Bahçesaray İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Bahçesaray İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Emlak Danışmanı

Ersal Emlak İnşaat Taahhüt San ve Tic Ltd Şti - Bahçesaray

Emlak şirketimize konut pazarlama ve kiralama işlerinden tecrübeli, Antalya ve çevresini iyi bilen, Emlak Danışmanı aranıyor.

1 ay önce

Aşçı

Akçakoca Otel - Bahçesaray

Düzcenin Akçakoca ilçesinde denize sıfır konumda olan 4 yıldızlı ve 75 oda kapasiteli otelimize bulunan alakart restoranımıza alanında tecrübeli Aşçı aramaktayız. Lojman imkanı sağlanacaktır.

2 ay önce

Mobilya Ustası

Bedora Salon Exclusive - Bahçesaray

Ataşehir ferhatpaşada bulunan iş yerimize Mobilya Ustası alınacaktır. Sektör Bay Bayan kuaför mobilya imalatı Çalışma saati hafta içi 8:30--18:30 Cumartesi pazar tatil Maaş+Ssk+Yemek+Mesai

1 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Rengarenk Gösteri Faaliyetleri San ve Tic Ltd Şti - Bahçesaray

Çankaya da bulunan Çocuk Oyun&Parti evinde çalışacak Okul Öncesi Öğretmenliği “Pedagog” belgesine sahip çalışma arkadaşı aranmaktadır.

2 ay önce

Eczacı

Hayat Eczanesi - Bahçesaray

Akçakoca da olan eczanemizde tam zamanlı çalışacak Eczacı aranmaktadır.

1 ay önce

Gözetim Personeli

Marmara Özel Güvenlik Koruma ve Eğitim Ltd Şti - Bahçesaray

Bahçeşehir bölgesinde bulunan elit bir gece eğlence merkezinde Gözetmen Personeli olarak görev alacak bay personeller aranmaktadır.

3 hafta önce

Web Tasarım Uzmanı

Etap 33 Yazılım San ve Tic Ltd Şti - Bahçesaray

Firmamızda görevlendirilmek üzere Web Tasarım Uzmanı aranmaktadır.Şirket ya da şahıs adına web sayfaları tasarlamak,Tasarlamış olduğu web sayfalarının güncelliğini korumak,Web sayfalarının güvenliklerini test etmek ve yayına sürmek,Birimlerden gelen talepler doğrultusunda tasarladığı ya da tasarlanan web sayfalarını güncellemek,Web sayfaları için içerik sorumlusu tanımlamak,İçerik sorumlularına hizmet içi eğitim sunmak,İdari personel, akademik personel ve birimlere alan adı, ftp adresi ve web alanı oluşturmak,Personeller için interaktif servis modülleri hazırlamak,Personele İnteraktif servis kullanımı hakkında eğitim vermek,Görevlerini kalite hedefleri ve prosedürlerine uygun olarak yürütmek,Özgün üretimle oluşturduğu web sitesi tasarımlarını analiz etmek,Yeni teknoloji ve trendleri takip etmek,Web standartlarını öğrenmek ve uygulama yapmak,Sosyal medya görsellerini tasarlamak ve düzenlemek.

3 ay önce

Ustabaşı

Borverksan Cnc Borvek Kalıp San ve Tic Ltd Şti - Bahçesaray

Ekip koordinasyonunu sağlayabilecek, daha önce usta başı olarak çalışmış, disiplinli ve deneyimli çalışma arkadaşına ihtiyaç vardır.

3 ay önce

Bebek bakiciligi

Bebek bakıcısı - Bahçesaray

2 yaşındaki oğlumuz için kendi evimiz de bakmak üzere bakıcı abla/teyze ariyoruz

2 ay önce

Satınalma Asistanı

Matek Tekstil Ayakkabı Turizm ve Seyahat Tic Ltd Şti - Bahçesaray

Satınalma Asistanı aranmaktadır.

1 ay önce

Emlak Danışmanı

Öz Damla Group - Bahçesaray

Tecrübeli ve tecrübesiz önemli olan kendine güvenen ben bu işi yaparım diyen Emlak Danışmanı alınacaktır.Kendini göstersin ayriyeten şartlar yüz yüze görüşülecektir.

2 ay önce

Cankurtaran

Optimal Turizm San Tic Ltd Şti - Bahçesaray

Manavgat / Evrenseki ve Kumköy de bulunan otellerimiz için Cankurtaran arayışımız mevcuttur.Çalışma saatimiz 8 saattir , lojman imkanımız bulunmaktadır.Manavgatta yaşayanlar için servis imkanımız vardır.

3 ay önce

Dokuma Makineleri Operatörü / Dokumacı

Mesdar Dokuma San Tic Ltd Şti - Bahçesaray

Dar Dokumada çalışacak Dokumacı aranıyor.Sorumluluğundaki makinaların verimli çalışmasını sağlamak, mekanik müdahale gereken durumlarda ilgili bölüm sorumlusuna bilgi vermek, Hatalar olmadan önce öngörmek ve tespit edilen hatalara bölüm sorumlusu bilgisinde müdahale etmek, Tezgahın bakım ve revizyonunu yapmak / yaptırmak, Makinelerin temizliğinin aksamadan yerine getirilmesini sağlamak,

3 gün önce

Sekreter

Aksoy Grup Proje Matbaa San ve Tic Ltd Şti - Bahçesaray

Esnek çalışma saatlerine uygun seyahat manisi olmayan diksiyonu düzgün, 35 yaşını aşmamış, bayan Sekreter çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Saha Satış Personeli

Kurumsallife Medya Org ve İnş Ltd Şti - Bahçesaray

Reklam satışı konusunda deneyimli Saha Satış Personeli aramaktayız.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Yalçın Tekstil - Bahçesaray

Firmamızda çalışmak üzere Muhasebe Elemanı aranıyor .

1 ay önce

Vasıfsız Eleman

Miya Denizcilik - Bahçesaray

Özel gemilerde ve yatlarda çalışacak Vasıfsız Eleman alınacaktır.

6 gün önce

Satış Yöneticisi

LG Partners Mimarlık İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Bahçesaray

Arama ve formlar üzerinden müşterilere ulaşarak satış/pazarlama için randevu oluşturacakProje sunumu gerçekleştirecek, müşterinin ihtiyacına uygun alternatifler sunacakSatış ve satış sonrası müşteri ilişkileri süreçlerini yönetecekTüm görüşmeleri takip edip sonuçlandıracak, kayıt ve raporların sisteme girişini sağlayacakSatış Yöneticisi arıyoruz.

2 ay önce

Satış Danışmanı

Mutlu Alışveriş Hizmetleri Pazarlama Tic A.Ş. - Bahçesaray

Manisa Merkezde 2,5 yıldır hizmet veren Çağrı Merkezi ve Danışmanlık ofisimize yeni personel alımı yapılacaktır. Bu personeller; mevcut kadroya ek olarak, kurulacak yeni bir müdürlükle istihdam edilecektir. Her müdürlük yöneticilerini kendi içinden çıkardığı için, bu ekipte yükselmek her zamankinden daha kolay olacaktır.

2 ay önce

Asistan

Işık Yapı Tasarım - Bahçesaray

Bayan Asistan aranıyor.

6 gün önce

Van Geneli Sektörler