Balya Ecza Depoları ve Eczaneler İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Balya Ecza Depoları ve Eczaneler İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Kimyager

İmamoğlu Çivi ve Tel San Tic A.Ş. - Balya

Yapı Kimyasalları üretiminde, ar-ge çalışmalarında be kalite yönetim belgelendirme alanlarında tecrübeli Kimyager çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 ay önce

Şoför-Yük Taşıma

Baştaşlar Tarım Turizm ve Gıda San Tic Ltd Şti - Balya

Ürünleri belirlenen noktalara eksiksiz teslim edecek Şoför-Yük Taşıma elemanı aranıyor.

2 ay önce

Pazarlamacı (Satış Temsilcisi)

Bkb İzolasyon Metal San Tic Ltd Şti - Balya

İzolasyon ve çatı malzemeleri satışında hizmet veren firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Pazarlama Sorumlusu aramaktayız.Çalışma saatleri :08.00 / 17:45

2 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Manta Denizcilik Nakliyat ve Tic Ltd Şti - Balya

Şirketimizin “ Muhasebe Departmanı ” bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “ Muhasebe&Finans Sorumlusu“ alınacaktır.• Finans departmanının günlük operasyonel işlemlerinin yürütülmesi, • Nakit akışı ve ödeme planlarının günlük haftalık ve aylık olarak hazırlanması, • Müşteri cari hesap mutabakatlarının yapılması, • Müşteri tahsilatlarının gerçekleştirilmesi, • Banka kredi limit,kredi kullanım, teminat tablolarının takibi ve güncel tutulması, • Otomatik ödemelerin ve diğer düzenli ödemelerin yapılması ve takibi• Yönetim tarafından talep edilecek olan Finansman raporlarının hazırlanması

2 ay önce

İş Geliştirme ve Müşteri Sorumlusu

Urban Express Lojistik Hizmetleri Tic Ltd Şti - Balya

Lojistik teknolojileri ve hizmetleri alanında faaliyet gösteren firmamıza, Üniversitelerin Temel Bilimler (Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji) Programlarından mezun, İş Geliştirme ve Müşteri Sorumlusu alınacaktır.Görevler:· Müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek ve müşteri ihtiyaçlarına yönelik teklif oluşturmak,· Sektör ile ilgili gelişmeleri takip etmek,· Firmaya yeni müşteriler kazandırmak,· Piyasa fırsatlarını araştırmak ve yeni iş alanları oluşturmak,· Pazar ve rakip analizlerini gerçekleştirmek,· Sektördeki yeniliklere ve değişen koşullara göre stratejik planlama yapmak

2 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Elma Ağacı Eğitim ve Turizm Tic Ltd Şti - Balya

Okul öncesi eğitim alanında 20 yılı aşkın tecrübesi ve ismi olan kurumumuzun Küçükyalı Sahil şubelerinde hem bu dönem hem de gelecek dönemde görevlendirilmek üzere Anaokulu Öğretmeni alınacaktır.*** Cv Video ile başvuran adaylar öncelikli olarak değerlendirmeye alınacaktır.

2 ay önce

Satış Destek Personeli

Karer Güvenlik Sistemleri - Balya

Kamera & Alarm Satış ve kurulum hizmeti veren 13 yıllık bir firmayızBayilere toptan kamera ve alarm ekipmanları satacak satış ve call center işinde tecrübeli bayan Satış Destek Personeli çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Pazarlama Elemanı

H1 Kimya Temizlik Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Balya

Deterjan fabrikamıza Pazarlama Elemanı olarak Maaş+Prim ve devamlığı esas olacak bayan-bay adayların başvurularını bekliyoruz.

1 ay önce

Kat Hizmetleri Görevlisi

Bulut Apart & Stüdyo Daireler - Balya

Otelimizde çalıştırılmak üzere bayan Kat Hizmetleri Görevlisi alınacaktır.

1 ay önce

Karşılama ve Servis elemanı

Proje Cafe - Balya

Kafemize ingilizce bilen servis ve karşılama elemanı alınacaktır.

1 ay önce

Turizm Rehberi

Nom Mühendislik Proje İnş ve Tur San Tic Ltd Şti - Balya

5 yıldızlı otelimizde yapılan reklam organizasyonlarında misafir ailelere tesisin tanıtımını ve tatil rehberliği yapmak üzere 18-26 yaş arası bay-bayan Turizm Rehberi aranıyor.

1 ay önce

Teknik Servis Elemanı

Çağrı İletişim - Balya

Çağrı İletişim Zore Aksesuar için deneyimli Teknik Servis Elemanı arıyoruz.

2 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Güneş Gayrimenkul - Balya

Güneş Gayrimenkul emlak ofisinde çalışabilecek en az 2 yıl deneyimli, haftanın 6 günü 09.00-19.30 mesai saatlerinde çalışma koşullarına uygun kendine güvenen Gayrimenkul Danışmanı iş arkadaşları aranmaktadır.

3 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Hasmak İmalat Montaj San Tic A.Ş. - Balya

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

2 ay önce

Müşteri İlişkileri Sorumlusu

Geylani Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Balya

Gaziantepte yerleşik şirketimizde müşteri ilişkileri personeli olarak çalışacak Müşteri İlişkileri Sorumlusu mesai arkadaşı aramaktayız.Müşteri ilişkileri, bayi ilişkileri konusunda çalışılmış olması tercih sebebidir.İş tanımı:•Potansiyel ve mevcut müşteri ziyaretlerini planlamak ve uygulamak,•Potansiyel müşterileri belirlemek, uygun olan müşterileri firmamıza kazandırmak,•Kazanılan müşteriler ile satış haricindeki ilişkileri yürütmek ve yönetmek,•Firmanın tanınırlığını ve ürün çeşitlerinin bilinirliğini artırmak için planlar yapmak ve uygulamak, •Pazardaki potansiyel işleri yakından takip etmek,•Rakipleri izlemek, gelişmeleri takip etmek,•Çalışmalarda elde ettiği bilgileri analiz etmek ve raporlamak.

2 ay önce

Montaj Elemanı

Dissa Ofis Büro Mobilyaları - Balya

Nazillide bulunan mobilya mağazamızda, ürünlerin sevkiyat ve montajını yapacak deneyimli Montaj Elemanı çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

Kalibrasyon Personeli

Meteg Kalibrasyon San ve Tic Ltd Şti - Balya

Kalibrasyon Laboratuvarımızda görevlendirilmek üzere tam zamanlı çalışacak Kalibrasyon Personeli aranmaktadır.

2 gün önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Aktif Lazer Metal İşleme ve Toz Boya San Tic A.Ş. - Balya

Ofisimizde çalışacak Çay Servis ve Temizlik Personeli aranmaktadır.

2 ay önce

Spa Merkezi Müdürü

Kapadokya Hill Hotel & Spa - Balya

Kapadokya Hill Hotel & Spa bünyesinde bulunan SPA merkezimize Sorumlu Müdür aramaktayız. 43 odası bulunan tesisimizde Türk hamamı, Tuz odası, Buhar odası, Masaj odaları, Güzellik merkezi, Ayurveda, Fitness Salonu, Kapalı Havuz ve Açık Havuz bulunmaktadır.Maaş tecrübeye göre iş görüşmesi esnasında belirlenecektir. Konaklama imkanı sunulmaktadır. Başvurular sadece online olarak yapılacak olup, uygun görülmesi halinde iş görüşmesi için otele davet edilecektir. İş görüşmesini yapamayacak olan adayların başvurmamaları önemle rica olunur.

2 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Ekip Muhasebe Mali Müşavirlik - Balya

İstanbul, Fatih, Aksaraydaki muhasebe büromuza Muhasebe Sorumlusu aramaktayız.

3 hafta önce

Balya Geneli Sektörler