Ayancık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Ayancık İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Halkla İlişkiler ve Tanıtım Elemanı

Özel Dönüşüm Akademi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Ayancık

Yeni açılacak kurumumuza Halkla İlişkiler ve Tanıtım Elemanı alınacaktır.İş Tanımı:Kurumumuza başvuran bireylere ve ilgili resmi kurumlara bilgi ve belgeleri iletmek,Resmi kayıtları fiziksel ve dijital olarak arşivlemek,Resmi raporları yazım kuralları çerçevesinde yazmak,Kurum içi görevlendirilecek programları ve etkinlikleri oluşturmak,Telefon trafiğini yönetmek.Fotoğrafsız başvurular kabul edilmemektedir.

11 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Alpacar Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Ayancık

Sigorta Acentesi Teknik Personeli çalışma arkadaşları aranmaktadır.

3 ay önce

Desinatör (Tekstil)

Miniper Bebe Triko Tekstil San ve Tic Ltd - Ayancık

Bursa Yıldırım da Yeni kurduğumuz Miniper Bebe Triko şirketimizde Bebe Çocuk Triko ürünleri desen çizimi yapacak Desinatör aramaktayız.

10 ay önce

Cnc Dik İşleme Operatörü

Rehber Kalıp Makina ve Plastik San ve Tic Ltd Şti - Ayancık

Beylikdüzü Firmamızda çalıştırılmak üzere daha önce plastik enjeksiyon kalıp üretimi firmasında çalışmış ve tecrübesi olan CNC Dik İşleme Operatörleri alınacaktır.Vardiyalı çalışabilecek ve Beylikdüzü civarında oturanlar tercih edilecektir.Lütfen bu işle ilgili ve tecrübeli olan kişiler başvuru yapsınlar.

3 hafta önce

Sınıf Öğretmeni

Gelibolu Amerikan Kültür Koleji - Ayancık

2020-2021 yılında Geliboluya açacağımız Amerikan Kültür Koleji için Sınıf Öğretmeni alınacaktır.Çocuklarla arası iyi olup,huzurlu bir ortamda çalışmak isteyen tüm meslektaşlarımı beklerim.

8 ay önce

Makine Mühendisi

Elitkons İnşaat ve Elektro Mekanik San ve Tic Ltd Şti - Ayancık

Firmamızda görevlendirilmek üzere Makine Mühendisi çalışma arkadaşı aramaktayız.Şantiyemiz Senegal/Dakardadır.

10 ay önce

Kasiyer

Çiçek Izgara - Ayancık

K.sanayi de bulunan Çiçek Izgara şubemizde kasiyer olarak görevlendirilmek üzere ; Deneyimli Bayan Kasiyer aramaktayız.

2 ay önce

İthalat İhracat Elemanı

Warma Isı Ürünleri Makina San ve Tic Ltd Şti - Ayancık

Firmamızda görevlendirilmek üzere İthalat İhracat Elemanı alınacaktır.İthalat İhracat evraklarının hazırlanması ve kontrol edilmesi,Organizasyon ve operasyonların oluşturulması ve takibi ,Siparişten başlayıp sevkiyata kadar olan tüm süreçlerde aktif rol oynamak.

2 ay önce

Satış Elemanı

Elif Kağıtçılık San ve Dış Tic Ltd Şti - Ayancık

Kapı firmaları için PVC folyo ithalatı ve satışı yapan firmamız için; ofiste çalışacak kadın satış elemanı alınacaktır.İŞ TANIMI:• .Müşterilerden gelen siparişleri alıp sevkiyat sürecini yönetebilmek ve takip etmek.• Satış ve tahsilatla ilgili bütün işlemlerin yapılması ve muhasebeye işlenmesi.

3 ay önce

Veteriner

İlkay Tarımsal Labaratuvar Tarım San ve Tic Ltd Şti - Ayancık

Hayvancılık konusunda tecrübeli Veteriner aramaktayız.

7 ay önce

Satış Danışmanı

Bej Kauçuk Plastik Kimya San ve Tic A.Ş. - Ayancık

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aranmaktadır.Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesinde kurulu olan şirketimiz, bir çok sektör ve alan için, üretmiş olduğu aşağıda yer alan kimyasalların satışını gerçekleştirmektedir. 1- ENDÜSTRİYEL SU ŞARTLANDIRMA KİMYASALLAR (Her türlü sanayi sektörü ve kurumlar)2- TEKNİK BAKIM VE KORUMA KİMYASALLARI (Her türlü sanayi sektörü ve kurumlar)3- HALI YIKAMA KİMYASALLARI (Halı yıkama firmaları)4- ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ ve DEZENFEKTANLAR (Tüm sektörler, toptan alıcılar ve her türlü kurum ve kuruluş) * ENDÜSTRİYEL SU ŞARTLANDIRMA KİMYASALLARI - TEKNİK BAKIM VE KORUMA KİMYASALLARI - HALI YIKAMA KİMYASALLARI alanlarında tecrübeli, müşteri portföyü olan, veya yetiştirilmek üzere, ekip arkadaşları arıyoruz.** DEZENFEKTANLAR - ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ ve HALI YIKAMA KİMYASALLARI alanına başvuracak adaylarımızda kesinlikle tecrübe ve portföy şartı olup, çalışma koşullarımız karşılıklı görüşme sırasında detaylandırılacaktır.

1 ay önce

İnsan Kaynakları Elemanı

A Klas Turizm Yatırımları A.Ş. - Ayancık

İzmir ili Çeşme ilçesinde faaliyet gösteren şirketimiz (Beach Clup) bünyesinde yaz ayları boyunca insan kaynakları departmanında çalışacak İnsan Kaynakları Elemanı alınacaktır.İş Tanımı:Personel işe giriş ve işten çıkış işlemlerini yürütme,Personel özlük dosyalarını oluşturmak ve özlük dosyalarının takibini yapma,Çalışanların maaş, avans, taksitli avans, bordro, ücret, sigorta, tazminat, maaş bordrosu vb. işlemlerine yardımcı olmakPersonel işe giriş ve işten çıkış işlemlerinde şirketin bağlı bulunduğu karakol ile ilgili evraksal işlemlerin takibini yapmak,Personel izin süreçlerinin takibini yapmak ve izin formlarını oluşturmak,Parmak izi raporunu almakDisiplin süreçlerini yürütmek, uyarıda bulunmak, tutanak tutmak, savunma alma işlemlerini gerçekleştirmek ve uyarıda bulunmak,Gerektiği durumlarda toplantıları organize etmek ve toplantı tutanaklarını hazırlamak,Çalışanların görev tanımlarını hazırlamak, görev tanımlarını güncel tutmak, görev tanımlarının takibini yapmak ve gerektiğinde çalışanlara görev tebliğinde bulunmak,Gerektiği durumlarda günlük muhasebe ve kasa işlemlerini yapabilecek

5 ay önce

Kuaför

Nuse Güzellik ve Kuaför Salonu - Ayancık

Firmamızda görevlendirilecek Kuaför aramaktayız.

10 ay önce

Kaporta ustasi

Oğuz oto - Ayancık

30-50 yaş arası kaporta ustası aranmaktadır..

3 ay önce

Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı)

Dayılar İnşaat Turizm Tic Ltd Şti - Ayancık

Firmamızda görevlendirilmek üzere Resepsiyonist aranmaktadır.

3 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Özce Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Ayancık

Segem belgesi olan uzun süreli çalışacak kadın Sigorta Acentesi Teknik Personeli alınacaktır.

6 ay önce

Bilgisayar Destekli Muhasebe Görevlisi

Armix Su Armatürleri - Ayancık

Firmamızda görevlendirilmek üzere Bilgisayar Destekli Muhasebe Görevlisi aranmaktadır.

2 ay önce

Muhasebe Personeli

Bilgi Unutur Mali Müşavirlik - Ayancık

İzmir Alsancakta bulunan Mali Müşavirlik ofisimizde istihdam edilmek üzere, Muhasebe Personeli alınacaktır. Fotoğrafsız başvurular dikkate alınmayacaktır.

11 ay önce

Tiyatro Oyuncusu

Neagle Casting - Ayancık

Temmuz ve Ağustosda başlayacak olan sinema, dizi, reklam projelerimizde yer alacak eğitimli, tecrübeli işini seven, sanatsal yönü zengin, tiyatro öğrencileri başvurularınızı bekliyoruz.Şirketimizin eğitim alanı mevcuttur. Covid-19dan dolayı randevulu çalışmaktayız.

3 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Som Group Yapı İnşaat San ve Tic A.Ş. - Ayancık

Başakşehir şantiyesindeki satış ofisimiz için Çay Servisi ve Temizlik Elemanı alınacaktır.Sigorta yemek ve asgari ücret verilecektir.Çalışma saatleri:08:00 - 18:00 arasındadır.Cumartesi tam gün, Pazar günleri ise tatildir.

11 ay önce

Sinop Geneli Sektörler