Balıkesir Hediyelik Eşya İş İlanları - Pro Kariyer

Balıkesir Hediyelik Eşya İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Vasıfsız Eleman

Protek Balatacılık San ve Tic Ltd Şti - Balıkesir

Otomotiv sektöründe hizmet veren firmamızda görevlendirmek üzere İmalat İşçisi arıyoruz .

2 ay önce

Uncali Bayan Kuaforune

Balck Kuaofor - Balıkesir

Kalfa ve Cirak alinacaktir

1 ay önce

Satış Pazarlama Danışmanı

Bakış Danışmanlık İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Balıkesir

Medya grubumuza gazete ve televizyon programı için ekip arkadaşları aranmaktadır

2 hafta önce

Yönetici Asistanı

Agenda Giyim - Balıkesir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı aramaktayız.

2 ay önce

Sekreter

Ecm Proger Makina - Balıkesir

İzmir Gaziemirde bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız. Tekstil-fırın -oto yıkama -otel vb firmalara yönelik makine üretimi yapmaktayız. Üretmiş olduğumuz makinelerin tanıtımlarının yapılması amacıyla kurmuş olduğumuz showroom satış merkezimiz sistemine oturtulup satışlarına başlayacaktır.

3 ay önce

Satış Personeli

Labser İleri Teknoloji ve Laboratuvar Hiz Ltd Şti - Balıkesir

Esenlerde bulunan Labser İleri Teknoloji ve Laboratuvar Hizmetleri Ltd Şti ’de görevlendirilmek üzere İngilizce bilen Satış Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.İngilizce bilmeyen adayların başvurusu dikkate alınmayacaktır.Çalışma saatleri hafta içi 08.30-18.00 arasıdır.

1 ay önce

Emlak Danışmanı

Evim Emlak Gayrimenkul - Balıkesir

Emlak Danışmanı aranmaktadır. *Eğitim firmamız tarafından verilecektir.

2 ay önce

Odyometrist

Duymer İşitme Cihazları Satış Ve Uygulama Merkezi - Balıkesir

Yakın bir tarihte faaliyetine başlayacağımız ÇORLU DUYMER İŞİTME CİHAZLARI SATIŞ VE UYGULAMA merkezimizde değerlendirilmek üzere; Çorlu ilçesinde ikamet eden aday tercih sebebi olmakla;Hasta güvenliği ve memnuniyeti önceliğimiz olacak şekilde;İşitme cihazı uygulanması,Doğru iletişim şekli ile hasta ihtiyaç ve beklentilerine uygun satış hizmeti verilmesi,Hasta memnuniyeti ve devamlılığının benimsenmesi,İşitme merkezi satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi Odyometrist alımı yapılacaktır.

1 ay önce

TEMİZLİK PERSONELİ

ELİX İNSAN KAYNAKLRI LTD.ŞTİ - Balıkesir

ŞİRKETİMİZ BÜNYESİNDE KONYAALTI BÖLGESİ İÇİN BAY BAYAN TEMİZLİK PERSONELİ ARANMAKTADIR.

3 ay önce

Java Yazılım Geliştirme Uzmanı

Atwork Bilgi Teknolojileri Ltd Şti - Balıkesir

Türkiye’nin ilk %100 Web Tabanlı Kurumsal İş yazılımı olan ve 1000’i aşkın işletmeye Hizmet veren Workcube’nin Ekosisteminde istihdam edilmek üzere 1-2 Yıl Deneyimli Java Developer arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Diş Hekimi

Özel Başak Tıp Merkezi - Balıkesir

Sincan da bulunan ve 24 saat açık olan tıp merkezimiz de gece çalışabilecek Diş Hekimliği Fakültesi Mezunu veya Doktora Öğrencisi çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız vardır.

1 hafta önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

İnterimpex İnş Tur Oto San ve Dış Tic A.Ş. - Balıkesir

*Alanya MAHMUTLARdaki bir çok alanda faaliyet gösteren Seyahat acentemizde görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.* Fatura vs. evrakların sistem girişlerinin günlük olarak yapılması* Banka kayıtlarının sistem girişlerinin günlük olarak yapılması* Personel maaşlarının hazırlanması* Haftalık bazda bankalar ve kasa raporunun yapılmasını ve ödemelerin takibini sağlamak.* Kısa ve uzun vadeli nakit akışını planlamak, günlük ödemeleri (nakit işlemleri) gerçekleştirmek.* Rezervasyon tutarlarının hesaplanması, Otellerle mutabakat yapılması* Tarih değişkiliği, iptal, iade vb işlemlerin kayıtlarının tutulması

1 hafta önce

Bilgi İşlem Uzmanı

Onlar Televizyon A. Ş. - Balıkesir

Yeni kurulmuş ve kısa bir süre sonra yayına başlayacak Televizyon kanalımızda çekirdek kadro kuruyoruz.Domain Server ve 15-20 kullanıcıdan oluşan bir ağımız var. Kullandığımız bazı özel programlar var.Ağın işletilmesi, güvenliğinin kontrolü, bilgisayarların çalışmasının takibi, programların kontrolü gibi genel sistem işlerini yürütecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Scotty Motosikletli Sürücü

Scotty Teknoloji Ltd Şti - Balıkesir

Scotty olarak biz şehir hayatını kolaylaştırmak, zamanın daha keyifli deneyimler için akmasını sağlamak için çalışan bir teknoloji şirketiyiz. Trafik sorununu ortadan kaldırarak ve daha yaşanılabilir şehirler tasarlamak için motosikletle yolculuk, yemek ve paket hizmeti veriyoruz. Bizimle birlikte bu başarı hikayesini yazmaya yardımcı olacak şehrin kahramanlarını arıyoruz! Scotty’de kendi işinin patronu olarak motosikletin ve mobil telefonun ile aylık 9000 TL’ye kadar gelir elde edebilirsin! İş TanımıKullanıcıları şehir içinde, motosiklet ile bir noktadan diğerine ulaştırmak,Kullanıcıları güvenli bir şekilde taşımak ve konforlu bir yolculuk deneyimi yaratmak,Kendi işinin patronu olarak tamamen özgür çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek,Motosiklet kültürünü yaymak ve insanlara bu kültürü öğretmek,Harika fikirlerle her geçen gün gelişen dinamik bir topluluğun parçası olmak,İnsanlara zaman kazandırarak şehrin kahramanı olmak.Ek AvantajlarAyda 9000 TL’ye kadar gelir elde et,Kendi işinin patronu ol, dilediğin zaman çalış,Akaryakıt, lastik, ekipman ve bakım gibi konularda topluluk imkanlarından faydalan,Sosyal bir topluluğun parçası olarak ailenin diğer üyeleri ile irtibatta ol.

3 ay önce

İdari İşler ve Saha Personeli

Turelka İnşaat Mobilya San ve Tic A.Ş. - Balıkesir

İdari İşler ve Saha Personeli arıyoruz.• Ofis içi ve dışı, iş ve evrak süreçlerinin yürütülmesi (resmi kurumlar, noter, tapu dairesi, banka postane, alışveriş, vergi dairesi, sgk vb.),• Gerektiğinde şirket araçları ile ilgili iş alanına belge evrak-dosya vb. ulaştırılması,• Şirket araçlarının bakım, arıza, işlerinin takip edilmesi,• Ofis ortamında yöneticileri tarafından verilen çeşitli görevlerin yapılması

3 hafta önce

Modelhane Sorumlusu

Mm Moda Grup Tekstil San Tic Ltd Şti - Balıkesir

Firmamızda görevlendirilecek yetiştirilmek üzere Modelhane Sorumlusu alınacaktır.Çalışma Saatleri : 08:45 - 19:00

3 ay önce

Emlak Danışmanı

Ersal Emlak İnşaat Taahhüt San ve Tic Ltd Şti - Balıkesir

Emlak şirketimize konut pazarlama ve kiralama işlerinden tecrübeli, Antalya ve çevresini iyi bilen, Emlak Danışmanı aranıyor.

2 ay önce

Depo Sorumlusu

General Avrupa Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Balıkesir

Firmamızda görevlendirilmek üzere malzemeden de sorumlu olacak Depo Sorumlusu aranmaktadır.

2 ay önce

Yönetici Asistanı

E Başarı Akademi Bilişim San Tic Ltd Şti - Balıkesir

Bayraklı Folkart karşısındaki ofisimizde çalışmak üzere Netsis bilgisi olan, Satış pazarlama departmanının ofis işlerini takip edebilecek, Ofis işlerinde yardımcı olacak Yönetici Asistanı takım arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Temizlik Personeli

Portakal Spor Keşan - Balıkesir

Salonumuzda görevlendirmek üzere temizlik ve servis personeline ihtiyacımız vardır.

1 ay önce

Balıkesir Geneli Sektörler