Balçova İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Balçova İş İlanları


Fotomodel

Agenda Giyim - Balçova

Fotomodel aramaktayız.

2 ay önce

Satış Danışmanı

Körling -Muhammed İsmail Dinçer - Balçova

Türkiye Curling Federasyonunun resmi ürünleri olan Floor Curling Setlerinin Türkiye de ki tek üretici ve satıcısıyız. Söz konusu ürünleri dünya da üreten 3 firma bulumaktadır ve bir tanesi de biziz. Ürünlerimiz; okullarda, alış veriş merkezlerinde, gençlik merkezlerinde, huzur evlerinde, sevgi evlerinde, ceza evlerinde, otellerde, kafelerde vb. alanlarda kullanılmaktadır. Floor Curling; okul sporlarında yer almakta ve halk eğitim merkezlerinde öğretilmektedir.Sosyal Medya ve Satış Danışmanı olarak bizimle part-time çalışacak, takım arkadaşları aramaktayız

2 ay önce

Pazarlama Elemanı

Mehteroğlu Gıda İth İhr Ltd Şti - Balçova

Kuru gıda ihracatı yapan firmamızın İzmir ofisinde istihdam edilmek üzere Pazarlama Elemanı çalışma arkadaşları aranmaktadır.

2 ay önce

Balçova İşkur İş ilanları

Balçova iş ilanları Son yıllarda da iş sektörlerinde gerekli olan işçi ve memur alımları anlamında gerekli ön adımları artık sistem üzerinden takip ederek sizlere iş olanaklarını iş ortamları babında veriyoruz. İş sahiplerinin ön göreceği birçok işlere sizler de anında ulaşabilirsiniz. Bu sayede de her türlü ilgi yetenek ve ihtiyaçlara özel olarak da birçok iş fırsatlarını da ekonomik açıdan elverişli ve maaş şartlarında da size uygun ölçütlerde iş şansını elde edersiniz. Siz de Balçova civarı ve çevresinde gerekli pek çok iş şartlarını elde edersiniz. Her türlü bireyler için bu iş fırsatlarından yararlanarak bu sistem üzerinden detaylı bir şekilde ortamları kullanarak sistemden adresler ile kontak kurunuz.
Balçova Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Bahçelerarası, Çetin Emeç, Eğitim, Fevzi Çakmak, İnciraltı, Korutürk, Onur, Teleferik
Balçova İşkur İletişim Adresi
Akdeniz mah. Şehit Fethi Bey cd. No:47, 35330, Konak / İZMİR
Balçova İşkur Telefon Numaraları
Tel:(232) 482 12 48 , Fax:(232) 441 10 41 , E-mail:izmir@iskur.gov.tr

İzmir Geneli Sektörler