Bartın İş İlanları, Bartın'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Bartın İş İlanları


Sekreter

Ezgil Güvenlik Teknolojileri Ltd Şti - Bartın

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.

1 ay önce

Sistem Destek Uzmanı

Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri San Tic Ltd Şti - Bartın

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sistem Destek Uzmanı aramaktayız.Sözleşmeli müşterilerimize bilgisayar, sunucu, yedekleme ve ağ sistemleri alanında, yerinde veya uzaktan destek vermek.Saha kurulumları, konfigürasyon, analiz, arıza bulma ve teknik destek.Sadece online başvuru kabul edilecektir

1 ay önce

Modelist Yardımcısı(Tekstil)

Liberti İplik Giyim Tekstil San Tic Ltd Şti - Bartın

Firmamızda görevlendirilmek üzere Modelist Yardımcısı aranmaktadır.

1 ay önce

Elektrik Elektronik Teknisyeni

Skynet Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri - Bartın

Güvenlik Kamera Montajında Çalışacak Alarm Ve Yangın Algılama Sistemi Kurulumlarından Anlayan Tecrübeli aktif araç kullanabilen personel alınacaktır.

1 ay önce

Grafiker

Yunus Copy Dijital Kopyalama - Bartın

Grafiker çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Anketör

Teori Araştırma - Bartın

Yürütmekte olduğumuz kamu kurumu projesinde hane araştırma görevlileridaha önceden belirlenmiş adreslerde, bahsi geçen kamu kuruluşunun izni dahilinde yaşayan görüşmeciler ile yüz yüze anket yapmaya dayalı çalışmamız kapsamında vazifelendirilecek arkadaşlar aramaktayız.

1 ay önce

Bartın İşkur İş İlanları

Bartın, nüfus olarak en sakin kentlerimizden biri olarak dikkat çekiyor. Buna rağmen her yıl önemli bir ilerleme kaydeden bir ekonomik yapıya sahip olduğunu görmekteyiz. Tekstil ve makine sanayi, Bartın ekonomisinin temel taşları arasında yer edinmekte. Bartın iş ilanları, özellikle bu sektörlere yapılan alımları kapsamakta ve bu ilanlara başvuru yapan adaylar, birçok önemli pozisyonda istihdam edilebilmektedir.
Bartın Açık İş İlanları
Reymer Tekstil San.Tic.Ltd.Şti, Pinaldi, M.Ş. Tekstil, Ay-Tim Tekstil, Ayde Tekstil, Tüsa Tekstil, Özmadeş Madeni Sanayi, EDE Yatırım ve Bardo Mobilya, Bartın iş ilanları kategorimizde en çok dikkatinizi çekecek firmalar arasında yer alacaktır. Bu firmalarda iş sahibi olduğunuzda kendinizi geliştirme imkânı bulabilecek ve çok daha önemli pozisyonlara atanabileceksiniz. Bartın’da bir yandan çalışırken bir yandan kendinizi geliştirebileceğiniz çeşitli kurslarda eğitim görebilir, böylece daha iyi pozisyonlara geçiş yapma şansı bulabilirsiniz.

Bartın Geneli Sektörler