Bağcılık İş İlanları - prokariyer.com

Bağcılık İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Almanca)

Hsc Merkür Enerji Yatırımları San ve Tic A.Ş. - İzmir,

HSC GLOBAL CALL CENTER - İZMİR 20 yıllık uluslar arası tecrübe, çalışan ve müşteri memnuniyeti...İŞİN TANIMI:İZMİR de FAALİYET GÖSTEREN ALMANCA ÇAĞRI MERKEZİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE Ana dili seviyesinde ALMANCA bilen, İn Bound / Out Bound - Deneyimli / Deneyimsiz, yüksek gelir hedefi olan çalışma arkadaşları aramaktayız.(Bu dönemde home office düzeninde çalışma imkanımız bulunmaktadır.)### MAAŞ GETİRİSİ: NET BAZ MAAŞ + PRİM + YOL + YEMEK + SGK ###

5 ay önce

Tiyatro Oyuncusu

Tiyatro A4 Sanat - Erzurum,İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,İzmir,İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,Kocaeli, İstanbul Anadolu, Sakarya, Isparta, İstanbul Avrupa, Bursa, İzmir, Ankara, Antalya, Konya,

Bir kamu kurumu sponsorluğunda çeşitli şehirlerde çocuk tiyatrosunda görevlendirilmek üzere Tiyatro Oyuncusu aramaktayız.

9 ay önce

Avukat

Congar Law Firm - İstanbul Anadolu,

Maltepe Ritim İstanbul Rezidansta bulunan özellikle Sigorta Şirketlerine hizmet veren hukuk ve danışmanlık büromuza Sigorta, Deniz Ticaret, Taşıma Hukuku alanlarında çalışmak isteyen ileri düzeyde yabancı dil bilgisi olan Avukat aranmaktadır. Hafta sonları çalışmamız bulunmamaktadır.

3 ay önce

Satış Elemanı

Marmara Lokum San ve Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,

Marmara Lokum a tecrübeli satış elemanları aranıyor.Yer Avcılardadır.Pastane,kuruyemiş,benzin istasyonu ve market alanlarında müşteri portföyü olanlar tercih edilecektir.

4 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Zigzag Kids Club - İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,Kocaeli,İzmir,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,Çanakkale,Antalya,

Çift dil eğitim veren, Lara bölgesindeki kreşimize Okul Öncesi Öğretmen alınacaktır.

3 ay önce

Muhasebe Personeli

Politeknoloji Elektronik Dan San ve Tic Ltd Şti - Ankara,İstanbul Anadolu,Bursa,İstanbul Anadolu,

Şirketimize Muhasebe Personeli aramaktayız.İş TanımıŞirketin stok takibini ve stok sayımını yapacak,Gelen faturaların stok proğramına kaydını ve kontrolünü yapacak,Mal satış faturalarına baz alarak reçeteler dahilinde satılan malın maliyetine aktarılacak tutarı hesaplayacak,Teknopark mevzuatı gereğince istenen raporları hazırlayıp zamanında iletecek,Gelen ve giden evrak takibini yapacak,Ofiste müşterileri karşılayacak ve gelen telefonları bağlayacak,Ofis ihtiyaçlarını takip edecek.

9 ay önce

Yazılım Uzmanı (Php, Mysql, Javascript(Jquery)

Mydata Bilişim Ltd Şti - Bursa,

Yazılım Uzmanı,(Php, Mysql, Javascript(Jquery), ekip arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Mb Hafriyat Lojistik İth İhr Tic Ltd Şti - Ankara,Tüm Şehirler,İstanbul Avrupa,

Avcılar bulunan ofisimize 25/35 yaş arası bayan Ön Muhasebe Sekreter alınacaktır.Detay ve şartlar başvurudan sonra birebir konuşulacaktır.

7 ay önce

Muhasebe Personeli

Keynes Muhasebe ve Mali Müşavirlik Hizmetleri - İstanbul Avrupa,

Mali müşavirliğini yapmakta olduğumuz çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren müşteri firmalarımız için Muhasebe Personeli takım arkadaşı aramaktayız.

6 ay önce

Almanca Öğretmeni

Emre Koleji Hastane Petrol Ürünleri Tic Ltd Şti - Ankara,İstanbul Avrupa,Aydın,Ankara,İzmir,Denizli,İstanbul Avrupa,İzmir,İzmir,Ankara,

Kurumumuzda çalışmak üzere Almanca Öğretmeni arıyoruz.Öğrencilerinin yaş seviyesi ve öğrenme durumunu dikkate alarak dersin içeriğini ve aktarma biçimini planlamak ve bu doğrultuda dersi işlemek,Aktardığı bilgilerin anlaşılıp anlaşılmadığını belirleyici sınav hazırlamak ve uygulamak,Zümre öğretmenlerinin periyodik olarak hazırladığı plan ve raporların hazırlanmasına destek olmak,Eğitim ve öğretim kapsamında planlanan diğer çalışmalarda görev almak,Okulun genel ilke ve politikaları çerçevesinde veli ile ilişkilerini sürdürmektir.

3 ay önce

Kasiyer

Öz Malatyalılar Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Ltd Şti - İstanbul Avrupa,İzmir,Bursa,Ankara,İstanbul Anadolu,Malatya,

Alanında deneyimi Kasiyer aramaktayız.

9 ay önce

Temizlik Personeli

Invest Gayrimenkul - İstanbul Avrupa,Denizli,

Zeytinköy mahallesinde bulunan apart binamıza temizlik personeli alınacaktır.Deneyimli diksiyonu düzgün müşteri karşılayabilecek kişiler önceliğimiz.Maaş + sigorta+yol ücreti

2 ay önce

Stajyer (Öğrenci)

Cavsak Tercüme ve Danışmanlık Hiz Ltd Şti - İstanbul Avrupa,İzmir,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,

Esenyurt alışveriş merkezi binasında ve Taksimdeki ofislerimiz Stajyer Öğrenciler alınacaktır.İlgilenenlerin ilana başvuru yapmaları rica olunur.

1 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Borbüksan Boru Bükme Makina Metal İnş Hırd San ve Tic Ltd Şti - Ankara,İstanbul Avrupa,Kocaeli,Ankara,

Ostim-İvedikde demir sektöründe hizmet vermekte olan firmamıza ön muhasebe deneyimi olan, aktif araç kullanabilen EHLİYETLİ Ön Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.Başvurudan sonra ilana uygun adaylarla ,ücret vb. yüz yüze görüşmeler sırasında şirket yetkilisi tarafından konuşulacaktır. /Dolgun maaş imkanı/

10 ay önce

Rezervasyon Elemanı

Oksijen Gezi Tur Spor Turizm Org Hiz Ltd Şti - Kayseri,Bursa,

Bursada Hizmet veren firmamızın rezervasyon birimi için Rezervasyon Elemanı iş arkadaşları aramaktayız.Çok çeşitli rezervasyon sistemlerinden en uygun seçenekleri araştırmak ve talep doğrultusunda gerekli rezervasyonları yapmak.Rezervasyon sonrası dosyalama ve raporlamayı yapmak.Turlarda misafirlerimize yardımcı olmak.

8 ay önce

Tekstil İşçisi

Hmt Tekstil - Kocaeli, İstanbul Anadolu,Ankara,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,Balıkesir,Bursa,İstanbul Avrupa,Zonguldak,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,Antalya,İstanbul Anadolu,Ankara,İzmir,Kocaeli, İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,İzmir,Ankara,İstanbul Avrupa,İstanb

HMT Tekstil Körfez fabrikasında çalışmak üzere Tekstil İşçisi aramaktayız.SGK+Yemek+Servis imkanımız mevcuttur.

11 ay önce

Sosyal Medya Yöneticisi

Barış Boran Ticaret - İzmir,Manisa,

E-Ticaret sektöründe faaliyet gösteren, sitemiz için müşteri destek ve ofis işlemleri için Büro Memuru çalışma arkadaşları arıyoruz. Yemek ve servis hizmeti vardır. Maaş, deneyime ve yeteneğe göreyüz yüze görüşülecektir.

1 ay önce

Kaynak Ustası

Gedik Kalıp İmalat San ve Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,

Gaz Altı Kaynak Ustası Aranıyor

3 hafta önce

Anestezi Teknikeri

Estegyn Beauty - Adana,İstanbul Avrupa,

Acil olarak Şişli Nişantaşında yer alan kadın doğum ve jinekoloji kliniğimizde görev almak üzere deneyimli mesleğini icra edebilecek Anestezi Teknikeri/Teknisyeni aranmaktadır.

2 ay önce

Güzellik Uzmanı

Uzm. Dr. Başak Bingöl Muayenehanesi - Antalya,Tekirdağ,İzmir,

Ustalık belgesine sahip Güzellik Uzmanı aranmaktadır

4 ay önce