Bartın Gübre Üretimi İş İlanları - Pro Kariyer

Bartın Gübre Üretimi İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Grafiker

Rüya Ajans Reklamcılık Ltd. Şti. - Bartın

TABELA VE DİJİTAL BASKI ,TASARIM VE TASARIM PROGRAMLARINA HAKİM, TASARIM YETENEĞİ OLAN BAY VE BAYAN ELEMANLAR ALINACAKTIR.

2 ay önce

Satış Pazarlama Danışmanı

Suraj Spa Equipment & Cosmetic - Bartın

Firmamıza Satış Pazarlama alanında deneyimli Bay - Bayan Satış Pazarlama Danışmanı aranmaktadır.Maaş + Prim sistemiyle çalışacak,

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Eyüp Demirtaş - Bartın

Sultanbeylide bulunan büromuza Muhasebe Elemanı arayışımız mevcuttur.

3 hafta önce

Sekreter

Kadıoğlu İstanbul İnşaat - Bartın

İnşaat ofisinde Çay, Kahve, Telefon ve Temizlik işleriyle ilgilenecek Bayan Sekreter aranmaktadır.

2 ay önce

Grafik Tasarımcı

Medisave Özel Sağlık Hizmetleri - Bartın

Balçova'da bulunan Özel Tıp merkezimiz için Video - Foto çekimleri yapabilecek, Gerekli tüm banner ve tasarımlarını yapabilecek DENEYİMLİ takım arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Satış Elemanı (Perakende)

Oto Mega Otomotiv Tekstil Tic ve San Ltd Şti - Bartın

Şişli Bomonti şubemizde internet satış ve normal parakende satış olan , tekstil ürün pazarlamasında görevlendirilecek Satış Elemanı arayışımız mevcuttur.

3 hafta önce

Elektrik Ustası

Kahveci Gıda Pazarlama ve Lojistik - Bartın

Elektrik Ustası çalışma arkadaşları aramaktayız.

1 ay önce

Ebe-Hemşire

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Bartın

Ebe-Hemşire aranmaktadır.Danışmanlığını yaptığımız hastanenin Yenidoğan bölümü için doğum hemşiresi Ebe-Hemşire aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Trend Halı Sanayi ve Ticaret A.Ş. - Bartın

Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Tek düzen hesap planına vakıf,Evrak girişi yapabilecek,KDV, Muhtasar,Damga vergisi, ba bs beyannameleri, sgk bildirgeleri, personel giriş çıkış işlemlerini yapabilen ekip çalışmasına yatkın muhasebe elemanı aramaktayız.Not : Servis İmkanı Yoktur.

2 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Dentista Sağlık Hizmetleri San ve Tic Ltd Şti - Bartın

Gaziosmanpaşa meydan civarındaki polikliniğimize, bayan Diş Hekimi Asistanı aramaktayız.İşe alınacak personele iş yerinde yemek ve asgari ücret(+mesai+sgk) önerilmektedir. Adayların fotoğraflı cv ile başvuruda bulunması yapması gerekmektedir. Not: İşe alınma öncesi maksimum 10 gün deneme süreci bulunmaktadır. Deneme süresi sonunda öğrenebilen ve uyum sağlayan personel işe alınacaktır. 10 günlük süre ücretsiz staj dönemi olarak kabul edilecektir. Başvuru yapacak adayların bu koşulu bilerek gelmesi önemlidir.

1 ay önce

Ingilizce Öğretmeni

Eksen Eğitim Kurumları - Bartın

MEB ATAMA SORUNU OLMAYAN INGILIZCE ÖĞRETMENI ARKADAŞLAR ALINACAKTIR.

2 ay önce

Çay Ve Temizlik Elemanı

Steelcon Çelik Yapı Sistemleri A. Ş - Bartın

mühendislik ofisimizde çay-kahve ve temizlik işinde çalışacak 18-40 yaş arası KADIN personel alınacaktır.. Yol-Yemek-Skg vardır.

2 ay önce

Asistan

Jet Danışmanlık - Bartın

Asistan aranmaktadır.

2 ay önce

Güvenlik Personeli

Gurur Eğitim Kurumlari - Bartın

-ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYABİLECEK -GEREKTİĞİNDE OKUL İÇİ İŞLERDE PERSONELE DESTEK VEREBİLECEK -GELEN MİSAFİR VE VELİLERİ GEREKTİĞİ BİRİMLERE YÖNLENDİRECEK DANIŞMA PERSONELİ ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR.

3 ay önce

Şoför

Kristal Boya Ve Yıkama - Bartın

Firmamızda çalıştırılmak üzere tekstil sektöründe deneyimli şoför alınacaktır. Atölyelerden alınan ve giden ürünlerin sayımını yapacak eleman alınacaktır.

3 ay önce

Mimar

Rates Yapı Mimarlık Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Bartın

Kartal şantiyemiz için Mimar çalışma arkadaşı arıyoruz

1 gün önce

Muhasebe Elemanı

Başarı Teknik Kesici Takım Tic Ltd Şti - Bartın

Ön muhasebe konusunda deneyimi olan, şirketin finans ve muhasebe departmanlarını organize edebilecek Muhasebe Elemanı iş arkadaşları aramaktayız.

3 ay önce

E-Ticaret Satış Temsilcisi

Si Destek Yazılım ve Mimarlık Hiz Ltd Şti - Bartın

• Si Destek Yazılım ve Mimarlık Hizmetleri Ltd Şti. bünyesinde geliştirilen ürünlerin tanıtımı ve satışı için kendisine verilen hedefler doğrultusunda telefonda satışın gerçekleştirilmesi ve yeni müşteri portföyü oluşturulması,• Müşteri memnuniyetinin sağlanması,• Rakip hareketlerinin takip edilmesi ve gerektiğinde ilgili birimler ile bilgi paylaşılması,• Firmamızın İstanbul / Kadıköy / Sahrayıcedit ‘ de bulunan merkezinde görevlendirilmek üzere Bayan E-Ticaret Satış Temsilcisi aramaktayız.İmkan ve Olanaklar ;• Sabit maaş • Yol ücreti• Yemek• SGK• Prim (Tutturulabilecek hedefte)Çalışma Günü ve Saatleri ;• Yalnızca hafta içi çalışılmaktadır.• Cumartesi ve Pazar günleri tatildir.• Haftalık çalışma saati 40 saat olup çalışma saatleri 5 gün 8 saattir.• 09.00 -12.30 / 13.30 -18.00 , öğle yemeği 12.30-13.30

1 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

H1 Kimya Temizlik Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Bartın

Deterjan Fabrikamıza Bayan Ön Muhasebe-Sekreter aranmaktadır.Ücret yüz yüze görüşülecektir.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Tuna Osgb Hizmet ve Danışmanlık Ltd Şti - Bartın

İş Sağlığı ve İş Güvenliği Firmamıza Ön Muhasebe yapabilecek, iyi derecede ofis programlarına hakim Bayan Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Cv de Maaş Talebinizi belirtmeniz Rica olunur.

3 ay önce

Bartın Geneli Sektörler