Ataşehir İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Ataşehir İş İlanları


Kimya Mühendisi

Nemkar Plastik Temizlik San ve Tic Ltd Şti - Ataşehir

Endüstriyel temizlik malzemeleri üretimi yapan firmamızda, belge alım süreçlerinde, kalite birimine yardımcı olacak Kimya Mühendisi aranmaktadır.

2 gün önce

Terzi-Abiye, Gelinlik

Fatma Sevildi Modaevi - Ataşehir

İstanbul şubemizde çalışmak üzere Terzi aranmaktadır.Yabancı uyruklular, bir modaevinde profesyonel iş deneyimi olmayanlar veerkek terziler değerlendirilmeye alınmayacaktır.

2 gün önce

İspanyolca Öğretmeni

Asfen Okulları - Ataşehir

Okulumuzda görevlendirilmek üzere İspanyolca Öğretmeni aranmaktadır.

2 gün önce

Elektrik Teknikeri

Makel Test ve Mühendislik Hiz Tic Ltd Şti - Ataşehir

Periyodik kontrol hizmeti verdiğimiz firmalarımızda elektrik kontrolleri ve ölçümleri yapabilecek Elektrik Teknikeri aranmaktadır.Ücret maaş olarak değil yapılan işe göre günlük olarak verilecektir.

2 gün önce

Ofis Sekreteri

Burhan Global Ticaret A.Ş. - Ataşehir

Beykent Ginza Corner Plaza binasında yer alan ihracat ofisimizde tam zamanlı çalışmak üzere Beylikdüzü civarında ikamet eden Ofis Sekreteri aranmaktadır.Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma: 08:30 / 18:30 Cumartesi/Pazar: Kapalı.

2 gün önce

Yönetici Asistanı

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Ataşehir

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Kağıthane de bulunan firmamız için Yönetici Asistanı aranmaktadır.

2 gün önce

Muhasebe Elemanı

Akgün Muhasebe Smmm Sefer Arslan - Ataşehir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

2 gün önce

Yönetici Asistanı

Adnan Gürcan Güzellik Merkezi - Ataşehir

Güzellik (medikal estetik) sektöründe görev almak üzere Yönetici Asistanı aranmaktadır.

2 gün önce

Karot Elemanı

İn-Tek Kalite Kontrol Proje Denetim Müş ve Tic A.Ş. - Ataşehir

Türkiyenin önde gelen, TÜRKAKtan Akredite olan ve Bakanlıktan İzin Belgesi olan;İnşaat-Zemin Test-Kalite Kontrol Laboratuvarı olan;İnşaat Malzemeleri (Beton, Demir vb.) Asfalt ve Zemin deneyleri yapan;İN-TEK KALİTE KONTROL PROJE DENETİM VE MÜŞAVİRLİK AŞ. - İstanbul Sultangazideki Laboratuvarına;Betondan ve Asfalttan Karot Numunesi alacak,Beton Kırıcı (Hilti vs) ile betondan sıyırma yapılması,Tamir harcı ile karot, sıyırma yerlerindeki boşlukların geri doldurulması veŞantiyelerden taze beton numunesi alıp, diğer işlerini yapacak Karot Elemanı aranmaktadır.

2 gün önce

Pazarlama Uzmanı

Turkish Medical Centers Sağlık Hiz Tic Ltd Şti - Ataşehir

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz için doktor ve sağlık kurumları ziyaretleri gerçekleştirecek,Sağlık kurumları ve hekimler ile sözleşmeler yapacak, Elde edilen bilgilerin girişlerini web sayfasına yapacak,Saha ve ofiste aktif olarak çalışabilecek Pazarlama Elemanı aranmaktadır.

2 gün önce

Ebe-Hemşire

Elit İstanbul Sağlık Hiz A.Ş. - Ataşehir

Acil serviste çalışmak üzere Ebe-Hemşire aranmaktadır.

4 gün önce

Temizlik Personeli

Fores İnsan Kaynakları San ve Tic A.Ş. - Ataşehir

Banka şubelerinde günlük, haftalık yönlendirmelerle çalışacak Temizlik Personeli aranmaktadır.

4 gün önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Asya Asbest Danışmanlık ve Lab Hiz Ltd Şti - Ataşehir

Firmamız bünyesinde Ön muhasebe ve müşteri kayıtlarının tutulması, işlenmesi, cari hesap takibinin yapılması Müşteri ilişkilerinin yönetilmesi Saha personeline back office desteği verilmesiKonularında görevlendirilmek üzere Ön muhasebe kayıtlarının tutulması, cari hesap takibinin yapılması, müşteri ilşikilerinin yönetilmesi konularına hakim Ön muhasebe ve müşteri ilişkileri sorumlusu görevlendirilecektir.

6 gün önce

Sosyal Medya ve Seo Uzmanı

Özpolat İnşaat Taahhüt San ve Tic Ltd Şti - Ataşehir

Sosyal medya hesapları için içerik üretilmesiurun bilgilerine yönelik editöre metin çalışmaları hazırlamakSosyal medya hesapların yönetilmesi sosyal medya planlaması ve yönetiminin yapılmasıGoogle ve diğer dijital medya çalışmalarında ilgili ekiplerle etkili şekilde çalışması

6 gün önce

Harita Mühendisi

Asil İnşaat San ve Tic A.Ş. - Ataşehir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Harita Mühendisi aranmaktadır.

1 hafta önce

Kasiyer

Sdk Sadak Gross Marketçilik Tic LtdŞti - Ataşehir

Marketimizde çalışmak üzere Kasiyer aranmaktadır.

1 hafta önce

Ön Muhasebeci

Kartek Yumurta - Ataşehir

Sektörün önde gelen markalarından olan firmamıza Ön Muhasebeci aranmaktadır. Cari takibi, Cari mutabakat ,Ödeme takibi, Oluşturulan randevu ve ödeme günlerinin takibi ve hatırlatması, Saha personeli takibi

1 hafta önce

Gayrimenkul Danışmanı

Remax Gold Gayrimenkul Danışmanlık - Ataşehir

Sektörün öncü markası RE/MAX çatısı altında hizmet vermekte olan RE/MAX GOLD Kurtköy ofisimizde çalışmak üzere Gayrimenkul Danışmanı aranmaktadır.

1 hafta önce

Danışma Görevlisi

Özkariyer Grup ve Danışmanlık Hizmetleri - Ataşehir

Hizmet verdiğimiz iş merkezi projemizde görev alacak Danışma Görevlisi aranmaktadır.

1 hafta önce

Protez Tırnak Uygulayıcısı

Prime Beauty Care - Ataşehir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Protez Tırnak Uygulayıcısı aranmaktadır.Dr Reşat Arpacı ve Aydeniz Arpacı ile açtığımız Prime Beauty Care uzman kadrosu, kişiye özel hizmet konsepti, size özel bakımları, profesyonel ürünleri ve güzellik ekipmanlarıyla güzellik ve bakım hizmetleri sunmaktadır.Prensibimiz her zaman, alanında uzman kadromuz ile en kaliteli ürünleri kullanarak sizlere hizmet vermektir.Hedefimiz, Prime Beauty Care özel atmosferinde, uzman kadromuzla size en iyi şekilde hizmet vermek, estetik dokunuşlarla vücudunuzun, zihninizin ve ruhunuzun mükemmel bir dengeye ulaşarak sağlıklı bir yaşam biçimi oluşturmanıza yardımcı olmaktır.Tam mesai + Yemekİş Türü: Tam zamanlıMaaş kişiyle görüşülecektir.

1 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Urmet Metal Geri Dönüşüm Tic Ltd Şti - Ataşehir

Firmamızda çalışmak üzere Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

1 hafta önce

Pazarlama Temsilcisi

Securıforce Güvenlik Hizmetleri San Tic Ltd Şti - Ataşehir

25 yılı aşkın süredir grup şirketler bünyesinde Bina tesis yönetim hizmetleri, Özel güvenlik hizmetleri, Danışmanlık ve resepsiyon hizmetleri, Medikal ürünler sektörü, Pano içi yangın söndürme sistemleri ve Genel hizmet sektörü gibi departmanlarda faaliyet gösteren FORCE GRUP yıllara göre genel toplamda binlerce çalışanı ile almış olduğu başarı ödülleri, sertifikaları ve taktirleriyle Türkiye genelinde faaliyet gösteren bir GRUP FİRMA ve ŞİRKETLER topluluğudur.Firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Temsilcisi aranmaktadır.Maaş + prim

1 hafta önce

Tahsilat Uzmanı

Ozansoy Hukuk & Danışmanlık - Ataşehir

Ataşehirde bulunan Hukuk & Danışmanlık faaliyetleri sürdüren ofisimizde, başta bankalar olmak üzere kurumsal şirketlerin gecikmiş alacaklarının tahsilatına yönelik projede çalıştırılmak için agent aranmaktadır.

2 hafta önce

Sosyal Hizmetler Elemanı

Efem Danışmanlık - Ataşehir

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sosyal Hizmet Elemanı aranmaktadır.

3 hafta önce

Elektrik Elektronik Teknisyeni

Simtur Taşımacılık Turizm Gıda San ve Tic Ltd Şti - Ataşehir

Firmamızda çalışmak üzere elektrik, elektronik , mekanik montaj ve bakım işlerinden anlayan Elektrik Elektronik Teknisyeni alınacaktır.

3 hafta önce

Saha Satış Uzmanı

Trn Reklam Elektronik ve Pazarlama Tic Ltd Şti - Ataşehir

Medikal ürünlerin imalatını ve bayiliğini yapan firmamızda sahada çalışacak Saha Satış Uzmanı aranmaktadır.Maaşın yanı sıra prim de verilmektedir.

3 hafta önce

Satınalma Sorumlusu

Optivizyon Medikal Sağlık San Dış Tic Ltd Şti - Ataşehir

Şirketimizde müşterilerin talep ettiği malların pazar araştırmasını yapacak, fiyat teklifi alacak, gerekli olan tüm satın alma faaliyetlerini firmanın prosedürlerine uygun olarak yapmak ve kayıt altına almak üzere çalışacak Satınalma Sorumlusu aranmaktadır.Teklif hazırlık aşamasında sözleşme kapsamındaki malzemelerin maliyeti ve tedarik süresinin araştırılması vb. konularda İş Geliştirme ve Teklif Birimi ile ortak çalışmalar yapmak.

3 hafta önce

Tornacı (Torna Tezgahı İşçisi)

Akıncılar Mekanik Güç Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Ataşehir

Firmamızın üretim bölümünde çalışmak üzere Tornacı aramaktayız.Kullanılması gereken Makinalar:1) Torna (İyi düzeyde kullanabilecek - Hidrolik boru ve mil işleyebilecek)2) Freze (Hidrolik Silindir imalatında gerekli olursa kullanabileceği kadar)3) Kaynak (Kaynakçı ile ekip olarak çalışacağı için kaynağı da normal düzeyde bilen)

3 hafta önce

Pazarlama Uzmanı

Ayke Plastik San ve Dış Tic Ltd Şti - Ataşehir

Ayke plastik poşet üretimi firmamızda çalışacak firmaları ziyaret ederek müşteri portföyümüzü genişletmemize destek olacak Pazarlama Uzmanı aranmaktadır.

3 hafta önce

Aşçı

Sefertası Perakende Gıda San Tic Ltd Şti - Ataşehir

Sefertası, her türlü ev yemeği almak isteyen müşteriler ile profesyonel ve amatör aşçı arasında aracı olarak hizmet veren çevrimiçi bir platformdur.Platformumuzda çok sayıda Türk ve Arap aşçı içermektedir.Evinden çalışabilecek aşçılar aranıyor.(istanbul Avrupa Yakası)Bu çalışmayla, ister kendi evinde çalışsın ister kendi restoranı olsun, yemek pişirme alanında iş arayan her aşçıyı hedefliyoruz.

3 hafta önce

Ataşehir İşkur İş ilanları

Ataşehir İş ilanları son dönemler içerisinde de pek fazla insanın bu ülke geneli işsizlik ile sorunlar yaşadığı gözlemlenmektedir. Bu doğrultuda olarak da bu belirtilen durumlar dolayışı ile sizlere özle olarak bu web site üzerinden birçok meslek dallarında ve meslek çeşitlilikleri ile kolay iş bulma durumundasınız. Bu açıdan da ele alınacak olan işsizlik konusu da son dönemler içeresinde daha da kolay bir biçimde çözüm yollarını somutlaştırılarak bulunacaktır. Bütün bu doğrultuda geliştirilen öneri ve arzu taleplere ve ihtiyaçlara göre de meslek alanları içinde en çok rağbet gören meslek alanı Güvenlik elemanları iş ilanları bakımından siz de iş sahibi olmak için sistemi kontrol ediniz.
Ataşehir Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Aşık Veysel, Ataşehir Atatürk, Ataşehir Ferhatpaşa, Barbaros, Esatpasa, Fetıh, İçerenköy, İnönü, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mevlana, Mimar Sinan, Mustafa Kemal, Örnek, Yeni Çamlıca, Yeni Sahra, Yenişehir
Ataşehir İşkur İletişim Adresi
Fahrettin Kerim Gökay Cad, 34718, Kadıköy, İstanbul
Ataşehir İşkur Telefon Numaraları
Tel:(216) 418 34 55 , Fax:(216) 418 34 35 , E-mail:kadikoy@iskur.gov.tr

İstanbul Geneli Sektörler