Bayburt Reklamcılık İş İlanları - Pro Kariyer

Bayburt Reklamcılık İş İlanları


Ofis Elemanı

Tgn Ajans Reklam San ve Tic Ltd Şti - Bayburt

Öveçler 2. Caddede bulunan ofisimize Ofis Elemanı aramaktayız.

6 gün önce

Grafiker (Stajyer)

Abdullah Deniz Güzelay - Bayburt

Tonyukuk Reklam Ajansı firmamıza lise veya üniversite öğrencisi Grafiker (Grafik tasarım ve matbaa öğrencisi )stajyer aranmaktadır.

1 hafta önce

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

Abdullah Deniz Güzelay - Bayburt

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı aramaktayız.İş Tanımı* Kurumun tüm sosyal medya hesaplarını yönetmek,* Farklı kanallar üzerinden dijital pazarlama kampanyalarını oluşturmak, takip ve analiz etmek,* Günlük olarak, grafikerlerin yaptığı orijinal metin, resim, video vb. içerikleri düzenlemek ve yayınlamak,* Araştırma, kıyaslama ve kitle kimliği analiziyle sosyal medya stratejisi oluşturmak ve uygulamak,* Rakip analizi yapmak ve raporlamak,* Kriz yönetimini sağlamak, kötü eleştiri ve olumsuz haberlere yönelik düzeltme yayınlamak,* Marka ismini yönetmek,* Sosyal medya hesaplarına erişimi ve takipçi sayısını artıracak çalışmalar yapmak,* Kurumsal web sitemizin içerik yönetiminden ve güncellemelerinden sorumlu olmak.

1 hafta önce

Metin Yazarı

Abdullah Deniz Güzelay - Bayburt

Yenilikçi iş fikirleri sunabilecek; kurumsal ve ürün odaklı metinler yazmak üzere motivasyonu ve özgüveni yüksek “Metin Yazarı” ekip arkadaşı arıyoruz.İş Tanımı:Dijital ortamlarda fikir, konsept ve yaratıcı içerikler üretmek,Web sitesi içerikleri ve kampanya içerikleri oluşturulması.Markalarımızın sosyal medya hesapları (blog, youtube senaryoları, sosyal medya postları vb)Katalog, broşür, mailing, web sitesi içerikleri ve kampanya içerikleri oluşturulmasında,

1 hafta önce

Wordpress Uzmanı

Abdullah Deniz Güzelay - Bayburt

Kurumsal ve E-ticaret sitesi konusunda uzman Wordpress Uzmanı ekip arkadaşları arıyoruz.

1 hafta önce

Grafik Tasarımcısı

Antik Bayrak İmalatı San Tic Ltd Şti - Bayburt

Bayrak imalatı firmamıza deneyimli deneyimsiz corel draw bilen bayan Grafik Tasarımcısı alınacaktır.

2 hafta önce

mobilbord

mobilbord - Bayburt

belirli bir süre mobilbord şöforü aramaktayız

2 hafta önce

Grafiker

Cpa Reklam - Bayburt

Firmamızda çalışacak grafik işlerinden sorumlu Grafiker aranmaktadır.

3 hafta önce

Ofis Elemanı

Tgn Ajans Reklam San ve Tic Ltd Şti - Bayburt

Öveçler 2. Caddede bulunan ofisimizde çalışmak üzere, diksiyonu düzgün ofisin genel işlerini yapacaktır. (Çay, Temizlik, Karşılama, İkram, Telefon konusunda tecrübeli) Ofis Elemanı alınacaktır.

3 hafta önce

Ofis Elemanı

Tgn Ajans Reklam San ve Tic Ltd Şti - Bayburt

Öveçler 2. cadde de bulunan ofisimizde çalıştırılmak üzere Ofis Elemanı alınacaktır.alınacak personel ofisin genel işleri olan çay, temizlik, telefon, karşılama, ikram işlerinde tecrübeli olması gerekmektedir.

1 ay önce

Web Tasarım Uzmanı (Bilgisayar)

Omnia Elektronik Led Sistemleri Tic Ltd Şti - Bayburt

Web Tasarım Uzmanı alınacaktır.

2 ay önce

Saha Satış Personeli

Bamboo Creative - Bayburt

Şirketimizde çalışacak Saha Satış Personeli alınacaktır.-Müşteri ziyaretlerini gerçekleştirecek,-Randevuları ayarlayacak,-Aylık ziyaret raporlarını sunacak,-Müşterilerden detaylı Brief alacak,-Aldığı briefleri eksiksiz olarak ekip arkadaşlarına aktaracak.

2 ay önce

Satış Danışmanı (Almanca)

Sk-Verlag Reklamcılık - Bayburt

Reklam Şirketimize Almancası anadil seviyesinde olan Bayan Satış Danışmanı alınacaktır. Sabit Maaş+Yol ve Yemek Parası+SGK.Çalışma saatleri 10:00-17:00 arasıdır. Cumartesi ve Pazar çalışmıyoruz.Alman tatillerinde çalışılmıyor.

2 ay önce

Web Designer

Hayat Grup Yönetim Organizasyon San ve Tic Ltd Şti - Bayburt

Kurum, Markanın kimliğini, görsel olarak sosyal platformlarda en iyi düzeyde yayınlarak ilerleyebileceğimiz Web Designer ekip arkadaşları aramaktayız.Cvnizde Maaş beklentisini lütfen belirtiniz.

2 ay önce

İnsan Kaynakları Uzmanı

Tbwa Reklam Hizmetleri A.Ş. - Bayburt

TBWA Grup, İnsan Kaynakları Departmanında görev yapacak İnsan Kaynakları Uzmanı aranmaktadır.Çalışanların işe giriş ve işten çıkış işlemlerinin yapılması ve yasal süreçlerin takibi,Çalışanların tüm bordro/tahakkuk işlemlerinin gerçekleştirilmesiMuhasebe mutabakat işlemlerin gerçekleştirilmesi, ilgili aya ilişkin Kıdem, İzin Yükümlülüklerinin hesaplanarak karşılıkların gerçekleştirilmesi,Aylık prim ve hizmet belgelerinin sistem üzerinden onaylanması (E-Bildirge),SGK, İşkur vb. resmi kurumlar ile ilgili süreçlerin mevzuata uygun olarak yönetilmesi,Çalışan izinlerinin yasal mevzuat ve şirket prosedürleri doğrultusunda kullanılmasının sağlanması ve sistem takibinin yapılması,Çalışanların istirahat bildirimlerinin SGK’ya yapılması ve yasal takibi,Sağlık sigortası işlemlerinin gerçekleştirilmesi,BES işlemlerinin yapılması,Teşvik hesaplamalarının yapılması ve takibi,Personel Bütçe çalışmalarında destek olunması,İK raporlarının yapılması,Tüm yasal bildirgelerin doğru ve zamanında yapılmasının sağlanması,Bordro, Özlük İşleri ve Raporlama süreçlerinden sorumlu İnsan Kaynakları Uzmanı arıyoruz.

2 ay önce

Reklam Satış Sorumlusu

Dünya Medya Merkezi - Bayburt

19-29 Yaş arası Reklam Satış Sorumlusu arıyoruz.

3 ay önce

Stil ve İmaj Danışmanı

3Z Agency - Moda Pr Ajansı - Bayburt

Nişantaşın da bulunan Moda Pr ajansımıza özellikle Pr geçmişi olan Bayan Stil ve İmaj Danışmanı asistan aranmaktadır.Telefon ve mesajlara zamanında cevap verecek,Gelen müşterilere blogerlara veya stilist ekiplerine kombin önerileri yapabilecek,Posta oluşturabilecek,Sosyal medyadan anlayan,Bilgisayar kullanımına hakim,Sunum hazırlayabilecek,XL ve Word programlarını bilen,*PR geçmişi özellikle tercihimizdir. Olmayanlar için modadan anlayan ve styling konusunda kendine güvenen adaylar da başvuruda bulunabilir.

3 ay önce

Satış Pazarlama Danışmanı

Sedentis Group - Bayburt

Reklam ekipmanları üreten firmamıza Satış Pazarlama Danışmanı arkadaşlar alınacaktır.

3 ay önce

Grafiker

Çağdaş Reklam - Bayburt

Grafiker aranmaktadır.

3 ay önce

Saha Satış Personeli

Team Guerilla Marketing - Bayburt

Hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir tütün firması adına Saha Satış Personeli aranmaktadır.Tarafımızca belirlenen satış noktalarında (Tobacco Shop, Benzin İstasyonları, Tekel Bayii, Büfe vb.) tüketiciler tarafından tütün ürünleri hakkında gelebilecek soruları yanıtlamak ve ürünler hakkında tüketicileri bilgilendirmek amacıyla görev alacak takım arkadaşları aranmaktadır.

3 ay önce

Satış Elemanı

Empati 34 - Bayburt

Empati 34 dergimizin satışı için sahada görev alabilecek Satış Elemanı aranmaktadır.

3 ay önce

Sosyal Medya ve Seo Uzmanı

AlpsArts - Sosyal Medya Ajansı - Bayburt

Sosyal medya ajansımızda manisa için oluşturulan ekipte görev almak üzere satış, pazarlama, tanıtım, tasarım, alanlarında yetiştirilmek üzere Sosyal Medya ve Seo Uzmanı aranmaktadır.

3 ay önce

Fuar Stand Tasarımcısı

Snr Tasarım Mimarlık San ve Tic Ltd Şti - Bayburt

Fuar ve kongre standları üzerine faaliyet gösteren firmamızda; Trd max-autocat- photoshop illustrator gibi programlara hakim Fuar Stand Tasarımcısı istihdam edilecektir. Maaş: Karşılıklı görüşme neticesinde Net maaş belirlenecektir.

3 ay önce

Tabela Montaj Elemanı

Çağdaş Ajans - Bayburt

Firmamız bünyesinde Üretim departmanında çalışacak Tabela Montaj Elemanı aranmaktadır.

4 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Çağdaş Ajans - Bayburt

Firmamız bünyesinde tasarım departmanında görev alabilecek Grafik Tasarımcısı çalışma arkadaşı aranmaktadır.,Çalışma Yeri Manise Şehzadelerdir.

4 ay önce

Grafiker

Pere Photography - Bayburt

İyi derecede Moda Fotoğrafı işleyebilecek, Retoucher ve Photoshop bilen Grafiker aranmaktadır.Wacorn tablet kullanan ve Macintosh bilgisayar bilen çalışma arkadaşı tercihimizdir.Photoshop ve İndesign programlarına hakim olan adaylar başvuruda bulunabilirler.

4 ay önce

Bayburt Geneli Sektörler