Bağcılar İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Bağcılar İş İlanları


Özel Ders Öğretmeni

Notam Eğitim Kurumları A.Ş. - Bağcılar

İnternet üzerinden canlı ders verebilecek öğretmenler alınacaktır.Deneme çekimleri yapılarak seçim yapılacaktır.

2 gün önce

Yönetici Asistanı

A2 Telekom Danışmanlık Tic Ltd Şti - Bağcılar

Yatırım ve finansal danışmanlık hizmeti veren 10 yıllık geçmişi olan firmamıza Yönetici Asistanı alınacaktır.

2 gün önce

Ofis Elemanı

Bozocars Otomotiv Tic San Ltd Şti - Bağcılar

Oto Yıkama firmamızın bekleme alanında çalışacak Ofis Elemanı arıyoruz.

2 gün önce

İşçi

Evimden Yaprak Sarma - Bağcılar

Bizimle beraber çalışmak üzere İşçi aranmaktadır.

2 gün önce

Elektrik Teknisyeni

Enertest Enerji Test Kontrol Hizmetleri A.Ş. - Bağcılar

Türkiye nin değişik illerinde GES (güneş enerjisi sistemleri) scada panosu montajı işi ve ayrıca Osmangazi EDAŞa bağlı bölgelerde scada pano montajı işlerinde çalışacak Elektrik Teknikeri/Teknisyenleri alınacaktır.

2 gün önce

Sosyal Medya Uzmanı

Paradigma İş Geliştirme Prodüksiyon Tic Ltd Şti - Bağcılar

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sosyal Medya Uzmanı aranmaktadır.

2 gün önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

D&M Bilişim Hizmetleri - Bağcılar

Türk Telekom satışı gerçekleştiren çağrı merkezimize Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi alımı yapılacaktır.

2 gün önce

Veteriner Hekim

Arman Emea Gıda Tarım San ve Tic A.Ş. - Bağcılar

Adana da kurulu yem fabrikamız (Mera Yem) bünyesinde görevlendirilmek üzere; dinamik, hedef odaklı Veteriner Hekim takım arkadaşları arıyoruz.

2 gün önce

Dış Ticaret Sorumlusu

Göktaş Metal Kalıp Mobilya San ve Tic A.Ş. - Bağcılar

Firmamızda çalışacak Dış Ticaret Sorumlusu aramaktayız.İş Tanımı:Yurt dışı satış payını ve karlılığının arttırılmasının sağlanması,Yurt dışı müşterilerle fiyat görüşmelerini yaparak tekliflerin hazırlanması,Yurt dışı pazar ve müşterileri ilişkilerin geliştirilmesi, takibi,Müşteri memnuniyetinin sağlanması,Yeni pazarlar oluşturabilecek uluslararası vizyona sahip, yurtdışı bayi ağımızı güçlendirip, yeni müşteri, yeni pazar kazandırılması,Ürün araştırma ve geliştirmede katkı sağlanması,Müşterilerin kazanılması ve mevcut müşterilerin sürekliliğinin sağlanması için gerekli satış ve pazarlama stratejilerinin uygulanması,İhracat işlemlerinin sonuçlandırılması , evrakların ilgili bölümlerine iletilmesi ve raporlanması,Fuar organizasyonlarının yapılması, yurt dışı fuarlarda şirket ve ürünlerin pazarlanması,Rakipleri takip ederek rekabet avantajı sağlayacak çalışmalar yapılması.

2 gün önce

Müşteri İlişkileri Sorumlusu

Serenity Sağlık Hizmetleri ve Turizm A.Ş. - Bağcılar

Yurt dışından gelen hastalara diş hizmeti verdiğimiz kliniğimiz için; Müşteri İlişkileri Uzmanı aramaktayız. İş Detayları:Gelecek yabancı hastaları kliniğimizde karşılamak, Gerekli formların doldurulmasını sağlamak ve klinik yöneticisi ile senkronize çalışmak.Ücret : 3.000 TLTüm yasal hakları tam ve eksiksiz şekilde yatırılacaktır.

2 gün önce

Ofis Elemanı

Watchofroyal Pazarlama İhracat ve Tic Ltd Şti - Bağcılar

Analitik düşünebilme, problem çözme, planlama ve takip becerisi olan,Ekip arkadaşı aramaktayız. İşten kaçan çalışma azmi ve hırsı olmayan arkadaşlar lütfen vaktinizi harcamayın kendine inanan özgüveni olan arkadaşları bekliyoruz.- E-ticaret yönetiminde tecrübeli veya öğrenmeye istekli,- Ürün hazırlanması ve kargo süreçlerini takip edebilecek,- Telefonlara bakabilecek - müşterilerle iletişime geçebilecek,- World-Excel ofis programlarına hakim,- Sosyal medya yönetimi konusunda tecrübeli veya yetiştirilebilecek,

2 gün önce

Oto Yıkama Elemanı

Bozocars Otomotiv Tic San Ltd Şti - Bağcılar

Oto yıkamacılar aranıyor.

2 gün önce

Masöz

Medusa Güzellik ve Spa Merkezi - Bağcılar

Salonumuzda bizimle çalışacak deneyimli deneyimsiz Masöz alımı yapılacaktır.Deneyimli deneyimsiz arkadaşlara eğitim verilip belge alınacaktır

6 gün önce

Sekreter

Sivertim İnşaat Özel Eğitim San Tic Ltd Şti - Bağcılar

Şirketimiz bünyesinde çalışacak en az lise mezunu Sekreter alınacaktır.

6 gün önce

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi

Özel Mono Tıp Merkezi - Bağcılar

Sağlık sektöründe başarılı bir geçmişe sahip Eyüp/Göktürk ’te hizmet veren Özel Mono Tıp Merkezi’nde görevlendirilmek üzere Hasta Kabul/Vezne Görevlisi aranmaktadır.

6 gün önce

Pazarlamacı (Satış Temsilcisi)

Aronixizmir Yapı Malzemeleri San ve Tic A.Ş. - Bağcılar

Firmamız bünyesinde çalışacak Pazarlamaco (Satış Temsilcisi) çalışma arkadaşı aramaktayız. İş Tanımı:Firmamız bünyesinde bulunan yapı ve inşaat gruplarına ait markaların Ege Bölgesinde dağıtım ve satışının yapılabilmesi amacıyla;Sürekli ve düzenli müşteri ziyaretleri gerçekleştirip, yeni müşteriler bularak firma portföyüne ekleme,Düzenli bayi ziyaretleri gerçekleştirip, belirlenmiş hedeflere bayilerin ulaşmasına yardımcı olma,Bayilerin stok kontrolünü takip etme ve tahsilat işlemlerini gerçekleştirme,Şirketin hedefleri doğrultusunda yeni bayiler yaratma,Sektöründe kamu ve özel projelerin takibini yapma,Piyasa ve rakiplerin analizini yapıp, bu doğrultuda stratejiler geliştirip, markaların bilinirliğini ve ulaşılabilirliğini arttırma vs.

6 gün önce

Muhasebe Personeli

Oğuz Akıncı Mali Müşavirlik Ofisi - Bağcılar

Mali Müşavirlik Ofisimize tecrübeli ve yetiştirilmek üzere Muhasebe Personeli alımı yapılacaktır.

6 gün önce

Satış Temsilcisi

Alfa Medya Produksiyon - Bağcılar

Satış Temsilcisi adaylarını bekliyoruz.İş tanımı-Proje ile ilgili hizmetlerin yürütülmesi,müşteri yönetimi, firma ile yapım şirketi arasında koordinasyonun sağlanması-Kitle (hedef) tespitinin doğru yapılması-Reklam ve rezervasyon sürecinin sağlanması-Belirlenen hedefler doğrultusunda doğru hedefe (kitleye) doğru zamanda telefon aracılığıyla iletişime geçilmesi-Müşteri portföyünün oluşturması

1 hafta önce

Fotomodel

Agenda Giyim - Bağcılar

Fotomodel aramaktayız.Başvuruların fotoğraflı olması gerekmektedir.

1 hafta önce

Sekreter

Agenda Giyim - Bağcılar

Şehirdışı seyahat engeli olmayan, Sekreter alınacaktır.

1 hafta önce

Model /Manken

Agenda Giyim - Bağcılar

Katalog çekimlerinde çalışacak ve fuarda çalışacak bayan alınacaktır.

1 hafta önce

Halkla İlişkiler Personeli

Refleks Halkla İlişkiler ve Danışmanlık A.Ş. - Bağcılar

İletişim ajansına medya iletişimden sorumlu, içerik konusunda yaratıcı, sosyal medya içerikleri hazırlayıp hesapları yönetebilecek, backlink, tanıtım yazıları yazabilecek, dinamik, verimli, ekip çalışmasına uygun bir arkadaş arıyoruz.

2 hafta önce

Satış Elemanı

Gelişim İnternet Hiz ve Tic Ltd Şti - Bağcılar

Gelişim İnternet Hizmetleri, E-Ticaret sektöründe toptan ve perakende olarak faaliyet göstermek üzere, 2010 yılında İstanbul’un ticaret merkezi olan İstoç Toptancılar Çarşısında kurulmuştur.Kuruluşumuz internet üzerinden alışveriş taleplerine yönelik geliştirdiğimiz stratejik çözümler ve bünyemize kazandırdığımız sistemler ile e-ticaret alanında hizmet vermek için geliştirilmiştir. Firmamız,satış politikası olarak kaliteden ödün vermeden %100 orijinal ürünleri uygun fiyatlarda en kısa sürede sorunsuz bir şekilde müşterilerine sunmayı benimsemiştir.Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Elemanı aramaktayız.

2 hafta önce

Ofis Elemanı

Tamara Gayrimenkul Teks Tur İth İhr ve Tic Ltd Şti - Bağcılar

İstanbul Esenyurt da bulunan şirketimizde yatılı olarak istihdam edilecek çalışma arkadaşları arıyoruz. İlanımız İstanbul dışı başvurulara açıktır. Ücretlendirme yüz yüze görüşülecektir.

2 hafta önce

Temizlik Personeli

Özel Dönüşüm Akademi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Bağcılar

Yeni açılacak kurumumuza Servis ve Temizlik Personeli aranmaktadır.İş Tanımı:Ofislerin ve ortak kullanım alanlarının günlük temizlik, düzen ve bakımı,Öğle yemeği servisini gerçekleştirmek,Temizlik malzemelerini prosedürlere uygun olarak kullanmak,Mutfak ve temizlik ihtiyaçlarını takip edip ilgili birimlere aktaracak.Fotoğrafsız başvurular kabul edilmemektedir.

2 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Sezgin Karaboya - Bağcılar

Sancaktepe Sarıgazideki mali müşavirlik ofisimize kadın Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşı aramaktayız.Maaş görüşmede belirlenecektir.

2 hafta önce

Elektrik Pano Montajcısı

Kocatürk Elektrik Tic ve San Ltd Şti - Bağcılar

İşyerinde pano toplayacak Elektrik Pano Montajcısı aramaktayız.

2 hafta önce

Halkla İlişkiler ve Tanıtım Elemanı

Özel Dönüşüm Akademi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Bağcılar

Yeni açılacak kurumumuza Halkla İlişkiler ve Tanıtım Elemanı alınacaktır.İş Tanımı:Kurumumuza başvuran bireylere ve ilgili resmi kurumlara bilgi ve belgeleri iletmek,Resmi kayıtları fiziksel ve dijital olarak arşivlemek,Resmi raporları yazım kuralları çerçevesinde yazmak,Kurum içi görevlendirilecek programları ve etkinlikleri oluşturmak,Telefon trafiğini yönetmek.Fotoğrafsız başvurular kabul edilmemektedir.

2 hafta önce

Lastik-Cant Montaj İşçisi

Beda Oto Lastik - Bağcılar

Lastik sökme-takma ve balans makinasını kullanabilen elemana ihtiyaç var.

3 hafta önce

Tekstil Makineci

İyimser Tekstil - Bağcılar

Tekstilde çalışacak usta Makineci aranmaktadır.

3 hafta önce

Bağcılar İşkur İş ilanları

Bağcılar İş ilanları son derece meslek çeşitlilikleri ölçütünde web adresimiz üzerinden geliştirilen bu iş ilanlarını daha da kolay bir şekilde incelemeniz ve size özel olarak sunulan bu iş fırsatlarını da artık daha da uygun formatlarda size özgün bir perspektifte de sunulmaktadır. Bu bağlamda da pek çok insan için de ön görülen bu iş destek ve hizmetleri bakımından büyük şans elde ederek. İş sahibi olmak ve kariyer sahibi olmak isteyen bireyler için de ön görülen pek çok olanaklardan da istanbul bağcılar bölgesinde ikamet eden ya ad konaklayan bireyler için artık iş fırsatları daha da mümkün. Tüketim İş ilanları bölümünde iş deneyimleri olanlar iş verilmektedir.
Bağcılar Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
100.Yıl, Bağlar, Barbaros, Çınar, Demirkapı, Evren, Fatih, Fevziçakmak, Göztepe, Güneşli, Hürriyet, İnönü, Kazımkarabekir, Kemalpaşa, Kirazlı, Mahmutbey, Merkez, Sancaktepe, Yavuzselim, Yenigün, Yenimahalle, Yıldıztepe
Bağcılar İşkur İletişim Adresi
Hacımimi Mah. Lüleciler Sk. No:4, 34500, Tophane-Beyoğlu/İSTANBUL
Bağcılar İşkur Telefon Numaraları
Tel:(212) 480 05 20 , Fax:(212) 249 08 61 , E-mail:istanbul@iskur.gov.tr

İstanbul Geneli Sektörler