Aydın İş İlanları, Aydın'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Aydın İş İlanları


Muhasebe Sorumlusu

İdeal Fırsat Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Aydın

Türkiye geneli toptan cep telefonu ve aksesuarları satışı yapan firmamız için Muhasebe Sorumlusu arıyoruz.

1 gün önce

Hidrolik Pnömatikçi

Efor Mühendislik Taahhüt San ve Tic Ltd Şti - Aydın

Alüminyum Döküm Enjeksiyon Preslerinde hidrolik arızalarının giderilmesinde Hidrolik Pnomatikçi istihdam edilecektir.

1 gün önce

Ön Muhasebe Elemanı

Ramteks Kumaş Terbiye İşlemleri San ve Tic Ltd Şti - Aydın

Esenyurt-Kıraç bölgesinde oturan, deneyimli Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

1 gün önce

Makine Mühendisi

Prizma Mühendislik Endüstri San Tic A.Ş. - Aydın

Görev Konusu :Dekorasyon ve Mobilya Aksesuarları Pazarlama ve SatışıŞirketimiz :İstanbul Sancaktepe’de yerleşik DKD Elektro mekanik Tic. A.Ş.İşimiz :CREART Markamız ile 35 yılı aşan deneyimimizle , yurtiçi ve ağırlıklı olarak yurtdışındaki prestij projelerine, projeye özgü mimari bitiş ve tefriş elemanları ve çözümlerinin tasarım,üretim ve uygulamada işlerinin yapılmasıdır.Exit, Acil Aydınlatma Ürünleri vb . İç/Dış Mekân Aydınlatma Ürünleri ile Mimari Dekoratif Metal Ürünler üretimi yaptığımız Samandıra’ da ki Fabrikamızda, Mekanik Üretim Sorumlusu olarak görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları aranmaktadır.

1 gün önce

Motorlu Kurye

Sobran Lokanta - Aydın

İşletmemize Motorlu Kurye aranıyor. Sultanbeyli’i bilen bu işi de yapmış biri olması öncelikli tercihimiz. Kazan kazan mantığıyla çalışan işletmemiz de iyi gelir elde edebilecek bir işletmedir. Devamlı çalışacak Motorlu Kurye aramaktayız.Kendi motoruyla da çalışabilir. Motor ücreti ayrıca verilecektir.

2 gün önce

Garson (Servis Elemanı)

Tarihi Osmanlı Kahvecisi & Köfteci Yusuf Bey - Aydın

Bayan garson yada Yetiştirilmek üzere Cafe & Restaurant sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen, sektörün tüm detaylarını ve gereklerini öğrenip bu sektörde ilerlemek isteyen genç ve istekli arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz .

2 gün önce

Satış Temsilcisi / Plasiyer

Yavuz Gıda - Aydın

Firmamız bünyesinde çalışacak , Ön Plasiyer alınacaktır.

2 gün önce

Çevre Mühendisi

Ica Danışmanlık Mühendislik Ltd Şti - Aydın

Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere ‘Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik’ kapsamında Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi adına Çevre Mühendisi alınacaktır.

2 gün önce

Yazılım Destek Uzmanı

BND Bilişim - Aydın

Bandırma ofisimizde yazılım destek departmanında çalışacak Yazılım Destek Uzmanı arıyoruz. Muhasebe ve kurumsal yazılımlara hakim olması önceliğimizdir. İş Tanımı:Sektörel, Ticari ve Muhasebe programların analizini yaparak müşterilerin ihtiyaçlarını belirleyerek en uygun çözümü sağlamak,Bölge genelinde potansiyel müşterilerin araştırılması ve satışa yönelik çalışmaların planlanarak, uygulanması,Hazırlanan projelerin sunumunu yaparak, satış için uygun görüşmeleri gerçekleştirmek,Telefon, mail ve yerinde destek şeklinde teknik destek sağlamak,Sunucu, masaüstü bilgisayar yazılım ve donanım sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak,Çevre birimlerinin ( yazıcı, yazarkasa, terazi, network ürünleri ) kurulumunu ve entegrasyonu sağlamak,

2 gün önce

Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi

Caprice Delux Wellness Spa - Aydın

Kriterlere uygun adayların başvurularınızı bekliyoruz.

2 gün önce

Spa Terapisti

Caprice Delux Wellness Spa - Aydın

Kriterlere uygun adayların başvurularınızı bekliyoruz.

2 gün önce

Garson

Big Mamma’s Vip - Aydın

Big Mammas Vip Okmeydan’ a deneyim bayan Garson ekip arkadaşları arıyoruz.

2 gün önce

Masaj Uygulayıcısı/Masöz

Hera Spa Masaj Kuşadası - Aydın

Merhabalar VIP Masaj Salonumuza Çalışacak Güler yüzlü , Genç Masöz Terapistler alınacaktır. Yer : Aydın/Didim Çalışma Saatleri : Gündüz : 12:00 Gece : 23:30

2 gün önce

Hemşire

Özel Medcity Sağlık Kabini - Aydın

Öz güveni yüksek,deneyimli, çalışkan, ikameti yakın olan Hemşire/ Hemşir arayışımız bulunmaktadır.

3 gün önce

Ayakkabı İmalatçısı

Celali Topcu Ayakkabı - Aydın

Suni deri, zenne ayakkabı imalatını bilen Ayakkabı İmalatçısı arıyoruz.Uyumlu, tecrübeli, işine gereken özeni gösterebilecek kişilerin başvurmasını rica ediyoruz.

3 gün önce

Satış Danışmanı

Ghent Ayakkabı İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Aydın

Tercihen perakende sektöründe deneyimli Satış Danışmanı arıyoruz.• Müşterilerimiz ile birebir ilgilenmek, • Ürünlerimizi tanıtıp, teknik bilgilerler verip, satışı gerçekleştirmek,• Yöneticisi tarafından verilen satış hedefine ulaşmak,• Görevli olduğu reyon temizliği düzenini yapmak, • Ekip çalışmasına yatkın,• Kişisel bakım ve üniforma konusunda firma standartları çerçevesinde hareket etmek.

3 gün önce

Muhasebe Personeli

Gemo Sağlık Turizm Enerji San ve Tic Ltd Şti - Aydın

Genel Muhasebe konusunda deneyimli, (En az 1 Yıl) Muhasebe Personeli alınacaktır.

3 gün önce

Depo Sorumlusu

Ece Banyo Gereçleri San ve Tic A.Ş. - Aydın

Sancaktepede bulunan depomuzda görev alabilecek, Depo Sorumlusu alınacaktır.

3 gün önce

Sekreter

Sevenler İnşaat Taah Tic San Ltd Şti - Aydın

Ofis içerisinde çay kahve yapacak aksanı ve diksiyonu düzgün Sekreter ekip arkadaşı arıyoruz

3 gün önce

Muhasebe Yardımcı Elemanı

Smmm Eyüp Demirtaş - Aydın

Sultanbeylide bulunan muhasebe büromuza muhasebeyi seven bu yönde istekli ve azimli olan, Üniversitelerin Muhasebe, Maliye, İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi vb. bölümlerinden yeni mezun yada AÖF Öğrencisi Muhasebe Yardımcı Elemanı aramaktayız.

3 gün önce

Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı)

Dülger Otel Turizm Seyahat Tic ve San Ltd Şti - Aydın

İngilizce bilen Resepsiyonist alınacaktır. Başvuruların fotoğraflı cv olmasını rica ederiz.

3 gün önce

İşyeri Hekimi

Kenez Ortak Sağlık Güvenlik Birimi ve Dan A.Ş. - Aydın

Denizli ili içinde tam zamanlı İşyeri Hekimi arayışımız vardır

1 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Narkoz Marble Maden San ve Tic Ltd Şti - Aydın

İnşaat sektöründe yer alan firmamızda görevlendirilmek üzere; Muhasebe Elemanı alınacaktır.Alınan personel ilk etapta Albayraktaki muhasebe ofisimizde eğitim gördükten sonra Hacıeyüplüde bulunan fabrikamızda görevlendirilecektir. Albayrak çevresindeki başvurular öncelikli değerlendirilecektir. Çalışma saatlerimiz: Haftaiçi 08.15-19.00 Cumartesi 09.00-16.00 dır. Online ve Fotoğraflı cvler öncelikli değerlendirip tarafınıza dönüş yapılacaktır.

1 hafta önce

Cnc Operatörü

Devecioğlu Ahşap - Aydın

Cnc Operatörü alınacaktır

1 hafta önce

Ofis Destek Personeli

Işık İnşaat San ve Eğitim Kurumları Ltd Şti - Aydın

Eğitim kurumumuzda evrak,kayıt ve doküman işlemleri ile ilgilenecek tam zamanlı çalışacak tercihen ulaşım sorunu olmayan Bahçelievler ve yakınlarında ikamet eden 20 - 35 yaşları arasında bayan Ofis Destek Personeli alınacaktır.

1 hafta önce

Vinç Operatörü

Hacılar Açık Hava Reklam - Aydın

Ekibimizle uyumlu çalışacak ve 25 tonluk vinç kullanacak Vinç Operatörü çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 hafta önce

Kurye

Global Parcel Express Kargo ve Lojistik Tic Ltd Şti - Aydın

Uluslar arası Kargo ve Lojistik Alanında Faaliyet Gösteren Firmamıza; şirket aracı ile ufak kargo toplamasını yapacak Kurye aramaktayız.

1 hafta önce

Satış Müdürü

Nüktehan Gıda Ltd Şti - Aydın

Konya Merkezli şirket stratejileri doğrultusunda aşağıdaki görevleri yerine getirmekten sorumlu olacak Satış Müdürü aramaktayız.• Perakende kanalında, rut düzenine uygun olarak, satış noktalarına direkt satış, tahsilat aktivitelerini yerine getirmek, bulunurluğu sağlamak. • Günlük ve haftalık satış planlarını uygulamak, rut planının daha etkin bir konuma gelmesini sağlamak.• Sorumlu olduğu alan içinde bulunan tüm satış noktaları ile ilişki kurmak, ürünlerin ve firmanın konumunu güçlendirmek.

1 hafta önce

Pilates Eğitmeni

My Way Pilates Studio - Aydın

Birebir ve düet derslerin verildiği stüdyomuza en az 6 ay deneyimli kadın Pilates Eğitmeniaranmaktadır. Telefonla yapılan başvurular değerlendirilmeyecektir, bu ilana fotoğraflı cv ile başvuru yapılması gerekmektedir.

1 hafta önce

Mobilya Satış Elemanı

Aydın Büro Sistemleri Pazarlama Tic Ltd Şti - Aydın

Kırtasiye,elektronik ve ofis mobiya satışı yaptığımız mağazamızda, çalışma arkadaşımız İŞKUR eğitim programı üzerinden Mobilya Satış Elemanı alınacaktır. Program sonunda sürekli olarak kalacaktır.

1 hafta önce

Aydın İşkur İş İlanları

Aydın’da hayalini kurduğunuz ve yıllardan beri keşke burada çalışabilsem dediğiniz işlerden birinde çalışmaya ne dersiniz? Sizin de bu soruya yanıtınız evet ise sitemizde yer alan Aydın iş ilanlarına göz atabilirsiniz. Ege Bölgesi’nin en şirin ve en gelişmiş kentlerinden biri olan Aydın, sizin için iş kapılarını sonuna kadar aralıyor. Siz de Aydın iş ilanlarını özenle inceleyebilir, ‘’İşte Bu’’ dediğiniz işlere tahmin ettiğinizden daha kolay erişebilirsiniz.
Aydın Açık İş İlanları
Aydın, iş ilanları açısından muazzam bir çeşitliliğe sahip. Finanstan, mobilya ve dekorasyona, inşaattan tasarıma, tekstilden muhasebeciliğe kadar birçok iş seçeneğinin bulunduğu Aydın iş ilanları, özellikle üniversite ve lise mezunlarına hitap ediyor.
Modern Beton San. ve Tic. A.Ş, Aydın Linyit Madencilik ve Akaryakıt San. ve Tic. A.Ş, Osman Akça Tarım Ürünleri İthalat İhracat San. ve Tic. A.Ş, Aydın’da bulunan en önemli firmalar olarak göze çarpıyor.

Aydın Geneli Sektörler