Başakşehir İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Başakşehir İş İlanları


Muhasebe Elemanı

Nefes Müzik Org Reklam Tasarım ve Dan Ltd Şti - Başakşehir

Şirketimizin muhasebe departmanında çalışacak ve aradığımız niteliklere uygun bir şekilde çalışabilecek Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır.15 yılı aşkın süredir organizasyon, prodüksiyon, ses sahne ışık ve reklam dünyasının içinde olan usta duayenler tarafından kurulan PRODÜKSİYON ve ORGANİZASYON, 2016 yılından beri tüm hizmetlerini tek bir çatı altında toplayarak; butik bir anlayışla, yaratıcılığı en üst seviyede tutarak faaliyet göstermektedir.Alternatif pazarlama kanalları geliştirerek, görsel şölenler sunan PRODÜKSİYON ve ORGANİZASYON, 2016 yılında hizmet yelpazesini genişletmiştir.İhtisas sahibi işletmelere dünya standartlarında organizasyon ve danışmanlık hizmetleri sunarak alanında lider bir kuruluş olarak faaliyet göstermek ve işletmelere ve ilgililere çağdaş, kaliteli, yasalara uygun, etik kurallar çerçevesinde hizmetler sunmak üzere kaliteli hizmet, tarafsızlık, dürüstlük, yenilikçilik, sürekli gelişim, etkinlik, yetkinlik, karşılıklı saygı ve medya oyunculuk piyasasında piyasaya hakim bir şirkettir.

2 gün önce

Satış Danışmanı

Bedsel İnşaat Nakliye San ve Tic Ltd Şti - Başakşehir

Türksat Ürün ve hizmetlerinin satış ve pazarlamasını yapacak, maaş-prim-yemek ve yol imkanları ile çalışacak kariyer ve yüksek gelir hedefi olan iş arkadaşları arıyoruz.

2 gün önce

Web Tasarımcısı

Z4M Medya Bilişim Teknolojileri İnşaat Turizm A.Ş. - Başakşehir

Web tasarım ve grafik alanında birlikte çalışmak üzere Web ve Grafik Tasarım Uzmanı ekip arkadaşı arıyoruz.

2 gün önce

Mekanik Tesisatçı

Merge İnşaat Doğalgaz San Tic Ltd Şti - Başakşehir

Doğalgaz Tesisat Ustası aranıyor.

2 gün önce

Ön Muhasebe Elemanı

Yeni Mis Kozmetik İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Başakşehir

Şirketimiz Bünyesinde Çalıştırılmak Üzere Ön Muhasebe Elemanı Alınacaktır.

2 gün önce

Engelli Bakım Elemanı

Özel Çağlayan Bakım Merkezi Hiz. Tic. Ltd. Şti. - Başakşehir

Tuzla Tepeören merkezde hizmet veren engelli bakım merkezimize engellilerimizin bakımıyla ilgilenecek Engelli Bakım Personelleri aramaktayız.Çalışma sistemimiz iki günde bir, 12 saat şeklindedir. ( 12-36 nöbet sistemi)

2 gün önce

Sekreter

Sencan Dağıtım Paz Gıda Tem Oto Tic Ltd Şti - Başakşehir

Ofis içerisinde telefon, mail, evrak takibi yapabilecek Sekreter aramaktayız.

2 gün önce

Zihinsel Engelliler Öğretmeni-Özel Eğitim

Rengarenk Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Başakşehir

Kayseri merkezde bulunan kurumumuza öğrenci artışından dolayı Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni-Özel Eğitim Öğretmeni aranmaktadır.

2 gün önce

Satış Elemanı

Şimşekler Kundura Hediyelik Eşya Gıda Pey İnş San Tic Ltd Şti - Başakşehir

İç giyim ve mayo satışı yapmak üzere Satış Danışmanı aramaktayız.

2 gün önce

Dağıtım Elemanı

Karahan Su Dağıtım Taner Karahan - Başakşehir

Kurumsal su dağıtımı yapan firmamıza Dağıtım Elemanı çalışma arkadaşları aramaktayız.

2 gün önce

Fotoğrafçı ve Kameraman

İlkadım Danışmanlık Yayıncılık Hiz San Tic Ltd Şti - Başakşehir

Fotoğraf ve video çekimleri yapabilen Fotoğraf ve Video Uzmanı alımı yapılacaktır.

4 gün önce

Lansman Destek Görevlisi

Np Tanıtım Organizasyon ve İletişim Hiz Ltd Şti - Başakşehir

İş yapış biçimimizi, çalışma modellerimizi şekillendirirken değerlerimizin bize ışık tutmasını amaçlıyoruz. Bu değerleri içselleştirerek farkımızı yaşatıyoruz. NEW PEOPLE, firmaların en iyi tanıtım ve satış performansına ulaşmasını hedefleyen profesyonel ticari pazarlama ajansıdır.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası bir marka için 3 ay sürecek proje kapsamında Lansman Destek Görevlisi aramaktayız.

4 gün önce

Temizlik Görevlisi

Nurpak Temizlik - Başakşehir

Şanlıurfadaki alışveriş merkezlerinin yakınlarında ikamet eden Temizlik Personelleri aranmaktadır.Çalışma süresi kısa olduğundan ücret aylık 500 TLdir. Bu durumu bilerek başvuru yapınız.

4 gün önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Asil Kargo - Başakşehir

Değişen ve gelişen dünya ve firma gereksinimlerine gerekli çözümler sunmak için lojistik firmamızda çalıştırılmak üzere Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aramaktayız.

4 gün önce

Model Makineci (Dokuma Hazır Giyim ve Ev Tekstili)

Enseb Tekstil ve Dış Tic Ltd Şti - Başakşehir

Firmamıza Model Makineci arayışımız bulunmaktadır.

4 gün önce

Satış Uzmanı

Gökçe Beauty Güzellik Salonu - Başakşehir

Güzellik merkezimizde çalışacak Satış Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

4 gün önce

Muhasebe Elemanı

Armolin Tekstil San ve Dış Tic Ltd Şti - Başakşehir

Firmamız; örme, dokuma ve çorap sektörlerine yönelik iplik üretmektedir. Şirketimiz bünyesinde çalışacak aşağıda yazılı özelliklere sahip Muhasebe Elemanı aramaktayız.İş Tanımı:Yurtiçi alım satım, İthalat-ihracat, işlemlerine ilişkin muhasebe kayıtlarının yapılması,Tahsilat- ödeme işlemlerinin (nakit-çek-senet- havale) takibinin yapılması ve muhasebeleştirilmesi,Cari hesap hareket takiplerinin yapılması ve mutabakatların sağlanması (BA/BS),Muhasebe evraklarının düzgün bir şekilde arşivlenmesi ve raporlama işlemlerinin yapılması.

1 hafta önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Warwick Hotel Ankara - Başakşehir

Kavaklıdere Tahran caddesinde bulunan WARWICK otel için tercihen opera bilen Resepsiyon Görevlisi aramaktayız. İş Tanımı:• Ön büro -resepsiyon görevlisi olarak çalışacak,• Misafir kabul işlemlerini gerçekleştirecek,• Ön kasa işlemlerini yürütecek,• Telefon ve mail ile gelen rezervasyonları takip edecek,• Ön büroya ilişkin raporlamaları yapacak,• Otel yöneticileri tarafından verilen görev ve talimatları eksiksiz yerine getirecek,

1 hafta önce

Gayrimenkul Danışmanı

Arma Gayrimenkul - Başakşehir

Arma Gayrimenkul Ltd. Şti. firmasında çalışmak üzere Gayrimenkul Danışmanı aramaktayız.%50 oranla kendi maaşınızı kendiniz belirleme fırsatı ve kendi aracınızla çalışmak üzere, ofisiniz bizden. Kısacası deneyimli arkadaşlar aramızda görmekten mutluluk duyarız.

1 hafta önce

Sekreter

Tekas Tekstil Tic ve San A.Ş. - Başakşehir

Tekstil ofisimizde çalışmak üzere Sekreter aramaktayız.Tüm haklar tarafımızca sağlanacaktır.Çalışma Saatleri:Hafta içi : 08:30 - 18:00Cumartesi: 08:30 - 13:00Not: Bahçelievler, Zeytinburnu, Güngören gibi semtlerden olması ulaşım problemi olmaması tercih sebebidir.

1 hafta önce

İstanbul Bölge Satış Mühendisi

Cantez Elektrik Mühendislik San Ve Tic Ltd Şti - Başakşehir

Firmamızda çalışmak üzere İstanbul Bölge Satış Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Müşteri ziyaretleri gerçekleştirerek ve aktif saha satışı yaparak portföye yeni müşteriler kazandırmak,Sorumlu olduğu bölgedeki hedeflerini gerçekleştirmek ve yeni iş fırsatları yaratmak için motivasyonunu güçlü tutmak,Bölgesindeki müşterileri düzenli ziyaret ederek sipariş ve ödemelerini takip etmek,Gerektiğinde ekip arkadaşlarına ofis içi destek vermek,İlgili birim yöneticilerine düzenli raporlama yapmak,Hedef müşterileri belirlemek, ziyaret planları ve müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi için gerekli aksiyonları almak,Teklifler hazırlamak ve takibini yapmak,Müşterilerin ihtiyaçlarını gözlemleyerek aksiyon almak.

1 hafta önce

Satış Danışmanı

Kuğu Aksesuar ve Turizm San Tic Ltd Şti - Başakşehir

Moda ve yaşam tarzı hakkında tutkulu musunuz?Birinci sınıf müşteri hizmetleri sunmaktan keyif alıyor musunuz?O halde şu görevler ile Swarosvki takımımıza Satış Danışmanı olarak katılabilirsiniz!Konum: İstanbul Beşiktaş, SarıyerSizi Neler Bekliyor?Swarovskide insanlarımız da ürünlerimiz kadar parlaktır. Satış Danışmanı (tam zamanlı veya yarı zamanlı) olarak bizlere katılırsanız, premium moda ve mücevher ürünlerine sizin duyduğunuz tutkuyu paylaşan harika bir takımla tatminkâr bir pozisyonda çalışacak ve tabii ki, gerçekten ikonik olan küresel bir marka ile çalışma fırsatı yakalayacaksınız. Müşterilere ürün seçimlerinde tavsiyelerde bulunacak ve üstün bir müşteri deneyimi sunacaksınız. Teslimat ve fiyatlandırma süreçlerine destek olacak ve butik görünümünün her zaman davetkar olduğundan emin olacaksınız. Bunun yanında, stok yenileme ve kasanın işletilmesi süreçlerine de destek olacaksınız.Neler Sunuyoruz?Satış Danışmanı olarak çalışmak, yalnızca bir işten çok daha fazlasıdır. Bu, köklerini miraslarından alan, dünya çapında kalite ve yaratıcılığı ile tanınan bir markanın trendlerini belirlemektir. Cazip maaşı, prim potansiyeli ve cömert personel indiriminin yanı sıra, tam potansiyeline ulaşabilmeniz için sizlere çeşitli imkânlar sunuyoruz. Bu özellikler size tanıdık geliyor mu? Öyleyse, parlak bir kariyer için hemen başvurun. Başvurunuz olumlu sonuçlanırsa, bir görüşme ayarlamak için sizinle iletişime geçeceğiz.

1 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Asil Kargo - Başakşehir

Başakşehir-İkitelli OSBde bulunan şirketimizde çalışmak üzere uyumlu, öğrenmeye istekli ve kariyer hedefleri olanÖn Muhasebe Elemanı aramaktayız.

2 hafta önce

Medikal Mümessili

Enteksis Teknoloji Sistemleri Tic Ltd Şti - Başakşehir

Distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz Alman Andulasyon Terapi Sistemleri’nin satış ekibinde yer alacak Medikal Mümessili arkadaşlar arıyoruz.İş Tanımı:Satış hedeflerine yönelik çalışma planını oluşturmak, uygulamak ve raporlamak,Sorumlu olunan bölgede yer alan tüm ilgili merkezleri düzenli olarak ziyaret etmek,Firmanın ürün yelpazesinde yer alan farklı türlerdeki cihazların tanıtımını yaparak talep yaratmak ve bu talepleri hedefleri doğrultusunda satış ile sonuçlandırmak,Ziyaretler sırasında müşterilerin ihtiyaçlarını doğru şekilde tespit edebilmek ve süreci doğru yönetebilmek, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak,Mevcut referansların üzerine düzenli olarak yenilerini eklemek, Firmanın katılacağı fuar, kongre ve sempozyum gibi organizasyonlara katılarak firmayı temsil etmek Müşteri ziyaret raporlamalarını yaparak, yöneticisi tarafından talep edilen faaliyet raporlarını hazırlamak. Pazardaki rekabeti gözlemlemek, rakip firma, cihaz ve satışlar ile ilgili Bölge Yöneticisi ve Türkiye Satış Yöneticisine raporlama yapmak,Ürün demoları yapmak,Gerektiğinde satışı yapılan ürünlerin teslimatı ve eğitimi konusunda teknik ekibe destek sağlamak.

2 hafta önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Nissa Car Rental - Başakşehir

Araç kiralama firmamızda görevlendirilmek üzere tam zamanlı Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aranmaktadır. Merkez ofisi Ataşehir Uphill Towers bulunan firmamızda, gelen çağrıları karşılayabilecek, tercihen yabancı dili olan ve gelen çağrı üzerinden satış yapabilecek, diksiyonu düzgün, akıcı konuşabilen, müşteri memnuniyet ve çözüm odaklı çalışabilecek takım arkadaşı arıyoruz.

2 hafta önce

Satış Pazarlama Elemanı

İksir Kimya San ve Tic Ltd Şti - Başakşehir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Pazarlama Elemanı arayışımız bulunmaktadır.Görev tanımı Bursa ve çevre bölgelerde bulunan endüstriyel firmalara madeni yağ satışının gerçekleştirilmesi, müşteri portföyünün geliştirilmesi, mevcut ve/veya yeni müşterilerle olan ticari ve teknik işbirliğinin yönetilmesi, müşteri bazında satış hedeflerinin gerçekleşmesinin sağlanması şeklindedir.

2 hafta önce

Diş Hekimi Asistanı

Albadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Başakşehir

Diş hekimlerimize tedavi öncesi, sırası ve sonrasında yardımcı olacak Diş Hekimi Asistanı aramaktayız.

2 hafta önce

Psikolog

Sürücü Psikoteknik Değerlendirme Merkezi - Başakşehir

Psikoteknik merkezimize Psikolog alınacaktır. Viyana test sistemi sertifikası olan psikologlar tercihimizdir.

2 hafta önce

Üretim Elemanı

Royalde Home Gardinen Tic Ltd Şti - Başakşehir

Tekstil firmamızda çalışmak üzere Üretim Elemanı aramaktayız.Not: Servisimiz yoktur.

2 hafta önce

Satış Pazarlama Uzmanı

Radıo Teknoloji Hizmetleri A.Ş. - Başakşehir

Distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz Kablosuz Network ürünlerinin satış ve pazarlamasını yapabilecek, Kurumsal Satış Departmanında görevlendirilmek üzere Satış ve Pazarlama Uzmanı aramaktayız.

2 hafta önce

Başakşehir İşkur İş ilanları

Başakşehir İş ilanları günümüz dönemleri alanında sizlere bu ekonomik sıkıntılar ile daha da kolay baş etmeniz için ön görümken bütün bu iş ve meslek erbaplarına dönük olarak çalışma ortamlarını sunarak her türlü ilgi ve ihtiyaçlara göre iş şansınız da artmaktadır. Bu sistem üzerinden artık daha da kolay bütün iş ortamlarında ön görülen destek ve kazanımlarınız ile de iş desteklerinizi değerlendirerek istanbul Başakşehir bölgesinde yaşayan ya da ikamet eden bireyler için de pek çok iş şansları ile karşı karşıya hale geleceksiniz. Tekstil iş ilanları kapsamında bu sistemi kullanarak siz de toplu halde iş fırsatlarından ilgili meslek alanında uzman ve kalifiyeli elman ve ara elemanları iş sahibi ediyoruz.
Başakşehir Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Altınşehir, Bahçeşehir 1. Kısım, Bahçeşehir 2. Kısım, Başak, Başakşehir, Güvercintepe, İkitelli Osb, Kayabaşı, Şahintepe, Şamlar, Ziya Gökalp
Başakşehir İşkur İletişim Adresi
Ziya Gökalp Mah. İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Atatürk Bulvarı No : 102 Sicimoğlu İş Merkezi 1.kat, 34488, Başakşehir \ İSTANBUL
Başakşehir İşkur Telefon Numaraları
Tel:(212) 407 07 98 , Fax:(212) 549 93 56 , E-mail:basaksehir@iskur.gov.tr

İstanbul Geneli Sektörler