Azdavay İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Azdavay İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

CNC OPERATÖRÜ VE BOYACI

ANAR METAL - Azdavay

Balıkesir merkez Organize Sanayi de bulunan fabrikamız için Deneyimli - Deneyimsiz (eğitilmek üzere) CNC Operatörleri aranmaktadır. Ayrıca fabrikamıza deneyimli Metal Boyacısı da alınacaktır. İlgilenenlerin 2. OSB de bulunan fabrikamıza şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Anar Metal - 2. OSB 1. Cad. No: 12 (A101 in deposunu geçince sağda)-0 536 713 55 38 Not: Fabrikamız 0 İhracat yaparak dünyanın büyün otomotiv markalarına CNC Tezgahlarda orijinal parça üretmektedir.Liselerin Makina-Motor-Torna tesviye-CNC bölümlerinden mezun olanlar tercih sebebidir.

6 ay önce

Halkla İlişkiler Personeli

Teorem Akademi Eğitim Kurumları - Azdavay

Beylikdüzü ve Küçükçekmece şubelerimiz için yetiştirilmek üzere Bayan Halkla İlişkiler Kayıt Personelleri alınacaktır.

3 hafta önce

Güvenlik Sistemleri Montaj ve Bakım Onarımcısı

Huzur Güvenlik Sistemleri - Azdavay

Satışına gerçeklestirdiğimiz ürünlerin montajı ve arızalarında görev alacak Güvenlik Sistemleri Montaj ve Bakım Onarımcısı arıyoruz.

9 ay önce

Yazılım Geliştiricisi

Ekont Bilgisayar Reklam Dış Tic San ve Tic Ltd Şti - Azdavay

Ekonte creatıve reklam ajansında Bt bölümünde yazılım geliştirecek sorumluluk sahibi Yazılımcı aramaktayız.

6 ay önce

Sekreter

Invest Gayrimenkul - Azdavay

Çamlık Caddesinden bulunan invest gayrimenkul şirketine bayan Sekreter alımı yapılacaktır.

7 ay önce

Grafiker

Ulus Etiket - Azdavay

Firmamızda görevlendirilmek üzere Grafiker arıyoruz.

4 ay önce

Kasa Sorumlusu/Şefi

Günok Gıda Turizm San ve Tic A.Ş - Azdavay

Kasa Sorumlusu arıyoruz.

1 yıl önce

Pazarlama Elemanı

Süper Kauçuk San A.Ş. - Azdavay

ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER V KAYIŞI tanıtım pazarlama,satış ve tahsilatında çalışacak ,aktif araç kullanan, seyahat engeli olmayan Pazarlama Elemanı aranıyor.

1 yıl önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Almanca)

Global Call Center - Azdavay

Firmamızda görevlendirilmek üzere Çağrı Merkezi Görevlisi aramaktayız.

2 ay önce

TECRÜBELİ RESEPSİYONİST

TAXIM LOUNGE HOTEL - Azdavay

Beyoğlu bölgesinde faaliyet gösteren Taxim Lounge Hotel'in Önbüro departmanında çalışacak “Resepsiyonist” ve shift alabilecek ''Resepsiyon Şefi'' aranmaktadır. Aranan Özellikler; -Tercihen Üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, - Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün, - Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, - Çok iyi derecede ingilizce bilen ( tercihen ikinci yabancı dil ), - Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, - Vardiyalı çalışmasında engel olmayan, - Çözüm odaklı çalışan, ikna kabiliyetine güvenen, - Takım oyununu benimsemiş, - Erkek adayların için askerlik hizmetini tamamlamış, - Tercihen Avrupa Yakasında ikamet eden,

1 yıl önce

Çocuk Gelişim ve Eğitimcisi

Kids Anka Aktivite Merkezi - Azdavay

15 aydan 12 yaşa kadar tüm çocukların eğlenirken öğrenecekleri, çok keyif alacakları, hayallerindeki meslekleri yakından tanıyacakları ve bilim ile sanatın buluştuğu aktivite merkezimizde görevlendirilmek üzere Çocuk Gelişimcisi aramaktayız.Tam zamanlı çalışma sisteminde haftada 1 gün izin kullanılmaktadır.Deneme süreci 3 gündür.İlanımıza başvuran adayların Kids Anka hakkında araştırma yapması rica olunur.Keçiören Şubemizde görevlendirilmek üzere Çocuk Gelişimi Uzmanları Aranmaktadır.

4 ay önce

Teklif Hazırlama Sorumlusu

Platin Otomasyon Teknik Elektrik San ve Tic. Ltd Şti - Azdavay

İş TanımıBirim Fiyat analizlerinin oluşturulması,Fiyat teklifleri hazırlanması, fiyat analizlerinin oluşturulması, iş planlaması yapılması,Şirketimize gelen teklif talepleri ve yazışmalarından sorumlu olmak,Müşterilerin bilgisi ve yönlendirmesi dahilinde, müşteri ile etkileşime geçmek, teklif oluşturmak, oluşturulan teklifin müşteriye sunulması ve revize edilme süreçlerini en etkili biçimde gerçekleştirmek, siparişe dönüşen ürünlerin takip sürecini koordine etmek,Oluşturulan tekliflerin takibini satış ekibi ile birlikte sağlamak ve geri dönüşlerin haftalık, aylık ve yıllık olarak belirlenen dönemlerde ayrıntılı şekilde raporlamak,Proje tekliflerinde müşterinin göndermiş olduğu proje üzerinden tüm malzeme listesini teklif haline getirmek,Teklif veya ihale kapsamında gerekli her türlü bilgi ve belgeyi zamanında ve eksiksiz olarak hazırlamak, hazırlanmasını sağlamak,Teknik resimlere, şartnamelere ve müşteri taleplerine uygun bir şekilde maliyet kalemlerini ve fiyat tekliflerini oluşturmak,Teklif verildikten sonra müşteri ile iletişime geçilerek verilen teklifin durumunu düzenli olarak sorgulayabilmek.

7 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Pem Tekstil İnşaat San Tic Ltd Şti - Azdavay

Toptan tekstil ürünleri satan firmamıza ön muhasebe den anlayan çalışma arkadaşı alınacaktır.İş TanımıÇek senet giriş çıkışı Banka kayıtMüşteri cari takibi Stok kontrol ve takip

7 ay önce

Mağaza Sorumlusu/Şefi

Peki Mağazacılık Pazarlama Tic A.Ş. - Azdavay

Ankaradaki mağazalarda perakende destek işlerinde çalışmak üzere Mağaza Sorumlusu/Şefi arıyoruz.Asgari Ücret +SSK +YolKart(2. Vasıtaya) +Multinete HerAy Performans Ödülü +Haftalık Net 45 saat çalışma +tüm resmi bayram ve tatillerde ücretli izin veya duble ücret +45 saatlik çalışmadan sonra kesintisiz 24 saat haftalık izin +performansa dayalı ölçüm sistemi +saygın ve saydam çalışma atmosferi +İş kanunundaki bütün özlük hakları+ net mesai kayıt sistemi,

8 ay önce

Sigorta Teknik Personeli

A.Aygünler Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Azdavay

A.Aygünler Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti. 15 yıldır sektörde çoğu şirketin yetkili A acentesidir.Bünyemize kriterlerimize uygun Sigorta Teknik Personeli aramaktayız.

5 ay önce

Sekreter (Order Taker)

Srn Medikal Hatice Özkulakoğlu - Azdavay

Şirketimize sosyal medyada deneyimli reklam ve takibini yapacak bilgisayar özellikle word excell i iyi bilen bayan personel alınacaktır,

3 hafta önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Yağmur Fuarcılık Yayıncılık Hiz Ltd Şti - Azdavay

İstanbul Şişli Mecidiyeköy’de hizmet vermekte olan firmamıza; plastik ambalaj sektörüne yönelik olarak 26 yıldır yayınlamakta olduğumuz dergimizin reklam ve abone bölümü için Müşteri Temsilcisi alınacaktır.Maaş + prim sistemiyle tam zamanlı çalışacak adayların başvurularını bekliyoruz.

2 hafta önce

Bilgi İşlem Destek Elemanı

Sosela Deri Ürünleri San Tic Ltd Şti - Azdavay

Firmamızın çalışma prensiplerine uyum sağlayabilecek, iş stratejisine katkıda bulunacak dinamik, sorumluluk almaya istekli, deneyimli, showroom da çalışacak İnternet Satış Pazarlama Sorumlusu aranmaktadır.Firmanın belirlediği pazarlama ve ticaret ilkeleri doğrultusunda için internet satışı ön planda olacak şekilde, internet ve diğer satış kanallarının yönetimini sağlayacak, sosyal medyada ürünlerin satışından sorumlu olacak ve ilgili sitelerde satış takibi yaparak satış departmanını geliştirmeye yönelik faaliyetlerde bulunacak,telefonla bilgi almak isteyen müşterilere bilgi verilmesinden sorumlu olacaktır.Aynı zamanda;Teknik Aksaklıklara Çözüm Üretebilen,Teknik İşlerden Teknolojik Arıza Tamirinden Anlayan,Sunucu bakımı ve yönetimi yapabilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.

6 ay önce

Yazılım Uzmanı

Hemen Geliriz Teknoloji San ve Tic A.Ş. - Azdavay

Şirketimizin yazılım ekiplerinde bulunan takımlarında görevlendirilmek üzere, bir süre uzaktan çalışma modeli ile çalışabilecek (SGKlı Olarak), sonrasında Mersin Teknoloji Geliştirme Bölgesinde bulunan Ar-Ge ofislerimizde görev alacak, tam zamanlı takım arkadaşları aramaktayız.

1 yıl önce

Yönetici Asistanı

Taksim TMGDK Danışmanlık A.Ş. - Azdavay

TAKSİM TMGDK A.Ş bünyesinde ofis içerisinde tam zamanlı olarak çalışabilecek Yönetici Asistanı aranmaktadır.

23 saat önce

Kastamonu Geneli Sektörler