Aydıncık Proje Ve Taahhüt İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Aydıncık Proje Ve Taahhüt İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış Pazarlama Sorumlusu

İpek Plast Ambalaj ve Plastik San Tic Ltd Şti - Aydıncık

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Pazarlama Sorumlusu alınacaktır.

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Hundur Parke İnşaat Tic Ltd Şti - Aydıncık

Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

3 hafta önce

Elektrik Pano Montajcısı

Kocatürk Elektrik Tic ve San Ltd Şti - Aydıncık

İşyerinde pano toplayacak Elektrik Pano Montajcısı aramaktayız.

2 ay önce

Satış Pazarlama Personeli

Eve Paket Servis Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Aydıncık

Yazılım/Bilişim ve E-ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamızın ürünlerinin pazarlamasını gerçekleştirmek üzere Satış Pazarlama Personeli aramaktayız.Asgari ücret +yüksek primler+yemek kartı verilecektir.Uzun vadede çalışma düşüncesi olan,işini severek yapacak, hırslı kişiler başvurabilir.Pazarlanacak ürünler kaliteli, pazarlaması kolay ürünlerdir.

2 ay önce

Çocuk Gelişim ve Eğitimcisi

Alemdağ Rehabilitasyon Merkezi Tic Ltd Şti - Aydıncık

Kurumumuz bünyesinde tam zamanlı olarak çalışabilecek Çocuk Gelişim Uzmanı aramaktayız

3 hafta önce

Sekreter

Çet Yapı A.Ş. - Aydıncık

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Sekreter aramaktayız.

5 gün önce

TECRÜBELİ RESEPSİYONİST

TAXIM LOUNGE HOTEL - Aydıncık

Beyoğlu bölgesinde faaliyet gösteren Taxim Lounge Hotel'in Önbüro departmanında çalışacak “Resepsiyonist” ve shift alabilecek ''Resepsiyon Şefi'' aranmaktadır. Aranan Özellikler; -Tercihen Üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, - Diksiyonu ve Prezentasyonu düzgün, - Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, - Çok iyi derecede ingilizce bilen ( tercihen ikinci yabancı dil ), - Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, - Vardiyalı çalışmasında engel olmayan, - Çözüm odaklı çalışan, ikna kabiliyetine güvenen, - Takım oyununu benimsemiş, - Erkek adayların için askerlik hizmetini tamamlamış, - Tercihen Avrupa Yakasında ikamet eden,

4 gün önce

Pazarlama Elemanı

Optima Barkod - Aydıncık

Antalya ve çevre ilçelere seyahat edip ürünlerimizi pazarlayabilecek personel aranmaktadır. Restoran , benzin istasyonları , marketlere ürün pazarlama.Maaş + satış primi sistemi uygulanacaktır.

3 ay önce

Misafir Hizmetleri Yetkilisi

İstanbul Mikrocerrahi Sağlık Hiz A.Ş. - Aydıncık

Büyüme hedefleri çerçevesinde modern yapısıyla yeni projelere imza atmakta olan İstanbul Cerrahi Hastanesinde görevlendirilmek üzere Misafir Hizmetleri Yetkilisi arayışımız bulunmaktadır.

1 ay önce

Şoför

İstanbul Aktif İnsan Gelişim Akademisi Eğitim Hiz San ve Tic Ltd Şti - Aydıncık

Çorludaki şubemiz için güvenilir işini sahiplenen, ekip ile uyum içinde çalışabilecek, Erkek Şoför adayları arıyoruz.

2 ay önce

Pazarlama Elemanı

Nas Rulman Teknik Hırdavat San ve Tic Ltd Şti - Aydıncık

Pazarlama Elemanı iş arkadaşları arıyoruz.Not : Servisimiz yoktur. Ulaşımda sıkıntı çekmeyecek arkadaşların başvurularını bekliyoruz.

3 ay önce

Vize Uzmanı

Edu Global - Aydıncık

Yurtdışı eğitim sektöründe İstanbul, Bursa, İzmir, Gaziantep ofisleri ile yurtiçinde, Varşova (Polonya), Koblenz (Almanya) ve Prag (Çekya) ofisleri ile yurtdışında hizmet veren EduGlobal® olarak, İstanbul Avrupada ekibimize katılacak “Vize Uzmanı/Danışmanı takım arkadaşları aramaktayız.İş Tanımı:Kurumumuzda yurtdışı eğitim programı için kayıt olmuş öğrencilerin vize başvurularına hazırlık, evrak düzenleme, form, randevu ve başvuru süreçlerini yönetecek,Tüm vize sürecin takibini yapacak ve tamamlayacakVize prosedürlerinin güncellemelerini takip edip, mevzuatlarda oluşabilecek değişiklikleri ekibimizle paylaşacak.

2 hafta önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Smmm Bürosu Burcu Aslan - Aydıncık

Üsküdar da bulunan mali müşavirlik ofisimize Muhasebe konusunda bilgi sahibi , Öğrenime açık kendisini yetiştirebilecek Muhasebe Meslek Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Tercüman (Arapça)

Saltmac Makina Kalıp İmalatı ve İth İhr Ltd Şti - Aydıncık

Metal talaşlı atölye niteliğinde bir imalathaneyiz. makine ve ekipmanlarını imal etmek genel ilgi alanımız iken, sektör olarak yumuşak lifli, yani kağıt peçete gibi, tuvalet kağıtları gibi ürünleri imal edebilecek makinelerin ve ekipmanlarının imalatını yapıyoruz. atölyemizi kurarken hedeflediğimiz tamına yakını ihracat olarak düşündüğümüz iş hacmimizi bu hedefte tutmaktayız.Müşterilerimizin tamamına yakını uluslar arasıdır. Yurt dışı olan bu temaslarımızın büyük kısmı da Arapçanın konuşulduğu ülkelere dayalıdır.Tercüman olarak iş paylaşacağımız mesai arkadaşımızın Arapça konuşurken yada yazışırken zorluk yaşamasını istemiyoruz.İş sadakati, iyi niyet, açık sözlülük, çalışkanlık mesai arkadaşımız da görmek istediğimiz ana niteliklerdir.Profesyonel hayata yönelik, bilgi, beceri tecrübe, eğitim gibi öğrenilebilir faktörlerişe dahil olunduktan sonra tarafımızdan karşılanır.Halen birlikte çalışmakta olduğumuz kısıtlı kadromuzu, uzun yıllar birlikte çalışan bilgili, tecrübeli, ehliyetli kişiler oluştururlar.Böyle bir kadroya da dahil etmeyi düşüneceğimiz her pozisyona uzun soluklu arkadaşlar düşünürüz.

1 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Siv Yapı Turizm Gıda Tic ve San A.Ş. - Aydıncık

Sivas Sıcak Çermikte bulunan termal otelimiz için Resepsiyonist aranmaktadır.

3 ay önce

Kasa Sorumlusu/Şefi

Günok Gıda Turizm San ve Tic A.Ş - Aydıncık

Firmamıza deneyimli Kasa Sorumlusu arıyoruz.

4 gün önce

İhracat Sorumlusu

Demir Kağıt ve Ambalaj Ürünleri San Tic Ltd Şti - Aydıncık

İthalat ve ihracat işlemleri için gerekli olan evrakların hazırlanması , süreçlerin takip edilmesi

2 ay önce

Rezervasyon Görevlisi-Otel

Şeynan Turizm Otelcilik A.Ş. - Aydıncık

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına 2 km mesafede bulunan otelimizde, satış müdürüne bağlı çalışacak, gelen rezervasyonları değerlendirerek gerekli işlemleri yapacak ve sisteme girişini gerçekleştirecek, çalışmakta olduğumuz şirket, acenta ve online kanallarını takip edecek, satış müdürüne destek olarak fiyat teklifleri verecek, cari hesapların takibini yapacak çalışma arkadaşı aramaktayız.

3 hafta önce

Temizlik Görevlisi

Agenda Giyim - Aydıncık

Firmamızda görevlendirilmek üzere Temizlik Görevlisi aranmaktadır.

2 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Ava Reklam Yazılım San ve Tic Ltd Şti - Aydıncık

Çağrı merkezinde çalışmak üzere Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi aranmaktadır.Hafta içi : 09:00 - 18:00Cumartesi : 09:00 - 18:00

4 gün önce

Aydıncık Geneli Sektörler