Balıkesir İş İlanları, Balıkesir'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Balıkesir İş İlanları


Satış Danışmanı

Patiswiss Çikolata Gıda San ve Tic A.Ş. - Balıkesir

Patiswiss A.Ş. İstanbul Avrupa yakası İstinye Park AVM Beymen Mağazasında istihdam edilmek üzere Satış Danışmanı aramaktayız.Adayların, İstanbul Avrupa yakası Sarıyer, Levent, Beşiktaş, Şişli, Kağıthane, Maslak vb. civarında ikamet etmesi uygun olur

1 hafta önce

Teknik Servis Elemanı

Ufuk Elektronik Digiturk - Balıkesir

Digiturk yetkili servisinde çalışacak Teknik Servis Elemanı alınacaktır.

1 hafta önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Almanca)

Juvenis Telekomünikasyon A.Ş. - Balıkesir

Ana merkezi İstanbul`da olmak üzere 15 yıllık deneyimi ile Türkiyenin farklı lokasyonlarında yerli ve yabancı şirketlere farklı dillerde hizmet vermektedir.Deneyimli kadrosu ile her ay binlerce müşteri işlemi gerçekleştiren, performansı optimize ederek son teknoloji ile müşterilerine insourcing ve outsourcing hizmetleri sunmakta olan uluslararası bir şirkettir.Balıkesir/Burhaniye Şubemiz için; Almanyadaki hazır müşteri portföyünü arayarak ürün satışını gerçekleştirebilecek Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi ( Almanca ) aranmaktadır.7.000₺ Sabit MaaşPrimÖzel Sağlık SigortasıMotivasyon EtkinlikleriHafta Sonu Tatil.

2 hafta önce

Demir Doğramacı

Aymak Ferforje - Balıkesir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Demir Doğramacı alınacaktır.

2 hafta önce

Yönetici Asistanı

Ertaylar Dayanıklı Tüketim Malları Tic Ltd Şti - Balıkesir

Firmamız mobilya ve beyaz eşya üzerine genel olarak alım satımı ile iştigal etmekte olup;merkezimiz İzmirdedir. Yeni açılan Üsküdar/İstanbul adresinde yer alan ofisimizde çalışacak Yöneticisi Asistanı aranmaktadır.Lütfen online başvuru yapınız.Maaş+ssk+yemek verilecek olup maaş konusu ve diğer çalışma koşulları ofisimizde yapılacak görüşmede belirlenecektir.SADECE CVBENİM ÜZERİNDEN ONLİNE BAŞVURU DİKKATE ALINACAKTIR.

2 hafta önce

Aşçı

Vizyon İnsan Kaynakları Danışmanlık - Balıkesir

5 yıldızlı oteller bünyesinde görevlendirilmek üzere Aşçı alınacaktır.

2 hafta önce

Muhasebe Personeli

Detay Muhasebe ve Müşavirlik - Balıkesir

Firmamızda çalıştırılmak üzere Muhasebe Personeli alınacaktır.

2 hafta önce

Ön Muhasebe-Sekreter

3A Prefabrik Konut ve Çelik Yapı San Tic Ltd Şti - Balıkesir

İstanbul Pendikte bulunan, 3A Refabrik Şirketimiz bünyesinde çalışacak Ön Muhasebe-Sekreter alınacaktır.

2 hafta önce

Mutfak Görevlisi

Ertaylar Dayanıklı Tüketim Malları Tic Ltd Şti - Balıkesir

Firmamız mobilya ve beyaz eşya üzerine genel olarak alım satımı ile iştigal etmekte olup;merkezimiz İzmirdedir. Yeni açılan Üsküdar/İstanbul adresinde yer alan 5 kişinin çalıştığı ofisimizde çalışacak;Ofisimizin düzenini sağlayacak Mutfak Görevlisi aramaktayız.Maaş+ssk+yemek verilecek olup maaş konusu ve diğer çalışma koşulları ofisimizde yapılacak görüşmede belirlenecektir.SADECE CVBENİM ÜZERİNDEN ONLİNE BAŞVURU DİKKATE ALINACAKTIR.

2 hafta önce

Garson

Vizyon İnsan Kaynakları Danışmanlık - Balıkesir

5 yıldızlı oteller bünyesinde görevlendirilecek Garson alınacaktır.

2 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Fideland Tarım ve Orman Ürün San ve Tic Ltd Şti - Balıkesir

Ön muhasebe ve internet üzerinden pazarlama yapacak eleman aranıyor. Sabah akşam servis vardır. 1 ay deneme süresi olacak maaş ve olanaklar ondan sonra konuşulacaktır..

2 hafta önce

Lehimci

Lili Organizasyon Tiyatro San ve Tic Ltd Şti - Balıkesir

Kısıklıdaki ofisimize Lehimci çalışma arkadaşı arıyoruz.

3 ay önce

Resepsiyonist

Sahilköy Turizm Medya Ltd Şti - Balıkesir

SAHİLKAMP İSTANBULBayan Resepsiyonist Aranıyor.

3 ay önce

Temizlik Görevlisi

Elova Yönetim - Balıkesir

Bay ve Bayan Temizlik Personelleri alınacaktır.

3 ay önce

Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı

Başar Sağlık Hizmetleri Tic Ltd Şti - Balıkesir

Deva Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde tam zamanlı çalışacak Anestezi Uzmanı aranmaktadır.

3 ay önce

Anestezi Teknikeri

Başar Sağlık Hizmetleri Tic Ltd Şti - Balıkesir

Ağız ve diş sağlığı merkezimizde tam zamanlı çalışacak Anestezi Teknikeri aranmaktadır.

3 ay önce

Endüstri Mühendisi

Mymassa Mobilya - Balıkesir

Firmamız masa ve sandalye üzerine faaliyet göstermektedir. İstihdam edilmek üzere Endüstri Mühendisi aramaktayız.

4 ay önce

Satış Temsilcisi (Medikal ve Eczacılık Ürünleri)

Aler Medikal Dental Dış Tic Ltd Şti - Balıkesir

2010 yılından itibaren Dental sektörde faaliyet gösteren , ithal ettiği ürünleri genelindeki diş hekimlerinin hizmetine sunan firmamıza,bölgesindeki diş hekimleri ,poliklinik ve diş hastanelerine kaliteli hizmet sunarak ,şirketimiz tarafından belirlenen satış hedeflerini gerçekleştirmekle sorumlu olabilecek Satış Temsilcisi alınacaktır

4 ay önce

Pres Operatörü

Altunel Pres Yedek Parça San ve Tic Ltd Şti - Balıkesir

Eksantrik ve Hidrolik preslerde çalışacak Pres Operatörü alınacaktır.

4 ay önce

Satınalma Müdürü

Sumer İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri - Balıkesir

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz firmamız için Satınalma Müdürü aranmaktadır.İhtiyac duyulan tüm mal ve hizmetlerin talep edilen şartlara, şirket politikalarına ve bölüm hedeflerine uygun koşullarla alımının yapılması ve bunlarla ilgili raporlamaların, istatistiklerin ve veri analizlerinin yapılmasıTedarikçilerden gelen tekliflerin değerlendirilmesi, en uygun seçeneklerin tespit edilerek, alternatif tedarikçilerle görüşmelerin yapılması ve anlaşma koşullarının (fiyat, miktar, kalite, teslim terminleri, ödemeler, vb.) yürütülmesi,Tedarikçi performans parametrelerini izleyerek, tedarikçi geliştirmek. Alternatif tedarikçi yaratmak.Tedarik sözleşmelerini hazırlama ve uygulama süreçlerinin gerçekleştirilmesi sağlamak.

4 ay önce

Satış Pazarlama Müdürü

Sumer İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri - Balıkesir

İŞ TANIMI • Şirketin pazarlama ve satış stratejileri doğrultusunda, pazarlama ve satış aktivitelerini planlamak, uygulamak ve uygulatmak• Basılı, çevrimiçi, elektronik medya ve doğrudan posta dahil olmak üzere reklam ve tanıtım faaliyetlerini planlamak,• Satış ve pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesini sağlayarak hedef müşterilere ulaşıp yeni müşterileri araştırarak mevcut müşteri portföyünü genişletmek, iş geliştirme için sistem ve yöntemler oluşturmak, takip etmek ve raporlamak• Gelişen pazarlama stratejilerinden haberdar olmak. • Müşterilere optimum çözümler sunmak, müşteri şikayetlerini çözüme kavuşturulmasını sağlamak ve müşterilerden gelecek talepleri şirket hedef ve politikalarına uygun olarak değerlendirmek,• Ürünlerin tedarik edilmesi sürecinde lojistik ekibi ile koordinasyon halinde bulunarak, ürün tedariğinin güvenli şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak,

5 ay önce

CNC OPERATÖRÜ VE BOYACI

ANAR METAL - Balıkesir

Balıkesir merkez Organize Sanayi de bulunan fabrikamız için Deneyimli - Deneyimsiz (eğitilmek üzere) CNC Operatörleri aranmaktadır. Ayrıca fabrikamıza deneyimli Metal Boyacısı da alınacaktır. İlgilenenlerin 2. OSB de bulunan fabrikamıza şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Anar Metal - 2. OSB 1. Cad. No: 12 (A101 in deposunu geçince sağda)-0 536 713 55 38 Not: Fabrikamız 0 İhracat yaparak dünyanın büyün otomotiv markalarına CNC Tezgahlarda orijinal parça üretmektedir.Liselerin Makina-Motor-Torna tesviye-CNC bölümlerinden mezun olanlar tercih sebebidir.

5 ay önce

Satış Temsilcisi

Tarık Usta Tasarım - Balıkesir

Balıkesir merkez de altın ve gümüş takı tasarım ürünlerini pazarlama üzerine açılmış satış mağazamıza bayan satış temsilcisi alınacaktır...

5 ay önce

Satış ve Pazarlama Asistanı

Megaturk Bilgisayar San ve Dış Tic Ltd Şti - Balıkesir

Megaturk Bilgisayar San. Ve Dış Ticaret Ltd. ŞtiMegatürk şirketi, Bankacılık, Kimlik, Telekomünikasyon ve nesnelerin interneti gibi çeşitli uygulamalar için akıllı kart çip modülü çözümü sunmaktadır. Çip üretimi, İşletim Sistemi geliştirme, modül ambalajlama ve kart üretimi alanlarında birinci sınıf şirketlerle olan ortaklığımıza dayanarak, akıllı kart endüstrisinde geniş bir yelpazede baskın çözümlere sahibiz. Satış ve Pazarlama Planımızı geliştirmek ve desteklemek için İstanbulun merkezinde çalışacak hevesli, deneyimli Satış ve Pazarlama Asistanı aramaktayız.İş Tanımı ve Görevin Kapsamı:Şirketin mevcut portföyünün yönetilmesi, yeni portföy gelişiminin sağlanması. Satış sonrası sözlü yazılı iletişimin sağlanması. Satış ve Pazarlama operasyonlarının takip edilmesi ve sonuçlandırılması. Firmamızın belirlediği hedef potansiyelini, müşterileri ile ilk temasların kurulması, ilişkilerin büyütülmesi, yönetilmesi, sürdürülmesi ve geliştirilmesini gerçekleştirebilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır. Ve..• Pazarlamaya ve Satışa yönelik organizasyonlar yapmak.• Ürün ve hizmetleri tanıtmak için pazarlama kampanyaları geliştirmek.• Şirketi üçüncü kişiler ve firmalar karşısında temsil etmek.• Müşteri ilişkilerini düzenlemeye ve geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmak.• Projeler için çözüm araştırmak. Proje veya ürün tekliflerini hazırlamak, sunmak ve takibini yapmak.• Firmanın mevcut müşteri portföyünü muhafaza etmek, yeni müşteriler kazandırmak için ziyaret ve görüşmelerde bulunmak. Alınan müşteri taleplerinin karşılanması konusunda gerekli organizasyonu kurmak ve aksayan konularda tedbir almak.• Piyasadaki rakip ürünleri ve fiyatlarını takip etmek.• Pazarlama faaliyet raporlarının hazırlanmasına rehberlik etmek ve yönetime sunmak.• Reklam, Seminer, Fuar, e-mail, satış ve müşteri ilişkilerini organize etmek.• Pazar araştırması yapmak.• Yeni müşteri oluşturmak ve takibinin yapmak.

6 ay önce

Çay Servis Elemanı (Askıcı)

Ege Bistro Cafe - Balıkesir

Bandırma belediyesi kapalı pazar yeri ve yaşam alanı tesisindeki işletmemiz için Çay Servis Elemanı aramaktayız.

6 ay önce

Hemşire (Koruyucu Sağlık Hizmetleri)

Özel Özilgi Eğitim Bakım Merkezi San Tic Ltd Şti - Balıkesir

Kurumumuz da görevlendirilmek üzere Hemşire aranmaktadır.

6 ay önce

Kat Görevlisi (Maid)

The Swanpark Hotel Turizm Ltd Şti - Balıkesir

Kurumumuz da görevlendirilmek üzere yatılı kalabilecek Kat Görevlisi alıncaktır.Görev aldığı oda, kat, tuvaletler ve ofis temizliğini sağlamak,Odalardaki arızaları zamanında şefine veya ilgili departmana bildirmek,Odalardaki unutulan eşyaları teslim etmek,İşe zamanında gelmek ve katlarda zamanında işe başlamak,Daima temiz ve düzenli bir görünüm içinde olmak,Günlük iş çizelgesine göre, bakım ve temizliğini yapmak,Konuklarına karşı her zaman güler yüzlü ve yardımcı olmak, bilmediği konularda fikir yürütmeden amirine konuyu iletmek,Otelin yangın, sağlık ve güvenlik kurallarına ve standartlarına uymak,Fotoğrafınızın bulunduğu CV’niz ile başvuru yapmanızı önemle rica olunur.

6 ay önce

Pazarlama Temsilcisi

Taytour Tur Acentası - Balıkesir

Kültür turlarımızın tanıtımını yapmaktayız.

6 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Msr Organizasyon - Balıkesir

Danışmanlığını Yapmakta olduğumuz 5-4 Yıldızlı oteller,Düğün,konser,eğlence, balo Salonları, Organizasyon ve catering etkinlik alanlarında Görev alacak Bay Bayan Garsonlar Aranmaktadır. Haftanın Belirsiz günlerinde olup, genellikle çalışma Saatleri Giriş-15:00-16:00 ile 00:00-01:00 Saatleri Aralığındadır. Yövmiye Usulu günlük ödeme ile çalıştırılır.Günlük Ssk Yapılır. Gece dönüş Servisi Sağlanır. lojmanımız Yoktur.

6 ay önce

Marangoz / Ahşap Ustası

Hasel Pvc Nakliyat İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Balıkesir

İç oda kapısı üretiminden anlayan deneyimli elemanlar alınacaktır.

6 ay önce

Balıkesir İşkur İş İlanları

Balıkesir, hem Marmara; hem de Ege Denizi’ne kıyısı olan özel kentlerimizden biri. Bu özelliği sayesinde farklı iş alanlarının ortaya çıktığı görülmektedir. Balıkesir iş ilanlarını incelediğimizde daha çok tüketim mallarına dayalı üretim yapan şirketlerin bu ilanları yayınladıklarını görüyoruz. Şeker Piliç, BANVİT Bandırma Vitaminli Yem Sanayii A.Ş, Yarış Kabin Sanayi ve Ticaret, Yörsan Gıda ve Turyağ gıda gibi büyük firmalar, Balıkesir’de uzun yıllardır etkin görünen isimler arasında yer alıyor.
Balıkesir Açık İş İlanları
Yukarıda sözünü ettiğimiz firmalar, personel ihtiyaçlarını Balıkesir iş ilanlarına başvuru yapan adaylar üzerinden karşılamakta. Siz de Balıkesir’de gerek prestij; gerekse ekonomik şartlar açısından ideal bir iş arıyorsanız Balıkesir iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. Bu ilanları yayınlamakta olan şirketlerin bazıları adayları mülakatla değerlendirirken, bazı şirketler de sahip olduğunuz yetkinliklere göre seçim yapabilirler.

Balıkesir Geneli Sektörler