Bayraklı İthalat / İhracat İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Bayraklı İthalat / İhracat İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Nissa Car Rental - Bayraklı

Araç kiralama firmamızda görevlendirilmek üzere tam zamanlı Çağrı Merkezi Personeli aranmaktadır.Haftanın 6 günü mesai (Pazar tatil) Mesai saatleri 09.00 - 18.00

1 yıl önce

Satış Elemanı

Çan-Yem Çankırı Yem San ve Tic A.Ş. - Bayraklı

Yem fabrikasında yem satışı tahsilatı ve müşteri ziyaretleri yapacak bölge satış sorumlusu olarak çalışacak Satış Elemanı aranmaktadır.

1 ay önce

Oyuncu

Echo Manager Film Yapım San Tic Ltd Şti - Bayraklı

(Sözleşme yoktur! kesinlikle hiçbir üyemiz herhangi bir konuda zorunlu değildir. istediği zaman kaydını iptal ettirebilir ve sadece istediği projelerde yer alır.başka ajans veya menajerlik şirketi ile çalışmak konusunda özgürdür.)Dizi, sinema ve Reklam projelerinde değerlendirilmek üzere oyuncu aranmaktadır.Her yaştan oyuncu olmak isteyen adaylarımıza fırsat tanıyarak cast kadromuzda yer almalarını sağladık.Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı bizi fark yaratan firmalar arasına taşıdı.Merkezi İstanbul’da bulunan yapımımız farklı illerde anlaşmalı kurumları ile yeni yüzlere fırsat tanıyarak geniş bir cast kadrosu oluşturmuştur.Atacağınız adımları ve eğitimlerinizi destekleyerek geleceğin başarılı oyuncuları arasında olmanız için gerekli desteği yapım şirkettimizden alabilirsiniz.Yapım şirketimiz sadece dizi ve film projeleri ile sınırlı kalmayarak reklam çekimleri, modellik ve alanlarında da faaliyet göstermeye devam ediyor.Günümüzde en fazla talep; yeni yüzler, kendine güvenen kişilerdir.

4 ay önce

Ticari Taksi Şoförü

Mavişehir Taksi - Bayraklı

İzmir Mavişehir lokasyonunda bulunan taksi durağında görev alacak, bütün gerekli kartlara sahip, emekli Taksi Şoförleri alınacaktır.

1 yıl önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Özel Ankara Gülçiçek Anaokulu - Bayraklı

Gülçiçek Anaokulu Çankaya Şubemizde görevlendirilmek üzere; Okul Öncesi Öğretmenleri, alınacaktır.

9 ay önce

Ahşap Kamelya Ustası

Urma Kent Ekipmanları San ve Tic Ltd Şti - Bayraklı

Ahşap Kamelya yapımı montajı işlerini yapabilecek bu işlerden anlayan uzun yıllar çalışabileceğimiz iş arkadaşları arıyoruz.

6 ay önce

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

Yavuzlar Ayakkabıcılık Tic Ltd Şti - Bayraklı

Beyazıttaki şirketimizde haftada beş veya altı gün sabah 08:30-18:00 saatlerinde çalışabilecek bir takım arkadaşı arıyoruz.

8 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Burkon Turizm ve Kongre Organizasyon Tic Ltd Şti - Bayraklı

İŞ TANIMI• Yaptığımız organizasyonların ve şirket sosyal medyalarını aktif tutacak içeriklerin görsel dijital tasarımlarını düzenleyip güncellenmesi.• HTML E-mail duyuru tasarımları yapıp, gönderilmesi ve planlamasının yürütülmesi.• E-mailing, banner, sosyal medya postları görsellerin oluşturulması ve güncellenmesi,• Sosyal Medya ağlarımızda şirket departmanları ile birlikte içerik hazırlayıp paylaşmak, ilgi çekici ve takip artıracak içeriklerin kurgulanması,• Sosyal medya hesaplarının yönetilmesi, sosyal medya reklam planlaması ve yönetiminin yapılması.• Sosyal medya kanallarından gelen yorum ve mesajları cevaplayarak, ilgili birime iletebilen ve takibini yaparak sonuçlandırabilen• Google ve diğer dijital medya çalışmalarında ilgili ekiplerle etkili ve koordineli şekilde çalışabilen.NOT: İş süresi dönemsel olup 01 Haziran 2021’a kadar 4 ay süre ile öngörülmektedir. İş sonunda yapılacak olan karşılıklı görüşmelere ve kişisel yetkinliklere göre iş süresi tekrar değerlendirilecektir.

3 hafta önce

Uygulama Elemanı

Hzr Madencilik ve Nakliyat San Tic Ltd Şti - Bayraklı

Yeni ve dünya markası olmaya aday ürünümüzün uygulanmasında bizimle birlikte çalışacak ekip arkadaşları aranıyor.

7 ay önce

E-Ticaret Uzmanı

Çolak Plastik / Ahmet Çolak - Bayraklı

Firmamızın ev tekstili bölümünde e ticaret sektöründe giriş yapacak ve alt yapı kurulumunu yapacak magaza açılışlarını yapıp satış destegi verebilecek takım arkadaşları arıyoruz.

5 ay önce

Yönetici Asistanı

Sistem Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş. - Bayraklı

Nişantaşında bulunan Sağlık Turizmi ofisimizde görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanlığı konusunda deneyimli personel aramaktayız.

1 yıl önce

Ofis Elemanı

Watchofroyal Pazarlama İhracat ve Tic Ltd Şti - Bayraklı

Analitik düşünebilme, problem çözme, planlama ve takip becerisi olan,Ekip arkadaşı aramaktayız. İşten kaçan çalışma azmi ve hırsı olmayan arkadaşlar lütfen vaktinizi harcamayın kendine inanan özgüveni olan arkadaşları bekliyoruz.- E-ticaret yönetiminde tecrübeli veya öğrenmeye istekli,- Ürün hazırlanması ve kargo süreçlerini takip edebilecek,- Telefonlara bakabilecek - müşterilerle iletişime geçebilecek,- World-Excel ofis programlarına hakim,- Sosyal medya yönetimi konusunda tecrübeli veya yetiştirilebilecek,

1 yıl önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Kod Muhasebe - Bayraklı

1. sınıf firmaların bilanço usulü defter kayıtlarından sorumlu olacak Muhasebe Meslek Elemanı aranmaktadır.Mizan kontrolüDefter Beyan sistemi 2. sınıf defter kayıtlarıStok kayıtları

1 yıl önce

Ofis Elemanı

Bozocars Otomotiv Tic San Ltd Şti - Bayraklı

Oto Yıkama firmamızın bekleme alanında çalışacak Ofis Elemanı arıyoruz.

1 yıl önce

Fizik Öğretmeni-Ortaöğretim

Saygınlar Koleji Anadolu Lisesi - Bayraklı

Okulumuza TYT ve AYT alanında uzman Fizik Öğretmeni aramaktayız.

1 yıl önce

Aşçı Yardımcısı

Lila Catering - Bayraklı

Çekmeköyde bulunan catering firmamıza Aşçı Yardımcısı arıyoruz.

1 yıl önce

Seyahat Acentası Satış Görevlisi

Moringa Tour & Travel Agency - Bayraklı

Şirketimizin Eskişehir Acente lokasyonunda çalışmak üzere Tur Satış Temsilcisi aranmaktadır.Tercihen referanslı ve İşkur kaydı olan takım arkadaşları aranmaktadır.İş Tanımı:Turlar ve oteller hakkında müşterilerin bilgilendirilmesi, rezervasyonların yapılması ve satış işlemlerinin gerçekleştirilmesi süreçlerinde görev almak.

1 yıl önce

Elaman aranıyor çağrı merkezinde çalışacak

Hyundai - Bayraklı

Asgari ücret +prim

1 yıl önce

Matematik Öğretmeni

Citi English Dil Okulları - Bayraklı

Sincan ve Elvankent şubelerimizde çalışacak,İlk ve ortaokul düzeyinde ders verecek Matematik Öğretmenleri aranmaktadır.

8 ay önce

Rezervasyon Elemanı

İdeal Tatil Evleri - Bayraklı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Rezervasyon Elemanı aranmaktadır.

5 ay önce

Bayraklı Geneli Sektörler