Babaeski İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Babaeski İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Yoga Eğitmeni

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Babaeski

Eğitim alanında görev almak üzere Yoga Eğitmeni arıyoruz.

2 ay önce

Kasiyer

Seniorah Ayakkabı San İç ve Dış Tic A.Ş. - Babaeski

Nişantaşı Rumeli caddesindeki mağazamızda çalışacak Kasa Görevlisi aranıyor .

3 ay önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

İnka Akademi - Babaeski

İnka Akademi ; 2013den beri Liselere Giriş Sınavı Hazırlık ve Üniversiteye Hazırlık Programları Uygulayan Butik bir kurumdur. Tercihen Erkek Fen Bilgisi Öğretmeni arayışımız bulunmaktadır.

4 ay önce

Servis Garsonu

Star Döner - Babaeski

Bahariye Caddesinde yeni açılacak restoranımızda ekibimize dahil olmak üzere, dinamik, güleryüzlü, çalışkan, kadın Servis Garsonu arıyoruz.

3 ay önce

Komi

Keban Entegre Et Gıda San ve Tic Ltd Şti - Babaeski

İstanbul Avcılar Et Yiyelim şubemizde görevlendirilmek üzere Yiyecek ve İçecek Departmanı’na bağlı olarak çalışacak Komi arayışımız bulunmaktadır.

4 ay önce

Tezgahtar

Sancarlar Grup Gıda Hizmetleri A.Ş. - Babaeski

Eminönünde toptan ve perakende olarak hizmet verdiğimiz gıda, ambalaj firmamızda çalıştırılmak üzere Tezgahtar çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız bulunmaktadır.

2 hafta önce

Muhasebe Personeli

Syntek Teknoloji A.Ş. - Babaeski

Muhasebe Personeli aramaktayız.

4 ay önce

Psikolog

Beşyıldız Psikoteknik Merkezi - Babaeski

Psikoteknik merkezimize Psikolog alınacaktır.

2 ay önce

Oto Yıkama Elemanı

Bozocars Otomotiv Tic San Ltd Şti - Babaeski

Oto yıkamacılar aranıyor.

2 gün önce

Tesisat Ustası

Bortek Mekanik Mühendislik San Tic A.Ş. - Babaeski

Mekanik Tesisat Ustası aramaktayız.

1 hafta önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

Midas Kurumsal İç ve Dış Tic San Ltd Şti - Babaeski

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Pazarlama Sorumlusu aramaktayız.Satış ve Pazarlama çalışmalarını yürütmek ve şirkete yeni müşteriler kazandırmak,Ürün tanıtım ve eğitimini gerçekleştirmek,Müşteriler ile telefonda ve mağazada iyi ilişkiler kurmak,Müşteri ziyaretleri, tanıtıma yönelik materyallerin hazırlanması, müşteri iletişimi, yabancı konuk ağırlama, ulusal ve uluslararası toplantılarda firmayı temsil etmek,Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak,Öneri ve çözümler sunmak,Siparişten sevkiyata tüm süreçleri takip etmek,Yurtiçi ve yurtdışı satış faaliyetlerinin yürütülmesini sağlamak.Siparişin alınmasından teslimatına kadarki tüm satış süreç ve operasyonlarının yürütülmesi ve müşterinin bilgilendirilmesinden sorumlu olacak ve düzenli olarak tüm raporlamaları Satış&Pazarlama Müdürüne sunacaktır.

2 ay önce

Halkla İlişkiler Personeli

Midyes Bistro Lounge - Babaeski

Karşılama ve rezervasyonlara bakacak yarı zamanlı 18:00/24:00 saatleri arasında çalışacak bayan Halkla İlişkiler Personel alınacaktır

4 ay önce

Polyester İmal İşçisi

Hareket Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Babaeski

İkitellide ki atölyemize Polyester İmal İşcisi aranmaktadır.

4 ay önce

Muhasebe Elemanı

Teknik Güç Sistemleri San ve Dış Tic Ltd Şti - Babaeski

Karaköy deki firmamızda çalışmak üzere Mikro muhasebe programı bilen Muhasebe Elemanı aramaktayız.SSK + yemek + MaaşÇalışma saatleri; Haftaiçi 08.00-18.00, Cumartesi 08.00-16.00

4 ay önce

Saha Operasyon Yöneticisi

Vigo Teknoloji ve Lojistik A.Ş. - Babaeski

Büyüyen iş hacmimiz doğrultusunda Ankara ve İzmir lokasyonlarında yürüttüğümüz kurye operasyonlarından sorumlu olacak Saha Operasyon Yöneticisi rolünde yeni ekip arkadaşları aramaktayız.

2 ay önce

İnce İşler Şefi

Maksoy İnşaat Taah San ve Tic Ltd Şti - Babaeski

İstanbul Bahçeşehir de ince işlerini yürüttüğümüz konut projesinde görev yapacak, İnşaat Mühendisiİnşaat Teknikeri, Mimar unvanlarından birine sahip çalışma arkadaşı aramaktayız.

2 hafta önce

Seyahat Acentası Satış Görevlisi

Erciyes Turizm Taşımacılık San ve Tic Ltd Şti - Babaeski

Acenta tecrübesi olan , uçak bileti ve tatil oteli satışı konusunda deneyimli Seyahat Acentası Satış Görevlisi çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Yaşlı Bakım Elemanı

Mükemmel Temizlik Eğitim Ltd Şti - Babaeski

Hizmet verirken şefkat ve nezaketi önemseyen firmamızın felsefesine uygun davranılması öncelikli prensibimizdir. .Firmamızda görevlendirilmek üzere Yaşlı Bakım Elemanı aranmaktadır.Asgari ücret ve sigorta yapılacaktır

4 ay önce

Gıda Mühendisi

Obakur Gıda İnşaat San ve Tic A.Ş. - Babaeski

Reşitpaşa da bulunan üretim merkezimizde çalışmak üzere kadın Gıda Mühendisi veya Gıda Teknikeri alınacaktır.İş Tanımı:Üretimin kalite standartlarımıza uygun olarak yapılmasına yönelik gerekli analiz, kontrol ve denetleme faaliyetlerini yürütecek, Üretim ve gıda güvenliği ile ilgili dokümantasyon gerekliliklerinin yerine getirilmesinde yardımcı olacak.Üretim prosesinin takibi ve istenilen hedeflerin gerçekleştirilebilecek için kendisine verilen talimatların yerine getirebilecek.Sorumlu olduğu alandaki düzenin sağlanması ve hijyen kurallarına uyulması konusunda hassasiyet gösterecek

3 ay önce

İş Geliştirme Uzmanı

The Maxa E-Ticaret San İç ve Dış Tic Ltd Şti - Babaeski

Mevcut iş ortaklarımızda ki is fırsatlarının tespitini yapmak ,iş geliştirme kapsamında çalışmalar yapmak, Potansiyel çözüm ortakları ile sözlü ve yazılı olarak bağlantı kurmak, iletişimi sağlamak, ticari anlaşmalar üzerinde çalışmak ve pazarlık sürecini yönetmek,ve tüm bu işlemler özelinde bağlı bulunacağı yöneticisine raporlama yapmak.

2 ay önce

Kırklareli Geneli Sektörler