Batman Hukuk İş İlanları - Pro Kariyer

Batman Hukuk İş İlanları


Temizlik Personeli

Mcs Hukuk Bürosu - Batman

Ev ve iş yerinde beraber çalışmak üzere temizlik ve yemek için yarı zamanlı çalışabilecek kadın Temizlik Personeli arayışındayız.

4 gün önce

Tahsilat Elemanı

Av Suzan Deveciler - Batman

Kurum vekilliği yaptığımız büromuzda çalışmak üzere, İcra takibi başlatılmış dosyalarda ofis içerisinde veya telefon ile görüşerek tahsilat sağlamak için görevlendirilecek Tahsilat Elemanı çalışma arkadaşları arıyoruz.

5 gün önce

Call Center

Yazıcıoğlu Hukuk Bürosu - Batman

Göztepe köprüsüne ve metro istasyonuna yürüme mesafesinde olan hukuk büromuzda İş Bankası projesinde görevlendirmek üzere Call Center ekip arkadaşları aranmaktadır.Mesai Saatleri ; 09:00-18:00 Haftasonu tatil.

1 hafta önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Prav Hukuk Bürosu - Batman

Hukuk Büromuzun, Banka kurumlarının tahsilatını sağlayan Çağrı Merkezi departmanında görevlendirilmek üzere Çağrı Merkezi Görevlisi takım arkadaşları aramaktayız.*İlana sadece online başvurular ve deneyimli olanların başvuruları değerlendirilecektir.

1 hafta önce

Avukat Katibi

Prav Hukuk Bürosu - Batman

İcra dosyaları ile ilgili yazışmaların hazırlanması, programlara veri girişi yapılması, icra takibi açılması ve benzeri işlerde görevlendirilmek üzere Avukat Katibi alınacaktır.

1 hafta önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Tekin & Uçar Avukatlık Bürosu - Batman

Banka tahsilat iş ve işlemleri ağırlıklı olarak çalışan ofisimizde birlikte çalışmak üzere banka alacakları tahsilatı konusunda deneyimli Çağrı Merkezi Görevlisi aranmaktadır.

2 hafta önce

Katip

Av. Salih Keser Bürosu - Batman

İstanbul Avrupa Yakası Halıcıoğlu lokasyonunda bulunan ofisimiz için ofis içerisinde çalışacak İşlemci/ Katip alınacaktır.-- İcra dosyalarında yapılması gereken işlemlerinin uyap üzerinden kontrolü ve raporlanmas-- Gerektiğinde resmi merciler nezdinde yapılacak olan işlerin takibi (noterlikler, adliye-- İtirazlı dosyaların sisteme bilgi girişlerinin yapılmas

2 hafta önce

Ofis Destek Personeli

Şahin Hukuk Bürosu - Batman

Kartalda bulunan hukuk büromuzda ofis işleri ve hukuk bürosu sahiplerinin kişisel işlerini yerine getirebilecek, Ofis Destek Personeli arayışımız mevcuttur.

2 hafta önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

A&F Hukuk ve Danışmanlık - Batman

Ofisimizde kurum dosyalarının tahsilatı için borçlularla iletişime geçecek deneyimli Çağrı Merkezi Görevlisi alınacaktır.

2 hafta önce

Tahsilat Sorumlusu

Mgc Danışmanlık A.Ş. - Batman

Tahsilat Sorumlusu alınacaktır.-Kendisine verilen hedef doğrultusunda müvekkillerin, gecikmiş alacaklarının tahsil edilmesi,-Borçlulara hukuksal süreç ve yasal yaptırımlar hakkında gerekli bilginin aktarılması ve tahsilat işlemlerinin gerçekleştirilmesi,-Tahsilata konu olan dosyanın, araştırılıp, ulaşım sağlanarak takibinin yürütülmesi,-Ulaşımı sağlanamayan dosyalarda borçluların istihbaratının yapılması,-Aylık tahsilat hedeflerinin gerçekleştirilmesi,

2 hafta önce

Avukat

Mgc Danışmanlık A.Ş. - Batman

MGC Legal bünyesinde değerlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip ‘’ Avukatlar’’ arıyoruz.

2 hafta önce

Ofis Sekreteri

Ram Hukuk Yayın Bürosu - Batman

Büromuzda görevlendirilmek üzere Ofis Sekreteri arayışımız bulunmaktadır.

2 hafta önce

Sekreter

Mutlu Furtana& Bora Canan Avukatlık Ortaklığı - Batman

Hukuk ve danışmanlık ofisimizde görevlendirilmek üzere Sekreter alınacaktır.

3 hafta önce

Temizlik Görevlisi

Esenboğa Hukuk Bürosu - Batman

4 katlı şirket ofisimizde, katlar ve ortak alanların temizliğini yapacak deneyimli Temizlik Görevlisi kadın personel arıyoruz. İş ilanımız tam zamanlı çalışabilecek kişiler içindir. Asgari ücret, sgk, yemek ve yol karşılanacaktır.

3 hafta önce

Katip

Orber Hukuk - Batman

Deneyimli Katip alınacaktır.

1 ay önce

Satış Danışmanı

Melus Elektronik Otomasyon ve Bilişim Sistemleri - Batman

Satış ve pazarlama konusunda öz güveni yüksek, ekip çalışmasına uyumlu, yüksek komisyon oranı ile çalışacak, Satış Danışmanı çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Call Center

Anadolu Hukuk Bürosu - Batman

Hukuk Büromuzda çalışmak üzere Vasıflı-Vasıfsız, Bay - Bayan Call Center ekip arkadaşları aranmaktadır. Maaş + Yemek + Prim + SGK + Günlük Bonus Çalışma Saatleri; Sabah 09.00 Akşam 18.00

1 ay önce

Çağrı Merkezi Tahsilat Görevlisi

Han Hukuk ve Danışmanlık - Batman

Firmamızda çalışacak Çağrı Merkezi Tahsilat Görevlisi çalışma arkadaşları aranmaktadır. İş Tanımı: Borçlularla telefon ile tahsilat odaklı etkin iletişime geçebilecek, Kişileri borçları hakkında bilgilendirecek, Portföyündeki yasal takip dosyalarının telefon ile aranması ve borçlu kişiye ulaşılmasından sorumlu olacak, Hukuksal süreç ve yasal yaptırımlar hakkında gerekli bilgilendirmeyi yaparak borçluyu ödeme yapmaya ikna ederek tahsilat işlemlerini gerçekleştirecek, Hedef ve Performans odaklı çalışarak borç tahsilatını yapacak ve anlaşmaya bağlı ödemeleri takip edecek. Maaş + SGK + Yemek + Prim (haftalık+aylık+6 aylık)

1 ay önce

Sekreter

Mehmet Ay Hukuk Bürosu - Batman

Hukuk Büromuza tercihen 2 yıllık veya lisans mezunu Sekreter arıyoruz.

1 ay önce

Stajyer Avukat

Mutlu Furtana& Bora Canan Avukatlık Ortaklığı - Batman

Danışmanlık hizmeti veren, dava, icra çeşitliliği olan hukuk büromuza çalışmaya ve öğrenmeye istekli uzun dönem çalışacak Stajyer Avukat alınacaktır. İlgilenenlerin fotograflı cv ile başvuruda bulunması rica olunur.

1 ay önce

İcra Takip Sorumlusu

Av.Özlem Balıkdere Hukuk Danışmanlığı - Batman

Maaş ve prim sistemi ile çalışacak İcra Takip Sorumlusu çalışma arkadaşları aramaktayız.• Portföyünde yasal takip dosyalarının telefon ile aranması ve muhataba ulaşımından sorumlu olacak,• Müvekkil kurumun müşterilerini borçları hakkında bilgilendirecek,• Ödeme planlarını oluşturacak,• Tahsilat için gerekli araştırmaları gerçekleştirecek,

2 ay önce

Yönetici Asistanı

Clf Avukat Ortaklığı - Batman

Yönetici Asistanı aranmaktadır.

2 ay önce

Hukuk Sekreteri

Yeditepe Hukuk Bürosu - Batman

Bağdat Cad. Suadiye Mevkiinde bulunan hukuk ofisimize Sekreter aranmaktadır.

2 ay önce

Tahsilat Sorumlusu

Asuman Tamtürk Tokatlıoğlu Hukuk Bürosu - Batman

Kurum Avukatlığı yapan Hukuk büromuza tahsilat odaklı Tahsilat Sorumlusu personel alınacaktır.Maaş artı hedef bazlı prim sistemi ile çalışacak.

2 ay önce

Hukuk Ofisi Personeli

Av. Mehmet Özümtürk - Batman

Çankaya Cinnah Caddesinde bulunan Hukuk Ofisimize; diksiyonu düzgün,ikna kabiliyeti yüksek, hukuk ofisi deneyimi bulunan SEKRETER ve İCRA TAKİP ELEMANI alınacaktır. (Lütfen cv gönderiniz ve randevu alınız)

2 ay önce

Sekreter

Kentan Hukuk Arabulucuk Bürosu - Batman

Misafirlerin karşılanması ve ikram servisi, telefonlara bakılması, rutin temizlik işleri, ofis dışındaki basit iş ve işlemlerin yerine getirilmesi ve benzeri işleri yerine getirecek Sekreter aramaktayız. Çalışma saatleri 08:30-18:30 olup hafta sonu çalışması yoktur.

2 ay önce

Hukuk Sekreteri

Fatih Marangoz Hukuk Bürosu - Batman

Bakırköy metro ve metrobüs hattı üzerinde bulunan hukuk büromuza sekreter aranmaktadır.

2 ay önce

Avukat

Hakan Üncüoğlu Hukuk Bürosu - Batman

Hukuk büromuza Avukat aranmaktadır.Başarı halinde aylık prim, yemek ofiste.

2 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Farah Hukuk - Batman

Hukuk sektöründe internet siteleri ve bağlantılı sosyal medya hesaplarının dizaynı tasarımı ve yayın işleri ile ilgilenebilecek Sosyal Medya Uzmanı aranmaktadır.Wordpress (orta derece),Adobe Illustrator,Adobe Photoshop,Adobe InDesign gibi programlardan en az birini çok iyi şekilde kullanabilen,

3 ay önce

Call Center

A&F Hukuk ve Danışmanlık - Batman

Hukuk Büromuzda call center ve sekreter pozisyonlarında çalışmak üzere Bayan Call Center personel aranmaktadır.

3 ay önce

Batman Geneli Sektörler