Bartın İş İlanları, Bartın'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Bartın İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Okul Öncesi Öğretmen

Ilk Gülücük Anaokulu - Bartın

kurumumuzda çalışacak öğretmen arıyoruz deneyimli veya deneyimsizde olabilir. 10 yıllık kurum tam zamanlı çalışacak öğretmen arkadaş arıyoruz

1 ay önce

Tecrübeli Genel Muhasebe Elemanı

Smmm Saim Kaptan - Bartın

GENEL NİTELİKLER Beşyüzevler-Gaziosmanpaşa/İST. da bulunan Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ofisimizde Çalıştırılmak üzere, -Mali Müşavirlik bürosunda çalışmış ve konusunda asgari 2-5 yıl tecrübeli, Tek Düzen Hesap Planına hakim, Vergi Mevzuatı, Sosyal Güvenlik, İş Mevzuatı, TTK Mevzuatına mali müşavirlik bürosunun gereksinimleri doğrultusunda hakim, -Dönem Sonu kapanış işlemlerine hakim, -KDV1, KDV2, Muhtasar, Geçici Vergi, Yıllık Gelir, Yıllık Kurumlar Vergisi Beyannamelerinin düzenlenmesi işlemlerine hakim, -e-defter, e-fatura- e-bildirge, e-beyan, defter beyanı işlemlerine hakim, -Cari, Çek, Senet, Banka hesapları cari kayıtları, kredi kayıt işlemleri, - Dönem sonu Amortisman kayıtları ve değerlemelere hakim, -Tercihen LUCA Muhasebe Programını bilen, -Ticaret Sicili Mersis, Maliye, SGK Tescil ve tüm işlemlerinin yürütülmesi ve takibi işlemlerini bilen, -MS Office Programlarını etkin kullanabilen, -Problem çözme becerileri gelişmiş, iletişim becerisi kuvvetli, -İş disiplini yüksek ve sorumluluk sahibi, -Çalışma arkadaşlarına uyum sağlayabilecek, -Diksiyonu düzgün, -Mesleki olarak kendini geliştirmek isteyen yada uzun vadeli çalışmak isteyen, -Beşyüzevler-Gaziosmanpaşa-Bayrampaşa-Sultangazi civarı ikamet eden, Ücret mülakat sırasında görüşülecektir. İŞ TANIMI Mali müşavirlik bürosunda yapılması gereken tüm iş ve işlemleri yapabilecek kapasitede olmalı. Sadece online başvuru kabul edilecektir.

2 ay önce

Teknik Servis Personeli

Onras Tek - Bartın

Network Kablolama Kamera Güvenlik Sistemleri POS adisyon Sistemleri Kurulumunda Çalıştırılacak diksiyonu düzgün temsil yeteneği olan personel alınacak

2 ay önce

Sigorta Satış Temsilcisi

Sigorta Borsası - Bartın

SİGORTA SATIŞ PRODÜKTÖRLERİ TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ. Yeni yarattığımız marka yüzümüzle müşterisine dost felsefesiyle yaklaşan güçlü acenteliklerimizle gücü yanında hissedecek %100 memnuniyet odaklı çalışmak isteyen; Sigortacılığı meslek edinmiş ve edinebilecek, Elementer ve hayat branşlarına hakim, Referans sahibi, Takım oyuncusu olabilecek , SEGEM belgesi sahibi , Şahsi Portvöyü olan , Tercihen üniversite mezunu, TAKIM OYUNCULARI ARIYORUZ. *2000-4000₺ ARASI MAAŞ *YEMEK VE YOL DESTEĞİ YADA ARAÇ DESTEĞİ * AYLIK , 3 AYLIK VE YILLIK PRİM DESTEKLİ KOŞULLARIYLA

2 ay önce

Hukuk Bürosu Personeli

Yıldırım Hukuk Bürosu - Bartın

Hukuk Bürosu Personeli aranmaktadır.Tercüman Sitesi-Cevizlibağda bulunan hukuk bürosuna; büronun genel işlerini yapacak, mail ve telefonlara bakacak, gelen misafirleri ağırlayacak, tercihen uyap, kolay ofis ve icra pro gibi ofis programlarını kullanabilen, hızlı öğrenebilen, pratik, hukuk bürosu deneyimi olan güler yüzlü, iş disiplini olan çalışma arkadaşı ihtiyacımız vardır.İlgilenen arkadaşların cv göndermeleri ve randevu almaları rica olunur.

2 ay önce

İdari İşler ve Satınalma Sorumlusu

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Bartın

Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz, kimya sektöründe faaliyet gösteren uluslararası şirket bünyesinde görevlendirilmek üzere “İdari İşler ve Satınalma Sorumlusu” arayışımız bulunmaktadır.Talimatlara uygun olarak, kuruluşun küçük ölçekli bakım, onarım, tadilat, temizlik, genel hizmetler, iletişim ve ulaşım gibi idari hizmetlerinin sağlanması. İhtiyaç duyulan ürün/hizmet satın almasını gerçekleştirmek amacıyla, istenilen niteliklerde tedarikçi araştırmasını yapmak ve satın alma faaliyetlerini gerçekleştirmek.

3 gün önce

Ofis Elemanı

Riva Mühendislik Su Arıtma Sistemleri - Bartın

Gelen telefon fax müşterileri karşılayacak ve çay kahve ikramı yapacak bayan ofis elemanı aranıyor.

2 ay önce

Satış Danışmanı

Ergül Mobilya - Bartın

Mağazamızda mobilya bölümünde çalışabilecek Satış Danışmanı aramaktayız.

1 hafta önce

Kimya Öğretmeni

Everest Dershanesi - Bartın

EVEREST EĞİTİM KURUMLARINDA 2018/2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILININ 2.DÖNEMİNDEN BAŞLAYARAK YENİ AÇILACAK BİNAMIZDA LİSE VE MEZUN ÖĞRENCİLERE DERS DESTEĞİ VEREBİLECEK ÜNİVERSİTE SINAVINA HAZIRLIK ÇALIŞMALARINDA YARDIMCI OLABİLECEK KİMYA BRANŞINDA ÖĞRETMENLER ALINACAKTIR. ARANAN ÖZELLİKLER: *ÜNİVERSİTELERİN İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN OLAN, *PEDEGOJİK FORMASYONU OLAN, *TERCİHEN MESLEKTE DENEYİMİ OLAN, *BİLİMSEL VE TEKNOLOJİK GELİŞMELERE İLGİSİ OLAN, *İLETİŞİM BECERİLERİ YÜKSEK,SORUMLULUK SAHİBİ,EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN, *ÖĞRETMENLİK MESLEĞİNİ SEVEN .BAŞVURULAR KURUMA ŞAHSEN BAŞVURARAK YADA ELEMAN ONLINE'A CV BIRAKARAK YAPILACAKTIR.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Mbs Madencilik Anonim Şirketi - Bartın

Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Detaylı bilgiler Yüz yüze görüşülecektir.

2 ay önce

Ofis Elemanı

Çiftçiler Ayakkabı Tekstil - Bartın

BAĞCILAR'DA BULUNAN AYAKKABI FİRMAMIZA AYAKKABIDAN ANLAYAN İNGİLİZCE BİLEN PREZENTABL İŞİNE ÖNEM VEREN OFİS VE MODELHANE ELEMANI ARAMAKTAYIZ.

1 ay önce

Çevre Mühendisi

Ekoçed Çevre Danışmanlık ve Mühendislik Hiz Ltd Şti - Bartın

Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun, Çevre Görevlisi Belgesine sahip Çevre Mühendisi aranmaktadır.Çalışma Yeri Bursa Nilüferdir.

2 ay önce

Satış Elemanı

Empati 34 - Bartın

Empati 34 dergimizin satışı için sahada görev alabilecek Satış Elemanı aranmaktadır.

1 ay önce

Satış Danışmanı

Nego Global - Bartın

GENEL NİTELİKLER: -İyi derecede İngilizce ve Arapça bilen, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, -Güleryüzlü, motivasyonu yüksek, dinamik, -Ulaşım sıkıntısı olmayan, -Müşteri ve hizmet odaklı, -Tercihen mağazacılık sektöründe deneyimli, -Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, -Yarı zamanlı ve tam zamanlı çalışma arkadaşları aramaktayız. İŞ TANIMI: -Beyoğlu'nda yeni açılacak GOBY mağazamızda görevlendirilmek üzere "Satış Danışmanı" arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Web Programcısı

Siarem Net - Bartın

Wep Programcısı aranmaktadır.Web Yazılım bilen tercihen C# Programlama diline hakim,Tek başına proje tamamlayabilme yeteneğine sahip,Web Yazılım Mesleğini gerçekten seven,Hızlı ve Araştırmayı seven sorun çözme yeteneği olan,En az 2 yıl deneyimli çalışma arkadaşları arıyoruz

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Fiberchem Kimya San. Tic. Ltd. Şti. - Bartın

ön muhasebe alanında en az 1 yıl tecrübeli bayan eleman ihtiyacımız vardır.

2 ay önce

Fason Takip Sorumlusu

Desperado Jeans - Bartın

En az lise mezunu, denimde 5 yıl deneyimli, Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti ve iletişim yeteneği güçlü olan, Atölye potföyüne sahip, Araç kullanma engeli bulunmayan, src ve psikoteknik belgelerine sahip, İmalatta çalışabilecek sorunları iç idareye yansıtmadan inisiyatif dahilinde çözümleyebilecek, Günlük rapor sunabilecek, Çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Sağlık Hizmetleri Yardımcı Personel

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Bartın

Sağlık Hizmetleri Yardımcı Personel aranmaktadır. Danışmanlığını yaptığımız Özel Rehabilitasyon merkezinin şubelerine; Enjeksiyon, pansuman, kan alma vb Konularında kendini yetiştirmiş Bay - Bayan Sağlık Personelleri aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 hafta önce

Endüstri Mühendisi

Kom Yıldız Tekstil Ltd. Şti - Bartın

ÖRME GİYİMDE ÇALIŞACAK TECRÜBELİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ ALINACAKTIR. ÇALIŞMA GÜNLERİ/SAATLERİ: PAZARTESİ-CUMA 08:00/19.00 CUMARTESİ 08:00/13:00

2 ay önce

İnternet ve Ağ Teknolojileri Teknikeri

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Bartın

İnternet ve Ağ Teknolojileri Teknikeri aranmaktadır.Seo-Sem alanında uzman İnternet ve Ağ Teknolojileri Teknikeri aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

1 ay önce

Bartın İşkur İş İlanları

Bartın, nüfus olarak en sakin kentlerimizden biri olarak dikkat çekiyor. Buna rağmen her yıl önemli bir ilerleme kaydeden bir ekonomik yapıya sahip olduğunu görmekteyiz. Tekstil ve makine sanayi, Bartın ekonomisinin temel taşları arasında yer edinmekte. Bartın iş ilanları, özellikle bu sektörlere yapılan alımları kapsamakta ve bu ilanlara başvuru yapan adaylar, birçok önemli pozisyonda istihdam edilebilmektedir.
Bartın Açık İş İlanları
Reymer Tekstil San.Tic.Ltd.Şti, Pinaldi, M.Ş. Tekstil, Ay-Tim Tekstil, Ayde Tekstil, Tüsa Tekstil, Özmadeş Madeni Sanayi, EDE Yatırım ve Bardo Mobilya, Bartın iş ilanları kategorimizde en çok dikkatinizi çekecek firmalar arasında yer alacaktır. Bu firmalarda iş sahibi olduğunuzda kendinizi geliştirme imkânı bulabilecek ve çok daha önemli pozisyonlara atanabileceksiniz. Bartın’da bir yandan çalışırken bir yandan kendinizi geliştirebileceğiniz çeşitli kurslarda eğitim görebilir, böylece daha iyi pozisyonlara geçiş yapma şansı bulabilirsiniz.

Bartın Geneli Sektörler