Bayburt Ahşap İş İlanları - Pro Kariyer

Bayburt Ahşap İş İlanları


Cnc Operatörü

Al-Beni Cam Ahşap Dekorasyon San Tic Ltd Şti - Bayburt

Cam, ahşap,metal, mermer malzemelerinden dekoratif ürün üretimi yapmaktayız. CNC Sujeti makinamızı ve CNC Router makinamızın programlamasını yapabilecek , kullanacak ve aynı zamanda solidworks ve autocad ile 3 boyutlu istenilen çizimi yapabilecek Cnc Operatörü aranıyor.

1 hafta önce

Muhasebe Personeli

Kahramanlar Orman Ürünleri San Tic A.Ş. - Bayburt

Akyurt fabrikamızda görevlendirmek üzere Muhasebe Personeli arayışımız bulunmaktadır.

3 hafta önce

Gıda Mühendisi

Arsticks Ahşap Malzemeleri San ve Tic A.Ş. - Bayburt

Gıda Mühendisi aranmaktadır.İş Tanımı;Sakarya’da yer alan tesisimizde görev yapabilecek,Üretim planlamasını yapabilecek,Üretim hatlarının verimli bir şekilde yönetilmesi,Üretim ekiplerini yönlendirebilecek,Kalite Yönetim Sistemi gereksinimlerinin yapılması,Kalite ve üretim belgelerinin takibi ve uygulanması,Yapılan analizlerin zamanında üst yönetime rapor edilmesi,Üretim kalitesinin arttırılması ve müşteri beklentisinin karşılanmasında aktif rol oynamak,

3 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Eyp Özen İnşaat Mobilya San ve Dış Tic Ltd Şti - Bayburt

Firmamız bünyesinde üretilmiş olan ahşap tasarım ve dekorasyon ürünlerimizi piyasada pazarlayacak, deneyimli Pazarlama Uzmanı aranmaktadır.

3 ay önce

Dış Ticaret Elemanı

Babaoğlu Mobilya Tasarım - Bayburt

Dış Ticaret Elemanı aranmaktadır.Mobilya sektöründe ihracat tecrübesine sahip olmak tercih nedenidir.İstihdam bir devlet projesi kapsamında yapılacak olup, geçici değil daimi bir istihdam planlanmaktadır. Çalışma Yeri Çankırı Merkezdir.

3 ay önce

Bayburt Geneli Sektörler