Bandırma İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Bandırma İş İlanları


Lehimci

Lili Organizasyon Tiyatro San ve Tic Ltd Şti - Bandırma

Kısıklıdaki ofisimize Lehimci çalışma arkadaşı arıyoruz.

5 ay önce

Resepsiyonist

Sahilköy Turizm Medya Ltd Şti - Bandırma

SAHİLKAMP İSTANBULBayan Resepsiyonist Aranıyor.

5 ay önce

Endüstri Mühendisi

Mymassa Mobilya - Bandırma

Firmamız masa ve sandalye üzerine faaliyet göstermektedir. İstihdam edilmek üzere Endüstri Mühendisi aramaktayız.

5 ay önce

Satış Temsilcisi (Medikal ve Eczacılık Ürünleri)

Aler Medikal Dental Dış Tic Ltd Şti - Bandırma

2010 yılından itibaren Dental sektörde faaliyet gösteren , ithal ettiği ürünleri genelindeki diş hekimlerinin hizmetine sunan firmamıza,bölgesindeki diş hekimleri ,poliklinik ve diş hastanelerine kaliteli hizmet sunarak ,şirketimiz tarafından belirlenen satış hedeflerini gerçekleştirmekle sorumlu olabilecek Satış Temsilcisi alınacaktır

5 ay önce

Pres Operatörü

Altunel Pres Yedek Parça San ve Tic Ltd Şti - Bandırma

Eksantrik ve Hidrolik preslerde çalışacak Pres Operatörü alınacaktır.

5 ay önce

Satınalma Müdürü

Sumer İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri - Bandırma

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz firmamız için Satınalma Müdürü aranmaktadır.İhtiyac duyulan tüm mal ve hizmetlerin talep edilen şartlara, şirket politikalarına ve bölüm hedeflerine uygun koşullarla alımının yapılması ve bunlarla ilgili raporlamaların, istatistiklerin ve veri analizlerinin yapılmasıTedarikçilerden gelen tekliflerin değerlendirilmesi, en uygun seçeneklerin tespit edilerek, alternatif tedarikçilerle görüşmelerin yapılması ve anlaşma koşullarının (fiyat, miktar, kalite, teslim terminleri, ödemeler, vb.) yürütülmesi,Tedarikçi performans parametrelerini izleyerek, tedarikçi geliştirmek. Alternatif tedarikçi yaratmak.Tedarik sözleşmelerini hazırlama ve uygulama süreçlerinin gerçekleştirilmesi sağlamak.

5 ay önce

Satış Pazarlama Müdürü

Sumer İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri - Bandırma

İŞ TANIMI • Şirketin pazarlama ve satış stratejileri doğrultusunda, pazarlama ve satış aktivitelerini planlamak, uygulamak ve uygulatmak• Basılı, çevrimiçi, elektronik medya ve doğrudan posta dahil olmak üzere reklam ve tanıtım faaliyetlerini planlamak,• Satış ve pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesini sağlayarak hedef müşterilere ulaşıp yeni müşterileri araştırarak mevcut müşteri portföyünü genişletmek, iş geliştirme için sistem ve yöntemler oluşturmak, takip etmek ve raporlamak• Gelişen pazarlama stratejilerinden haberdar olmak. • Müşterilere optimum çözümler sunmak, müşteri şikayetlerini çözüme kavuşturulmasını sağlamak ve müşterilerden gelecek talepleri şirket hedef ve politikalarına uygun olarak değerlendirmek,• Ürünlerin tedarik edilmesi sürecinde lojistik ekibi ile koordinasyon halinde bulunarak, ürün tedariğinin güvenli şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak,

6 ay önce

Satış ve Pazarlama Asistanı

Megaturk Bilgisayar San ve Dış Tic Ltd Şti - Bandırma

Megaturk Bilgisayar San. Ve Dış Ticaret Ltd. ŞtiMegatürk şirketi, Bankacılık, Kimlik, Telekomünikasyon ve nesnelerin interneti gibi çeşitli uygulamalar için akıllı kart çip modülü çözümü sunmaktadır. Çip üretimi, İşletim Sistemi geliştirme, modül ambalajlama ve kart üretimi alanlarında birinci sınıf şirketlerle olan ortaklığımıza dayanarak, akıllı kart endüstrisinde geniş bir yelpazede baskın çözümlere sahibiz. Satış ve Pazarlama Planımızı geliştirmek ve desteklemek için İstanbulun merkezinde çalışacak hevesli, deneyimli Satış ve Pazarlama Asistanı aramaktayız.İş Tanımı ve Görevin Kapsamı:Şirketin mevcut portföyünün yönetilmesi, yeni portföy gelişiminin sağlanması. Satış sonrası sözlü yazılı iletişimin sağlanması. Satış ve Pazarlama operasyonlarının takip edilmesi ve sonuçlandırılması. Firmamızın belirlediği hedef potansiyelini, müşterileri ile ilk temasların kurulması, ilişkilerin büyütülmesi, yönetilmesi, sürdürülmesi ve geliştirilmesini gerçekleştirebilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır. Ve..• Pazarlamaya ve Satışa yönelik organizasyonlar yapmak.• Ürün ve hizmetleri tanıtmak için pazarlama kampanyaları geliştirmek.• Şirketi üçüncü kişiler ve firmalar karşısında temsil etmek.• Müşteri ilişkilerini düzenlemeye ve geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmak.• Projeler için çözüm araştırmak. Proje veya ürün tekliflerini hazırlamak, sunmak ve takibini yapmak.• Firmanın mevcut müşteri portföyünü muhafaza etmek, yeni müşteriler kazandırmak için ziyaret ve görüşmelerde bulunmak. Alınan müşteri taleplerinin karşılanması konusunda gerekli organizasyonu kurmak ve aksayan konularda tedbir almak.• Piyasadaki rakip ürünleri ve fiyatlarını takip etmek.• Pazarlama faaliyet raporlarının hazırlanmasına rehberlik etmek ve yönetime sunmak.• Reklam, Seminer, Fuar, e-mail, satış ve müşteri ilişkilerini organize etmek.• Pazar araştırması yapmak.• Yeni müşteri oluşturmak ve takibinin yapmak.

7 ay önce

Çay Servis Elemanı (Askıcı)

Ege Bistro Cafe - Bandırma

Bandırma belediyesi kapalı pazar yeri ve yaşam alanı tesisindeki işletmemiz için Çay Servis Elemanı aramaktayız.

7 ay önce

Diğer Öğretmenler

Tezyaz.net - Bandırma

Akademik anlamdaki ödevlere danışmanlık sağlıyor ve soruları çözüyoruz. Bu bağlamda sayısal anlamda kendine güvenen fizik, matematik, muhasebe ve iktisat alanındaki soruların çözümü için ekip arkadaşı arıyoruz.

9 ay önce

Depo Sorumlusu

Happy Moon's Panorama Avm - Bandırma

Oran Sitesi Panora Avmde bulunan kafemize Depo Sorumlusu aramaktayız.

9 ay önce

İmalat Elemanı

Afd Seramik İnşaat Petrol San ve Tic Ltd Şti - Bandırma

Fabrikamızda vitrifiye üretilmektedir. (Klozet, rezervuar, lavabo ayak basma klozet, alaturka, hela taşı)Bu ürünleri tezgahlardan alabilecek deneyimli elemanlar alınacaktır.Çalışma saatlerimiz 08:00- 17:00 arasıdır.İşe alımlar İŞKUR tarafından yapılacaktır.

9 ay önce

Teknik Ressam

Ara Makina İmalat San ve Tic Ltd Şti - Bandırma

Tel ve elektrod üretim fabrikalarına makine imalatı yapmakta olan firmamızın bünyesine tam zamanlı çalışacak Teknik Ressam aramaktayız.

9 ay önce

Sekreter

Açıkgöz Nakliyat - Bandırma

Ofisimizde çalışmak üzere Sekreter aramaktayız.Detaylar yüz yüze görüşülecek.

9 ay önce

Satın Alma Uzmanı

Teknoform Bilişim Güvenlik San ve Tic Ltd Şti - Bandırma

Firmamız sağlık ve medikal firması olup bu alanda bilgisi becerisi olan kadın elemanlara ihtiyaç vardır.

9 ay önce

Muhasebe Elemanı

İşcan Dış Ticaret Makina Pazarlama Ltd Şti - Bandırma

Firmamızda çalışacak Muhasebe Elemanı aramaktayız.

9 ay önce

Forklift Operatörü

Soma Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. - Bandırma

Hadımköyde faaliyet gösteren firmamızda istihdam edilmek üzere Forklift Operatörü aramaktayız.

9 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Urmet Metal Geri Dönüşüm Tic Ltd Şti - Bandırma

Firmamızda çalışmak üzere Ön Muhasebe Elemanı arayışımız mevcuttur.Not : Cumartesi çalışmamız mevcuttur. Adayların bunu göz önünde bulundurarak başvuru yapmaları rica olunur.

9 ay önce

Full Stack Developer

Bilişim Sepeti - Bandırma

Yazılım geliştirme konusunda minimum 2 yıl tecrübeli,Web ve Mobil Projelerde, Ürün Yönetimi (Product Management), Ürün Geliştirme (Product Development) ve Ürünün Ölçeklendirilmesi konusunda tecrübeli,SaaS ve yüksek trafikli ürünler konusunda tecrübeli,Yüksek performanslı, sürdürülebilir ve tekrar kullanılabilir kodlama yeteneğine sahip,Modern Front End teknolojileri HTML5, CSS3, JavaScript, VueJs, AngularJs, ReactJs, Bootstrap konusunda tecrübeli,Modern Back End teknolojileri PHP Symfony 7, NodeJS, mongoDB, elasticsearch, WebSocket, WebRTC konusunda tecrübeli,Web servisleri SOAP, JSON, XML ve REST API’lar hakkında tecrübeli,Mobil Teknolojilerde Cross-Platform Frameworkler ile proje yürütmüş, özellikle Flutter veya en azından React Native ile çalışmış,Kod Güvenliği ve performansı hakkında bilgi sahibi ekip arkadaşı aramaktayız.

9 ay önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Altın Kural Eğitim - Bandırma

Kurumumuzda çalışmak üzere Fen Bilgisi Öğretmenliği mezunu veya ilgili bölüm mezunu Fen Bilgisi Öğretmeni alınacaktır.

9 ay önce

Makine Mühendisi

İşcan Dış Ticaret Makina Pazarlama Ltd Şti - Bandırma

Matbaa makineleri üretim tamir bakım revizyon alanında çalışmak üzere Makine Mühendisi arıyoruz.

9 ay önce

Türkçe Öğretmeni

Altın Kural Eğitim - Bandırma

Kurumumuzda tam zamanlı eğitim verecek üniversitelerin Türkçe Öğretmenliği bölümlerinden mezun veya ilgili bölümlerden mezun Türkçe Öğretmeni alınacaktır.

9 ay önce

Yönetici Asistanı

Dekordelisi İnşaat Mimarlık Tasarım Tic Ltd.şti - Bandırma

Yeni açılan Mimarlık ofisimizde çalışmak üzere bayan Yönetici Asistanı aranmaktadır.

9 ay önce

Sigorta Satış Temsilcisi-Sağlık, Hayat

A Planım Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Bandırma

Avivasa Hayat Ve Emeklilik Aegon Hayat Ve Emeklilik Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası sektörünün öncü kuruluşu olan A PLANIM Sigorta Aracılık Hizmetleri bünyesinde TURKIYE ekiplerinde çalışmak üzere Finansal Danışmanlar aranmaktadır..Lisans, ön lisans ve lise mezunu(Lise mezunları tecrübe durumuna göre değerlendirmeye alınacaktır.).Kariyerini satış alanında ve Finansal Danışman/Portföy Yöneticisi olarak yapmak isteyen,.Yeni müşteri kazanımı ile iş planlaması yapabilecek ve yeni müşteri yaratma sürecine aktif katkı sağlayacak,.Şirket hedefleri ile uyumlu bireysel hedefleri gerçekleştirebilecek,.Dış görünüşüne özen gösteren.Baz maaş+performansa dayalı yüksek gelir hedefleyen,.Yurt içi ve yurt dışı eğitim programlarına ve ödül gezilerine katılabilecek,.Sözlü ifade yeteneği gelişmiş ve insan ilişkileri güçlü,.Etkileme ve ikna kabiliyeti yüksek.Tecrübeli ve tecrübesiz adaylar alınacaktır..Fotoğrafsız cvler değerlendirmeye alınmayacaktır.

9 ay önce

Satış Pazarlama Elemanı

Turgay İletişim Dayanıklı Tüketim San Tic Ltd Şti - Bandırma

Vodafon Turgay İletişim Mağazamızda Satış Pazarlama Elemanı çalışma arkadaşları alınacaktır.Sabah 8:30 Akşam 8:30 Pazarları Tatil Maaş+Sigorta+Prim+Yemek

9 ay önce

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni

Neşeli Melodiler Gündüz Bakımevi - Bandırma

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni aranmaktadır

9 ay önce

Ziraat Mühendisi

Tarımnet Gübre San ve Tic Ltd Şti - Bandırma

Firmamızın yeni oluşumunda görevlendirilmek üzere Ziraat Mühendisi alınacaktır.

9 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Sns Kimya Cam Ürünleri San ve Dış Tic Ltd Şti - Bandırma

Ümraniyede bulunan merkez ofisimizde temizlik, yemek ve ikramdan sorumlu olacak kadın Çay Servis ve Temizlik Personeli arıyoruz.

1 yıl önce

Seyahat Acentası Satış Görevlisi

Erciyes Turizm Taşımacılık San ve Tic Ltd Şti - Bandırma

Acenta tecrübesi olan , uçak bileti ve tatil oteli satışı konusunda deneyimli Seyahat Acentası Satış Görevlisi çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Ziraat Mühendisi

Bandırma Teknik Tarım Tic Ltd Şti - Bandırma

Firmamızda çalışmak üzere Ziraat Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Balıkesir Geneli Sektörler