Balıkesir İş İlanları, Balıkesir'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Balıkesir İş İlanları


Biyoloji Öğretmeni

Yeni Hayat Sağlık Koleji - Balıkesir

Habiblerdeki eğitim kurumumuzda 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında Sağlık Lisesi ve Anadolu Lisesinde görevlendirilmek üzere* Biyoloji Öğretmeni alınacaktır.

1 gün önce

Grafik Tasarımcısı

Km Ambalaj Plastik ve Cam San Tic Ltd - Balıkesir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Grafik Tasarımcısı aramaktayız.Ürün çekimleri ve Çekilen ürün resimlerini sitemize yükleyecek,Ürün Kutu Ambalaj çalışması, etiket ve ürün üzeri baskı çalışması,Afiş, Katalog ve her türlü basılı ve dijital tasarımların ve mailing sisteminin oluşturulması,Sosyal medya yönetimi konusunda bilgi sahibi,Sosyal medya ve farklı dijital mecralarda kullanılmak üzere tasarımlar oluşturmak, Web sitelerinde kullanılması için parça (banner, slider, kampanya vb.) tasarımları photoshop ve-veya illustrator da hazırlayabilecek, ürün, blog yazılarının girilmesini, düzenlenmesini ve geliştirilmesini yapabilecek ,Web sitelerinin SEO kuralları ve ayarlarının yerine getirilmesi,Web sitelerinin Google / Yandex / Bing vb. arama motorları entegrasyonlarının gerçekleştirilmesi,Firmamızın reklam tanıtım faaliyetlerini yürütecek.

1 gün önce

Satış Pazarlama Elemanı

Cevher Elektrik Mühendislik San Tic Ltd Şti - Balıkesir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Pazarlama Elemanı alınacaktır.

1 gün önce

Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi

Pietra Otel - Balıkesir

Hotelimiz de görevlendirilmek üzere Kat Hizmetleri Görevlisi alınacaktır.

1 gün önce

Sigorta Teknik Personeli

Bozyaka Sigorta ve Aracılık Hiz Ltd Şti - Balıkesir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Teknik Eleman aramaktayız.

1 gün önce

Ön Muhasebe Elemanı

Aydin Orman Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Balıkesir

Firmamız da görevlendirilecek Ön Muhasebe Eleman aranmaktadır.

1 gün önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Haydar Akbaba - Balıkesir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.

1 gün önce

Satış Elemanı

Aydin Orman Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Balıkesir

Firmamız da görevlendirilmek üzere Satış Elemanı aranmaktadır.

1 gün önce

Satış Görevlisi

Bir İnci İnşaat Gıda San Tic Ltd Şti - Balıkesir

Mevcut müşteri portföyünü artırmak için ilgili tüm satış süreçlerini yönetmek (portföy oluşturma, telefon, ziyaret, satış),Satışını yaptığı ürün gruplarına hakim olmak ve bu bilgileri müşterilerine aktarmak,Belirlenen satış hedeflerine ulaşmak ve bu amaçla ilgili pazarlama aktivitelerine destek olmak, Karmaşık satış durumlarını yönetmek ve stratejik üst düzey ilişkiler geliştirmek,Hedeflere bağlı tüm analiz, rapor ve teklif çalışmalarını gerçekleştirmek,Gerektiğinde, fuar ve tanıtım organizasyonlarına katılım yaparak potansiyel müşteriler ilk teması kurmak.Sorumluluk bölgesi dahilinde hedef kitleler, beklentiler, rakip firmalar ve piyasa hareketlerini gözlemleyerek bağlı bulunduğu yöneticisine raporlamak.

1 gün önce

Halkla İlişkiler Sorumlusu

Lunay Film Müzik Prodüksiyon Yapım Tic Ltd Şti - Balıkesir

Yapım firmamızın oyuncu eğitim kursu bölümünde çalışacak işinde deneyimli diksiyonu düzgün halka ilişkiler sorumlusu arıyoruz.Maaş+ Prim +Yemek+ Yol +SGK

1 gün önce

Sağlık Bilgisi Öğretmeni

Yeni Hayat Sağlık Koleji - Balıkesir

Sultangazideki kurumumuzda görevlendirilmek üzere Sağlık Meslek Dersi Öğretmeni çalışma arkadaşı alınacaktır.

1 gün önce

Fizik Öğretmeni-Ortaöğretim

Yeni Hayat Sağlık Koleji - Balıkesir

Habiblerdeki eğitim kurumumuzda 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında Sağlık Lisesi ve Anadolu Lisesinde görevlendirilmek üzere Fizik Öğretmeni alınacaktır.

1 gün önce

Matematik Öğretmeni

Yeni Hayat Sağlık Koleji - Balıkesir

Habiblerdeki eğitim kurumumuzda 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında Sağlık Lisesi ve Anadolu Lisesinde görevlendirilmek üzere Matematik Öğretmeni alınacaktır.

1 gün önce

Uzaktan Eğitim - Kimya Öğretmeni

Abc Uzaktan Eğitim İnternet Danışmanlık Ltd Şti - Balıkesir

ABC Uzaktan Eğitim olarak kurumların ve bireylerin uzaktan eğitim alanındaki tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere teknoloji geliştiren ve çözümler üreten bir şirketiz. 2016dan bugüne danışmanlara, eğitmenlere ve çeşitli kurumlara uzaktan eğitim altyapısı sağladık.Kendi teknolojimizi kullanarak geliştirdiğimiz Online Eğitim Platformumuzda, lise öğrencilerini üniversite sınavına hazırlama amaçlı okulu destekleyici, ders vermek üzere Kimya Öğretmenleri alınacaktır.

3 hafta önce

Satış Mühendisi

İnterpos Bilgi Teknolojileri Elektronik San ve Tic A.Ş. - Balıkesir

1994 yılından bugüne faaliyet gösteren firmamız için Satış Mühendisleri alınacaktır.Süpermarket, mağaza, restoran, oteller ve perakende sektöründe kullanılan otomasyon sistemleri, yazar kasa, monitör, AIO ve dokunmatik PC, el terminalleri ve elektronik komponentleri içeren ürün gamımız için, Ürünlerin satışını yapacak, Bayi kanalı yönetebilecek , yeni müşteriler kazandıracak, E-Ticaret süreçlerinde aktif görev alabilecek,Büyük ölçekli yerlere doğrudan satış gerçekleştirebilecek,Bayi ve müşteri ziyaretleri yapacak ve sonrasında taleplerini karşılayacak,Müşteri memnuniyeti prensiplerini şirket vizyon ve stratejileri ile paralel olacak şekilde uygulayacak, Satış Mühendisleri çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 hafta önce

Kaynakçı

Ark Restorasyon Yapı Endüstri San ve Tic Ltd Şti - Balıkesir

Ark Endüstride çalışmak üzere Kaynakçı arıyoruz.

3 hafta önce

Uzaktan Eğitim - Fizik Öğretmeni

Abc Uzaktan Eğitim İnternet Danışmanlık Ltd Şti - Balıkesir

ABC Uzaktan Eğitim olarak kurumların ve bireylerin uzaktan eğitim alanındaki tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere teknoloji geliştiren ve çözümler üreten bir şirketiz. 2016dan bugüne danışmanlara, eğitmenlere ve çeşitli kurumlara uzaktan eğitim altyapısı sağladık.Kendi teknolojimizi kullanarak geliştirdiğimiz Online Eğitim Platformumuzda, lise öğrencilerini üniversite sınavına hazırlama amaçlı okulu destekleyici, ders vermek üzere Fizik Öğretmenleri alınacaktır.

3 hafta önce

Kurumsal Satış Temsilcisi

Tmsorganik Gıda Turizm İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Balıkesir

Gıda üretimi yapan alanında öncü firmamızda kendi satış ağını oluşturup yeni müşterileri bünyemize katabilecek, portföyü olan, ikna kabiliyeti güçlü, prezantabl adaylar alınacaktır.

3 hafta önce

Ön Muhasebeci

Usta Kardeşler Yapı İnş San ve Tic Ltd Şti - Balıkesir

Firmamızda çalışmak üzere Ön Muhasebeci aramaktayız.

3 hafta önce

İç Mimar

İlsan Mobilya Dekorasyon - Balıkesir

Mobilya firmamıza İç Mimar alımı yapılacaktır.Detaylar görüşmede konuşulacaktır.

3 hafta önce

Mobilya Montaj Elemanı

Ar&Sel Lojistik Taşımacılık San ve Tic Ltd Şti - Balıkesir

Firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere Mobilya Montaj Elemanı arıyoruz.

3 hafta önce

Bütçe ve Raporlama Uzmanı

Oceanmec Enerji Internatıonal - Balıkesir

Maden, enerji, ,inşaat, turizm, dış ticaret konularında faaliyet gösteren şirketimizin Ankarada bulunan merkez yapısı içinde çalışacak, grubun tüm şirketlerinin finans, nakit akışı, mali tablolarının konsolidasyonu, bütçe, yönetim raporlamasından sorumlu Bütçe, Finans ve Raporlama Uzmanı aramaktayız.Görev Tanımı:Nakit akış süreçlerini yönetir,Dönemsel raporlarını hazırlar,Ödemeleri onaylatır ve onaylanan ödemelerin banka kanalı ile yapılmasını sağlar,Şirket finansal yapı planlamaları ile nakit bütçelerinin hazırlanmasında etkin rol oynar. (Gerçekleşme tablolarını hazırlar),Şirket kar merkezlerinin oluşturacağı yıllık bütçeler ile genel merkez yıllık bütçesinin konsolidasyonunu yapar,Merkez ile şirketler arasında bütçe, finans ve raporlama açısından bilgi akışının doğru olmasını sağlar.

3 hafta önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Avukat Murat Tekin - Balıkesir

Banka icra takipleri ağırlık olarak faaliyet gösteren avukatlık büromuzda çalışmak üzere tercihen deneyimli , borçlularla telefon ile iletişime geçerek tahsilat sağlanması için çalışacak personel alınacaktır.

3 hafta önce

Grafiker

Huzur Hasar Danışmanlık Tic Ltd Şti - Balıkesir

Hzr dekor bir group şirketinin dalıdır. İnşaat alanında istihdam sağlayacak tecrübeli Grafikerler aranmaktadır.

3 hafta önce

Özel Eğitim Öğretmeni

Sağlam Bilgi Özel Eğitim Dan ve Tic Ltd Şti - Balıkesir

Kurtköyde bulunan kurumumuza tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak çalışmak üzere Özel Eğitimci/ Uzman Öğretici çalışma arkadaşları aramaktayız.

3 hafta önce

Matematik Öğretmeni

Citi English Dil Okulları - Balıkesir

Sincan ve Elvankent şubelerimizde çalışacak,İlk ve ortaokul düzeyinde ders verecek Matematik Öğretmenleri aranmaktadır.

3 hafta önce

Gayrimenkul Danışmanı

Gökbil Bilgisayar Tic ve San Ltd Şti - Balıkesir

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMITÜRKİYE’NİN EN ÇOK TERCİH EDİLEN GAYRİMENKUL FRANCHISE MARKASI1973 yılında ABD’de kurulan Realty World; marka bilinirliği için yaptığı 1.5 milyar USD’lık yatırım ve yılda % 30 büyüme ile Amerika’nın en hızlı yükselen emlak devidir. 2005 yılında faaliyetlerini Türkiye’ye taşıyan Realty World, ilk yılında gösterdiği büyüme ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen emlak markası olmuştur. Realty World Türkiye, bu başarısını 2006, 2007 ve 2008 yıllarında Realty World ülkeleri arasında en hızlı büyüyen marka ödülünü alarak sürdürmüş ve Türkiye genelinde 130’u aşkın ofise ulaşmıştır.

3 hafta önce

Erkek Terzisi

Servet Terzihanesi San ve Tic Ltd Şti - Balıkesir

Panora Beymen mağazası terzi atölyesinde görevlendirilmek üzere hazır giyim tadilatında çalışacak Erkek Terzi aranmaktadır.Maaş+ alınan maaş üzerinden sigorta+ yemek+ kıyafet

1 ay önce

Restaurant Hostesi

Berlin Döner - Balıkesir

Fast food zinciri restaurantımızda gelen misafirlerimizi karşılama ağırlama ve uğurlama alanında çalışacak diksiyonu düzgün ekip arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Minik Yıldızlar Kreş Gündüz Bakımevi - Balıkesir

Özel Minik Yıldızlar Okul Öncesi Eğitim Kurumunda görevlendirilmek üzere !İngilizce Öğretmeni arıyoruz.

1 ay önce

Balıkesir İşkur İş İlanları

Balıkesir, hem Marmara; hem de Ege Denizi’ne kıyısı olan özel kentlerimizden biri. Bu özelliği sayesinde farklı iş alanlarının ortaya çıktığı görülmektedir. Balıkesir iş ilanlarını incelediğimizde daha çok tüketim mallarına dayalı üretim yapan şirketlerin bu ilanları yayınladıklarını görüyoruz. Şeker Piliç, BANVİT Bandırma Vitaminli Yem Sanayii A.Ş, Yarış Kabin Sanayi ve Ticaret, Yörsan Gıda ve Turyağ gıda gibi büyük firmalar, Balıkesir’de uzun yıllardır etkin görünen isimler arasında yer alıyor.
Balıkesir Açık İş İlanları
Yukarıda sözünü ettiğimiz firmalar, personel ihtiyaçlarını Balıkesir iş ilanlarına başvuru yapan adaylar üzerinden karşılamakta. Siz de Balıkesir’de gerek prestij; gerekse ekonomik şartlar açısından ideal bir iş arıyorsanız Balıkesir iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. Bu ilanları yayınlamakta olan şirketlerin bazıları adayları mülakatla değerlendirirken, bazı şirketler de sahip olduğunuz yetkinliklere göre seçim yapabilirler.

Balıkesir Geneli Sektörler