Balya İş Güvenliği Ekipmanları İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Balya İş Güvenliği Ekipmanları İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

E-Ticaret Yöneticisi

Can–Tıp Sağlık Merkezi San Tic Ltd Şti - Balya

Firmamızın ; Elektronik ortamda aktif ve verimli çalışması hedeflenmektedir.E-Ticaret için ; *Fotoğraflama ; düzenleme,*Ürün Ekleme - Entegre etme , *Takip ve Temin,*Müşteri İlişkileri*Satış Gerçekleştirme.*E-Ticaret ile ilgili her birimi yönetme ve yönlendirme becerisi.

5 gün önce

Kasa Sorumlusu/Şefi

Günok Gıda Turizm San ve Tic A.Ş - Balya

Bizimle birlikte çalışacak Kasiyer çalışma arkadaşı arıyoruz.

5 ay önce

Laboratuvar Teknikeri

İzmir Genetik Araştırma ve Tic Ltd Şti - Balya

İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Denizli, Eskişehir ve Bursada pazarlama ağımızı genişletmek ve geliştirmek üzere aktif tanıtım, pazarlama ve satış alanında operasyonlarımıza yardımcı olacak Laboratuvar Teknikeri arkadaşlar aramaktayız.Sağlık sektörümüzde, özellikle genetik test ve analiz alanında mevcut büyük boşluğu doldurmak amacıyla kurulan şirketimizin mevcut ve gelecekteki ürünlerinin tanıtım ve pazarlamasını yapabilecek, Adaylar ön elemeyi geçmeleri halinde bireysel görüşmeye çağrılacak, ve aramıza yeni katılan arkadaşlar 5 günlük yoğun bir eğitim programının ardından aramıza katılacaktır.İnsan moleküler genetiği, Yeni Nesil Genetik Testler alanında kendini geliştirmek isteyen adaylara öncelik verilecektir.

4 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Albadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Balya

Firmamızda görevlendirilmek üzere Çay Servis ve Temizlik Personeli arkadaşımızı aramaktayızBu ilan ALBADENT KURTKÖY ŞUBESİ içindir.

3 ay önce

Cnc Torna Operatörü

Set Cnc Otomat Talaşlı İmalat Tic Ltd Şti - Balya

Otomotiv Yan Sanayinde faaliyet gösteren firmamızın üretim biriminde görev alacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

4 ay önce

Sekreter

Sns Kimya Cam Ürünleri San ve Dış Tic Ltd Şti - Balya

Uzakdoğu ve Avrupadan cam işleme makineleri ithalatı yapan firmamızın genel merkezinde görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.

6 ay önce

Muhasebe ve Finans Sorumlusu

Meva Proje İnş Gıda San ve Tic Ltd Şti - Balya

Tecrübeli Muhasebe ve Finans Sorumlusu aramaktayız.

5 ay önce

Spor Koordinatoru

Ekol Eğitim Spor ve Organizasyon Hiz Tic Ltd Şti - Balya

Üsküdar Koşuyolunda bulunan spor kulübümüz için Spor Koordinatörü aramaktayız.Besyo Spor yöneticiliği öğrencileri ya da mezunları önceliklidir.

7 ay önce

Diş Hekimi

Semboldiş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Balya

Çakmak/Ümraniyede (metroya yakın) yeni açılacak olan polikliniğimize Diş Hekimi arıyoruz. Detaylar başvurudan sonra yüz yüze görüşülecektir.

3 ay önce

Paket Servis Elemanı

Marmaris Gurme - Balya

Çakmak ,Çamlık,Armağanevler,site,şerifali ve bu bölgeyi bilen, Paket Servis Elemanı alınacaktır.

7 ay önce

İç Mimar

Rapidekor Mimarlık İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Balya

Rapidekor mimarlık, inşaat, iç mekan tasarımı ve uygulaması, mağaza tasarımı ve uygulaması, yaşam alanını villa ve daire iç tasarım ve uygulaması, eğitim kurumlarının iç tasarımı ve uygulaması, hastane ve tıp merkezlerinin iç mekan tasarımı ve uygulaması, yönetim ofisleri makam odaları tasarımı ve uygulaması, fuar alanları stantları ve benzeri alanların tasarımını ve uygulamasını yapmaktadır.Bizimle birlikte çalışabilecek sahada uygulama tecrübesi olan, planlama yapabilen, sektörde kullanılan ürünleri ve özelliklerini bilen, tasarımlarını görselliğe ve ihtiyaçlara göre hazırlayan çalışma arkadaşlarına ihtiyaç vardır.İşine önem veren, maaş+primle çalışacak, mesleki kariyer yapmak ve yüksek kazanç elde etmek isteyen Mimar/ İç Mimar alınacaktır.

3 ay önce

Muhasebe Personeli

Polentek Enerji Mühendislik Müşavirlik A.Ş. - Balya

Şanlıurfa Merkez’de bulunan şirketimizde;Fatura ve cari hesap işlemlerinin takibinin yapılması,Alış - satış faturalarının ve irsaliyelerinin kesilmesi, Şirket prosedürleri çerçevesinde evrakların kontrolleri ve kayıtlara girilmesi Firma mutabakatlarının yapılması (BA/ BS ve Cari Mutabakat) Ön muhasebe ve genel muhasebe evraklarının dosyalanması, kayıtların tutulması ve raporlanması Ödeme ve alacak takiplerinin yapılması.Görevlerini yürütecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

3 hafta önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Borbüksan Boru Bükme Makina Metal İnş Hırd San ve Tic Ltd Şti - Balya

Ostim-İvedikde demir sektöründe hizmet vermekte olan firmamıza ön muhasebe deneyimi olan, aktif araç kullanabilen EHLİYETLİ Ön Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.Başvurudan sonra ilana uygun adaylarla ,ücret vb. yüz yüze görüşmeler sırasında şirket yetkilisi tarafından konuşulacaktır. /Dolgun maaş imkanı/

6 ay önce

Satış Destek Personeli

Global Parcel Express Kargo ve Lojistik Tic Ltd Şti - Balya

Uluslar arası Kargo ve Lojistik Alanında Faaliyet Gösteren Firmamıza;Günlük verilen listeler dahilinde 50 müşteri araması yapacak. Müşterilere ürün ve hizmetlerimizi tanıtacak Satış Destek Personeli alınacaktır.

3 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Mine Demirel - Balya

Büromuza deneyimli Muhasebe Elemanı aramaktayız.

2 ay önce

Elektrik Mühendisi

Teknor Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Balya

Gaziosmanpaşa Küçükköy MTAL şantiyesinde görevlendirilecek Şantiye Mühendisine ihtiyacımız vardır.

1 hafta önce

Ofis Elemanı

Doğantepe Lojistik Elektrik Ltd Şti - Balya

Ofis Elemanı alınacaktır.

4 ay önce

Temizlik Görevlisi

Agenda Giyim - Balya

Firmamızda görevlendirilmek üzere Temizlik Görevlisi aranmaktadır.

6 ay önce

Ofis Elemanı

Gdf İnşaat & Rent A Car - Balya

İnşaat dış cephe mantolama işleri yapan şirketmize Ofis Elemanı aramaktayız.Ofisde yemek servisi , temizlik ve çay servisi yapacak,Telefonlara cevap vermek.

6 ay önce

Gıda Mühendisi

Burak Besicilik Gıda ve İnş San Tic A.Ş. - Balya

Anadolu Organize Sanayi Bölgesinde bulunan et ve et ürünleri fabrikamız için Gıda Mühendisi alımı yapılacaktır.Sincan Etimesgut bölgesine servis mevcuttur.

6 ay önce

Balya Geneli Sektörler