Bayındır İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Bayındır İş İlanları


Oyun Ablası

Kidslab Bilim ve Oyun Atölyesi - Bayındır

Oyun evimiz de Pazartesi ve cuma günleri öğlenden önceleri 1 ve öğleden sonraları 1 saat olmak üzere haftada 4 saat ders verecek,3-4 yaş grubu ile aktivitileri İngilizce işleyecek İngilizce bilen personel ihtiyacımız var.

3 ay önce

İnsan Kaynakları Asistanı

Efem Danışmanlık - Bayındır

Endüstri Mühendisliği, Çalışma Ekonomisi, İşletme ve benzeri bölümlerinden mezun, İnsan Kaynaklarının tüm değerlerini sindirebilen, Tecrübesiz, Çalışmaya istekli, Yetiştirilmek üzere tempomuza ayak uydurabilecek veya Bilgi İşlem Stajyeri, İnsan Kaynakları Stajyeri, Halkla ilişkiler Stajyeri, kısaca tüm Stajyerler, İlgili okullarda öğrenci veya mezun tasarımcı olma hedefi güden, Ekip çalışmasına yatkın, Yaratıcılığına güvenen ve modern çalışmalar üretebilen, Staj programı boyunca devam edebilecek, Mobil Cihaz Uygulamaları yapabilen, (Stajyerler, tecrübesiz ama çalışmaya istekli arkadaşlar. Sevgiyle saygıyla özelimiz olsun isteriz.) Hem kurumsal hem saygın bir işim olsun isteyenler. Maksimum kazanç elde edebileceğiniz bir sistemde çalışma arkadaşları arıyoruz.Sosyal bilim, Sigortacılık, bilgisayar, finans gibi bilgilerle donatılmış, desteklenmiş ve bu bilgileri ilgili olduğu her alanda kullanılabilecek çağdaş, yaratıcı ve sorunları bağımsız olarak çözebilecek arkadaşlar yetiştirilmektedir.Sürekli Eğitim, sürekli gelişime açık…Şehir - İlçe / İzmir – Torbalı....Buca, Menderes, Bornova, Konak, Gaziemir, Karabağlar, Selçuk, Tire, Bayındır, Kemalpaşa yeterli ve iyi hizmet verebildiğimiz öncelikli iş alanlarımızdandır.

3 ay önce

Bayındır İşkur İş ilanları

Bayındır iş ilanları Günümüzde de ilgili iş şartları artan ekonomik ve enflasyonun da yükselmesi ile pek çok erkek birey başta olmak üzere bayan bireyler de iş bulma konusunda sıkıntı çekmekte ve artan enflasyon değerleri yüzünden de pek çok kişi işten çıkarılmaktadır. Yaşam şartlarının da bu yükselen enflasyon değerleri ve güncel günümüzde de Türk lirasının da zayıflaması ile işçi ve memur alımları da bu yönde olumsuz süreçlerde de etkilenmektedir. Bu bağlamda da pek çok kişi bu sayede gerekli pek çok insan için de ön görülen bu değerlerde iş olanakların ı Bayındır bölgesinde bulma lüksü içindedir. Detaylı bir şekilde hizmet ve destek almak için siz de bu sistem üzerinden bilgiler edinerek iş fırsatlarını yakalamak ve bu iş ilanını okuyarak web adres üzerinden de ilgili işlere sahip olunur.
Bayındır Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Alankıyı, Alanköy, Arıkbaşı, Atatürk, Balcılar, Bıyıklar, Buruncuk, Camii, Cumhuriyet, Çamlıbel, Çenikler, Çınar, Çınardibi, Çırpı Cami, Çiftçigediği, Demircilik, Dereköy, Dernekli, Elifli, Ergenli, Fatih, Fırınlı, Gaziler, Hacı Beşir, Hacı İbrahim, Hasköy, Hatay, Havuzbaşı, Hisarlık, İbrahimçavuş, Kabaağaç, Karahalilli, Karahayıt, Karapınar, Karaveliler, Kızılcaağaç, Kızılcaova, Kızılkeçili, Kızıloba, Kurt, Lütuflar, Mektep, Mithatpaşa, Necati Uza, Orta, Osmanlar, Pınarlı, Sadıkpaşa, Sarıyurt, Söğütören, Tokatbaşı, Turan, Yakacık, Yakapınar, Yeni, Yenice, Yeşilova, Yusuflu, Zeytinova
Bayındır İşkur İletişim Adresi
Akdeniz mah. Şehit Fethi Bey cd. No:47, 35840, Konak / İZMİR
Bayındır İşkur Telefon Numaraları
Tel:(232) 482 12 48 , Fax:(232) 441 10 41 , E-mail:izmir@iskur.gov.tr

İzmir Geneli Sektörler