Balışeyh Dış Ticaret İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Balışeyh Dış Ticaret İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Gayrimenkul Danışmanı

Arma Gayrimenkul - Balışeyh

Arma Gayrimenkul Ltd. Şti. firmasında çalışmak üzere Gayrimenkul Danışmanı aramaktayız.%50 oranla kendi maaşınızı kendiniz belirleme fırsatı ve kendi aracınızla çalışmak üzere, ofisiniz bizden. Kısacası deneyimli arkadaşlar aramızda görmekten mutluluk duyarız.

7 ay önce

Kalite Kontrol Elemanı

Aypek Ambalaj San Tic Ltd Şti - Balışeyh

Firmamız, 1995 yılında kurulmuş olup Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’nde 4000 m²’lik kapalı alana sahip bir fabrikada üretimine başlamıştır.Aypek, otomotiv sektöründe ileri teknoloji ürünlerin üretimini yaparak bu sektörde büyük katkı sağlamıştır.Şirketimiz 2005 yılında tarım sektöründe taze ürünlerin depolama ve raf ömrünü uzatan Modifiye Atmosfer paketleme teknolojisini Türkiyede üreten ilk firmadır.Firmamızın başta tarım, otomotiv sektörlerinde yurt içindeki başarılarını ihracata yansıtarak hızla büyümeye devam etmiştir.2013 yılında üretim kapasitesine artırarak 8000 m² alana sahip fabrikasına yerleşerek makine parkuruna genişletme yatırımlarına devam etmiştir.Aypek, faaliyet gösterdiği her sektörde, dinamik üretim anlayışıyla,müşterilerinin ihtiyaçlarını en etkin şekilde çözmeye yönelik hizmet kalitesini sürekli kılacaktır.Firmamızda istihdam edilmek üzere; Kalite Kontrol Elemanı alınacaktır.Servis Güzergahı;Emek-Akpınar-Hamitler-Yenibağlar-Bağlarbaşı-YunuseliAcemler-Kültür Park-Kent Meydanı Metro istasyonları yol güzergahıdır.Servis iç kısımlara girmemektedir. Ona göre başvurunuzu yapınız.Not: TELEFONLA BİLGİ KESİNLİKLE VERİLMEYECEKTİR.

3 gün önce

Vize Uzmanı

Edu Global - Balışeyh

Yurtdışı eğitim sektöründe İstanbul, Bursa, İzmir, Gaziantep ofisleri ile yurtiçinde, Varşova (Polonya), Koblenz (Almanya) ve Prag (Çekya) ofisleri ile yurtdışında hizmet veren EduGlobal® olarak, İstanbul Avrupada ekibimize katılacak “Vize Uzmanı/Danışmanı takım arkadaşları aramaktayız.İş Tanımı:Kurumumuzda yurtdışı eğitim programı için kayıt olmuş öğrencilerin vize başvurularına hazırlık, evrak düzenleme, form, randevu ve başvuru süreçlerini yönetecek,Tüm vize sürecin takibini yapacak ve tamamlayacakVize prosedürlerinin güncellemelerini takip edip, mevzuatlarda oluşabilecek değişiklikleri ekibimizle paylaşacak.

5 ay önce

Ofis Elemanı

Yeni Kural Bilgi Değerlendirme Oto Bilişim Teknolojileri Ltd Şti - Balışeyh

Ofisimizde çalışacak Ofis Elemanı aranmaktadır.

2 ay önce

Şoför

Sancarlar Grup Gıda Hizmetleri A.Ş. - Balışeyh

SRC Belgesine Sahip Sevkiyat Şoförü alınacaktır.

7 ay önce

Kasa Sorumlusu/Şefi

Günok Gıda Turizm San ve Tic A.Ş - Balışeyh

Kasa Sorumlusu arıyoruz.

3 ay önce

Satış Danışmanı

Hasan Candan Ruba Pantolon - Balışeyh

ACİLLLLLLL İzmır Bayraklı Westpark Avm de erkek giyim mağazasına tecrübeli ve deneyimli bayan Satış Danışmanı alınacaktır.

7 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Happy Moon's Panorama Avm - Balışeyh

Kasımpaşada bulunan firmamıza görevlendirilmek üzere Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.

6 ay önce

Gelinlik Ustası

Beyaz Rüya Gelinlik - Balışeyh

Avcılardaki gelinlik mağazamızaVerilecek modeli baştan aşağı çıkartabilecek (Kalıp,Dikim,Dizayn),Provalı provasız dikim yapabilecek,Gelinlik işinde tecrübeli bayan usta Terzi alınacaktır.

5 ay önce

Sekreter

Veli Grup İnş San ve Tic A.Ş. - Balışeyh

Öveçlerdeki ofisimize Sekreter aramaktayız.İş Tanımı:Misafirlerin karşılanması,Çay ve temizlik işlerinin yapılması,Ödeme takibi yapılması,Gerekli tüm takipleri ve dosya arşivlemesi.

3 ay önce

Motosikletli Kurye

Vigo Teknoloji ve Lojistik A.Ş. - Balışeyh

Firmamız bünyesinde görev alacak, A1veya A2 ehliyetli Part Time ya da Full Time çalışabilecek Motorlu Kuryeler arıyoruz.Hızla büyüyen bu saygın kurumun bünyesinde; ister bordrolu olarak görev alabilir, istersen de şahıs şirketini kurarak çok daha yüksek bir kazançla kendi işinin patronu olabilirsin. Sana en yakın bölgelerden birinde çalışabilirsin!Haydi durma başvurunu yap, yeni bir kazanç kapısını birlikte aralıyalım !

5 ay önce

Lansman Destek Görevlisi

Np Tanıtım Organizasyon ve İletişim Hiz Ltd Şti - Balışeyh

İş yapış biçimimizi, çalışma modellerimizi şekillendirirken değerlerimizin bize ışık tutmasını amaçlıyoruz. Bu değerleri içselleştirerek farkımızı yaşatıyoruz. NEW PEOPLE, firmaların en iyi tanıtım ve satış performansına ulaşmasını hedefleyen profesyonel ticari pazarlama ajansıdır.Danışmanlığını yapmakta olduğumuz uluslararası bir marka için 3 ay sürecek proje kapsamında Lansman Destek Görevlisi aramaktayız.

6 ay önce

Muhasebeci

Mar Kağıtçılık Matbaacılık San ve Tic Ltd Şti - Balışeyh

Toptan kağıt ve matbaa sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebeci aramaktayız.

6 ay önce

Yönetici (İş Hizmetleri)

Dıgıseat Müşteri Hizmetleri ve Teknoloji A.Ş. - Balışeyh

Silivri Bölgesindeki tekstil hizmeti veren fabrikamızda görevlendirmek üzere,

6 gün önce

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı

Mesayol Osgb Tic Ltd Şti - Balışeyh

Tekirdağ merkezde Mesayol Osgb firmasında çalışacak B sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı aramaktayız.

6 ay önce

Housekeeping Elemanı

Perili Bay Resort Hotel Datça - Balışeyh

Otelimizde görevlendirilmek üzere Housekeeping Elemanı alınacaktır.*** Sadece online başvurular değerlerlendirilecektir.

4 ay önce

Sekreter

Başarı Emlak - Balışeyh

Emlak firmamızda çalışacak Sekreter aramaktayız.

7 ay önce

Kaynakçı

Aym İskele Metal İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Balışeyh

Gazaltı Kaynakçısı aramaktayız.

5 ay önce

Koltuk Yıkama Personeli

Egemen İnovasyon Temizlik Hiz San Tic Ltd Şti - Balışeyh

Yerinde koltuk yıkama yapabilecek Koltuk Yıkama Personeli arayışımız vardır

7 ay önce

Çevre Mühendisi

Serhat Atık Geri Kazanım San ve Tic A.Ş. - Balışeyh

ÇED ve Çevre Danışmanlık Hizmeti veren firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, en az 3 yıl deneyimli Çevre Mühendisleri alınacaktır.

6 ay önce

Balışeyh Geneli Sektörler