Aydın İş İlanları, Aydın'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Aydın İş İlanları


Metocu/Numaratör

Kübra Tekstil Konfeksiyon - Aydın

Tam zamanlı çalışacak deneyimi olan çalışma arkadaşları arıyoruz. Sgk yol yemek mesai vardır.

16 saat önce

Reyon Görevlisi

Has Mar Market - Aydın

Market içersindeki bir çok göreve hakim olabilicek ve aktif olarak servise çıkabilecek elemanlar arıyoruz.

2 hafta önce

Satış Elemanı

Yükseliş Toplu Konut İthalat İhracat Tic Ltd Şti - Aydın

Organik Bebek kozmetik ürünleri dağıtımı ve e-ticaret yapan firmamıza, Çayyolundaki merkez binamızda çalışacak çalışma arkadaşları aranmaktadır.Bilgisayar kullanabilen ,telefonla satış noktalarını arayıp sipariş alabilecek.fatura kesebilen ve kargoya yardımcı olabilecek Satış Elemanı arıyoruz.Maaş+Yemek+Sigorta+Mesa Koru metro durağından sabah ve akşam şirket aracı ile ulaşım

3 hafta önce

Plastik Enjeksiyon Üretim Elemanı

Umay Taban - Aydın

Firmamız ayakkabılar için plastik taban üretimi yapmaktadır. Plastik enjeksiyon makinesinde çalışacak, tecrübeli veya tecrübesiz eleman işe alınacaktır. Tecrübe şartımız yoktur.

3 hafta önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Afacan Mucitler Eğitim Hiz San ve Tic Ltd Şti - Aydın

Okul Öncesi ögretmeniAydının en büyük gbe i olan AFACAN MUCİTLER GBE bünyesinde çalışmak üzere Okul Öncesi Ögretmenleri aramaktayız

3 hafta önce

Modelist

Fenka Hazır Giyim San ve Tic Ltd Şti - Aydın

Şişli/Bomontide Tekstil firmasında çalışacak Modelist alınacaktır.Maaş+Yemek+Sgk+Tüm Sosyal Haklara sahip

1 ay önce

Kurumsal Satış Yöneticisi/Yönetmeni

Akgün Bilgisayar Program ve Hiz San Tic Ltd Şti - Aydın

Firmamız bünyesinde Tam Zamanlı çalışmak üzere Kurumsal Satış Yöneticisi olabilecek nitelikli adayları aramaktayız.

1 ay önce

İhracat Operasyon Sorumlusu

Hy Dış Ticaret - Aydın

Firmamıza İhracat Operasyon Sorumlusu aramaktayız.Çalışma saatlerimiz :Haftaiçi 08.30-18:00Cumartesi: 11:00-17:00Ofisimiz Küçükçekmece Halkalıda ikamet etmektedir.Alınacak eleman sayısı :2

1 ay önce

Kına Nedimesi

Meşale Kına Evi - Aydın

20 yıllık deneyimli organizasyon şirketimizde kına, nişan, düğün, sünnet organizasyonlarında çalışacak, işini severek yapacak Organizasyon Nedimesi ve Garson aranmaktadır.

1 ay önce

Satış Elemanı

Ayşe Şimşek Tekstil - Aydın

Perakende satış mağazamızda Satış Elemanı olarak çalışacak iş arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Netvoog Kurumsal Hizmetler A.Ş. - Aydın

Bahçelievler Yenibosna Merkez Mahallesinde bulunan ofisimiz için, part time Ön Muhasebe Elemanı aranıyor.

1 ay önce

Keseci(Tellak)

Nd Restoran Gıda ve Turizm San Tic Ltd Şti - Aydın

Yeni açılmakta olan tarihi hamama Keseci alınacaktır.İlgilenenlerin müracaatlarını bekliyoruz. İş yerimiz Kayseri de olup yatacak yerimiz var.

1 ay önce

Yönetici Asistanı

Tekin Yönetim İş Sağlığı ve Güv Hiz San ve Tic A.Ş. - Aydın

İstanbul Tuzlada bulunan firmamıza Yönetici Asistanı alımı gerçekleştirilecektir.

1 ay önce

Satın Alma Sorumlusu

Özyıldız Mermer Maden İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Aydın

Şirketimiz bünyesinde satınalma görevini yapabilecek, sektörümüz ile ilgili üretimde kullanılan yedek parça ve malzemelerinin fiyat araştırması, alımı, iş güvenlik malzemelerinin alımı, takibi vb işler ile ofis işlerinde çalışabilecek kadın personel aramaktayız.

1 ay önce

Tekne Onarım İşçisi

Volkan Marine Yat Boya Onarım İth İhr Ltd Şti - Aydın

Yat boyacılığı sektöründe çalışacak, tecrübeli /tecrübesiz Tekne Onarım İşçisi alınacaktır.

1 ay önce

Geometri Öğretmeni

Devler Koleji Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Aydın

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Geometri Öğretmeni alınacaktır.

2 ay önce

Müşteri Destek Uzmanı

Nrt Teknik Makina San Tic Ltd Şti - Aydın

Makine sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Müşteri Destek Uzmanı aramaktayız.Özellikle yabancı müşterilerimizle yazılı ya da sözlü iletişime geçebilecek (ARAPÇA) ve uzaktan destek verebilecek (Whatsapp),,Plan dahilinde sosyal medya üzerinden yazılı ya da videolu olarak makine tanıtımı yapabilecek,Ürün katalog ve broşürlerimizi, web sitemizi Arapçaya çevirebilecek,Her yıl düzenlenen yurtiçi ve yurtdışı fuarlarımızda etkin rol üstlenebilecek.Makinelerin yazılımları ve kullanımlarının eğitimi tarafımızdan verilecektir.Kadın adayların başvuru yapmasını rica ediyoruz.Firmamız İstanbul - Avrupa Yakası - Bayrampaşadadır. Metro ve metrobüse yürüme mesafesindedir

2 ay önce

Müşteri Hizmetleri Görevlisi/Asistanı

WeCall Center - Aydın

Çağrı Merkezi bünyesinde Yurtdışı bağlantılı projelerimizde çalıştırılmak üzere Müşteri Hizmetleri Görevlisi aramaktayız.

2 ay önce

İmalat Mühendisi/Üretim Mühendisi

Estek Hijyenik Havalandırma San Tic Ltd Şti - Aydın

Kemalpaşa Armutlu bölgesinde, tasarım ve üretim atölyemizde çalışacak deneyimli İmalat Mühendisi/Üretim Mühendisi iş arkadaşları aramaktayız.

2 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Meb Özel Yunuslar Anaokulu - Aydın

Kurumumuz 13 yıllık, köklü bir eğitim kurumudur. Üniversitelerin Okul Öncesi ,Çocuk gelişimi veya Anaokulu Öğretmenliği bölümü mezunu lisans veya önlisans mezunu Anaokulu Öğretmeni takım arkadaşları aranmaktadır.

2 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Dizayn Makina İmalat San Tic Ltd Şti - Aydın

Ön muhasebe departmanında çalışacak Muhasebe Sorumlusu aramaktayız.

3 ay önce

İcra Takip Elemanı

Ada Hukuk Ofisi - Aydın

Sakarya/Adapazarında bulunan hukuk büromuzda çalışmak üzere İcra Takip Elemanı aranıyor.ADA HUKUK OFİSİ-SAKARYA

3 ay önce

Masöz

Medusa Güzellik ve Spa Merkezi - Aydın

Salonumuzda bizimle çalışacak deneyimli deneyimsiz Masöz alımı yapılacaktır.Deneyimli deneyimsiz arkadaşlara eğitim verilip belge alınacaktır

3 ay önce

Sekreter

Sivertim İnşaat Özel Eğitim San Tic Ltd Şti - Aydın

Şirketimiz bünyesinde çalışacak en az lise mezunu Sekreter alınacaktır.

3 ay önce

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi

Özel Mono Tıp Merkezi - Aydın

Sağlık sektöründe başarılı bir geçmişe sahip Eyüp/Göktürk ’te hizmet veren Özel Mono Tıp Merkezi’nde görevlendirilmek üzere Hasta Kabul/Vezne Görevlisi aranmaktadır.

3 ay önce

Pazarlamacı (Satış Temsilcisi)

Aronixizmir Yapı Malzemeleri San ve Tic A.Ş. - Aydın

Firmamız bünyesinde çalışacak Pazarlamaco (Satış Temsilcisi) çalışma arkadaşı aramaktayız. İş Tanımı:Firmamız bünyesinde bulunan yapı ve inşaat gruplarına ait markaların Ege Bölgesinde dağıtım ve satışının yapılabilmesi amacıyla;Sürekli ve düzenli müşteri ziyaretleri gerçekleştirip, yeni müşteriler bularak firma portföyüne ekleme,Düzenli bayi ziyaretleri gerçekleştirip, belirlenmiş hedeflere bayilerin ulaşmasına yardımcı olma,Bayilerin stok kontrolünü takip etme ve tahsilat işlemlerini gerçekleştirme,Şirketin hedefleri doğrultusunda yeni bayiler yaratma,Sektöründe kamu ve özel projelerin takibini yapma,Piyasa ve rakiplerin analizini yapıp, bu doğrultuda stratejiler geliştirip, markaların bilinirliğini ve ulaşılabilirliğini arttırma vs.

3 ay önce

Mobilya İmalat Ustası / Mobilyacı (Ahşap)

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Aydın

Türkiyenin birçok ilinde şubesi bulunan Mobilya sektörünün liderlerinden olan bir firmamız için Şuan İstanbul, Ankara, Bursa, Denizli, İzmir, Kocaeli illerinde ikamet eden Mobilya İmalat Ustası arıyoruz.Not: Diğer iller için, doğabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere başvurular kabul edilecektir.

3 ay önce

Teknik Eleman

Tcs Bilişim Danışmanlık Tic Ltd Şti - Aydın

Türkiye genelinde faaliyet gösteren firmamızda karayolları yapımı aşamasında görevlendirilecek Teknik Eleman aramaktayız.Teknik bilgiye sahip olan ya da yetiştirilmek üzere iş alımı yapılacaktır.Maaş (Min. 3500 Max. 5000) + Prim + AGİ, SSK, Yol, Yemek, Erzak Yardımı, Senede 2 defa çift maaş ile çalışılacaktır.

3 ay önce

Acil Tıp Teknisyeni

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Aydın

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiyenin birçok ilinde şubesi bulunan Sağlık sektörünün öncülerinden olan firmamız için İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Muğla, Kocaeli illerinde Acil Tıp Teknisyeni aranmaktadır.Diğer iller için, doğabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere başvurular kabul edilecektir.Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular değerlendirilecektir.Cv Videolu başvurular öncelikli değerlendirilecektir.

3 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Naturel Granit Mermer Proje Dek San ve Tic Ltd Şti - Aydın

Mermer- granit imalat ve satış faaliyeti gösteren firmamıza ön muhasebe konusunda deneyimli Kadın Ön Muhasebe- Sekreter alınacaktır.World, Excel, Eta, Logo v.b. kullanabilen matematikle arası iyi adaylar tercih edilecektir.

3 ay önce

Aydın İşkur İş İlanları

Aydın’da hayalini kurduğunuz ve yıllardan beri keşke burada çalışabilsem dediğiniz işlerden birinde çalışmaya ne dersiniz? Sizin de bu soruya yanıtınız evet ise sitemizde yer alan Aydın iş ilanlarına göz atabilirsiniz. Ege Bölgesi’nin en şirin ve en gelişmiş kentlerinden biri olan Aydın, sizin için iş kapılarını sonuna kadar aralıyor. Siz de Aydın iş ilanlarını özenle inceleyebilir, ‘’İşte Bu’’ dediğiniz işlere tahmin ettiğinizden daha kolay erişebilirsiniz.
Aydın Açık İş İlanları
Aydın, iş ilanları açısından muazzam bir çeşitliliğe sahip. Finanstan, mobilya ve dekorasyona, inşaattan tasarıma, tekstilden muhasebeciliğe kadar birçok iş seçeneğinin bulunduğu Aydın iş ilanları, özellikle üniversite ve lise mezunlarına hitap ediyor.
Modern Beton San. ve Tic. A.Ş, Aydın Linyit Madencilik ve Akaryakıt San. ve Tic. A.Ş, Osman Akça Tarım Ürünleri İthalat İhracat San. ve Tic. A.Ş, Aydın’da bulunan en önemli firmalar olarak göze çarpıyor.

Aydın Geneli Sektörler