Başiskele İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Başiskele İş İlanları


Danışma Görevlisi

Şadi Filiz Üstündağ Saç Simülasyon Merkezi - Başiskele

Merkezimizde çalışmak üzere Danışma Görevlisi arayışımız mevcuttur.

3 hafta önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Red Promedia Yapımcılık - Başiskele

Euro Star Tv kanalında yayınlanmakta olan sektörel gezi programımız için , firmalarla görüşme sağlayıp çekim için randevü alabilecek Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi çalışma arkadaşları aramaktayız. Çalışma Saatleri 10.00- 18.30 şeklindedir.Maaş +Prim+ Yemek.

3 hafta önce

Pazarlama Danışmanı

Pamey Yayın Grubu - Başiskele

Yayın evimizin kitaplarını tanıtacak ve yazar etkinliklerini organize edecek bay-bayan Pazarlama Danışmanı çalışma arkadaşları aranıyor.

3 hafta önce

Pazarlama Danışmanı

Şadi Filiz Üstündağ Saç Simülasyon Merkezi - Başiskele

Firmamızda görevlendirmek üzere Pazarlama Danışmanı aramaktayız.

3 hafta önce

Resepsiyonist

Egemen Otel - Başiskele

Sapanca daki butik otelimizde Resepsiyonist arıyoruz.

3 hafta önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Vip Bilişim - Başiskele

Vodafone ve D-Smart distiribitörlüğü yaptığımız firmamızda ofis ortamında çalışacak Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

3 hafta önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Rumana Hotel - Başiskele

Otelde Çalışacak bay-bayan Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) alınacaktır.

3 hafta önce

Çağrı Merkezi Tahsilat Görevlisi

Han Hukuk ve Danışmanlık - Başiskele

Firmamızda çalışacak Çağrı Merkezi Tahsilat Görevlisi çalışma arkadaşları aranmaktadır. İş Tanımı: Borçlularla telefon ile tahsilat odaklı etkin iletişime geçebilecek, Kişileri borçları hakkında bilgilendirecek, Portföyündeki yasal takip dosyalarının telefon ile aranması ve borçlu kişiye ulaşılmasından sorumlu olacak, Hukuksal süreç ve yasal yaptırımlar hakkında gerekli bilgilendirmeyi yaparak borçluyu ödeme yapmaya ikna ederek tahsilat işlemlerini gerçekleştirecek, Hedef ve Performans odaklı çalışarak borç tahsilatını yapacak ve anlaşmaya bağlı ödemeleri takip edecek. Maaş + SGK + Yemek + Prim (haftalık+aylık+6 aylık)

3 hafta önce

Gece Resepsiyonisti

Lucky Cave Hotel Cappadocia - Başiskele

Yeni açılacak Göreme merkezinde yer alan otelimizde gece resepsiyonda çalışacak Gece Resepsiyonisti takım arkadaşı arıyoruz. OTEL TANIMIGöreme otogarına 100 metre mesafesinde yer alan otelimizde toplam 10 oda ve suit, teras, kahvaltı alanı, lobi ve resepsiyon alanı bulunmaktadır.BONUSKadromuzda en az 6 ay çalışan takım arkadaşlarımıza her yıl 2 kez olmak sureti ile bonus verilecektir ( maaşının 1/2 kadarı ve 3 gecelik yurtiçi tatil imkanı)ÖNEMLİ BİLGİ*Konaklama imkanı sunulmamaktadır. Nevşehir merkezinden veya ilçelerinden ( Ürgüp, Uçhisar, Ortahisar, Çavuşin )gelenler için maaş harici yol yardımı yapılacaktır. Kendi aracı ile gelenler için ise Petrol yardımı da yapılabilir.

3 hafta önce

Sekreter

Özyapıcılar İnşaat Tic ve San Ltd Şti - Başiskele

1992 Yılından günümüze farklı sektörlerde hizmet veren Özyapıcılar İnşaat olarak Ankara Merkez ofisimizde çalışmak üzere deneyimli Sekreter arıyoruz.

3 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Famipa Dış Tic Ltd Şti - Başiskele

İstoçta bulunan şirketimize görevlendirilecek,Arnavutça bilen,muhasebe alanında deneyimli, Office programlarına hakim,tercihen Logo Go3 kullanabilen, Bay&Bayan Muhasebe Elemanı alınacaktır.

3 hafta önce

Depo Elemani

Kaptan Balık Av Malzemeleri San Tic Ltd Şti - Başiskele

Balıkçılık malzemelerinin toptan satışını yapan firmamıza;Firmamızın depo bölümünde sevkiyat işleri ile işe başlayacak uzun vadede iş arayan ,yetişmesi halinde başka departmanlarda görevlendirebileceğimiz hedefleri olan,kendini geliştirebilme becerisine sahip olan kesinlikle askerliğini tamamlamış şoförlüğü olan bay Depo Elemanı ihtiyacımız vardır.

3 hafta önce

Bale Öğretmeni

Any Eğitim Hizmetleri San ve Tic Ltd Şti - Başiskele

Kişisel gelişim kursumuzda çalışmak üzere part time Bale Öğretmeni aramaktayız.

3 hafta önce

Satınalma Uzmanı

Eg Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş. - Başiskele

Şirketimizde part time çalışacak Satınalma Uzmanı alınacaktır.

3 hafta önce

Plasiyer

Melih Gıda San ve Tic Ltd Şti - Başiskele

İstanbul Avrupa bölgesinde olan firmamızda sorumlu olduğu bölge sınırları ve rut düzeni içinde çeşitli ürünleri satışını yapacak Plasiyer alınacaktır.Tahsilatları düzenli ve problemsiz yapmak.Firmamız maaş sistemi olarak askeri ücret + prim sistemi kullanmaktadır.

3 hafta önce

Muhasebe Bilgi Sistemleri Uzmanı

İlgi Bilişim Hizmetleri San ve Tic A.Ş. - Başiskele

Kocaeli bölgesinde bulunan şirketimizde çalışmak üzere Muhasebe Bilgi Sistemleri Uzmanı alınacaktır.İş Tanımı:Kurumun implementasyonunu yaptığı, sektöründe lider çeşitli firmalara iş analizi, sistem analizi gibi çalışmalarda bulunmakMikro program eğitimlerini verebilmek,Danışmanlığı yapılan projelerde ilgili birimleri eğitmek,Kurumun beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler üretmek.Mikro müşterilerinin uzak erişim, yerinde ve telefon desteğini sağlamak,

3 hafta önce

Saha Satış Temsilcisi

Lns Software - Başiskele

Kocaeli Başiskelede bulunan işletmemize, telefonla ön görüşme yaparak, alınan randevulara gidip ürünü tanıtacak Saha Satış Temsilcisi alınacaktır.

3 hafta önce

Yönetici Asistanı

Lns Software - Başiskele

Deneyimli Yönetici Asistanı alınacaktır.

3 hafta önce

Genel Müdür

Lns Software - Başiskele

As a General Manager, you will fill a key leadership role with an industry-recognized leader in hospitality management services. You will skillfully oversee software company overall operation to achieve planned goals for operational integrity as measured by revenue and house profit, while maintaining company standards for quality assurance, asset protection, associate satisfaction and exceeding user expectations.

3 hafta önce

Doğalgaz Tesisat Teknisyeni

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Başiskele

Doğalgaz Tesisat Teknisyeni aranmaktadır.Doğalgaz alanında faaliyet gösteren firmamız bünyesinde çalışacak, doğalgaz ya da ısıtma soğutma teknikeri Doğalgaz Tesisat Teknisyeni aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

İşletme Mühendisi

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Başiskele

İşletme Mühendisi aranmaktadır.Enerji sektöründe önce firmalarda olan firma için İşletme Mühendisi aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Ofis Elemanı

Bkm Uluslararası Belgelendirme İç ve Dış Tic Ltd Şti - Başiskele

Başiskele de bulunan yönetim sistemleri belgelendirme alanında hizmet veren firmamız için Belgelendirme Operasyon Personeli Ofis Elemanı arayışımız bulunmaktadır.Kuruluşumuza ulaşan başvuruların işleme alınması, takibi ve dokümantasyonlarının tamamlanması,Kuruluşumuza başvuran firmalar ile gerekli iletişimin sağlanması,Tamamlanan başvuruların ilgili sistemlere kayıtlarının yapılması,Ön muhasebe işlemlerinin yapılması,

2 ay önce

Engelli Personel

Atisan Ambalaj Atık Geri Dönüşüm A. Ş. - Başiskele

Kocaeli Başisekele Karadenizliler Mahallesinde bulunan poşet imalat tesisimizde çalıştırılmak üzere, *Bay *Engelli raporu %40 ve üzeri olan *Danışma/güvenlik görevlisi olarak çalışabilecek, *Vardiyalı çalışma şartlarına uyum sağlayabilecek , *İş disiplinine sahip, Personel arayışımız bulunmaktadır,İlgilenen adaylar fotoğraflı cv ile başvuruda bulunabilirler. -Yemek imkanı mevcuttur.

2 ay önce

Mutfak Personeli

Vema Yatırım İnşaat A.Ş. - Başiskele

Bayan Mutfak Personeli aranmaktadır.

3 ay önce

Robotik ve Kodlama Eğitmeni

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Başiskele

Robotik ve Kodlama Eğitmeni aranmaktadır.Mühendislik firmasının projelerinde görevlendirilmek üzere Robotik, Kodlama ve 3D Görselleştirme eğitmenleri Robotik ve Kodlama Eğitmeni aranmaktadır.Solidworks programına iyi seviyede hakim,Autocad, Draftsight vb. 2D programlardan en az birine kullanabilen,Robotik, kodlama, 3D modelleme alanlarının en az birinde uzman,Eğitim içeriği hazırlama, geliştirme ve eğitim verme konularında en az 2 yıl deneyimli,Çeşitli yazılım platformlarında projeler geliştirmiş,***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Tabela Montaj Elemanı

Çağdaş Ajans - Başiskele

Firmamız bünyesinde Üretim departmanında çalışacak Tabela Montaj Elemanı aranmaktadır.

3 ay önce

Ebe-Hemşire

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Başiskele

Ebe-Hemşire aranmaktadır.Danışmanlığını yaptığımız hastanenin Yenidoğan bölümü için doğum hemşiresi Ebe-Hemşire aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Vema Yatırım İnşaat A.Ş. - Başiskele

Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

3 ay önce

Otomotiv Boya Ustası

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Başiskele

Otomotiv Boya Ustası aranmaktadır.Otomotiv Bakım Onarım yapan Teknik Servise; hasarlı araçların onarım sonrası pasta cilasını ve boyasını yapacak Otomotiv Boya Ustası aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Enerji Sistemleri Mühendisi

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Başiskele

Enerji Sistemleri Mühendisi aranmaktadır.Geri dönüşüm tesisinde görevlendirilmek üzere Enerji Sitemleri Mühendisi aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Başiskele İşkur İş ilanları

Başiskele iş ilanları Son dönemler içerisinde düşünüldüğünde günümüz değerleri ile elde edilen pek çok iş olanaklarından artık sanal ortam platformu ile büyük kolaylık içinde olacaksınız. Buna yönelik olarak da her türlü meslek çeşitliliği anlamında da size yönelik birçok meslek alanında da Başiskele bölgesinde ikamet eden bireyler için sunulan bu gibi kazanımlar içerisinde yer alabilir ve iş sahibi sizler de olabilirsiniz. Buna paralel olarak sizler de iş desteklerinde bu sistemi kullanarak bu web adres üzerinden detaylı incelemeler doğrultusunda da iş teklif ve fırsatlarını da alma durumu içindesiniz. İş sahibi olmak için gerekli adımları güncel bir aşamada takip ederekse yerine getireceğiniz bu iş ilanları açısından gerekli adımları sağlayarak size özel olarak her türlü ölçüde içerikler mevcuttur.
Başiskele Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Altınkent, Atakent, Aydınkent, Barbaros, Camidüzü, Damlar, Doğantepe, Döngel, Fatih, Havuzlubahçe, Karadenizliler, Karşıyaka, Kazandere, Kılıçarslan, Körfez, Kullar Yakacık, Mahmutpaşa, Mehmetağa, Ovacık, Paşadağ, Sahil, Sepetlipınar, Serdar, Serindere, Servetiye Cami, Servetiye Karşı, Seymen, Şehitekrem, Tepecik, Tepecik Merkez, Vezirçiftliği, Yaylacık, Yeniköy Merkez, Yeşilkent, Yeşilyurt, Yuvacık Yakacık
Başiskele İşkur İletişim Adresi
İstiklal Cd. Kaptanlar işhanı No:15, 41030, KOCAELİ
Başiskele İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0262) 323 67 84 , Fax:(0262) 322 42 00 , E-mail:kocaeli@iskur.gov.tr

Kocaeli Geneli Sektörler