Bayburt Turizm İş İlanları - Pro Kariyer

Bayburt Turizm İş İlanları


Satış Pazarlama Temsilcisi

Hisar Karadağ Emlak San ve Tic Ltd Şti - Bayburt

Yalova Termal’de bulunan 4 Yıldızlı 88 odalı termal konaklama tesisimizin İstanbul’da Satış ve Pazarlama Temsilcisi olarak görevlendirilmek üzere;

6 gün önce

Servis Garsonu

Alis Farm Turizm Taşımacılık Tic Ltd Şti - Bayburt

Assos Çanakkalede bulunan butik işletmeye alacart serviste deneyimli Garson alınacaktır. Lojman imkanı vardır.

1 hafta önce

Kamp Amiri

Alis Farm Turizm Taşımacılık Tic Ltd Şti - Bayburt

Assos Çanakkale de bulunan butik otel bünyesinde kurulan doğa kampında 5-12 yaş çocuklarımızla doğa, spor ve eğlence aktivitelerini yapabilecek Kamp Görevlileri aranmaktadır. Lojman imkanı bulunmaktadır.

1 hafta önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Barla Otelcilik San ve Tic Ltd Şti - Bayburt

16.00 - 00.00 saatleri arasında çalışabilecek Bursada ikamet eden Resepsiyonist alınacaktır.

1 hafta önce

Garson

Tur Teknesi-Nurettin Karakuş - Bayburt

Denizlerde tam zamanlı yatılı çalışacak, yemek ve kalacak yer bizden olacak şekilde temizlik ve garsonluk yapacak personel arıyoruz. Özel yat turu yapılmaktadır.

2 hafta önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Otelci Turizm Tic Ltd Şti - Bayburt

Türkiye iç pazarında hizmet veren firmamız sektörün çeşitli pozisyonlarında hizmet vermiş, genç ve yenilikçi bir ekibin vizyonu ile, misafirlerimize en uygun ve en kaliteli tatil seçeneklerini sunmak üzere İzmir merkezli olarak kuruldu. Bünyemizde çalışmak üzere,  rezervasyon yaptırmak için arayan misafirlerin çağrılarını belirlenen kriterlere uygun şekilde karşılanıp satışa dönüştürebilecek Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

2 hafta önce

Mesul Müdür

Akçev Akdeniz Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Bayburt

Ipard programı kapsamında yapmış olduğumuz turizm tesislerimize bayan Mesul Müdür aramaktayız.

3 hafta önce

Servis Personeli

Hm Event Dan İnş Tur Taş İç ve Dış Tic Ltd Şti - Bayburt

HM Event Danışmanlık olarak Avrupa yakasında danışmanlığını yapmış olduğumuz 5 yıldızlı otellere, fuar ve kongre merkezlerine, etkinlik ve catering alanlarına servis personeli temini yapmaktayız.

3 hafta önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Süper Travel Turizm San ve Tic A.Ş. - Bayburt

Esenler Grand S Hotel de çalışmak üzere Resepsiyonist çalışma arkadaşları aranmaktadır. İş Tanımı • Resepsiyon süreçlerini yönetmek ve yürütmek, misafirlerin talep ve şikâyetlerin karşılayarak memnuniyet odaklı hareket etmek, • Rezervasyon işlemlerini yapmak.

3 hafta önce

Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi

Ceylan Gülhan Cassiopeia Otel Alaçatı - Bayburt

Alaçatıdaki Butik Otelimizde çalışacak Kat görevlisi (Mutfağa da yardımcı olacak) aranmaktadır; iş tanımı şöyledirSabah mutfakta kahvaltı hazırlığı ve bulaşık vs işleri yapılacaktırÖğleden sonra katlarda oda ve kapalı mekanların temizliği yapılacaktırOdalardan çıkan havlu, masa örtüleri vb yıkanacak, çamaşır fabrikasına gidecek çamaşırlar hazırlanacaktırPersonel yatakhanesinde kalacak yer imkanı mevcutturYemekler otelden karşılanmaktadırMaaş+Sigorta+Tipler

1 ay önce

Satış Pazarlama Elemanı

Gökbayrak Group Orman Ürünleri San ve Tic A.Ş. - Bayburt

Şirketimiz bardak şoklayıcı , dezenfeksiyon makinaları ve arge yöntemiyle geliştirilen ürünler pazarlamaktadır.

1 ay önce

Kahvaltı Ustası

Navona Otel - Bayburt

Mersinde ikamet eden başvurular kabul edilecektir.

1 ay önce

Kabin Memuru

Metro Rent A Bus Otobüs Kiralama A.Ş. - Bayburt

Türkiyede seyahatte lider firmamıza 18-30 yaş arası Host-Hostes alınacaktır. başvuruda bulunan adayların İstanbul bölgesinde ikamet etmesi zorunludur.

1 ay önce

Teknik Eleman

Nens İnşaat Turizm Otelcilik Oto Kiralama San ve Tic A.Ş - Bayburt

Firmamızda görevlendirilmek üzere Teknik Eleman aramaktayız.Konaklama+Yemek+Sgk

1 ay önce

Housekeeping Elemanı

Yalıkavak Sahil Palmiye Otel San ve Tic Ltd Şti - Bayburt

Yeni açılacak otelimizde kat görevlisi olarak Yalıkavak civarında ikamet eden kadın Kat Görevlileri arıyoruz.

1 ay önce

Resepsiyonist

Yalıkavak Sahil Palmiye Otel San ve Tic Ltd Şti - Bayburt

Bodrum ve çevresini iyi bilen, ingilizceye hakim kadın resepsiyonistler arıyoruz...

1 ay önce

Bilgi İşlem Destek Elemanı

Voltran İşletmecilik Turizm San ve Tic A.Ş. - Bayburt

İzmir ili Çeşme ilçesinde faaliyet gösteren şirketimiz (Beach Club) bünyesinde bilgi işlem departmanında çalışacak Bilgi İşlem Destek Elemanı alınacaktır.İş Tanımı:Şirket bünyesinde bulunan cihazların genel kontrolünü yapmak,Donanımsal veya yazılımsal olarak yaşanan sorunların tespitini ve çözümlerini sağlamak,Otomasyon programı üzerinde girişi yapılan verilerin günlük kontrollerini yapmak.

1 ay önce

Organizasyon Satış Personeli

Fier İnşaat Turizm A.Ş. - Bayburt

Turizm sektöründe Kayserinin ilk ve tek yaşam merkezi olan firmamızın organizasyon departmanı için banket satış tecrübesi olan adaylar aranmaktadır.

1 ay önce

Müşteri İlişkileri Sorumlusu

Moringa Tour & Travel Agency - Bayburt

Kurumsal departmanımız da, gelen müşterilerin talepleri doğrultusunda verilen gorevleri yapmak, süreci takip ederek e-mail ve telefon yoluyla işlemleri tamamlamak.

1 ay önce

Kat Görevlisi - Temizlik

İskele Park Termal Otel - Bayburt

Otel kat hizmetleri ve temizlik konusunda deneyimli,takım çalışmasına uyum sağlayabilecek Bayan Kat Hizmetleri Görevlisi alınacaktır. Başvuruların fotoğraflı cv ile yapılması gerekmektedir.Lojman tarafımızca verilecektir.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Voltran İşletmecilik Turizm San ve Tic A.Ş. - Bayburt

İzmir ili Çeşme ilçesinde faaliyet gösteren şirketimiz (Pub) bünyesinde muhasebe departmanında çalışacak Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.İş Tanımı:-Faturaları günlük sisteme işlemek-Stok sayımı yapmak-Günlük muhasebe ve kasa işlemlerini yapmak-Tüm ödeme ve tahsilat prosedürlerinin takibini yapmak-Muhasebe ile istenilen haftalık, aylık raporları sunmak-Muhasebe kayıtlarının girilmesi ve takibinin yapılması-Maaş bordrolarını çalışanlara imzalatmak ve imzalı maaş bordrolarını arşivlemek,-Cari mutabakat yapmak

2 ay önce

Organizasyon Sorumlusu

Destan Oto Galeri Turizm ve Genel Tic Ltd Şti - Bayburt

Firmamızın Bünyesi Altında bulunan; 15 Yıldır Eğlence Sektörünün Öncü İsmi Olarak 5 Yıldızlı Otel, Lüks Restorant ve Turistik Eğlence Merkezlerindeki Organizasyonlarımızda ve Çeşitli Etkinliklerimizde Görevlendirilmek üzere Kadın Adaylar İstihdam Edilecektir.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

A Klas Turizm Yatırımları A.Ş. - Bayburt

İzmir ili Çeşme ilçesinde faaliyet gösteren şirketimiz (Beach Clup) bünyesinde yaz ayları boyunca ve İzmir ili Karşıyaka ve Çeşme ilçelerinde faaliyet gösteren şirketimiz (Pub) bünyesinde tüm yıl boyunca muhasebe departmanında çalışacak Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.İş Tanımı:Maaş bordrolarını çalışanlara imzalatmak ve imzalı maaş bordrolarını arşivlemek,Faturaları günlük sisteme işlemekCari mutabakat yapmakStok sayımı yapmakGünlük muhasebe ve kasa işlemlerini yapmakTüm ödeme ve tahsilat prosedürlerinin takibini yapmakMuhasebe ile istenilen haftalık, aylık raporları sunmakMuhasebe kayıtlarının girilmesi ve takibinin yapılması

2 ay önce

İnsan Kaynakları Elemanı

A Klas Turizm Yatırımları A.Ş. - Bayburt

İzmir ili Çeşme ilçesinde faaliyet gösteren şirketimiz (Beach Clup) bünyesinde yaz ayları boyunca insan kaynakları departmanında çalışacak İnsan Kaynakları Elemanı alınacaktır.İş Tanımı:Personel işe giriş ve işten çıkış işlemlerini yürütme,Personel özlük dosyalarını oluşturmak ve özlük dosyalarının takibini yapma,Çalışanların maaş, avans, taksitli avans, bordro, ücret, sigorta, tazminat, maaş bordrosu vb. işlemlerine yardımcı olmakPersonel işe giriş ve işten çıkış işlemlerinde şirketin bağlı bulunduğu karakol ile ilgili evraksal işlemlerin takibini yapmak,Personel izin süreçlerinin takibini yapmak ve izin formlarını oluşturmak,Parmak izi raporunu almakDisiplin süreçlerini yürütmek, uyarıda bulunmak, tutanak tutmak, savunma alma işlemlerini gerçekleştirmek ve uyarıda bulunmak,Gerektiği durumlarda toplantıları organize etmek ve toplantı tutanaklarını hazırlamak,Çalışanların görev tanımlarını hazırlamak, görev tanımlarını güncel tutmak, görev tanımlarının takibini yapmak ve gerektiğinde çalışanlara görev tebliğinde bulunmak,Gerektiği durumlarda günlük muhasebe ve kasa işlemlerini yapabilecek

2 ay önce

Turizm ve Otelcilik Elemanı

Avrasya Termal Turizm ve İnşaat Ltd Şti - Bayburt

Firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere Turizm ve Otelcilik Elemanı alımı yapılacaktır. Konaklama için lojman tarafımızdan karşılanacaktır.Sgk +yemek

2 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Royal Bilişim Seyahat Tic San Ltd Şti - Bayburt

Turizm sektöründe faaliyet gösteren firmamızın çağrı merkezi departmanında çalışmak üzere yarı zamanlı Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi personeller alınacaktır.

2 ay önce

Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi

İde Turizm Danışmanlık San ve Tic A.Ş. - Bayburt

Bodrum Gümüşlük Arion Resort Butik Otelde tam gün çalışacak, otel lojmanında kalacak kadın Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi aramaktayız.

2 ay önce

Asistan

Alya Hüma Hazır Gıda Pazarlama ve Tic A.Ş. - Bayburt

Firmamız Yönetim Kurulu Başkanı için özel Asistan pozisyonuna istihdam yapılacaktır.

4 ay önce

Ofis Koordinatörü

KLL İnş Emlak Tur Oto San Tic Ltd Şti - Bayburt

Ofis içerisindeki işleri takip edecek, direktörün ajandasını takip edecek Ofis Koordinatörü aramaktayız.Not:FOTOĞRAFSIZ ve İLETİŞİM numarası olmayan özgeçmişler değerlendirmeye alınmayacaktır. Uygulama üzerinden soru sormayınız ilk değerlendirme sonrası adaylar ikinci bir görüşmeye çağrılacaktır.

4 ay önce

Yönetici Asistanı

Sky Group Hotels - Bayburt

Yönetici Asistanı olarak çalışacak ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Sorumlu olduğu müdürlük kapsamında günlük, periyodik ve ihtiyaç bazlı gerekli raporları hazırlamak,Yöneticilerin şirket dışı ve şirket içi birimler ile tüm ilişkilerini koordine etmek, planlamak ve takip etmek,Günlük yazışma, faks ve evrak trafiğini yönetmek,Raporların, sunumların hazırlanması ve destek verilmesi,Misafirlerin karşılanması ve ağırlanması konusunda gerekli organizasyonları yapmak.

4 ay önce

Bayburt Geneli Sektörler