Başiskele İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Başiskele İş İlanları


Temizlik Şefi

Online Teknik İşletmecilik San Tic Ltd Şti - Başiskele

Kocaeli / Yeniköy de yer alan fabrika projemizde görevlendirilmek üzere, TEMİZLİK HİZMETLERİ YÖNETİCİSİ aranmaktadır.Sorumlu olduğu projede, çalışmaların hem Online Group hem müşteri değer, politika ve prosedürlerine uyumlu olarak yapılmasını sağlamak,· Temizlik ekibinin yönetimini ve iş planını yapmak, günlük, haftalık ve bir yıllık iş programı oluşturarak bunların eksiksiz ve müşteri kriterlerine uygun olarak yapılmasını sağlamak,· Aylık Vardiya çizelgelerini oluşturmak,· Temizlik ekibinin puantaj takibini yapmak, projede gelen taleplerin kontrolü ve takibini yapmak,· Şirket kaynaklarının kullanımını takip etmek, kullanılan demirbaşların verimli kullanılmasını sağlamak,· Kimyasal ve sarf malzeme tüketiminde günlük ve aylık tüketim çizelgelerine uygun çalışılmasını sağlamak,· Operasyonun yürütüldüğü alanlarda periyodik kontrolleri yapmak, müşteri ile haftalık toplantılar ve aylık temizlik faaliyet sunumları yapmak,· Yıllık ve aylık raporları hazırlamak,· Ekibinin geliştirilmesi için gereken bilgi, beceri, ve davranışları belirleyerek gerekli eğitimi vermek,

2 ay önce

Satış Elemanı (Toptan)

Çapat Toptan - Başiskele

Toptan mağazamızda satış danışmanlığı ürün dizilimi paketlenmesi gibi işlerde Satış Elemanı aranmaktadır.Sabah kahvaltı öğlen yemeği sınırsız içecek gibi çalışma şartlarımız vardır

4 ay önce

Mutfak Görevlisi

Gece Kimya San Tic Ltd Şti - Başiskele

Kocaeli-Başiskelede bulunan fabrikamızda çay servisi ve yemek yapacak Mutfak Görevlisialınacaktır. Asgari ücret +yemek +sgk

4 ay önce

Döküm Elemanı

Pemax Makina İmalat San ve Tic Ltd Şti - Başiskele

Döküm kalıbından anlayan anlayan eleman alınacaktır.

6 ay önce

Güzellik Uzmanı

Yaka Estetik - Başiskele

İstanbul Nişantaşında açılacak güzellik merkezimize işlem yapacak elemanlar aramaktayız. Uygun adayların başvurularını bekliyoruz.

6 ay önce

Şoför

Ecs Emir Çift Cam San ve Tic Ltd Şti - Başiskele

Araç kullanacak personel alınacaktır.

6 ay önce

Muhasebeci

Adım Treyler ve Orman Ürünleri San Tic Ltd Şti - Başiskele

Muhasebeci aranmaktadır.

6 ay önce

Muhasebe Elemanı

Ecs Emir Çift Cam San ve Tic Ltd Şti - Başiskele

Firmamızda muhasebe bölümünde çalışacak iş arkadaşı arıyoruz.Tecrübeli olması tercihimizdir.

6 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Buğlem Yeşil Su Arıtma Sistemleri Hiz San Tic Ltd Şti - Başiskele

Çağrı merkezimizde çalışmak üzere Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi aranmaktadır.

6 ay önce

Teknik Servis Elemanı

Buğlem Yeşil Su Arıtma Sistemleri Hiz San Tic Ltd Şti - Başiskele

Su arıtma servisinde çalışacak 25-30 yaşları arasında tercihen sektörde tecrübeli veya yetiştirilmek üzere bay teknik servis elemanı alınacaktır. Su arıtma cihazı kurulum, servis ve arızalarına müdahale edecek personel arayışımız mevcuttur. Maaş; Asgari ücret + yol + yemek şeklindedir.

7 ay önce

Yazılım Uzmanı

Hemen Geliriz Teknoloji San ve Tic A.Ş. - Başiskele

Şirketimizin yazılım ekiplerinde bulunan takımlarında görevlendirilmek üzere, bir süre uzaktan çalışma modeli ile çalışabilecek (SGKlı Olarak), sonrasında Mersin Teknoloji Geliştirme Bölgesinde bulunan Ar-Ge ofislerimizde görev alacak, tam zamanlı takım arkadaşları aramaktayız.

1 yıl önce

İthalat - İhracat Sorumlusu

Esb Dış Ticaret Ltd Şti - Başiskele

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmamız için ‘’İthalat / İhracat Sorumlusu kadın çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 yıl önce

Aşçı Yardımcısı

Çiğdem Kapı Metal Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Başiskele

Firmamıza Aşçı Yardımcısı aramaktayız.

1 yıl önce

CAD-CAM Uzmanı

Nano Makina İth ve İhr Ltd Şti - Başiskele

Firmamız bünyesinde bulunan kalıphanemizde çalışacak, solidworks ve solidcam programlarına hakim, cad cam yapabilecek deneyimli iş arkadaşları aramaktayız. Kullanmakta olduğumuz programlar lisanslı programlar olup programlar da distribütör firmadan destek aldığımızı belirtmek isteriz.

1 yıl önce

Mimar

Çırağan Şömine İnşaat San Tic Ltd Şti - Başiskele

Firmamızda çalışmak üzere Mimar arayışımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Satış Temsilcisi

Alfa Medya Produksiyon - Başiskele

Yapımcılığını üstlendiğimiz sektörel tanıtım programımızda,Firma ile yapım şirketi arasında koordinasyonun sağlanması,Reklam ve rezervasyon sürecinin sağlanması,Belirlenen hedefler doğrultusunda doğru hedefe doğru zamanda telefon aracılığıyla iletişime geçilmesi,Müşteri portföyünün oluşturulması prensibimizdir.

1 yıl önce

Depo Görevlisi (Gıda)

Symbol Avm Tavuk Dünyası - Başiskele

Symbol tavuk dünyası şubemizde çalıştırılmak üzere 18- 35 yaşları arasında bay Depocu aranmaktadır.

1 yıl önce

Duvarcı

Çırağan Şömine İnşaat San Tic Ltd Şti - Başiskele

Şömine montajında, cephe kaplama işlerinde devamlı çalışacak Duvarcı Ustası aranmaktadır.

1 yıl önce

Başiskele İşkur İş ilanları

Başiskele iş ilanları Son dönemler içerisinde düşünüldüğünde günümüz değerleri ile elde edilen pek çok iş olanaklarından artık sanal ortam platformu ile büyük kolaylık içinde olacaksınız. Buna yönelik olarak da her türlü meslek çeşitliliği anlamında da size yönelik birçok meslek alanında da Başiskele bölgesinde ikamet eden bireyler için sunulan bu gibi kazanımlar içerisinde yer alabilir ve iş sahibi sizler de olabilirsiniz. Buna paralel olarak sizler de iş desteklerinde bu sistemi kullanarak bu web adres üzerinden detaylı incelemeler doğrultusunda da iş teklif ve fırsatlarını da alma durumu içindesiniz. İş sahibi olmak için gerekli adımları güncel bir aşamada takip ederekse yerine getireceğiniz bu iş ilanları açısından gerekli adımları sağlayarak size özel olarak her türlü ölçüde içerikler mevcuttur.
Başiskele Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Altınkent, Atakent, Aydınkent, Barbaros, Camidüzü, Damlar, Doğantepe, Döngel, Fatih, Havuzlubahçe, Karadenizliler, Karşıyaka, Kazandere, Kılıçarslan, Körfez, Kullar Yakacık, Mahmutpaşa, Mehmetağa, Ovacık, Paşadağ, Sahil, Sepetlipınar, Serdar, Serindere, Servetiye Cami, Servetiye Karşı, Seymen, Şehitekrem, Tepecik, Tepecik Merkez, Vezirçiftliği, Yaylacık, Yeniköy Merkez, Yeşilkent, Yeşilyurt, Yuvacık Yakacık
Başiskele İşkur İletişim Adresi
İstiklal Cd. Kaptanlar işhanı No:15, 41030, KOCAELİ
Başiskele İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0262) 323 67 84 , Fax:(0262) 322 42 00 , E-mail:kocaeli@iskur.gov.tr

Kocaeli Geneli Sektörler