Bayburt Ayakkabıcılık İş İlanları - Pro Kariyer

Bayburt Ayakkabıcılık İş İlanları


Ayakkabı İmalatçısı (Sayacı)

Celali Topcu Ayakkabı - Bayburt

Kurulacak Saya İmalathanesine Usta Model Sayacı ve Saya Ustaları alınacaktır.

1 gün önce

Paketleme İşçisi

Burak Taban Ayakkabı San ve Dış Tic Ltd Şti - Bayburt

Paketleme İşçisi alınacaktır.

2 hafta önce

Aşçı

Burak Taban Ayakkabı San ve Dış Tic Ltd Şti - Bayburt

İş yerimizde 80 kişiye yemek yapacak Aşçı ihtiyacımız vardır.

2 hafta önce

Mutfak Görevlisi

Atletik Ayakkabı ve Spor San Tic Ltd Şti - Bayburt

Şirketimizde çalışmak üzere Mutfak Görevlisi aramaktayız.Mesai saatleri: 07:45 18:15Cumartesi: 07.45 14:30Cumartesi yemek yapımı yoktur.

3 hafta önce

Yönetici Asistanı

Pappa Dış Tic Ltd Şti - Bayburt

Pappa Dış Tic. Ltd. şirketi İzmir Bornova Işıkkent te faaliyet göstermektedir. Firmamız bebek ve çocuk ayakkabısı üretim fabrikasıdır. Firmamızın idari ofis bölümde çalışmak üzere yapacağı işi gerçek anlamda öğrenmek isteyen, uzun süreli aynı iş yerinde çalışmayı düşünen ve yöneticisine yardımcı olabilecek Bayan Yönetici Asistanı aramaktayız.

3 hafta önce

Şoför

Togo Mağazacılık Ltd Şti - Bayburt

Bağlı olduğu birimin günlük çalışma programına uygun biçimde, sevkiyat programlarımızı gerçekleştirmek. üzere Şoför arıyoruz.

1 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Togo Mağazacılık Ltd Şti - Bayburt

Sosyal Medya Uzmanı alınacaktır.· Sosyal medya ağlarını takip etmek, · Sosyal ağlarda özel kampanyalar ve kurgular oluşturmak,· Dijital medya kanallarında içeriklerin üretilmesi, kanalların yönetimini sağlamak,· Paylaşım görsellerini hazırlamak,· Sorunlarla ilgili, gerekli ekiplerle koordinasyon içinde olarak süreci yönetmek,· Yaratıcı sosyal medya fikirleri geliştirmek, uygulamaya almak ve tüm raporlama sürecini yürütmek· Tüm markalarımıza ait dijital veri düzenleme işlemlerinin yapılması,· İlgi çekici online banner tasarımları yapmak ve videolar oluşturmak,· Katalog, broşür ve fiyat listesi tasarımlarında görev almak,

1 ay önce

Muhasebe Personeli

Aypima Ayakkabı İmalat Paz ve Mat San Tic Ltd Şti - Bayburt

Ürettiğimiz ayakkabıları E-ticaret üzerinden satmaktayız. Muhasebe konusunda deneyimli Muhasebe Personeli çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Depo Sorumlusu

Aypima Ayakkabı İmalat Paz ve Mat San Tic Ltd Şti - Bayburt

E-ticaretten ayakkabı satmaktayız. Depomuzdan perakende sevkiyat kontrolü ve hazırlığı yapacak Depo Sorumlusu çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Miss Park Moda Ayakkabı San ve Tic Ltd Şti - Bayburt

Ayakkabı sektöründeki firmamıza 35-45 yaşlarında tercihen Sysmond muhasebe programına ve ofis programlarına hakim bay Ön Muhasebe Elemanı aranıyor.

2 ay önce

Depo Sevkiyat Sorumlusu

Mbc Global E Ticaret Ayakkabı Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Bayburt

Merkez Ofisimizde çalışmak üzere Depo Sevkiyat Sorumlusu personeli aranmaktadır.Depo düzeni,Yeni gelen ürünlerin kontrolü,Mal giriş ve yerleştirme,Siparişlerin toplanması ve paketlenmesi,İade, değişim gelen kargoların sınıflandırılması açılıp ilgili kişilere teslim edilmesi,Haftalık depo sayımı ve azalan ürünlerin raporlarını ilgili kişiye iletilmesi,Mağazalarımıza ürün sevkiyatını başlatmak,Ulaşım Sorunu olmayan, Ofisimiz Işıkkent Ayakkabıcılar Sitesindedir.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Sportek Ayakkabı San ve Dış Tic Ltd Şti - Bayburt

Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Tüm bankacılık işlemlerinin takibi ve gerçekleştirilmesi, Fatura, irsaliye, hesap mutabakatı, çek, senet işlemlerinin yapılması,Günlük Muhasebe kayıtlarının ve mali tablolara hazırlık çalışmalarının yapılması,Periyodik olarak çeşitli finansal raporların hazırlanması,Evraklama sürecinin takibi ve kontrolü,Tekdüzen hesap planına ve genel muhasebe işlemlerine hakim,

4 ay önce

Bayburt Geneli Sektörler