site bay temizlik /2500+ymk/ bağcılar bağlar mh

VİZYONVİP - Bayraklı

ÇALIŞMA YERİ: BAĞCILAR, BAĞLAR MH, YALÇINKOREŞ CD PROJE İSMİ: SİTE EN AZ 1 YIL TEMİZLİK OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR, BAĞCILAR BÖLGESİNDE OTURAN YADA TEK ARAÇLA PROJEYE GELEBİLCEK, SİTE-REZİDANS-VİLLA-KÖ ŞK PROJELERDE ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR, YAŞ SINIRI: 23-45 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: HAFTAİÇİ 08:00 - 17:00 ARASI ÇALIŞMA HAFTAİÇİ 1 GÜN İZİN ŞARTLAR: 2500TL MAAŞ + YEMEK PROJEMİZ: GÜNEŞLİ MİGROSA YAKIN NOT: YUKARDAKİ KRİTERLERİ UYANLARIN ARAMASI ZORUNLUDUR. /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİNİN TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜNDEN BİLGİLERİNİZİ-KRİTERLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN OLUMLU OLDUĞUNDA SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI İLETİŞİM: 0554 142 97 81 - 0505 182 50 70

6 ay önce

Genel Muhasebe Uzmanı

Kor Agro Organik GıdaSan ve Tic A.Ş. - Bayraklı

Şirketimizin Kemalpaşa/Armutlu merkez ofisinde görevlendirilmek üzere tecrübeli, genel muhasebeyi iyi bilen Genel Muhasebe Uzmanı alınacaktır.

1 yıl önce

Temizlik Personeli

Karel Temizlik İlaçlama San ve Tic Ltd Şti - Bayraklı

Karel Temizlik ve İlaçlama firmamıza deneyimli kadın Temizlik Personeli aranmaktadır.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Doğa Baharat Dünyası Gıda San ve Tic Ltd Şti - Bayraklı

Avcılar bölgesinde gıda sektöründe bulunan mağazalarımızda görevlendirmek üzere Ön Muhasebe için çalışma arkadaşı aramaktayız.

7 ay önce

Mekanik Bakım Onarımcısı

Gül-Al Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Bayraklı

Servis departmanlarımızda istihdam edilmek üzere, “MEKANİK USTALARI” arayışımız bulunmaktadır.Mekanik bakım ve onarım yapmak,Müşteri beklentilerini verimli bir şekilde en kısa zamanda yerine getirmek,Yapılan onarımlarının arıza sebeplerini değerlendirmek, önem alınması gereken arızalarda yönetimi bilgilendirmek,

3 ay önce

Kimya Öğretmeni

Lokomotif Özel Eğitim Hizmetleri Ltd Şti - Bayraklı

12 Yıldır eğitim sektöründe başarısı ile devamlılığını sürdürerek büyüyen kurumumuza Kimya Öğretmeni alımı yapılacaktır.

9 ay önce

IT Güvenlik Uzmanı

Zentech Teknik Servis Hizmetleri Tic A.Ş. - Bayraklı

Mevcut oluşan taleplere yönelik gerekli geliştirmeleri ve teknik düzeyde iyileştirmeleri yapabilecek yeni projeler geliştirecek, Güvenlik duvarı, server ve Anti virüs programlarının düzenlemesini yapabilecek, aynı zamanda Apple uyum prosedürlerine göre iç denetim gerçekleştirebilecek, mağaza ziyaretlerinde bulunabilecek ve İstanbul Anadolu yakasında Kozyatağına ulaşım sorunu yaşamayacak takım arkadaşı arıyoruz.

5 ay önce

Maske Üretim Elemanı

Budak Tekstil San ve Tic Ltd. Şti. - Bayraklı

Firmamızda çalışmak üzere Maske Üretim Elemanı aramaktayız.

10 ay önce

Satış Temsilcisi

Doyosoft - Bayraklı

Teknokentte geliştirilen bir spor teknolojisi ürününün spor ve fitness salonu gibi yerlerde tanıtımını, pazarlamasını ve satışını yapabilecek takım arkadaşları aramaktayız. Çalışma saatleri esnektir. Başvurunuz hemen değerlendirilerek olumlu olması durumunda mülakata çağrılacaksınız.

9 ay önce

İNGİLİZCE BİLEN BAYAN OFİS PERSONELİ/DANIŞMA / ÜMRANİYE DUDULLU

VİZYON VİP - Bayraklı

Ümraniye, yukarı dudullu mh, mobilya çarşı projemizde çalışacak, 23-35 arası, boy: 1.65 yada üzeri, 09-00 - 18:00 arası çalışma çarşamba günü izin, maaş + agi + yemek ile çalışacak, bayan ofis personeli/danışma personeli aranıyor. Özel Güvenlik Kimliği Olan Yada Güvenlik Kursuna Yazılmamış yada Yazılmış, Danışma/Resepsiyon/Güvenlik Görevlisi Olarak Çalışmış Olması Zorunludur, İngizlizce Orta Derece Bilmesi Zorunludur, Önlisans Mezunu Olması Zorunludur, Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey'in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

1 yıl önce

Bayraklı Geneli Sektörler