Baklan İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Baklan İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Motorsikletli Kurye

Cebay Restaurant İşletmeciliği Tic Ltd Şti - Baklan

Halis Dürümde çalışacak Motorlu Kuryeler arıyoruz.

6 ay önce

Satış Elemanı

Ulusal Araştırma Tanıtım Merkezi - Baklan

Tekirdağ Merkezde bulunan araştırma firmamızın tanıtım ve satışında, Türkiye genelinde mağazası (market-giyim mağazası-restoran vb.) olan firmalarla irtibat kurabilecek, iş bağlantısı yapabilecek bayan personel aramaktayız.

9 ay önce

Fotomodel

İdea Dizayn - Baklan

Firmamıza bağlı iç giyim firmalarının çekimlerinde yer almak üzere Fotomodel adayları arıyoruz.

1 yıl önce

Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni

Kemer Final Okulları - Baklan

Okulumuza Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni aranmaktadır. Engelli raporu bulunan personel başvuruları da alınmaktadır.

1 yıl önce

Gayrimenkul Danışmanı

Keller Williams Angora Gayrimenkul - Baklan

Uluslararası bir firmada ücretsiz eğitimler alarak geleceğin mesleği olan Gayrimenkul Danışmanlığı yapmak ister misiniz ?.. Şimdilik 96 Gayrimenkul danışmanı ile Ankara'nın en büyük Gayrimenkul ofisi olan KW Angora Gayrimenkul'ün hedefi Türkiye'nin en büyüğü olabilmek... Sizde kendi işinizi kurmak ve daha çok kazanmak isterseniz bize ulaşın...

1 yıl önce

Vasıfsız Eleman

Bdr Organizasyon - Baklan

Bdr bünyesi altında Türk gecesi ekibimize yetiştirilip dans etmek üzere çalışma arkadaşları alınacaktır.

1 yıl önce

Çevre Mühendisi

Meram Çevre İş Sağlığı ve Çevre Danışmanlık Mühendislik Ölçüm Hizmetleri - Baklan

Konya İlinde ikamet eden veya edebilecek erkek Çevre Mühendisi aranmaktadır. Şirketimizde ÇED- Çevre Danışmanlık biriminde çalışmak üzere takım arkadaşı aranmaktadır.

9 ay önce

Satış Danışmanı

İça Grup Medya İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Baklan

Firmamız bünyesinde çalışacak muhasebe deneyimi olan Satış Danışmanı alınacaktır.

5 ay önce

Yönetici

Emin Güneş Group Gıda San ve Tic Ltd Şti - Baklan

Ankara İncekte faaliyet verdiğimiz donuk gıda tesisimizde;Üretim reçete ve girdilerin sisteme işlenmesi ve takibiÜretim ve stokların raporlanmasıGelen-giden evrak tasnifi ve takibini yaparak ilgili birimlere iletmek,Raporlama, evrak, posta-kargo sözleşmelerini ve takibini yapmakPersonelin iş takibini yapmak üzere görevlendirilecektir.

9 ay önce

Psikolog

Hobi Life Danışmanlık Yapı Tic Ltd Şti - Baklan

Ankarada açılacak olan psikoloji merkezimiz için kadın Psikolog ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.Sadece fotoğraflı cv ler incelenecektir.

9 ay önce

Boyacı

Dimart Mobilya Tic Ltd Şti - Baklan

Mobilya üretim tesisimizde boya bölümünde çalışacak Boyacı aranmaktadır.

3 hafta önce

Temizlik Görevlisi

Axis Group Gayrimenkul San ve Tic Ltd Şti - Baklan

Firmamızda görevlendirilmek üzere Temizlik Görevlisi aramaktayız. 09:30-18:30 çalışma saatlerimizdir.

1 ay önce

BAY REZİDANS GÜVENLİK AMİRİ /2750+AGİ+YMK+YOL/ TUZLA FATİH MH

VİZYON VİP - Baklan

Tuzla, fatih mh rezidans projemiz’de çalışcak, istanbulpark bulvarı yada formula 1 yakın, askerliğini yapmış bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenliiğe olan yada güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel bay özel güvenlik amiri aranıyor. ENAZ 1 YIL SİTE YADA REZİDANS YADA VİLLA PROJELER'DE GÜVENLİK AMİR OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR BOY: 1.75 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 25 - 40 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 12 SAAT ÇALIŞMA 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 GÜN İZİN ŞARTLAR: 2750TL MAAŞ + AGİ + YEMEK + SERVİS ( servis güzergahı sultanbeyli iett son durakdan alıp viaport avm ve atlantis avm önünden geçip projeye bırakıyor ) Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey’in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz Onay Almadan Şirkete Görüşmeye Gelmeyiniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazıp Gönderin Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

1 yıl önce

Mutfak Görevlisi

Difose Bilişim Bilgisayar Tic Ltd Şti - Baklan

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Ümitköy (Çayyolu Metro Durağı yakını) bulunan ofisinde tam zamanlı olarak aşağıdaki özelliklere sahip personel alınacaktır;İş tanımı• İdari binanın günlük genel temizlik ihtiyaçlarının sağlanması• İdari binanın tertip ve düzeninin sağlanması,• (10 kişilik) personel öğle yemeğinin yapılması,• Misafir ağırlama ve personele içecek ikramlarının yapılması,• Mutfak ve temizlik ihtiyaçlarının takibi, ihtiyaçların tespiti ve ilgili birimlere aktarılması,Çalışma SaatleriHafta içi: 08:30-18.00CUMARTESİ-PAZAR ÇALIŞMA YOKTUR.

1 yıl önce

Muhasebe Sorumlusu

Mars Elektrik San ve Tic A.Ş. - Baklan

Şirketi merkezimizde görev alabilecek, Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.İŞ TANIMI • Günlük Muhasebe Kayıtlarının tek düzen hesap planına uygun olarak sisteme girilmesi,• Mal ve hizmet alış faturalarının, masraf formlarının, genel muhasebe evraklarının muhasebe kayıtlarının yapılması,• Satış faturalarının kontrol edilmesi ve kayıtlarının yapılması,• Müşteri ve satıcılar ile cari hesap mutabakatlarının gerçekleştirilmesi, kontrolü ve takibinden sorumlu olunması,• BA / BS kontrol raporlarının hazırlanması,• Yasal beyanname ve beyanname kontrol raporlarının hazırlanması, • Sabit kıymet kayıtları ve amortisman uygulamalarına hakim,• Aylık Mizan kontrollerinin yapılması,• Ay ve dönem kapanış işlemlerinin gerçekleştirilmesi,• Kur değerleme işlemlerinin yapılması. • Personel özlük dosyalarının oluşturulması ve maaş ödemelerinin hazırlanması,

1 yıl önce

Yönetici Asistanı

Bahçe Tarım Gıda Tic Ltd Şti - Baklan

İngiltere merkezli gıda şirketimize Yönetici Asistanı aramaktayız.

1 yıl önce

Mutfak Görevlisi

Gece Kimya San Tic Ltd Şti - Baklan

Kocaeli-Başiskelede bulunan fabrikamızda çay servisi ve yemek yapacak Mutfak Görevlisialınacaktır. Asgari ücret +yemek +sgk

4 ay önce

Plastik Enjeksiyon Üretim Sorumlusu

Egesit Büro Mobilya İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Baklan

Firmamızda görevlendirilmek üzere Plastik Enjeksiyon Üretim Sorumlusu alınacaktır.

3 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Hemen Geliriz Teknoloji San ve Tic A.Ş. - Baklan

Mersin Üniversitesi Kampüs Alanı içerisinde yer alan Teknopark idari binasındaki ofisimizde görevlendirilmek üzere müşteri temsilcileri aramaktayız. Ofisimizde görevli müşteri temsilcileri, görüşme kayıtlarının dinlenmesi, müşterilerimiz ile telefon üzerinden iş ilişkilerini yürütme, alacak ve tahsilat takibi gibi konularda görevlendirilecektir. İstihdam İEP ( İş Başı Eğitim Programı ) kapsamında gerçekleştirilecektir.

1 yıl önce

Giyotin Makas İşçisi

Ah & Met Asansör San ve Tic Ltd Şti - Baklan

Giyotin Makas Operatörü alınacaktır.

8 ay önce

Denizli Geneli Sektörler