Bayburt Oto Aksesuarları İş İlanları - Pro Kariyer

Bayburt Oto Aksesuarları İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tekstil İşçisi

Ecedoruk Tekstil İnşaat Tic Ltd Şti - Bayburt

Esenyurt Akçaburgazda bulunan fabrikamızda kartela yapımında yetiştirilecek Tekstil İşçisi aranmaktadır.

1 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Naturel Granit Mermer Proje Dek San ve Tic Ltd Şti - Bayburt

Mermer- granit imalat ve satış faaliyeti gösteren firmamıza ön muhasebe konusunda deneyimli Kadın Ön Muhasebe- Sekreter alınacaktır.World, Excel, Eta, Logo v.b. kullanabilen matematikle arası iyi adaylar tercih edilecektir.

4 ay önce

İşletme Müdürü

San Restaurant - Bayburt

Yeni açılacak kafemizde çalışacak İşletme Müdürü aranıyor.

4 ay önce

Fabrika Danışma Personeli ( Bilgisiyar Kullanabilen )

VİZYON VİP - Bayburt

Çekmeköy Ömerli Bölgesi, Koçullu mh fabrika projemizde çalışacak, askerliğini yapmış, yaş sınırı 23-35 arası, boy: 1.70 yada üzeri, 12 saat 2 gündüz 2 gece 2 gün izin, bekar agi içinde 2400 TL maaş + ymk + servis + maaşa zam şeklinde çalışacak, daha önce çalışmış bay danışma/gözetim personeli aranıyor. Şantiye Hariç, Danışma/Gözetim Görevlisi Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Çalıştığı İşyerin den Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur. Bilgisiyar Kullanmayı Bilmesi Zorunludur. 1. Servis Güzergahı= Ortadağ Üzerin den Yenidoğan Merkeze Geçip Sonra Projeye Bırakıyor. 2. Servis Güzerhahı= Sultanbeyli Gölet den Geçip Samandıra Alt Tarafın dan Kavaklı Tarafına Girip Sonra Projeye Bırakıyor Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın Hemen Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

2 ay önce

Sekreter

Borbüksan Boru Bükme Makina Metal İnş Hırd San ve Tic Ltd Şti - Bayburt

Ostimde demir sektöründe hizmet vermekte olan firmamıza Sekreter alınacaktır. Başvurudan sonra ilana uygun adaylarla üÜcret vb. yüz yüze görüşmeler sırasında şirket yetkilisi tarafından konuşulacaktır.

4 ay önce

Hasar Danışmanı

İmg Hasar Danışmanlık San ve Tic A.Ş. - Bayburt

Türkiye geneli trafik ve iş kazaları konusunda çalışacak Hasar Danışmanı alınacaktır.

5 ay önce

İkram ve Temizlik Personeli

Demiral Grup Yapı Otomotiv San ve Tic A.Ş. - Bayburt

İstanbul / Beşiktaş / Gayrettepe de bulunan LÜX OTOMOTİV GALERİMİZ de görevlendirilmek üzere Yemek yapacak , Çay Servisi ve Temizlik görevini yapacak personel alınacaktır.Çalışma şartlarıSabah 9 - akşam 18:30Cumartesi sabah: 9:30 akşam : 17:30Asgari Ücret+Yemek +Sgk

3 hafta önce

Doktor

Çorlu Etik Osgb Hizmetleri Tic Ltd Şti - Bayburt

Çorlu da faaliyet gösteren firmamız için İşyeri Hekimi aramaktayız.

2 ay önce

E-Ticaret Yöneticisi

Nokta Grup Baskı Makinaları San ve Tic Ltd Şti - Bayburt

NoktaGrup Dijital Baski Makinelerinde çalışacak E-Ticaret Yöneticisi alınacaktır.

2 ay önce

Pazarlama Elemanı

Varkim Endüstri ve Yapı Kİmyasalları Ltd Şti - Bayburt

Torbalı Sanayi Sitesinde bulunan endüstri ve yapı kimyasalları satışı yapan fabrikamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Elemanı aramaktayız.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Günce Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Ltd Şti - Bayburt

Mali Müşavirlik ofisinde firmaların Adan Zye tüm muhasebe süreçlerinin planlanarak yürütülmesi konusunda sorumluluk alabilecek tecrübeli adaylar,Mükelleflerden gelen tüm faturaların, şirket kurallarına ve mali mevzuata uygunluğunu kontrol etmek, Tek düzen hesap planında yapıya uygun olarak kayda alınmasını sağlamak, gerektiğinde ilgililerle iletişime geçmek ve tüm süreçlerin yönetilmesi,Aylık muhasebe kapanış sürecine uygun olarak kapanış muhasebe işlemlerinin gerçekleştirilmesi,Muhtasar, KDV, Damga Vergisi, Geçici ve Kurumlar Vergisi beyannamelerinin hazırlanması,Aylık BA/BS Bildirimlerinin hazırlanması,Bilanço, gelir tablosu ve diğer mali tabloların Vergi Usul Kanunu doğrultusunda hazırlanması,Personel işlemleri ve SGK bildirimlerinin hazırlanması ve elektronik ortamda onaylatılması

1 ay önce

Pazarlama Elemanı

Mie Kozmetik ve İlaç Sanayi Tic Ltd Şti - Bayburt

İş alanınız ne olursa olsun, ister iş sahibi olun, ister işsiz olun, bizimle herkes çalışabilir. Yapmanız gereken tek şey firmamızın size vereceği fiyat listesine göre ürün satmak, pazarlamak veya bayilik sistemi geliştirmek. Buna göre yaptığınız cironun %20si sizin olacak, sizin hesaplarınıza aktarılacak veya sizden gelen cironun %20sini kendinize aldıktan sonra geriye kalan ciroyu firmamız hesaplarına aktarırsınız.

2 ay önce

Sevkiyat Görevlisi

Cevpa Pazarlama Makine San ve Tic Ltd Şti - Bayburt

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sevkiyat Görevlisi alınacaktır.

1 ay önce

Tekstil Makineci

Zeze Kostüm - Bayburt

Kostüm dükkanımıza tadilat ve dönemsel üretimler ile ilgilenecek Tekstil Makineci aramaktayız.

4 ay önce

Ofis içi ve dış sahada çalışacak emlak danışmanı broker aranıyor

BEF GAYRİMENKUL - Bayburt

Ofisimiz Karşıyaka Çarşı'da bulunuyor. Ofisimiz ciddi çalışan bir müessese sabah saat 9.30-10 ofisimiz açılır akşam 19.00-20.00 arası kapanır. Ofisimizde çalışma koşulları bu şekildedir. Önemli içerik olarak : ofisimize sekreter aramıyoruz broker arıyoruz bu sebepten dolayı maaş vermiyoruz yapılan her işten satılan veya kiralanan evden 0 komisyon veriyoruz iş şartlarımız bu şekilde ilgilenen arkadaşların bilgisine.

1 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

4 Efe Hidrolik Kaya Kırıcıları San ve Tic Ltd Şti - Bayburt

Firmamızda çalışmak üzere Ön Muhasebeci- Sekreter arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Video Editörü

Apak Reklam Mimarlık A.Ş. - Bayburt

- Sorumluluk sahibi - Zaman ile yarışmayı bilen - Düzenli · Sosyal Medyada kullanılmak üzere fotoğrafları ve videolarının çekilmesi,· Video kurgusu hazırlanması,montajlama efektlerle ve grafikleriyle yayına hazır hale getirilmesi,· Firma tanıtım ve reklam filmlerinin hazırlanması,· Görsel arşivinin düzenlenmesi, takibinin yapılması Paylaşılacak videolar için içerik oluşturulması ve hazırlanması,· Sosyal Medya için yeni stratejiler geliştirilmesi,Esnek çalışma saatleri, iç, dış ve stüdyo çekimlerine uygun, tam zamanlı çalışacak Kurgu hedeflerini belirleyerek çekimi gerçekleştirdikten sonra materyallerinin ilgili formatlara aktarılmasını ve kurgu için hazırlanmasını, görüntülerin ve/veya seslerin bir metin veya senaryo dahilinde, yapım amacına uygun olarak bütünleştirilmesini sağlayarak tüm kurgu öncesi süreç ile kurgu uygulama süreçlerini yöneten ve bu süreçlerde gerekli desteği sağlama temel fonksiyonudur.

3 hafta önce

Lastik-Cant Montaj İşçisi

Beda Oto Lastik - Bayburt

Lastik sökme-takma ve balans makinasını kullanabilen elemana ihtiyaç var.

5 ay önce

Servis Garsonu

Birka Turizm Dan ve İnş Ltd Şti - Bayburt

Amsterdam Restobar çalışacak Servis Garsonu arıyoruz.

5 ay önce

Aşçıbaşı

Big Seçkin Restaurant - Bayburt

Restoranımıza Aşçıbaşı aranmaktadır.

4 ay önce

Bayburt Geneli Sektörler