Bayraklı Eğitim Kurumları İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Bayraklı Eğitim Kurumları İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Mağaza Sorumlusu/Şefi

Dekodizayn Orman Ürünleri Gıda İnş San ve Tic Ltd Şti - Bayraklı

Mağazamızda, satışta deneyimli, insan ilişkileri güçlü Mağaza Satış Danışmanı alınacaktır

11 ay önce

Teklif Hazırlama Sorumlusu

Platin Otomasyon Teknik Elektrik San ve Tic. Ltd Şti - Bayraklı

İş TanımıBirim Fiyat analizlerinin oluşturulması,Fiyat teklifleri hazırlanması, fiyat analizlerinin oluşturulması, iş planlaması yapılması,Şirketimize gelen teklif talepleri ve yazışmalarından sorumlu olmak,Müşterilerin bilgisi ve yönlendirmesi dahilinde, müşteri ile etkileşime geçmek, teklif oluşturmak, oluşturulan teklifin müşteriye sunulması ve revize edilme süreçlerini en etkili biçimde gerçekleştirmek, siparişe dönüşen ürünlerin takip sürecini koordine etmek,Oluşturulan tekliflerin takibini satış ekibi ile birlikte sağlamak ve geri dönüşlerin haftalık, aylık ve yıllık olarak belirlenen dönemlerde ayrıntılı şekilde raporlamak,Proje tekliflerinde müşterinin göndermiş olduğu proje üzerinden tüm malzeme listesini teklif haline getirmek,Teklif veya ihale kapsamında gerekli her türlü bilgi ve belgeyi zamanında ve eksiksiz olarak hazırlamak, hazırlanmasını sağlamak,Teknik resimlere, şartnamelere ve müşteri taleplerine uygun bir şekilde maliyet kalemlerini ve fiyat tekliflerini oluşturmak,Teklif verildikten sonra müşteri ile iletişime geçilerek verilen teklifin durumunu düzenli olarak sorgulayabilmek.

7 ay önce

Sekreter

Agenda Giyim - Bayraklı

Şehirdışı seyahat engeli olmayan, Sekreter alınacaktır.

1 yıl önce

Klima Sistemleri Teknisyeni

Akdeniz Klima Day. Tük Ürün. San Tic Ltd Şti - Bayraklı

Daikin yetkili servisinde çalışmak üzere Klima Sistemleri Teknisyeni aranmaktadır.

1 hafta önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

Urma Kent Ekipmanları San ve Tic Ltd Şti - Bayraklı

Oyun parkları kamelya bank piknik masası imalatı yapılan firmamızda satış pazarlama sorumlusu aramaktayız. İşini takip edip raporlayacak satışımızı arttıracak personel gerekmektedir. Maaş+ prim şeklinde çalışacak takım arkadaşı aranmaktadır.

5 ay önce

Şöför dağıtım elemani

Ataş toptan ticaret - Bayraklı

Erenler toptancılar sitesinde su ve meşrubat dağıtımı yapacak ehliyetli çalışma arkadaşları aranmaktadır iletişim 05432630391 Nizam bey

9 ay önce

Stajyer (Öğrenci)

Cavsak Tercüme ve Danışmanlık Hiz Ltd Şti - Bayraklı

Esenyurt alışveriş merkezi binasında ve Taksimdeki ofislerimiz Stajyer Öğrenciler alınacaktır.İlgilenenlerin ilana başvuru yapmaları rica olunur.

7 ay önce

Anketör

Binom Araştırma - Bayraklı

Şirketimiz bünyesine; Saha çalışmalarına yatkın iş yeri ve esnaflar ile tabletler aracılığı ile belirli markaların memnuniyet ve bilinirlik araştırmalarını yapacak anketör arkadaşlar aramaktayız.

3 ay önce

Acil Rezidans Bay Özel Güvenlik Amiri ( 3400+Agi ) / Kadıköy-Batıataşehir-Ümraniye

VİZYON VİP - Bayraklı

BatıAtaşehir bölgesine bağlı; Barbaros mahallesi rezidans projemizde çalışacak, lisemezunu, askerlik yapmış, 25-42 arası,1.75 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin, 3400tl maaş+agi ile çalışacak, bay kimlikli, süresi geçmemiş özel güvenlik veya güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan bay özel güvenlik amiri aranıyor. Site-Rezidans-Köşk-Villla Projelerimizde Enaz 1 Yıl Özel Güvenlik Amiri Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Çalıştığı İşyerinlerin'den Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur. Çalışma Yerine Geçen Otobüsler: 8A ve 8E ve 13 Nolu Otobüsler Projemiz: Fb Basketbol sahasına yakın Lütfen Yukardaki Kriterlere Uyan Arasın. Aşağıdaki Yetkilileri Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın Hemen Size Geri Dönüş Yapalım İNSAN KAYNAKLARI İLETİŞİM: 0505 182 50 70 - 0554 142 97 81

1 yıl önce

Satış Temsilcisi

Ritim Call Center - Bayraklı

Çağrı merkezimizde görevlendirilmek üzere Satış Temsilcisi aranmaktadır.Maaş+ Yol+ Yemek (3300 TL)SGK + Aylık yüksek prim.

1 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Dijital Böcek - Bayraklı

Merkezi şişli de bulunan ofisimizde konulandırılmak üzere, telefon ile randevu satışı gerçekleştirecek, telefon ile satış konusunda deneyimli ve istekli çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Livart Duvar Kağıtları Ambalaj San ve Tic A.Ş. - Bayraklı

Firmamız bünyesinde çalıştırmak üzere Ön muhasebe Elemanı ihtiyacımız vardır. Başvurular CV üzerinden değerlendirilecektir. Uygun olması halinde Muhasebe Uzmanımız tarafından bilgilendirilerek görüşmeye çağrılacaksınız.Not: Firmamız İEP Destek programından faydalanmaktadır. İşe başlayacak kişi içinde bu destek programından maaş ve sigorta desteği sağlanacaktır.

6 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Fast & Real Gayrimenkul - Bayraklı

FAST & REAL GAYRİMENKUL - SIFIR VE 2.EL KONUT/TİCARİ SATIŞ VE KİRALAMA Firmamıza Deneyimli veya Yetiştirilmek üzere Gayrimenkul Danışmanları Alınacaktır.Çalışma Saatleri Sabah 09:30 Akşam esnek veya 19:00

10 ay önce

Bilgi Teknoloji Danışmanı

Eastern Unity Teknoloji San ve Tic Ltd Şti - Bayraklı

Firmamızda çalışmak üzere Bilgi Teknoloji Danışmanı aramaktayız.

9 ay önce

Psikolog

Özel İzmirim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Bayraklı

Çiğli aydınlık evlerde bulunan kurumumuza Psikolog aranmaktadır.

1 yıl önce

Müşteri Temsilcisi

Mh Yazılım & Akademik Danışmanlık - Bayraklı

Edirnede bulunan ofisimizde yer alan akademik danışmanlık şirketinde müşterilerimiz ile yazarlarımız arasında köprü görevi görecek Müşteri Temsilcisi arıyoruz.

6 ay önce

Sekreter

Ats Kurumsal ve Ödüllendirme Sistemleri A.Ş. - Bayraklı

PlanetPay yemek kartı satış ofisimizde çalışmak üzere Sekreter aramaktayız.

10 ay önce

Medikal Mümessili

Enteksis Teknoloji Sistemleri Tic Ltd Şti - Bayraklı

Distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz Alman Andulasyon Terapi Sistemleri’nin satış ekibinde yer alacak Medikal Mümessili arkadaşlar arıyoruz.İş Tanımı:Satış hedeflerine yönelik çalışma planını oluşturmak, uygulamak ve raporlamak,Sorumlu olunan bölgede yer alan tüm ilgili merkezleri düzenli olarak ziyaret etmek,Firmanın ürün yelpazesinde yer alan farklı türlerdeki cihazların tanıtımını yaparak talep yaratmak ve bu talepleri hedefleri doğrultusunda satış ile sonuçlandırmak,Ziyaretler sırasında müşterilerin ihtiyaçlarını doğru şekilde tespit edebilmek ve süreci doğru yönetebilmek, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak,Mevcut referansların üzerine düzenli olarak yenilerini eklemek, Firmanın katılacağı fuar, kongre ve sempozyum gibi organizasyonlara katılarak firmayı temsil etmek Müşteri ziyaret raporlamalarını yaparak, yöneticisi tarafından talep edilen faaliyet raporlarını hazırlamak. Pazardaki rekabeti gözlemlemek, rakip firma, cihaz ve satışlar ile ilgili Bölge Yöneticisi ve Türkiye Satış Yöneticisine raporlama yapmak,Ürün demoları yapmak,Gerektiğinde satışı yapılan ürünlerin teslimatı ve eğitimi konusunda teknik ekibe destek sağlamak.

1 yıl önce

Lojistik Operasyon Elemanı

Değer Project Lojistik San ve Tic Ltd Şti - Bayraklı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Lojistik Operasyon Elemanı alınacaktır.

8 ay önce

Tercüman (İngilizce)

Sga Uluslararası Danışmanlık Ltd Şti - Bayraklı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Tercüman aramaktayız.

2 ay önce

Bayraklı Geneli Sektörler