Baskil İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Baskil İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Sorumlusu

İstek Hasar Onarım Merkezi A.Ş. - Baskil

Muhasebe Sorumlusu çalışma arkadaşı aramaktayız.

11 ay önce

Dış Ticaret Sorumlusu

Levan Dış Tic Ltd Şti - Baskil

Geri Dönüşüm Sektörnine hizmet veren bir Dış Ticaret şirketiyiz.. Türkiye ve Dünya genelinde çalışıyoruz.ilgili arkadaşın proforma fatura,fatura,Container takibi, evrak yönetimi ve bilgilendirmesi yapabilecek,insan ilişkileri güçlü, dikkatli olması gerekir. Alınan ve var olan sipariş lerin takibi, bilgilendirmesi yapılacak..

10 ay önce

Dikim bandı için makineciler

Sole kids - Baskil

İhracata yönelik , yeni kurulan örme bandımız için ; •usta overlokçular Bayan •usta reçmeciler Bayan Seri üretim yapan bantta çalışacak takım arkadaşları alınacaktır Maaş+sgk+yemek+yol ücreti Cumartesi ve pazar çalışma yok 05469706616

1 yıl önce

Barista

En Ala Cafe Bıstro - Baskil

Barista aramaktadır.

1 yıl önce

Mobilya Montaj ve Teslimat Personeli

Fiento Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Baskil

3 Adet perakende mağazalarımızın teşhir düzenlemelerini organize edecek , Satışı yapılan ürünlerin müşteriye sevkini ve ürünlerin doğru kurulumunu gerçekleştirmek üzereTakım arkadaşları aramaktayız.

1 yıl önce

Satış Temsilcisi

Yıldırım Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Baskil

Mobilya sektöründe faaliyeti bulunan kurumsal firmamızda çalışacak Satış Temsilcisi alınacaktır.

1 yıl önce

Mimar

Galen Peyzaj Ahşap ve İnşaat San Dış Tic Ltd Şti - Baskil

İstanbul Küçükçekmece de bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere Mimar aramaktayız.

5 ay önce

İşe Alım Uzmanı

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Baskil

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz hizmet sektöründe faaliyet gösteren kurumsal müşterilerimiz için İşe Alım Uzmanı aramaktayız.İş Tanımı:Kadro ve personel talebi sürecini ilgili kariyer portalından ilan yayınlayarak pozisyona uygun aday kaynağını oluşturup yönetir,Başvuruları görev tanımı ve kriterlere uygun olacak şekilde değerlendirip uygun adaylar ile ilgili departman yöneticisi ile koordineli çalışarak, prosedürlere uygun değerlendirme süreçlerini uygular/uygulanmasını sağlar,Kariyer yönetimi süreçlerinde; pozisyonlardaki ihtiyaçlarını tespit eder ve İhtiyacı karşılayabilmek için iç terfi yetiştirme programının takvimini oluşturur,Bağlı çalıştığı birim tarafından yürütülen iş süreçlerinin iyileştirilmesi/geliştirilmesi için öneriler sunar ve iş geliştirme projelerinde görev alır.

1 yıl önce

Dipli/Körüklü Kağıt Torba Makinesi Operatörü

Uniprint Basım San ve Tic A.Ş. - Baskil

Matbaamız ambalaj üretim bölümüne aşağıda belirtilen niteliklerde Dipli Kese Kağıdı üretiminde deneyimli usta-kalfa pozisyonlarında çalışma arkadaşları aramaktayız.

1 yıl önce

Kalite Kontrol Sorumlusu

Öz İş Makina ve Dişli San Tic Ltd Şti - Baskil

Farklı sektörlere proje bazlı imalat yaptığımız işlerin ara ve final kalite kontrollerini yapıp ve raporlayacak ekip arkadaşlarına ihtiyacımız vardır.

9 ay önce

Satış Sonrası Hizmet Personeli

Al Amany İnşaat Gayrimenkul San ve Tic Ltd Şti - Baskil

Gayrimenkul danışmanlığı ve Sağlık turizmi alanında faaliyet gösteren firmamıza satış sonrası ve öncesi hizmet verebilecek İstanbulu iyi bilen, iyi araç kullanabilen, resmi dairelerde iş bitirebilen çalışma arkadaşı aramaktayız.

8 ay önce

Tanıtım Elemanı

Adasystems Reklam Danışmanlık Organizasyon Ltd Şti - Baskil

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Türkiyenin Lider içecek firmamıza part tıme /yarı zamanlı olarak haftada 2 gün Perşembe-Cuma Günleri günde 5 saat 15:00 / 20:00 mesai saat aralığında Tekel Bayii,Büfe ve Bakkal -Market satış noktalarında ürün bilgilendirme projemizde görevlendirmek üzere Tanıtım Elemanı aramaktayız.Çalışmalarımız yıl boyu devam etmektedir.Çalışma öncesi tek seferlik ürün eğitimine katılım zorunludur.(Uzaktan eğitim -onlıne)

1 hafta önce

Özel Eğitim Öğretmeni

Ankara Bizim Çocuklar Spor Kulübü - Baskil

Kulübümüzde özel çocuklara spor eğitimi verebilecek öğretmenler aramaktayız.Tecrübe şartımız yoktur.

1 yıl önce

İşyeri Hekimi

Ulusöz İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Hiz Tic Ltd Şti - Baskil

7 yıldır sektörde faalyet gösteren firmamıza tam zamanlı İşyeri Hekimi arıyoruz.

9 ay önce

Satış Görevlisi

Bir İnci İnşaat Gıda San Tic Ltd Şti - Baskil

Mevcut müşteri portföyünü artırmak için ilgili tüm satış süreçlerini yönetmek (portföy oluşturma, telefon, ziyaret, satış),Satışını yaptığı ürün gruplarına hakim olmak ve bu bilgileri müşterilerine aktarmak,Belirlenen satış hedeflerine ulaşmak ve bu amaçla ilgili pazarlama aktivitelerine destek olmak, Karmaşık satış durumlarını yönetmek ve stratejik üst düzey ilişkiler geliştirmek,Hedeflere bağlı tüm analiz, rapor ve teklif çalışmalarını gerçekleştirmek,Gerektiğinde, fuar ve tanıtım organizasyonlarına katılım yaparak potansiyel müşteriler ilk teması kurmak.Sorumluluk bölgesi dahilinde hedef kitleler, beklentiler, rakip firmalar ve piyasa hareketlerini gözlemleyerek bağlı bulunduğu yöneticisine raporlamak.

7 ay önce

Muhasebe Personeli

Sıla Gurme Gıda San ve Dış Tic A.Ş. - Baskil

Merkezimiz Pendik olan restoranımızın muhasebe departmanında çalışacak, Muhasebe Personeli çalışma arkadaşları arıyoruz.

6 ay önce

İç Mimar

Fedesign Mimarlık - Baskil

Bünyemizde görevlendirilecek İç Mimar aramaktayız.

1 yıl önce

Sekreter

Cihan Mali Müşavirlik - Baskil

Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, “SEKRETER” arayışımız bulunmaktadır.

6 ay önce

Piyano Eğitmeni

Martı Sanat Akademi - Baskil

İstanbul Tuzladaki okulumuzda piyano, keman gibi branşlarda ders vermek üzere aramıza ilerleyen süreçlerde katılacak arkadaşlarımızın başvurularını bekleriz

11 ay önce

Yat-Tekne Boyacısı

Volkan Marine Yat Boya Onarım İth İhr Ltd Şti - Baskil

Yat Boyacılığı sektöründe deneyimli eleman alınacaktır.

1 yıl önce

Elazığ Geneli Sektörler