Batman İş İlanları, Batman'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Batman İş İlanları


Bilgi İşlem Destek Elemanı

Voltran İşletmecilik Turizm San ve Tic A.Ş. - Batman

İzmir ili Çeşme ilçesinde faaliyet gösteren şirketimiz (Beach Club) bünyesinde bilgi işlem departmanında çalışacak Bilgi İşlem Destek Elemanı alınacaktır.İş Tanımı:Şirket bünyesinde bulunan cihazların genel kontrolünü yapmak,Donanımsal veya yazılımsal olarak yaşanan sorunların tespitini ve çözümlerini sağlamak,Otomasyon programı üzerinde girişi yapılan verilerin günlük kontrollerini yapmak.

1 hafta önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Gym Demir Çelik San ve Tic A.Ş. - Batman

İbrahimli Duisburg Bulvarında bulunan ofisimize çay, temizlik yapacak ve telefonlara bakacak personel alınacaktır.Aylık maaş 1500 TL. SGK yapılacaktır.Cumartesi ve pazar çalışmıyoruz.Sabah 09:00 akşam 18:00 arası çalışıyoruz.Yol masrafı şirketimizce karşılanacaktır.

1 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

İnternational Trading Organize Trans Nak ve Tic Ltd Şti - Batman

Ön Muhasebe ve Ofis Elemanı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Fatura düzenlenmesi,alış ve satış faturalarının sisteme girilmesi.Bankaların işlenmesi,BA-BS ve mutabakatların yapılması,C/H Mutabakatlarının yapılması,Raporlama işlemlerinin yapılması,Dokümantasyon ve kayıt işlemlerinin yapılması,Evrak süreçlerinin yürütülmesi ve takibi.

1 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Beyaz Denim Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Batman

İhracat firmasına fason üretim yapan iş yerimize tam zamanlı , daha önce tekstil firmasında çalışmış Ön Muhasebe için takım arkadaşları aramaktayız.

1 hafta önce

Modelist

Fenka Hazır Giyim San ve Tic Ltd Şti - Batman

Şişli/Bomontide Tekstil firmasında çalışacak Modelist alınacaktır.Maaş+Yemek+Sgk+Tüm Sosyal Haklara sahip

4 ay önce

Kurumsal Satış Yöneticisi/Yönetmeni

Akgün Bilgisayar Program ve Hiz San Tic Ltd Şti - Batman

Firmamız bünyesinde Tam Zamanlı çalışmak üzere Kurumsal Satış Yöneticisi olabilecek nitelikli adayları aramaktayız.

4 ay önce

Batman İşkur İş İlanları

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin yükselen devlerinden biri olan Batman, iş olanaklarıyla özellikle üniversiteli gençlere önemli şanslar sunuyor. Girişimciliğin her geçen gün daha da önem kazandığı Batman’da farklı alanlarda çalışma olanağı bulan gençler, bu işlere Batman iş ilanları vasıtasıyla erişebilmekte.
Batman Açık İş İlanları
3 Organize Sanayi Bölgesi bulunan Batman’da inşaat ve finans sektörlerinin önemli bir yükselişi söz konusu. Birçok bankanın şube açmak için sıraya girdiği Batman’da bankacılık sektöründe çalışmak isteyen gençlere adeta gün doğuyor. Batman iş ilanları ile bankaların sınav ve mülakatlarına katılma şansı elde eden üniversite mezunu gençler, böylece önemli banka ve finans kurumlarında istihdam edilebilmekte.

Batman iş ilanları arasında Eczacıbaşı OSGB, Fernas Alçı Sanayi, Sepaş Enerji, Lili Taş Madencilik, Meda Pharma İlaç Sanayi gibi firmaların adına sıkça rastlamaktayız. Ayrıca Batman’dan dünyaya açılan çok sayıda ihracat firması da Batman iş ilanları ile istihdam sağlamakta.

Batman Geneli Sektörler