Batman İş İlanları, Batman'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Batman İş İlanları


Pazarlama Ve Satış Elemanı

Fatih Ileri Tek. Inş. Ltd. Şti. - Batman

Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı Prezentabl Sorun üreten değil çözüm odaklı olabilen B sınıfı ehliyeti olan,iyi derecede araç kullanabilen, *Seyahat ve konaklamaya mani hali olmayan,il dışı çalışmalarda da uyum sağlayabilecek Görselliğine ve iş tarzı giyimine özen gösteren,bakımlı,.. Tamamen müşteri ihtiyaçları doğrultusunda satışlarını gerçekleştirmek Askerliği yapmış Bay/Bayan Pazarlama ve satış Temsilcisi alınacaktır. başvurular bizzat şirket merkezine yapılacaktır

2 ay önce

Batman İşkur İş İlanları

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin yükselen devlerinden biri olan Batman, iş olanaklarıyla özellikle üniversiteli gençlere önemli şanslar sunuyor. Girişimciliğin her geçen gün daha da önem kazandığı Batman’da farklı alanlarda çalışma olanağı bulan gençler, bu işlere Batman iş ilanları vasıtasıyla erişebilmekte.
Batman Açık İş İlanları
3 Organize Sanayi Bölgesi bulunan Batman’da inşaat ve finans sektörlerinin önemli bir yükselişi söz konusu. Birçok bankanın şube açmak için sıraya girdiği Batman’da bankacılık sektöründe çalışmak isteyen gençlere adeta gün doğuyor. Batman iş ilanları ile bankaların sınav ve mülakatlarına katılma şansı elde eden üniversite mezunu gençler, böylece önemli banka ve finans kurumlarında istihdam edilebilmekte.

Batman iş ilanları arasında Eczacıbaşı OSGB, Fernas Alçı Sanayi, Sepaş Enerji, Lili Taş Madencilik, Meda Pharma İlaç Sanayi gibi firmaların adına sıkça rastlamaktayız. Ayrıca Batman’dan dünyaya açılan çok sayıda ihracat firması da Batman iş ilanları ile istihdam sağlamakta.

Batman Geneli Sektörler