Aydın Tarım / Ziraat İş İlanları - Pro Kariyer

Aydın Tarım / Ziraat İş İlanları


Çay Servis ve Temizlik Personeli

Poltar Gıda ve Tarım İnş San Tic ltd Şti - Aydın

Tarım sektöründe faaliyet gösteren POLTAR Gıda ve Tarım İnş.San.Tic.Ltd.Şti Eyyübiye/ŞANLIURFAda bulunan firmamızda temizlik ile şirket yöneticilerine ve misafirlere çay, kahve servisi yapabilecek çalışma arkadaşı aramaktayız.

5 gün önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Naras Makina A.Ş. - Aydın

Konya da açmış olduğumuz Shoowroom da temizlik çay işlerine ,makinelerin temizliğinden sorumlu olacak, aynı zamanda gelen misafirlere makineleri tanıtıp fiyat verebilecek Çay Servis ve Temizlik Personeli aranmaktadır.

2 hafta önce

Ziraat Mühendisi

Bescheksen - Aydın

Bescheksen isimli yeni kurulmakta olan girişimize ekip arkadaşı arıyoruz.Tarımda robotların kullanması üzerine oluşturduğumuz projemize katılmak üzere Zirai teknolojilere hakim ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

3 hafta önce

Ofis Koordinatörü

Bandırma Teknik Tarım Tic Ltd Şti - Aydın

Ofis Koordinatörü alınacaktır.

3 hafta önce

Depo Görevlisi

Seç Tarım Toptan Kesme Çiçekçilik - Aydın

İzmir / Çınarlıda toptan çiçek satışı üzerine faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Depo Görevlisi aranmaktadır.Tedarikçilerden gelen ürünlerin mal kabul işlemlerinin gerçekleştirilmesi,Sipariş verilen ürünlerin hazırlanması, paketlenmesi ve sevkiyata hazırlanması,Sevkiyatlarının yapılması,Depoda bulunan ürünlerin günlük olarak kayıtlarının tutulmasıDepo tertip düzenin ve temizliğinin sağlanması.

1 ay önce

Ziraat Mühendisi

Karfrut Karaevli Meyve Üretim ve Pazarlama Ltd Şti - Aydın

Tekirdağda bulunan firmamızda yetiştirilmek üzere Ziraat Mühendisi , Ziraat Teknikeri arkadaşlar alınacaktır, Firmamız Alanında Türkiyenin önder kuruluşların dandır.

2 ay önce

Ziraat Mühendisi

Adaga Gıda ve Danışmanlık San A.Ş. - Aydın

Zirai Gübre Pazarlamacısı (Deneyimli ve Bayi Çevresi Olan )

2 ay önce

Aydın Geneli Sektörler