Ayaş İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Ayaş İş İlanları


Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Jino- Fizik Sağlık Hiz San ve Tic Ltd Şti - Ayaş

Ayaş -Beypazarı yolu üzerinde bulunan termal sağlık tesisi içindeki Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Tıp Merkezimizde görevlendirilmek üzere Fizik Tedavi Uzmanı aranmaktadır.

1 yıl önce

Ayaş İşkur İş ilanları

Ayaş iş ilanları manasında pek çok kişilere ilaç olan ve işsizlik meselelerini tamamıyla ortadan kaldırmak üzere başlatılmış olunan bu doğrultuda da alakalı iş alanlarında size yönelik bir çerçevede sunulan bu iş açısından pek çok duyuru ile artık iş sahibi olma vaziyetiniz artacaktır. Sitemiz sayesinde son derece kolaylaştırılan bu ilanları kullanarak artık daha da bu sanal ortam kapsamında uygun ve olumlu istikamette bir değerlerde de iş edinme fırsatı içerisinde olacaksınız. Bu sayede bu bölgesinde ikamet eden veyahut konaklayanlar için de iş alanlarında çalışma faaliyetlerinde bulunma vaziyetinde sizler de destek ve kazanımlar elde edersiniz. Tüm vakitlerin en kolay iş edinme sistemlerinden biri olarak da bu doğrultuda Asistan iş ilanları içerisinde sizler de iş bulma ortamı babında bu sistemi düzenli olarak izleyerek kendinize özgün işi yakalayın.
Ayaş Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Akkaya, Başayaş, Başbereket, Bayat, Bayram, Camiatik, Cuma, Çiğdemci, Dervişimam, Emine Tevfika Ayaşlı, Evci, Ferahfaki, Feruz, Gençali, Gökçebağ, Gökler, Hacımemi, Hacırecep, Hacıveli, Hocasinan, Ilıca, İlhanköy, Mahkeme, Oltan, Ortabereket, Ömeroğlu, Pınaryaka, Şeyhmuhittin, Tekke, Uğurçayırı, Ulupınar, Uluyol, Yağmurdede
Ayaş İşkur İletişim Adresi
Sağlık Sok. No:1 , 6750, Sıhhıye-ANKARA
Ayaş İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0312) 431 02 34 , Fax:(0312) 431 03 40 , E-mail:ankara@iskur.gov.tr

Ankara Geneli Sektörler