Bayburt Araştırma İş İlanları - Pro Kariyer

Bayburt Araştırma İş İlanları


Anketör

Final Araştırma ve Danışmanlık Tic Ltd Şti - Bayburt

Final Araştırma olarak sağlık konusunda hekim, eczacı ve hastalarla anketler yapmaktayız. Hastane ve eczanelere yüz yüze anket yapacak personel veya evden telefon destekli olarak anketleri yapacak olan personel aranmaktadır.

4 gün önce

Ofis Elemanı

Kent Araştırma ve Danışmanlık Hiz Ltd Şti - Bayburt

Veri Girişi ekip arkadaşları arıyoruz.

3 hafta önce

Müşteri İlişkileri Sorumlusu

Moringa Tour & Travel Agency - Bayburt

Kurumsal departmanımız da, gelen müşterilerin talepleri doğrultusunda verilen gorevleri yapmak, süreci takip ederek e-mail ve telefon yoluyla işlemleri tamamlamak.

2 ay önce

Anketör

Değişim Araştırma ve Tanıtım Hizmetleri - Bayburt

Hanelerde ve iş yerlerinde tam zamanlı olarak çalışabilecek Anketör aranmaktadır.Not: Araştırma sektöründe günlük ödeme yapılmamaktadır.

5 ay önce

Anketör

Bursa Araştırma Reklam ve Danışmanlık - Bayburt

Bakanlık ve belediyelerden gerekli izinleri alınmış projelerimiz kapsamında hane ve iş yerlerinde anket yapacak Anketörler alınacaktır.

5 ay önce

Anketör

Arima Araştırma Danışmanlık ve Eğitim Tic Ltd Şti - Bayburt

Kıbrısda yapacağımız araştırma projesinde çalışmak üzere ekip arkadaşı aramaktayız. Proje kapsamındaAnketör arkadaşlar aramaktayız.

5 ay önce

Anketör

Teori Araştırma - Bayburt

TEORİ ARAŞTIRMA Olarak yürütmekte olduğumuz pazar araştırma projelerimizde görevlendirilecek araştırma görevlileri aramaktayız.İşini ciddiye alıp gereken sorumlulukları üsleniyor olması beklentilerimizden biridir.İş Tanımı ; Sahada çalışacak arkadaşlar tablet aracılığı ile gerek hanede gerektiğinde sokakta anket verisi toplayıp görevini ve projesini bitirmektir.

6 ay önce

Satınalma Asistanı

Akhat Medikal İnşaat San Tic Ltd Şti - Bayburt

Şirketimiz gıda üzerine olup satış ve pazarlama üzerinedir. Şirketimize Satınalma Asistanı aramaktayız.

6 ay önce

Mobil Merchandiser

Tellgraph Araştırma Dan ve Satış Destek Hiz A.Ş. - Bayburt

• Sektöründe lider cips markası için “Mobil Merchandiser” ekibinde görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.Verilen rut dahilinde düzenli mağaza ziyaretlerinde bulunmak ve ürün, stok bulunurluğunu (penetrasyon) sağlamak ve takip etmek gibi işlerden sorumlu olmak.Reyon düzeni ve kontrolünden sorumlu olmakEtiket fiyat skt kontrolu eksik ürün siparişlerini vermek yeni teşhir alanları kazandırılması sağlamak.Uluslararası ve sektöründe lider markalara doğrudan pazarlama alanında ürün tanıtım ve satış destek hizmetleri veren şirketimize, bay/bayan Mobil(Araçlı) Tanzim - Teşhir (Merchandiser ) personelleri alınacaktır.

6 ay önce

Bayburt Geneli Sektörler