Bağlar İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Bağlar İş İlanları


İş Güvenliği Uzmanı (Tehlikeli Sınıf-B)

Forum Osgb Sağlık Eğitim Danışmanlık Tic Ltd Şti - Bağlar

İzmir İli Karabağlar İlçesinde bulunan Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimimizde hizmet verdiğimiz firmalarda görevlendirilecek, A Sınıfı ya da B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

4 gün önce

Sosyal Hizmetler Elemanı

Efem Danışmanlık - Bağlar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sosyal Hizmet Elemanı aranmaktadır.

2 hafta önce

İhracat Elemanı

Altınok Global Dış Tic San Ltd Şti - Bağlar

Temizlik, kozmetik satışı yapan şirketimize dış ticaretten anlayan, İleri Seviyede İngilizce bilen takım arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

Montaj Elemanı

Gürgenli Mühendislik Makina San ve Tic Ltd Şti - Bağlar

Makina fabrikasına Montaj Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Fotomodel

Agenda Giyim - Bağlar

Giyim firmamızın çekimlerinde yer almak üzere Fotomodel alınacaktır.

2 ay önce

Saha Satış Personeli

Anka Satış Ofisi - Bağlar

Sahada şirketimizin bağlı olduğu kurum internet hizmetinin (Türksat kablo TV d.smart vs.)aktif olarak satışını gerçekleştirebilecek Saha Satış Personeli aramaktayız.

3 ay önce

Sekreter

Metrodentist Sağlık San ve Tic Ltd Şti - Bağlar

Metrodentist Ağız ve diş sağlığı polikliniği 2015 yılında İstanbulun Esenler ilçesinde açıldı. 2015 yılından günümüze kadar hızla yükselen kliniğimiz, tüm diş hekimliği dallarında hizmet vermektedir. İlk kurulduğu günden beri güncel tedavi yöntemlerini, modern diş hekimliğini en üst segment cihazlar ile vermekteyiz. Hedefimiz her zaman en iyisi olmak ve her zaman en kaliteli tedaviyi hastalarımıza sunmaktır.Mesleğinizin değerini ve sorumluluklarını biliyorsanız,Her zaman en iyisi olmak istiyorsanız,Bir gülümsemenin ne kadar değerli olduğunu biliyorsanız,İnsanlarla iletişiminiz kuvvetli ise,Doğru ve akıcı konuşmanın iletişimde önemini biliyorsanız,Takımımızda enerjinizle herkese motivasyon sağlayacağınızı düşünüyorsanız.Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.

3 ay önce

Şoför

Pragma Holding - Bağlar

Firmamızın bünyesinde çalışacak tercihen inşaat alanlarında tecrübeli 20-45 yaş arası şoförAlımı sağlanacaktır. Not: Yetiştirilmek üzere de belli sayıda personel alımı sağlanacaktır : Staj yapmak isteyenler , vasıflı- vasıfsız personeller başvuru yapabilir.Lütfen arayarak ulaşmaya çalışmayınız , yoğunluk olmaktadır. Yetkililer sizlere dönüş yapacaklar.

3 ay önce

Satış Elemanı

Egis Elektronik Güvenlik San Tic Ltd Şti - Bağlar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Elemanı alınacaktır.CCTV sistemi, kartlı geçiş sistemleri, yangın-hırsız alarm sistemleri, bariyer , turnike ve yapısal kablolama sistemleri hakkında bilgiye sahip, Mevcut müşterilerden gelen talepler doğrultusunda; keşif, projelendirme, teklif hazırlama ve proje takibini yapmak,İş yerlerine aktif ziyaretlerde bulunup, yeni müşteri kazanımı sağlamak ve satış yapmak,Satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek,Müşteriler ile ticari ilişkiler kurmak ve portföy geliştirmek,Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek.

4 ay önce

Dizgi Elemanı

Ders Profesörü - Bağlar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Dizgi Elemanı alınacaktır.

4 ay önce

Teknisyen

Egis Elektronik Güvenlik San Tic Ltd Şti - Bağlar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Teknisyen aramaktayız.CCTV sistemi, kartlı geçiş sistemleri, yangın-hırsız alarm sistemleri, bariyer ve turnike sistemlericihazlarının tamiri ve montajı,fiber optik sonlandırma,Elektronik Kart Tamiri ve Sistem alt yapısının hazırlanmasıKablo Altyapısı hazırlanması.

4 ay önce

İnsan Kaynakları Sorumlusu

Arlin Tekstil ve Giyim San Tic Ltd Şti - Bağlar

Karabağlarda bulunan tekstil firmamız için İnsan Kaynakları Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır. İdari görevlerde tecrübesi sahibi olan,Şirketin malzeme ihtiyaçlarını belirlemek, siparişlerinin verilmesini sağlamak ve takibini yapacak,İdari işlerle ilgili iç ve dış yazışmaları ve raporlamaları yapmak ve bunların dosyalanmasını sağlayacak,Şirketin iç ve dış alanlarının düzenleme, bakımı ve temizliğiyle ilgili işlerin yürütülmesini genel düzeni sağlayacak,İş Güvenliği talimatlarının ve koruyucu önlemlerin uygulanmasının sağlanması,Çalışanların puantaj hareketlerinin kontrol edilerek, günlük ve aylık puantaj çizelgelerinin oluşturulması,Ücret bordrolarının hazırlanması,BES işlemlerinin takip edilmesi,Yıllık izin ve sağlık raporlarının takibinin yapılması,İş görmezlik raporlarının onaylanması ve sisteme işlenmesi sürecinin yürütülmesi,İşe giriş ve işten çıkış süreçlerinin prosedüre uygun olarak gerçekleştirilmesi,Dönem içinde varsa SGK ve İşkur teşviklerinin takip edilmesi,

4 ay önce

Emlak ve Emlak Yönetimi Meslek Elemanı

Emlak Store - Bağlar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Emlak Danışmanı aramaktayız.

6 ay önce

Sekreter

Turan Mimarlık Tasarım ve Uygulama - Bağlar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.

6 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

Akhtamar İç ve Dış Tic Ltd Şti - Bağlar

Şirketimiz bünyesinde tam zamanlı olarak istihdam edilmek üzere pazar araştırmaları ve ihracat pazarlama alanlarında tecrübeli adaylar aranmaktadır.

6 ay önce

Şoför

Sılam Meşrubat Dağıtım Tic Ltd Şti - Bağlar

İstanbul Anadolu yakasında Sırma ve Hayat su bayiliği olarak hizmet vermekteyiz.İstanbul Kadıköy bölgesinde market, bakkal ve benzeri yerlere dağıtım yapacak şoför ve muavin aramaktayız

6 ay önce

Satış Pazarlama Uzmanı

Çeşm-i Cihan Basım Yayın Yapım Tic Ltd Şti - Bağlar

Şirketimiz Bünyesinde Ajans Departmanımız da çalışacak tecrübeli Takım arkadaşları aranmaktadır...

6 ay önce

Sekreter

Duyusal Akademi - Bağlar

Bahçeşehir de açılacak olan yeni şubemiz için Sekreter aramaktayız.

6 ay önce

Teknik Eleman

Ekc Grup Endüstriyel Klima San ve Tic Ltd Şti - Bağlar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Teknik Eleman alınacaktır.

6 ay önce

Vasıfsız Eleman

Derya İletişim ve Balık Ağı İmalatı San Tic Ltd Şti - Bağlar

Balık Ağı imalatı yapan firmamızda görevlendirilmek üzere Vasıfsız Eleman aramaktayız.Çalışma Saatleri : 08:30- 18:30 1 saat mola (30dk.yemek 15+15 çay molası) Cumartesi yarım gün.

6 ay önce

Temizlik Görevlisi

Duyusal Akademi - Bağlar

Eğitim alanında faaliyet gösteren kurumumuzda görevlendirilmek üzere Temizlik Görevlisi alınacaktır.

6 ay önce

Satış Pazarlama Müdürü

Mert Mümessillik Turizm San ve Tic Ltd Şti - Bağlar

• Pozitif, girişimci ruhlu, takım yönetiminde başarılı, kriz yönetimi yapabilen, yenilikçi, vizyoner, proaktif, araştırmacı, güçlü iletişim ve ikna becerisine sahip, analitik düşünen,• Özgüveni ve motivasyonu yüksek,• Dış görünümüne önem veren ve diksiyonu düzgün,• Müşteri memnuniyeti ve sonuç odaklı çalışmayı ilke edinmiş,• Satış stratejilerini belirleyip, politikaları oluşturabilecek• Şirketimizin Pazarlama Departmanı bünyesinde, tanıtım, pazarlama ve satış faaliyetleriSatış ve Pazarlama Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

6 ay önce

Araç Kiralama Danışmanı

Eser Filo /ibrahim İsenlik - Bağlar

Firmamız Günlük araç kiralama söktürün Denizli öncü ve sektöre yön veren bir firmadır. firmamız bünyesinde uzun dönem kiralama birimi açılacak ve bu birimde görevlendirmek amaçlı bir personel işe alım yapılacaktır.

6 ay önce

Yönetici Asistanı

Aytaç Oto - Bağlar

İş yerimizin satış ofisine ön muhasebe bilen veya yetiştirilmek üzere bayan personel arkadaş aramaktayız.

6 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Anka Fiber Teknolojileri San ve Tic A.Ş. - Bağlar

Türksat Kabloya ait Kablonet, KabloTV, Kabloses hizmetlerini verdiğimiz İzmir abone merkezlerimizde görev almak üzere daha önce satış yapma konusunda istekli, İnternet veya Telekomünikasyon sektöründe tecrübeli, bilgisayar kullanımı ile ilgili bilgi sahibi, kurumsal iletişim alanında kendisini yetiştirmiş, yeniliklere daima açık, enerjisi yüksek, kendi iç motivasyonunu ve kriz yönetimi sağlayabilen, müşteri temsilcisi pozisyonunda takım arkadaşları aramaktayız.

6 ay önce

Üretim ve Sevkiyat Sorumlusu

Km Ambalaj Plastik ve Cam San Tic Ltd - Bağlar

Plastik Ambalaj ve Medikal firmamızda çalışacak ÜRETİM VE SEVKİYAT SORUMLUSU aramaktayız.Üretimde işlerin organizasyonunu yapmak, ihtiyaçları tedarik etmek, denetlemek, sevkiyatları,Fason iş verilen atölyelerin ihtiyaçlarını tedarik etmek, denetlemek, sevkiyatları,Üretimde siparişlerin doğru, kaliteli olarak yapılması ve siparişlerin terminlere uygun sekilde tamamlanmasının takibi,Plastik, ambalaj sektöründe tercihen çalışmış,İş akışının düzgün ve uygun bir şekilde yürütülmesini sağlamak,İş emirlerinin yerine getirilmesini sağlamak,Depolama sürecinde stok takibini yapabilecek

6 ay önce

Elektrik Teknikeri

Set Jeneratör Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Bağlar

Şirketimiz kurulmuş olduğu 1994 yılından bu yana Ege bölgesinde Jeneratör Satış Servis ve Montaj konularında sektöründe öncü şirketlerden biri olmuştur. Firmamız da görevlendirilmek üzere Elektrik Teknikeri aramaktayız.

6 ay önce

E-Ticaret Uzmanı

Dekortif Home Desing - Bağlar

İzmir Karabağlarda bulunan işyerimizde e-ticaret ofisimizde çalışabilecek, geniş bakış açısına sahip E-ticaret Uzmanı arkadaşların başvurularını bekliyoruz.Ekip arkadaşlarımızla beraber Firmamızın online satış sitesinden ve e-ticaret pazar yerlerinden (n11,trendyol vb.) gelen siparişlerin takibini, ve kontrolünün yapılması ve buradaki tüm müşteri ilişkilerini yönetilmesi,Sosyal medya ve WhatsApp sipariş hattındaki takibini, ve kontrolünün yapılması ve buradaki tüm müşteri ilişkilerini yönetilmesi, E-Ticaret sitesi için kullanılacak ürün görsellerinde gerekli fotoğrafların hazırlanması için yapılacak çalışmayı koordine edilmesi, sayfanın standartlarını belirlenmesi ve çalışmaların bu standartlara uygun olarak sayfaya eklenmesinin sağlanması,Dijital pazarlama trendlerinin ve sosyal medyanın yakından takip edilmesiFirmamızın E-Ticaret sitesi üzerinden gelen telefon trafiğini yönetilmesi.

6 ay önce

Satış Destek Personeli

Dekortif Home Desing - Bağlar

E-ticaret lojistik operasyonlarını yönetmek ve sürdürülebilir gelişim planlarını yapmak,E-ticaret üzerinden ürünlerin satışa açılması süreçlerini yönetmek ve süreç takibi yapmak,E-Ticaret sürecinde; ürünlerin stok takibinin yapılması, ürün içerikleri ve fiyat kontrollerinin sağlanması, lojistik süreçlerinin takip edilmesi, ürün iade ve değişim süreçlerinin koordine edilmesini sağlamak,Sosyal medya ve mail üzerinden gelen müşteri sorularını yanıtlamak,E-Ticaret performansını iyileştirmek için stratejiler geliştirmek ve uygulamak,Alt yapı ile ilgili önerilerde bulunmak ve uygulamak,Yeni kampanyalar ve uygulamalar konusunda yaratıcı fikirler üreterek online satış üzerinde bu kampanyaları uygulamak,Gerçekleşen satışın ve marka performansını değerlendirerek, eksik kalan kategori & ürünleri planlama ile birlikte belirlemek,Ürünlerin kampanya & içerik & görsel yönetimini gerçekleştirmek,

6 ay önce

Kalite Kontrol Elemanı

Gökmen Makina San ve Tic Ltd Şti - Bağlar

Talaşlı imalattan çıkan ürünlerin Numune alma planına ve Kalite biriminin belirlediği sıklığa göre ölçümlerini yapmak, kaydetmek ve raporlamak üzere Final Kalite Kontrol Personeli arayışımız bulunmaktadır.

6 ay önce

Diyarbakır Geneli Sektörler