Barkod İş İlanları - prokariyer.com

Barkod İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Oto Trimci

Nurmak Araç Üstü Ekipmanları San ve Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,

İkitellide bulunan firmamıza tam zamanlı çalışabilecek Hidrolik ve Mekanik Ustası aranıyor.Çalışma saati:Sabah 08:30 akşam 18:00 Cumartesi 13:30Tüm sosyal haklar mevcuttur.

10 ay önce

Bayan satış pazarlama personeli

Yenipozitif meze - Bursa

Ankara meze firmasıyız Bursada zincir marketlere hizmet veriyoruz satış destek ve iş geliştirme anlamında,aktif araç kullanabilen diksiyonu ve insan ilişkileri düzgün,kendine güvenen bayan çalışma arkadaşı arıyoruz İlgilenen arkadaşlar mesaj atarsa dönüş yapılacaktır

11 ay önce

Oto Yıkama Elemanı

Akgün Oto Yıkama - Bursa,Antalya,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,

Firmamızda görevlendirilmek üzere Oto Yıkama Elemanı aranmaktadır.

1 hafta önce

Güzellik Uzmanı

Marvelous Güzellik ve Kuaför Salonu - İzmir,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,Bursa,Ankara,İstanbul Avrupa,Ankara,

Güzellik merkezimizde çalışmak üzere Estetisyen ve Protez Tırnak Uzmanları alınacaktır. Maaş +Prim olarak çalışılmaktadır.

11 ay önce

Proje Danışmanı

Devrekani Yerel Eylem Grubu Derneği - Bursa,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Ankara,Ankara,İstanbul Avrupa,Kastamonu,

Yerel Kalkınma Stratejilerinin Uygulanması-LEADER Yaklaşımı IPARD Programında yer alan tedbirlerden birisidir. Bu yaklaşım, kırsal sorunlar için yenilikçi çözümler üretilmesini teşvik etmekte ve yerel toplulukların ihtiyaçlarını karşılamak için önemli bir görev üstlenmektedir. Aynı zamanda yerel aktörlerin kendi bölgelerinde uygulanacak projeler ve gerçekleştirilecek strateji ile ilgili olarak karar alma süreçlerine katılmaları anlamına gelmektedir.Bu bağlamda; 2019 yılında kurulan Devrekani Yerel Eylem Grubu Derneği (DYEG), Yerel Kalkınma Stratejisinin (YKS) hazırlanması için bir araya gelen ve kırsal alanda yaşayan paydaşlardan oluşan dernek statüsünü taşıyan bir gruptur. LEADER Yaklaşımı tedbirine yönelik 7. Çağrı ilanı kapsamında derneğimizin Yerel Kalkınma Stratejisi (YKS) onaylanmış ve destek almaya hak kazanmıştır.DYEG; 2020-2023 yılları için paydaşları ile beraber hareket ederek bölgenin çevresel, kültürel ve sosyal yaşamına değer kazandırarak bölge nüfusunun ekonomik açıdan iyileştirilmesi için çalışmalar yapacaktır.Devrekani Yerel Eylem Grubu Dernek merkezinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki şartları taşıyan bir adet YEG Müdürü, 1 adet Yerel Kalkınma Stratejisi uzmanı alacaktır.Devrekani Yerel Eylem Grubu Dernek merkezinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki şartları taşıyan bir adet YEG Müdürü, 1 adet Yerel Kalkınma Stratejisi uzmanı alacaktır. YEG Müdürü/YKS Uzmanı İşe Alım İşlemleri Rehberi ve eklerinde belirtilen uygunluk kriterlerine sahip tüm adaylar mülakata davet edilecektir.İş yeri Bilgileri;Devrekani Yerel Eylem Grubu DerneğiDevrekani / KASTAMONU

3 ay önce

Muhasebe Personeli

Smmm Embiya Kayış - Isparta,İstanbul Avrupa,Konya,Ankara,Ankara,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,İzmir,Yalova,Malatya,Yalova,Adana,Sakarya,

İK ve Mali Danışmanlık Yapan Şirketimizde İstihdam Edilmek Üzere Muhasebe Personeli arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Saha Satış Elemanı

Tebessüm Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Hatay, Adana,Tüm Şehirler,İstanbul Avrupa,Hatay,

Bireysel emeklilik ve hayat sigortasında tecrübeli saha satışında mevcut ürünlerimizi pazarlayabilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

4 ay önce

Sekreter

Acarhan Proje İmar Müh İnş ve Tic A.Ş. - İstanbul Avrupa,İzmir,İzmir,Ankara,

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aranmaktadır.Evrak dokümantasyon işlemlerini yürütecek ,Merkez ofisimizde çalışacak ,Çay kahve servisini yapacak,Telefonlara bakacak,Gelen misafiri ağırlayıp, bilgilendirecek,Uzun yıllar istikrarlı bir şekilde çalışmayı planlayan, Sorumluluk sahibi olan çalışma arkadaşları aramaktayız. Not : Öz geçmişteki eksik bilgiler ve imla hataları değerlendirmede olumsuz olarak ele alınacaktır.

4 ay önce

Şoför

Taytour Tur Acentası - İstanbul Avrupa,Tüm Şehirler,

Firmamız da görevlendirilmek üzere Şoför aramaktayız.

3 hafta önce

Marangoz Ustası

Gülkan Arslan İnşaat Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,

Atölyemizde verdiğimiz ölçülerde imalat yapabilecek Marangoz Ustası aranmaktadır.

11 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Mak Hay Enerji İnş Tur Nak San ve Tic A.Ş. - İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,Kocaeli,İzmir,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,Çanakkale,Antalya,İstanbul Anadolu,Ankara,Ankara,İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,Muğla,İstanbul Anadolu,

Şirketimizde ofis konumunda olup Hilton Kozyatağı arkasında sabah 08:00 akşam 17:00 çalışabilecek Çay Servis ve Temizlik Personeli aramaktayız.

3 ay önce

Satış Temsilcisi

Taşyürek Yatırım ve Danışmanlık - Manisa, İzmir, Sakarya,İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,Bursa,İstanbul Anadolu,

Şirketimiz bünyesindeki müşteri ilişkileri ve faaliyet alanımızda bulunan tatil köyleri ve gayrimenkul gibi projelerimizin tanıtımı ve sunumunu yapabilecek Satış Temsilcisi aramaktayız.Gerekli eğitimler şirketimiz tarafından verilecektir.Şirket içi telefonlarla belirlemiş olduğumuz müşterilerimize projelerimiz konusunda bilgi verebilecek,Müşteri devamlılığını ve memnuniyetini sağlamak amaçlı, tüm tanıtım ve portföy yönetimini gerçekleştirecek.

1 yıl önce

Satış Mühendisi

Logictechnic Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Kayseri,Bursa,İstanbul Anadolu,Kocaeli,Konya,Bursa,Gaziantep,

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Mühendisi aranmaktadır.Bölgemizdeki fabrikalara müşteri ziyaretleri düzenleme , Gerekli tanıtımları yapmak .proje takibi yapmak, Ziyaret edilen müşteri taleplerine uygun çözümler sunmak, Tekliflendirme yapma ve satış sürecini takip etme.

9 ay önce

Mesul Müdür

Soyak İlaç Depolama Lojistik Dış Tic A.Ş. - İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,

Yeni açılacak ecza depomuza Mesul Müdür aranmaktadır.

8 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Ankarafen Kurumsal Eğitim San ve Tic Ltd Şti - İzmir,Ankara,

Ankarafen Eğitim Kurumları İlkokullarımızda çalışmak üzere deneyimli Sınıf Öğretmenleri alınacaktır.

3 ay önce

Otomotiv Mekanikçisi

İstek Hasar Onarım Merkezi A.Ş. - İstanbul Anadolu,

Ağır vasıta tır servisimizde çalışmak üzere Otomotiv Mekanikçisi aranmaktadır.

8 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

Okyay Un San ve Tic. A.Ş. - İzmir,Mersin, Adana,

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Sorumlusu aranmaktadır.Uzun yıllardır GIDA SEKTÖRÜNDE faaliyet gösterme kültürüne sahip, Gıda Güvenliği ve ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi Standartlarını benimsemiş, grup şirket merkezi Mersin-Tarsus OKYAY UN FABRİKASIN’ da olan firmamızın, Gıda grubu, satış- pazarlama departmanı için elemanlar aranmaktadır.İş Tanımı:Firmamızın üretimini ve pazarlamasını yapmakta olduğu Buğday Unu ve Özel Amaçlı Un gruplarının, soğuk satış süreçlerinde ve pazarlamasında görev alınacaktır. Öncelikle Tarsus, Mersin ve Adana bölgelerinde pazarlama ve satış faaliyetleri sürdürülecektir. İhtiyaç halinde diğer komşu bölgelerde eklenebilir.

3 ay önce

Tercüman

Argeline Teknik Eğitim Cihazları San ve Tic Ltd Şti - Ankara,

İş Tanımı• Sağlık teknoloji sitesine İngilizceden tercüme içerik hazırlayabilecek• Partime çalışabilecek• Belirlenen konularda araştırma yapabilecek

10 ay önce

Dağıtım Elemanı

Pul Ticaret Aygaz Bayi - Adana,

Evlere ve iş yerlerine tüp ve su dağıtımı yapılacaktır.Aygaz ve hayat su bayiServisler motorla ve araçlarla yapılmaktadır.

3 ay önce

Satış Temsilcisi

Fedbox Diyet Yemekleri ve Sağlıklı Yaşam Tic A.Ş. - İstanbul Avrupa,

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamızda arama yapabilecek, gelen aramaları karşılayabilecekSatış temsilcisi arıyoruz.

2 ay önce