Batman Tekstil İş İlanları - Pro Kariyer

Batman Tekstil İş İlanları


Tekstil İşçisi

Kozanteks Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Batman

Aksesuar kontrol ve takip yapımı Tekstil İşçisi alınacaktır.

1 gün önce

Yönetici (İş Hizmetleri)

Dıgıseat Müşteri Hizmetleri ve Teknoloji A.Ş. - Batman

Silivri Bölgesindeki tekstil hizmeti veren fabrikamızda görevlendirmek üzere,

4 gün önce

Müşteri Temsilcisi

R2 Tek Moda Tekstil San Tic Ltd Şti - Batman

Gömlek üretiminde 2 yıllık tecrübesi olan Müşteri Temsilcisi arıyoruz.

1 hafta önce

Tekstil İşçisi

Denizyıldızı Avm San ve Tic Ltd Şti - Batman

Denizyıldızı tekstilde çalıştırılmak üzere; Tekstil İşçisi kadın elemanlar alınacaktır.Servis Güzergahı: Selçukbey Mah, Üçler Mah, 1200 Evler Mah, 500 Evler Mah, Adliye Adalet Mah, Albayrak Mah, Şirinevler Mah, Esentepe Mah, Bakırlı Mah, Meska Mah. ve yakınları.Güzergah harici yerlerden ise 330 350 360 numaralı otobüs hatları ve çakmak minibüsleri ile işyeri adresine ulaşım vardırÜcret yetkili tarafından belirlenecektir.

2 hafta önce

Tekstil Makineci

Eresya Giyim San ve Tic A.Ş. - Batman

Eyüp Ramide, dokuma kumaş kadın dış giyim ihracat firmamızda çalışmak üzere; ceket ve kabanda çalışmış Tekstil Makineci alınacaktır.TC vatandaşı olmayanlar alınmayacaktır.Tüm sosyal haklar mevcuttur. (Maaş+Mesai+SGK+Agi+Yemek+Servis+yıllık izin)Maaş performansa göre belirlenecektir.

2 hafta önce

Muhasebe Personeli

Ecofil İplik Boya Tekstil San ve Tic A.Ş. - Batman

İplik imalatı ve satışı yapan firmamıza Muhasebe Personeli aramaktayız.

3 hafta önce

Grafik Tasarımcısı

Bk Kozmetik - Batman

Photoshop bilgisi iyi One Page site tasarımları yapabilecek görsel algısı yüksek daha önce tekli ürün site tasarımı yapmış tecrübeli Grafiker alınacaktır.

1 ay önce

Dijital Pazarlama ve Satış Sorumlusu

Ekipiş Kurumsal Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Batman

Tüm dijital mecralarda (Linkedin, Facebook, İnstagram, Twitter, Youtube vb.) iletişim stratejilerine uygun olarak güncel içerik paylaşımlarını organize edecek, Dijital Pazarlama ve Satış Sorumlusu aramaktayız.

1 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Ekipiş Kurumsal Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Batman

Firmamızda çalışmak üzere Ön Muhasebeci-Sekreter aramaktayız.İş Tanımı:Sekreterlik görevinin yerine getirilmesi,Resmi yazışmalar, gelen/giden evrak takibini yapmak ve kayıt altına almak,Gelen müşteri ve telefonların ilgili birimlere yönlendirilmesi,Misafirlerin karşılanması ve ofis genel ihtiyaçlarının takibi,Sipariş, sevkiyat organizasyonunu yürütülmesi,Sevkiyat süreçlerinde irsaliye ve faturaların düzenlenmesi,Cari hesap mutabakatları ve takibinin yapılması,Sipariş kargo süreçlerinin yürütülmesi ve takibinin yapılması,Ofis içerisinde saha satış ekibinin randevu ve görüşmelerini organize etmek,Teklif hazırlama konusunda saha satış ekibine destek olmak.

1 ay önce

Terzi-Abiye, Gelinlik

Elit Gelinlik - Batman

Gelinlik provası yapabilecek Terzi alınacaktır.

1 ay önce

Modelist

Ekipiş Kurumsal Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Batman

İş Elbiseleri konusunda deneyimli ve GERBER sistemi kullanabilen Modelist alınacaktır.

2 ay önce

Ofis Elemanı

Lame Tekstil Dış Tic Ltd Şti - Batman

Firmamızda çalışmak üzere Ofis Elemanı arıyoruz.İş Tanımı:Şirket içi iletişim çalışmalarına destek vermek ve telefonlara bakmak, Şirkete ait uygulamaların kullanıcı deneyimi açısından geliştirilmesine katkıda bulunmak, Sosyal medya, reklam ve pazarlama faaliyetlerine katkıda bulunmak, Raf ve ofis düzeninden sorumlu, Şirket markalarının güncel kalmasını sağlayacak içeriklerin üretilmesine katkı sağlamak.

2 ay önce

Tasarım Asistanı

Ecedoruk Tekstil İnşaat Tic Ltd Şti - Batman

Esenyurt Akçaburgazda bulunan dokuma ve örme kumaş üzerine faaliyet gösteren kumaş firmamızın İstanbul merkez binasında görevlendirmek üzere Tasarım Asistanı olarak çalışacak kadın çalışma arkadaşı aranmaktadır.Servis güzergahı: Avcılar Üniversite Kapısı, Yeşilkent, Balıkyolu, Esenyurt Meydan, Esenyurt Devlet Hastanesi, Kıraç , Kıraç Meydan.

2 ay önce

Sosyal Medya Yöneticisi

Lame Tekstil Dış Tic Ltd Şti - Batman

BİLGİSAYARDAN ANLAYAN BAYAN ELEMAN ARANIYOR - LAME TEKSTİLİlan Detayı: - YETİŞTİRİLMEK ÜZERE, - 18-25 YAŞ ARASI, - DİKSİYONU DÜZGÜN,Kadın çalışma arkadaşı arıyoruz.Detaylar: - Şirket içi iletişim çalışmalarına destek vermek ve telefonlara bakmak, - Şirkete ait uygulamaların kullanıcı deneyimi açısından geliştirilmesine katkıda bulunmak, - Sosyal medya, reklam ve pazarlama faaliyetlerine katkıda bulunmak, - Raf ve ofis düzeninden sorumlu, - Şirket markalarının güncel kalmasını sağlayacak içeriklerin üretilmesine katkı sağlamak.

2 ay önce

Müşteri Hizmetleri Temsilcisi

Mazi Butik - Batman

E-ticaretin ve modanın birlikte olduğu Mazi Butikte senin gibi yeteneklerle tanışmak ve birlikte büyümeye devam etmek istiyoruz. - E-Ticaret konusunda kariyer hedefliyorsan,- Müşteri memnuniyetini sağlamak ve bu konuda ekip olarak çalışabilecek,- Kargolama işlemlerini dikkatli bir şekilde sonuçlandırabilecek,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

2 ay önce

Satış Analiz ve Raporlama Sorumlusu

Mediteks Sağlık Hizmetleri Tekstil San ve Dış Tic A.Ş. - Batman

Mediteks Sağlık Hizmetleri - İstanbul Mediteks Fabrikamıza Satış Analiz Ve Raporlama Sorumlusuİş AçıklamasıAlanında Türkiyenin en köklü üreticilerinden biri olan 81 İl ve 34 Ülke ye satış yapan fabrikamızın Avrupa yakasında bulunan satış ofisinde görevlendirilmek üzere yeni çalışma arkadaşları aranmaktadır.İş TanımıMerkez ofisten müşterilerin istek/talep siparişlerini yönetmek.Telefon ile müşterilerin aranarak satışa katkıda bulunmak.Siparişleri ETA modülüne işleyerek, Fabrikaya bildirmek. Sevk olunan siparişleri listeden çıkartmak.Durgun carilerin raporlarını alarak satış ekibine iletmek, sonucunu takip ederek bağlı olduğu bölüm amirine raporlamak.Ürün Takip Sistemi ( UTS ) ile ilgili işlemlerin yürütülmesiFiyat artışlarında müşterilere bilgilendirme metni hazırlanması.

2 ay önce

Muhasebe Asistanı

7 As Branda Tekstil San ve Dış Tic Ltd Şti - Batman

1.Osb de faaliyet gösteren fabrikamızda muhasebe ve finans bölümüne destek olacak Muhasebe Personeli alınacaktır.Başvurularınızı cvbenim.com üzerinden online yapmanız rica olunur.İlgili adayların başvurularını bekliyoruz.

2 ay önce

Grafik Animasyoncu

Miridi Tekstil Tarım Hayvancılık ve Gıda İşl. San Tic Ltd Şti - Batman

MIRIDI Tekstil için dijital çizim sanatçısına ihtiyacımız vardır.Dijital çizim yapanlar için güzel kazanç sağlayacak,Tam zamanlı, muhteşem bir iştir.Gerçek insan fotoğraflarını animasyon stiline çevirecek yetenekli iş arkadaşları arıyoruz (Simpsons, Rick and Morty, Family Guy vs.).SIMPSONS, RICK AND MORTY, FAMILY GUY GIBI ÇİZGİ FİLMLERDEKİ KARAKTERLERİ DİJİTAL ÇİZEBİLME yeteneğine sahip,Aylık 4000TL - 6000 TL arası maaş olanağı olup tüm sosyal hakları maaşa ekstra olarak mevcuttur.

2 ay önce

Üretim Planlama Sorumlusu

Atp Design Tekstil Metal İnşaat San Tic Ltd Şti - Batman

Hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamız için üretim operasyonlarını yönlendirecek Üretim Planlama Sorumlusu arkadaşlar arıyoruz. Ürünlerin kesiminden itibaren mamul haline gelinceye kadar geçen süredeki operasyonları yönlendirip takibini yapacak, sonrasında gerekli raporlamaları yapacak

2 ay önce

Sekreter

Ebru Tekstil Nakış San Tic Ltd Şti - Batman

Firmamıza Ofis Sekreteri aramaktayız.

3 ay önce

Depo Sorumlusu

Alfamet Tekstil San ve Dış Tic Ltd Şti - Batman

Merterdeki tekstil firmamızda görevlendirilmek üzere; Depo elemanı aranıyor.

3 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Azur Giyim Tekstil Dış Tic ve San Ltd Şti - Batman

Ön Muhasebe-Sekreter çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Tekstil İşçisi

Ecedoruk Tekstil İnşaat Tic Ltd Şti - Batman

Esenyurt Akçaburgazda bulunan fabrikamızda kartela yapımında yetiştirilecek Tekstil İşçisi aranmaktadır.

3 ay önce

Temizlik Görevlisi

Mersan Paslanmaz Makina San ve Tic Ltd Şti - Batman

Fabrikamızda yemekhane ve ofis temizliğinde görevlendirilmek üzere , titiz ve çalışkan personel e ihtiyacımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Agenda Giyim - Batman

Firmamıza Muhasebe Elemanı aramaktayız.

3 ay önce

E-Ticaret Uzmanı

Habitat Mühendislik Müşavirlik İnş Taah Tic Ltd Şti - Batman

Firmamız bünyesinde perde ve ev tekstili mağazamızda e ticaret başlangıcı yapılacaktır. Konusunda kendine güvenen ileri seviyede sosyal mecraları kullanan takım arkadaşı aramaktayız.

3 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Ecedoruk Tekstil İnşaat Tic Ltd Şti - Batman

Esenyurt Akçaburgazda bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere Çay Servis ve Temizlik Personeli aranmaktadır.Servis düzergahı: Yeşilkent mah,Balıkyolu,Esenyurt meydan,Esenyurt dev.hastanesi,Kıraç ,Kıraç meydan 1.personel Çay servisi , temizlik ve kartera yapabilecek.2.personel giriş kat , mutfak ve aşçıya yardım edebilecek.

3 ay önce

Model Makineci

Pomteks Tekstil Dizayn San ve Tic Ltd Şti - Batman

Seyrantepedeki firmamıza Model Makineci alınacaktır.

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Golfer Tekstil Turizm San Tic A.Ş. - Batman

Şirketimizde özellikle Ön Muhasebe, Tahsilat, Cari Hesapların Takibi gibi görevleri yürütecek ve aşağıdaki niteliklere sahip Muhasebe Elemanı arıyoruz.

3 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Golfer Tekstil Turizm San Tic A.Ş. - Batman

Firmamız bünyesinde üretilen ürünlerin satışı ile alakalı tercihen tekstil anlamında tişört kazak firmaları ile çalışmış, mesai ve yol problemi olmayan bay Pazarlama Uzmanı çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Batman Geneli Sektörler